Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX ! - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-27, 13:10   #4981
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Dziewczyny ja też mam pytanie, bo dziś Amelka bierze ostatni raz antybiotyk i inne syropy, ale nadal kaszle odrywająco... nie wiem isc znowu do lekarza? bo ponoc antybiotyk jeszcze dwa dni dziala od ostatniej dawki.. ale nie wiem?
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 13:21   #4982
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Deli ja bym szla

A ja ostatnio bylam u laryngolog i mi powiedziala, ze absolutnie zadncyh inhalacji, bo one wysuszaja sluzowke na maksa

Pstryniu inhaluj, potem oklep powinno pomoc

boszeeeeeeeeeeee jak mi sie chce niesamowicie spac..... dawno tak nie mialam, az mi sie oczy same zamykaja
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 13:23   #4983
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

HANECZKO WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE !!!!



mam dół jak stąd do księżyca i z powrotem
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 13:25   #4984
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

KIJA i jej kamien na umywlace wywaliły mnie na łopatki

FEWCIU, ale u Was zmiany, łoł ale jak ty odbe wydłuzysz ze jezcze maszyna Ci sie marzy????

PSTRYNIU, brawa za Kubusiowe kochanie ja uwielbiam, jak mi mały przychodzi, utula albo patrzy w oczy i mówi "komam" ja tez czach nie lubie

SILVER, dobra decyzja z pracą, potem bedziesz miała lepiej, kciki trzymam za odnalezienie sie w nowym miejscu

LADY, ale jestes superbabka!!!!

NETI, seria mały chlopiec teraz w biedrze jest po 7,50, dzis kupilam malemu dwie: Bolid Bartka i Autobus Mariusza (tz jest Mariusz) wziełabym wiecej, ale jutro mam do odebrani przesylke z Arosa i musze to przed tztem ukryc co jak co- ubrania i zabawki moge malemu uzywki kupic, ale na ksiazki nigdy nie poskąpie zboczona jestem taka

Przeczytałam wszystko, ale głowa tak mnie napitala na @, ze chyba zejde dzisiaj, albo sie zrzygam

HANECZKO, najlepszego kolejnego roczku

Edit. wiem, ze za lampy kasa duza, ale jak juz robie to tak, zeby mi sie z pokoju wychodzic nie chciało
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 13:28   #4985
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Inhalacja chyba ma na celu nawilzyc, wiec logicznie rzecz biorac przy mokrym kaszlu jest zbedna, bo tu sie odkrztuszenie liczy. Czekac na ewentualne pogorszenie, brak apetytu czy inne niepokojace objawy.
to podac jakis syrop wykrztusny w takim razie czy nic nie robic?
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 13:32   #4986
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
tzn? na inny rodzaj kaszlu, na katar?
A jaki Kubulencjusz ma ten kaszel?
Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja też mam pytanie, bo dziś Amelka bierze ostatni raz antybiotyk i inne syropy, ale nadal kaszle odrywająco... nie wiem isc znowu do lekarza? bo ponoc antybiotyk jeszcze dwa dni dziala od ostatniej dawki.. ale nie wiem?
Ja bym poszła na kontrolę.

Sylwia ja dziś na arosie przepadłam. .. będziemy tynki jeść najwyżej. 56.50 zł poszło. .. dobrze ze sama odbiorę przesyłkę a nie tz

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
to podac jakis syrop wykrztusny w takim razie czy nic nie robic?
Może prawoslazowy?
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 13:35   #4987
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Inhalacja chyba ma na celu nawilzyc, wiec logicznie rzecz biorac przy mokrym kaszlu jest zbedna, bo tu sie odkrztuszenie liczy. Czekac na ewentualne pogorszenie, brak apetytu czy inne niepokojace objawy.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Haneczko, najlepszego urodzinowego!!
Ale odkrztuszanie skutkuje podrażnieniem śluzówki, to nawilżenie potrzebne chyba ?

A co do depresji : tak,to znany mechanizm ze próby są często przy poprawie bo chodzi o to że leki antydepresyjne długo rozwijają swoje działanie (4-6tyg) , a w ciężkiej depresji to paradoksalnie możesz nie mieć siły się zabić , bo nawet z łóżka wstać trudno, a tu lek rozwija swoje działanie, zdążył pojawić się 'napęd' (energia , siła do wstania, działania ) a nastrój jeszcze leży. No więc wtedy dochodzi do próby nareszcie są siły by to zrobic, tak W skrócie. Biegnę do mlodej, siedzimy pod kołdrą z bajkami
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 13:35   #4988
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

mokry, jak kaszlnie to slychac ze mu sie ostro odrywa tyko ze on rzadko kaszle jak dlugo nie kaszle to az swisty slychac, jak odkaszlnie to jest ok... zmuszam go wrecz do kaszlu, w sensie przypominam :/
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 13:36   #4989
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
mokry, jak kaszlnie to slychac ze mu sie ostro odrywa tyko ze on rzadko kaszle jak dlugo nie kaszle to az swisty slychac, jak odkaszlnie to jest ok... zmuszam go wrecz do kaszlu, w sensie przypominam :/
Zrób inhalacje-moim zdaniem nie zaszkodzą
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 13:38   #4990
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Co dajecie dzieciom na śniadanie bo u nad bunt jedzeniowy i juz nie mam pomysłu Julo najchętniej by zjadl pomidorani nic wiecej
Igor na śniadania jada:
-owsiankę
- jajka sadzone
- pieczywo z masłem i serem żółtym (oczywiście osobno, najpierw zdejmuje i zjada ser a później pieczywo, wędliny nie chce )
- pieczywo z dzemem 100 % owoców (przy okazji, zapytam: tylko u mnie w Biedrze już nie ma tego dżemu?)
- placki z owocami lub serkiem
Ubolewam bardzo nad tym że nie zje żadnych warzyw


Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
Czesc. A ja na kamień polecam ocet. Domowy najlepszy sposób. Mam pojemnik po mgiełce do ciała z Avonu. Tam wlewam octu pół na pół z wodą. I trzeba spryskać powierzchnię i zostawić na te kilkanaście minut. Potem wytrzeć szmatką/ręcznikiem papierowym. Czynność powtórzyć w razie .

U nas od wody strasznie zachodzi wc. I to niestety tam na samym dole. Raz na jakiś czas wybieram cała wodę. Wlewam ciepłą wodę z octem i zostawiam na pół godziny. Potem myje delikatnie gabeczka-po kamieniu nie ma śladu. . Polecam.
Jedyny minus to zapach oczywiście.
Ja do WC raz na tydzień wrzucam tabletki czyszczące z Lidla i kamienia tam nie widziałam odkąd odkryłam to cudo. Polecam.
http://www.23hq.com/23666/4544420_e7...7_standard.jpg
Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Po ponad 2 latach w koncu sie doczekalam
moj osobisty syn, z wlasnej i nie przymuszonej woli w koncu powiedzial, ze mnie "koka"

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Ostatnio zrobiłam jajecznicę tZ i Ami. Ja się poszłam przebrać bo gości mieliśmy mieć. Dziecko moje jadło w miseczce - dałam jej tyle ile zawsze, bo i tak przeważnie muszę sama zjeść / wyrzucić część.
Ubieram spodnie i po chwili słyszę " juuuś! zjadłam!"
Na co ja : eeeee, niemożliwe! pewnie chce, żebym przyszła zobaczyć "
Pytam się czy na pewno zjadła, ona że tak i mi miskę do góry dnem przewraca żeby pokazać
To dałam jeszcze z tż talerza bo nie zdążył zjeść swojej szok szok!

A wczoraj zjadła całego! dużego naleśnika z dżemem |(nigdy nie akceptowała połączeń ) , potem całego banana (za jakiś czas ofc) a na kolację mega kanapkę.
Kurdę chyba miała jakiś przełącznik z tyłu ,m i jak jej cyknęły 2 latka to coś pykło
Muszę jej normalnie zwiększyć porcje jedzenia i zacząć znowu kombinować z rzeczami których nigdy nie chciała, bo może akurat teraz zje !!!

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Gratki! Podziwiam jednocześnie ze nie masz problemu wyjechać od dziecka na 3 dni, ja to jednak jestem schizol: brzydal:
Ja niestety w kwietniu muszę jechać na 4 dni na szkolenie z pracy do Juraty. Umrę chyba z tęsknoty choć wiem że TŻ świetnie sobie poradzi. Codziennie o tym myślę i przeżywam
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 13:40   #4991
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
mokry, jak kaszlnie to slychac ze mu sie ostro odrywa tyko ze on rzadko kaszle jak dlugo nie kaszle to az swisty slychac, jak odkaszlnie to jest ok... zmuszam go wrecz do kaszlu, w sensie przypominam :/
Ja bym podała syrop wykrztuśny i inhalacje sól fizjologiczna + to http://www. doz. pl/apteka/p20689-Za...bromowa_950_ml (usunąc spacje)
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.

Edytowane przez ILLUSION
Czas edycji: 2015-01-27 o 13:45
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 13:41   #4992
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Pstryku http://www.mjakmama24.pl/niemowle/zd...,386_5514.html
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 13:50   #4993
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
(przy okazji, zapytam: tylko u mnie w Biedrze już nie ma tego dżemu?)


Ja do WC raz na tydzień wrzucam tabletki czyszczące z Lidla i kamienia tam nie widziałam odkąd odkryłam to cudo. Polecam.
http://www.23hq.com/23666/4544420_e7...7_standard.jpg



Ja niestety w kwietniu muszę jechać na 4 dni na szkolenie z pracy do Juraty. Umrę chyba z tęsknoty choć wiem że TŻ świetnie sobie poradzi. Codziennie o tym myślę i przeżywam
u nas tez nie ma, juz daaawno nie widzialam tego dzemu

oo, musze wyprobowac te tabletki

a tz nie moze jechac z Wami? wynjaca gdzies obok jakis pokoj, takie wakacje byscie mieli

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

narazie mam Prospan, tylko taki mam na kaszel... dziekuje, bede dzialac!
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:00   #4994
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Czyzby wit C jej brakowalo?
Nie mam pojęcia !!
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:05   #4995
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

AGA, mój B. tez wcina papryke, ogórki w kazdej postaci- kiszone wielbi wprost, ostatnio zażadał cytryny i sok wyciskał na łyzeczke i wypił z całej cytryny, a potem jeszcze przememlał to co zostało z miąższu i pora jadł na surowo, ale byl bleee za to kapuste pekinska lubi prosto z główki obrywac i wicinac
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:14   #4996
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

DZiewczyny;p te które mają Oczyszczalnie biologiczną/ekologiczną-drenażową, czego uzywacie do wc? bo domestosu to nie bardzo.... kupujecie specjalne bio srodki?
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:33   #4997
szklanka19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 955
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Sto lat dla Hanusi

Bokeh możesz mi napisać jaki to dermatolog? Bo szukam nowego dla Ewy

Ellmi uważaj na Was zdrówka!

Fewciu ale się u Was dzieje

Lady brawo za bieganie

Silver też bym tak zrobiła z pracą kiedy będziecie wiedzieć czy Wam przedłużą okres remontu? Mam nadzieję, że w takiej sytuacji to tylko formalność

Kija czyli dalej nic nie wiecie

W ogóle Ewa jest chyba uczulona na cytrusy, a ja się dopiero teraz zorientowałam musimy zbadać czy coś wyjdzie z krwi, a jak to nie o to chodzi to już sama nie wiem czego szukać

Kurde tyle miałam do napisania, ale tak się zdenerwowałam, że nic nie pamiętam
szklanka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 17:39   #4998
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Cytat:
Napisane przez Kija80 Pokaż wiadomość
Eee tam codziennie jestem tylko mi się nie chce klepać z tej comórcy A z nowości... bo ja wiem? Ostatnio udało mi się wyczyścić kamień z umywalki, normalnie cały czas pozostawałam w przekonaniu że mi się zdarła powłoka ceramiczna bo kupiłam za tani badziew, nie chciało mi to niczym puścić, aż z głupia frant kupiłam w naszym wsiowym sklepie jakiś płyn do mycia kabin prysznicowych i przy okazji okazało się że to na umywalce to był tylko kamień Od soboty nie mogę wyjść z szoku, czuję się prawie niczym Fewcia I kabiny mam jak nowe, tylko mąż ma problem gdzie myć głowę żeby się szyby nie ubrudziły bo w wannie nie umie

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
bo u nas to jest tak, że "niemile" widziane jest zbyt wczesne pójście na zwolnienie (jak poszłam 3 miesiące przed porodem, to nosem kręcili) i w ogóle różne takie inne kwiatki są, ale nie będę tutaj o tym pisać; dodatkowo teraz mamy gorący okres, bo rozliczenia roczne i chyba mnie zjedzą, jak wyskoczę ze zwolnieniem; ale mam to gdzieś, postanowiłam sobie, że chodzę do końca lutego i dość
no i bardzo dobrze!

Jak w ciąży byłam chora to bardzo mi pomógł syrop Prenalen
Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
SILVER, dobra decyzja z pracą, potem bedziesz miała lepiej, kciki trzymam za odnalezienie sie w nowym miejscu
Dziękuję przydadzą się kciuki bo już raz zmieniałam miejsce pracy i było to okropne
Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
Ja niestety w kwietniu muszę jechać na 4 dni na szkolenie z pracy do Juraty. Umrę chyba z tęsknoty choć wiem że TŻ świetnie sobie poradzi. Codziennie o tym myślę i przeżywam
współczuję

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez szklanka19 Pokaż wiadomość
Silver też bym tak zrobiła z pracą kiedy będziecie wiedzieć czy Wam przedłużą okres remontu? Mam nadzieję, że w takiej sytuacji to tylko formalność
Też mam nadzieję ,że to tylko formalność. W piątek złożyłam pismo. Czekamy na odpowiedź

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Idziemy do nowego wątku???

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

3....
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 17:48   #4999
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Ale odkrztuszanie skutkuje podrażnieniem śluzówki, to nawilżenie potrzebne chyba ?

A co do depresji : tak,to znany mechanizm ze próby są często przy poprawie bo chodzi o to że leki antydepresyjne długo rozwijają swoje działanie (4-6tyg) , a w ciężkiej depresji to paradoksalnie możesz nie mieć siły się zabić , bo nawet z łóżka wstać trudno, a tu lek rozwija swoje działanie, zdążył pojawić się 'napęd' (energia , siła do wstania, działania ) a nastrój jeszcze leży. No więc wtedy dochodzi do próby nareszcie są siły by to zrobic, tak W skrócie. Biegnę do mlodej, siedzimy pod kołdrą z bajkami

Dzieki za wytlumaczenie!
Tylko nie wiem, czy dodatkowe nawilzenie nie wplynie na jakosc odkrztuszania

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
to podac jakis syrop wykrztusny w takim razie czy nic nie robic?

Ja nic bym nie robila. Humor ma? Apetyt tez?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 17:54   #5000
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
dzieki

Debrah, z t. lub moja mama bym nie zostawila na 3 dni, ale z mezem? Poza tym Pietraszko nigdy nie byl jakos bardziej ze mna zwiazany niz z M., nigdy nie mial okresow mamizmu itd, no i ja juz dawno nie kp, wiec moze dlatego. No ale jak mowie, na pelne 3dni z inna osoba niz moj maz nie zostawilabym dziecka.

Pstryku dziekuje, dobrze w koncu
na dodatek lekka krioterapie sobie zafundowalismy wiec skoro po tym nic mi nie jest to jest naprawde good. Antybiotyk skonczylam wszystkie leki tez, wczoraj mialam kontrole i - zdrowam

Teraz zaczynam ostre trenowanie bo 19 kwietnia Cracovia Maraton, a w pazdzierniku marzy mi sie ultra w Bieszczadach na 53km ale to zobaczymy jak ze zdrowiem
Moja mała 2 miesiące była na piersi, ale nie wyobrażam sobie zostawić jej nawet z tż na noc. Podziwiam kobiety, które zostawiają dzieci i wychodzą sobie gdzieś. Ja kurcze nie potrafie tak. Mam wtedy straszne wyrzuty sumienia. Choć i tak ostatnio coś się we mnie zmieiło. Przez paraktycznie 2 lata tylko dziecko się liczyło, moje potreby były gdzieś daleko w tyle. Czasem nawet zaczynam się martwić czy tym sposobem nie robię krzywdy dziecku.

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
HANECZKO WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE !!!!



mam dół jak stąd do księżyca i z powrotem
Co się dzieje?

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
KIJA i jej kamien na umywlace wywaliły mnie na łopatki

FEWCIU, ale u Was zmiany, łoł ale jak ty odbe wydłuzysz ze jezcze maszyna Ci sie marzy????

PSTRYNIU, brawa za Kubusiowe kochanie ja uwielbiam, jak mi mały przychodzi, utula albo patrzy w oczy i mówi "komam" ja tez czach nie lubie

SILVER, dobra decyzja z pracą, potem bedziesz miała lepiej, kciki trzymam za odnalezienie sie w nowym miejscu

LADY, ale jestes superbabka!!!!

NETI, seria mały chlopiec teraz w biedrze jest po 7,50, dzis kupilam malemu dwie: Bolid Bartka i Autobus Mariusza (tz jest Mariusz) wziełabym wiecej, ale jutro mam do odebrani przesylke z Arosa i musze to przed tztem ukryc co jak co- ubrania i zabawki moge malemu uzywki kupic, ale na ksiazki nigdy nie poskąpie zboczona jestem taka

Przeczytałam wszystko, ale głowa tak mnie napitala na @, ze chyba zejde dzisiaj, albo sie zrzygam

HANECZKO, najlepszego kolejnego roczku

Edit. wiem, ze za lampy kasa duza, ale jak juz robie to tak, zeby mi sie z pokoju wychodzic nie chciało

Haha ach ten aros. JAko że wspomniałyście o wyprzedaży to musiałam zernkąć. No i 150zł w koszyku, a kasy na takie wydatki juz nie ma przez ten remont. Już zaczełam się zastanawiać czy nie zrezygnować z kupienia sobie 2 biustonoszy aby tylko móc dziecku ksiązki kupić. Ale dialog z P chyba mnie przekonał:

J: Kochanie lubisz książeczki?
P: TAAAAA
J: To mamusia kupi Ci dużo fajnych książeczek i będziemy czytały.
P: Mama nu nu nu (W sensie, że nie i pokiwała paluszkiem)

Problem rozwiązał się sam. Ale tak naprawdę kupię pewnie pod koniec wyprzedaży coś, ale napewno nie tyle.

Ta mnie bardzo kusi http://aros.pl/ksiazka/wierszyki-cwi...zne-dla-dzieci znacie?
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 17:55   #5001
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość

Ja nic bym nie robila. Humor ma? Apetyt tez?


KONIEC!!!!
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 20:19   #5002
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XX !

Cytat:
Napisane przez szklanka19 Pokaż wiadomość
Sto lat dla Hanusi

Bokeh możesz mi napisać jaki to dermatolog? Bo szukam nowego dla Ewy

Ellmi uważaj na Was zdrówka!

Fewciu ale się u Was dzieje

Lady brawo za bieganie

Silver też bym tak zrobiła z pracą kiedy będziecie wiedzieć czy Wam przedłużą okres remontu? Mam nadzieję, że w takiej sytuacji to tylko formalność

Kija czyli dalej nic nie wiecie

W ogóle Ewa jest chyba uczulona na cytrusy, a ja się dopiero teraz zorientowałam musimy zbadać czy coś wyjdzie z krwi, a jak to nie o to chodzi to już sama nie wiem czego szukać

Kurde tyle miałam do napisania, ale tak się zdenerwowałam, że nic nie pamiętam

Ja byłam na giszowcu u pani Marzeny Besala wpisz sobie w googlach jest pełno opinii. Polecam serio

Ellmi Haha padłam z Filipa i jego siusiaka nie umiałam przeczytać na głos D. Bo sie hihralam a jak przeczytałam to on nie skumał chyba:p

Dziękuje wszystkim w imieniu Haneczki za życzenia! 😘💕Przeczytałam wszystkie ale nie będę tyle cytować z telefonu

Dzis moje dziecko było z okazji urodzin pierwszy raz na sankach i lepilismy bałwana )) a w niedziele imprezka

Jutro jeszcze Was poczytam dokładniej a teraz lecę ogarniać chatę ******
ImageUploadedByWizaz Forum1422389952.981821.jpgImageUploadedByWizaz Forum1422389970.274637.jpg
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 21:19:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.