Poród w Londynie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-01, 17:37   #1
dorka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2

Poród w Londynie


Witam wszystkich
Mieszkam w Londynie i jestem pięć tygodni przed terminem porodu. To moj pierwszy dzidzius i chciałabym sie dowiedziec jak wygląda tutaj poród, co powinnam zabrac do szpitala no i wogole czego sie spodziewać. Mamusie ktore juz rodziły w Anglii prosze o pomoc.
dorka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 22:48   #2
6d4d53ed507eeb0815dd3e883934f7df1af843d7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 837
Dot.: Poród w Londynie

Tutaj jest taki sam watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118556
6d4d53ed507eeb0815dd3e883934f7df1af843d7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 14:50   #3
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Poród w Londynie

Cytat:
Napisane przez dorka82 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Mieszkam w Londynie i jestem pięć tygodni przed terminem porodu. To moj pierwszy dzidzius i chciałabym sie dowiedziec jak wygląda tutaj poród, co powinnam zabrac do szpitala no i wogole czego sie spodziewać. Mamusie ktore juz rodziły w Anglii prosze o pomoc.
Witaj, nie moge Ci pomoc, bo jestem dopiero na etapie wybierania szpitala, a stad moje pytanie: W ktorym szpitalu bedziesz rodzic?
Ja wstepnie wybralam Whittington, na Archway, gdyz mieszkam zaraz za rogiem Aczkolwiek nie spotkalam sie jeszcze z opinia zadnej z Polek o nim.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 11:41   #4
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Poród w Londynie

hej dziewczyny!
ja tez jestem na 5 tyg przed i bede rodzic w lewisham, w szpitalu universyteckim...
raz ze jest blisko od miejsca gdzie mieszkam a dwa slyszalam dosc dobre o nim opinie - mam nadzieje ze wszystko bedzie ok

co do porodu,i co zabrac to niestety nie opowiem ci jak jest w praktyce- narazie znam tylko teorie

wiele ztych kwestii powinna z toba omowic twoja polozna w osrodku zdrowia do ktorego nalezysz, spis - taki najbardziej podstawowy jest w twojej ksiazce ciazowej, generalnie nie roznisie od tego co bys brala do polskiego szpitala

co do przebiegu porodu- duzo by ci mogla pomoc szkola rodzenia, ostatnie zajecia to jest zwiedzanie porodowki wlasnie i oddzialu noworodkowego - te zajecia sa bezplatne,organizowane przez szpital w ktorym zdecydujesz sie rodzic, polozna da ci znac kiedy jest najblizszy termin

a w ktorej czesci londynu ty mieszkasz?
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 18:40   #5
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Poród w Londynie

Hej dziewczyny! Ponieważ planuję ciążę a też mieszkam w Londynie czytałam raz taką gazetę z bootsa dla przyszłych i młodych mamuś i tam była taka lista, dość obszerna i przepraszam ale zapamiętałam tylko, że na tej liście były kosmetyki do make-up dla rodzącej

Wiem że nie byłam pomocna, ale ten kraj mnie zadziwia czasami i chciałam się podzielić

Pozdrawiam i powodzenia życzę!
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.