jennifer aniston - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-21, 13:50   #1
vikx
Raczkowanie
 
Avatar vikx
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
GG do vikx

jennifer aniston


czy wiecie moze jakie kolorki ma na głowie?
vikx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 19:11   #2
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: jennifer aniston

no chyba wiesz jak wyglada
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 06:30   #3
vikx
Raczkowanie
 
Avatar vikx
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
GG do vikx
Dot.: jennifer aniston

heh to oczywiste ze wiem jak wyglada!!!Ty pewnie tez wiec jesli patrzac na nią mozesz mi powiedziec jakie kolorki ma na glowie byłoby lepiej i utwierdziłabys mnie w przekonaniu że znasz sie na rzeczy bo jak na razie mi nie pomogłaś.
vikx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 08:35   #4
Jaszczura90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 57
Dot.: jennifer aniston

przeciez ona zmienia kolor jak rekaiwczki a nie dodalas zdjecie wiec skat mamy to wiedziec?
Jaszczura90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:07   #5
vikx
Raczkowanie
 
Avatar vikx
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
GG do vikx
Dot.: jennifer aniston

spoczko juz daje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jenny.jpg (19,6 KB, 361 załadowań)
vikx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 09:24   #6
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: jennifer aniston

tez jestem ciekawa
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 18:11   #7
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: jennifer aniston

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-10 o 17:10
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 18:13   #8
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: jennifer aniston

ciemny blond
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 20:08   #9
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: jennifer aniston

watpie, ze to ciemny blond. jedna z farb do wlosow ma wlasnie odcien ciemny blond, i on jest taki miodowy. najprosciej pojsc i znalezc taki odcien w drogerii
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 20:51   #10
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: jennifer aniston

pierwsza panienko (czy jak Ci tam)__co się tak rzucasz, dziewczyna prosi o rade na wizażu to chyba ma w tym cel, a nie chce iść do drogerii widocznie. Więc przestań jak nie wiesz jaki to kolor i poczekaj aż ktoś inny będzie wiedział....a jak jesteś uczynna i miła to zrób przysługę i dowiedz się w drogerii co to za kolor.......
karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 21:17   #11
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: jennifer aniston

Cytat:
Napisane przez FirstLady
odcien brudnej wody po naczyniach. zadowolona? przeciez wystarczy pojsc do drogerii i znalezc farbe! z tym nie powinno byc problemu, nawet najmniejszego. nie da sie dokladnie okreslic koloru. mysi, szarawy blond
Moim zdaniem bardzo ładny, naturalny kolorek, a nie kolor brudnej wody.
Skoro vikx prosi o pomoc to chyba dlatego, że sama nie może tego koloru określić, jeśli nie znasz odpowiedzi to nie pisz takich niesympatycznych postów, bo to nic nie pomoże, a jedynie wzbudza niechęć, jeśli chcesz się na kimś wyżyć to najlepiej zrób to na sobie.

Według mnie to jest średni naturalny blond z refleksami o 2-3 tony jaśniejszymi. Nie wiem czy sama bedziesz w stanie zrobiś sobie coś takiego na głowie, więc najlepiej chyba bedzie jak pójdziesz z tym zdjeciem do fryzjera, on na pewno coś Ci dobierze.
Pozdrawiam
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 08:09   #12
vikx
Raczkowanie
 
Avatar vikx
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
GG do vikx
Dot.: jennifer aniston

dzieki za wsparcie pomysł by pojść do fryzjera ze zdjęciem to normalka bo sama raczej bym sobie nie poradziła , ale wiecie czasem fryzjer sam nie wie co to za kolorki i kładzie na włosy czasem kolory odbiegające od tego co sie chciało, lepiej byc pewniejszym w tym co sie chce miec na głowie by móc fryzjera naprowadzić "na dobrą drogę". Dzięki wielkie
vikx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 08:16   #13
vikx
Raczkowanie
 
Avatar vikx
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
GG do vikx
Dot.: jennifer aniston

Gratuluje FirstLady że potrafi określać cudnie kolory porównując je do życia codziennego.Jestem ciekawa jaki odcień ona ma na głowie "trawiasto-ziemisty"?heh a i jeszcze gratuluje, że potrafi takie odcienie znaleść na półkach w drogerii to jest naprawde sztuka!!! Genialna kobieta
vikx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:28   #14
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: jennifer aniston

Jennifer ma naprawde sliczny kolorek - zreszta co tu duzo gadac wogole ma boskie wlosy - ciekawe jakich kosmetykow uzywa ....
A z tym kolorkiem to ciezko trafic - bo nawet jak na opakowaniu czy u fryzjera jest podobny to przeciez na kazdych wloskach niestety inaczej wychodzi
Mysle ze to taki zlocisto-ciemny blond z delikatnym balejazem na koronie
A pania firstlady prosimy o nie udzielanie sie jesli ma zly dzien bo tylko psuje humor innym takimi tekstami a napewno w niczym nie pomaga
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:51   #15
karolcia_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 49
Dot.: jennifer aniston

Witam ! czasem balejaż jest tak genialnie zrobiony zenawet kilka kolorów do niego uzytych zlewa sie w jeden kolor dajac niesamowity efekt. kiedys poszłam do fryzjera z ezdjeciem ashley simpson (czy jak to sie pisze). i byłam przekonana ze ma połozony jeden kolor a fryzjer mi powiedzial ze to balejaz z 3 -4 kolorów. mysle ze jennifer moze miec tam wymieszane nawet 3 kolory. na pewno widac na zdjecia kosmyki w odcieniach sredniego blondu takiego naturalnego i cieplego i jasniejszego blondu tez w ciemplym odcieniu. wydaje mi sie ze gdzie niegdzie ma dodany ciemniejszy blond ale w małych ilosciach.moze by spróbowac jako kolor bazowy którego byłoby najwiecej to wlasnie ten sredni blondzik i do tego cieniuteńkie jasniejsze i ciemniejsze refleksy. Niestety nie znam sie na tym wystarczajaco dobrze aby móc zapewnic jak zrobic taki kolor tylko pisze jak mi sie wydaje i jakie kolorki tam widze. Mam nadziej ze uda Ci sie uzyskac taki kolorek bo jest naprawde ładny a ja sama marze o takich włosach jak ma jennifer. Powodzenia
karolcia_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 15:58   #16
nellngun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Kolor włosów jak Jennifer Aniston

Chciałabym uzyskac taki blond jak jennifer, mialam teraz brąz i w to mam zrobione pasemka blond (baleyage) ale moim zdaniem wyszly za jasno i jest kontrast, a pozakzywałam zdjęcie fryzjerce, jak okreslic ten kolor jak na zdjęciu, może jest jakas farba blond w tym odcieniu?? ?
PROSZĘ O POMOC
nellngun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 16:17   #17
izabelami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: białystok / warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Kolor włosów jak Jennifer Aniston

nie jestem specjalistą, ale wiem, że blondy są tymi kolorami, które nawet najlepszym fryzjerom wychodzą różnie - zawsze tłumaczą to tym, że ich odcień zależy od naturalnego pigmentu, kondycji włosów itd - reasumując ta sama farba na różnych włosach może dać zupełnie inny efekt.

Z pewnością koloru Jennifer nie uzyskasz sama w domu, chyba, że jesteś bardzo zdolna

Proponuję dalej męczyć fryzjera tym zdjęciem
__________________

  • odchudzam się - dziś 61 kg - docelowo 55
  • nie rozjaśniam włosów
  • przygotowuję się do aplikacji
izabelami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 16:35   #18
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Kolor włosów jak Jennifer Aniston

karmelowy brąz/blond
złocisty blond

samej będzie ciężko. ale może na wątku o karmelowych włosach znajdziesz cos dla siebie
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 17:11   #19
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Kolor włosów jak Jennifer Aniston

Zobacz sobie wellaton 8.0 i 8.1, słyszałam, że ładnie wychodzą.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 17:56   #20
nellngun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
hej dziewczyny, no wlasnie byłam dzisiaj, pokazywalam z 10 zdjec jennifer i nie wyszło...mam jeszcze ogolnie za ciemne, a pasma te, co sa rozjasniane wyszly moim zdaniem za jasno, no ale wlasnie szykuje sie na następny razem, powiem, że chce tylko blondem, ale może powiedzieć, że nie rozjasniaczem tylko z palety kolorów jakimis blondami ? bo rozjasniacz to chyba zawsze wyjdzie tak jasno. Własnie juz kiedys sie przymierzalam do wellatonu 8/0 i jestem go ciekawa bardzo, ale na zadnym forum nikt sie nie wypowiada jednoznacznie co do efektow. Ale faktycznie moze jakbym powiedziala cos o złotych refleksach i karmelu mialoby to jakis porzadany efekt ?

ten wellaton ladnie wygląda, ale boje się, że wyjdzie ciemniej wellaton jasny blond 8/0

ten na pudełku wydaje się znowu za jasny, mialam już kiedys jasny blond robiony lorealem i byl super, ale juz nie chce takiego jasnego i boje się przedobrzyc
wellaton 8/1

znalazłam jeszcze cos takiego z joanny - karmelowy blond

ps mi wyszlo cos takiego

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-02-26 o 11:58 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
nellngun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 20:54   #21
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Kolor włosów jak Jennifer Aniston

ahh jakież piękne włoski ma Aniston powiedzcie mi o co chodzi z tymi numerkami za łamaną kreską? 8/0 i 8/1 jaka jest różnica?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 21:09   #22
nellngun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
cudowne ma ! chce takie osiągnąć,ale nie wiem jak 8/0 i 8/1 to numery farby welli

and more..

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-02-26 o 11:58 Powód: post pod postem
nellngun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 21:12   #23
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Kolor włosów jak Jennifer Aniston

Wlosy w stylu Jennifer to majstersztyk w koloryzacji i nawet doswiadczony kolorysta jesli nie ma modelki z dobrym kolorem wyjsciowym to nie otrzyma identycznego efektu,jest tutaj kilka odceni blondu,piekny prawdziwy balejaz gra swiatla i przenikania sie koloru,to nie sa pasemka.ja preferuje takie balejaze i moim klientom tez takie polecam.odrost pojawia sie wtedy bardzo pozno gdyz kolor bazowy jest zblizony do naturalnego.jest tu sloneczny blond,carmelkowy braz,i baza bezowa
__________________
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 21:17   #24
nellngun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Cytat:
Napisane przez matys-magda69 Pokaż wiadomość
Wlosy w stylu Jennifer to majstersztyk w koloryzacji i nawet doswiadczony kolorysta jesli nie ma modelki z dobrym kolorem wyjsciowym to nie otrzyma identycznego efektu,jest tutaj kilka odceni blondu,piekny prawdziwy balejaz gra swiatla i przenikania sie koloru,to nie sa pasemka.ja preferuje takie balejaze i moim klientom tez takie polecam.odrost pojawia sie wtedy bardzo pozno gdyz kolor bazowy jest zblizony do naturalnego.jest tu sloneczny blond,carmelkowy braz,i baza bezowa
Matys-magda69 w takim razie jak fryzjerka ma mi zrobić ten kolor? dodam, że moj naturalny do średnio-ciemny blond, czy mam zafarbowac napierw na beż?

wypowiedz z innego forum :
Cytat:
ja zafarbowałam włosy farbą naturalny blond (8/0) i wyszło jak na opakowaniu,chociaż ,zaraz po może ton ciemniejsze,ale umyłam dwa razy i teraz są dokładnie jak na pudełku,co mi się mimo wszystko bardzo rzadko zdarza,wcześniej miałam żółty wypłukany blond,teraz kolor jest ładny"
w załaczniku stare i nowe opakowanie tej farby

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-02-26 o 11:59 Powód: post pod postem
nellngun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 22:21   #25
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Kolor włosów jak Jennifer Aniston

wydaje mi sie ze baze masz doskonala do wykonania koloryzacji w stylu jennifer.popros o bardzo gesty balejaz z jasnego blondu niech bedzie zrobiony rozjasniaczem na niskiej wodzie ok 3% (to bedzie najjasniejszy kolor) plus carmelowy z poziomu 7 oraz jakis cieplo zimny z poziomu 8.jakie farby i ieszanki to juz fryzjerka powinna Ci dobrac widzac twoje wlosy ale najwazniejsze zeby byly to cieniutkie wybierane pasma i bardzo gesto
__________________
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 10:27   #26
nellngun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Kolor włosów jak Jennifer Aniston

matys-magda69 jesteś Aniołem !! zachowam ten sekretny przepis na następną wizytę u fryzjera ; ), już nie mogę się doczekać!
nellngun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:43   #27
Nelly1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 30
Dot.: Kolor włosów jak Jennifer Aniston

Też mi się marzy mieć taki kolor włosów, jakie mają te aktorki z tych fotografii.... Śliczny blond, taki słomiany.
Nelly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:51   #28
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Kolor włosów jak Jennifer Aniston

Ech kolor Jennifer Aniston to moje marzenie, już kilka ładnych lat temu poszłam do fryzjerki przedstawiłam jej kilka zdjęć włosów aniston i zrobiła mi na głowie pasma w kolorze białym przeplatane pasmami w kolorze bardzo ciemnego brązu, to był coś strasznego Kilka lat później wyjechałam do Stanów tam poszłam do pierwszego lepeszego fryzjera i powiedziałam że chce kolor dokładnie taki jak ma Aniston, wyczarowała mi piękny balejaż wyglądałam cudnie, włosy miałam IDELANIE takie jak Aniston, ale co z tego jak po powrocie do kraju już nikt nie potrafił tego powtórzyć. Byłam jakiś czas temu w profesjonalnym salonie w Krakowie z prośbą o taki balejaż fryzjer zrobił mi pasma ale za grube za bardzo rzucające się w oczy, poza tym najciemniejszy odcień jest za ciemny cała tonacja utrzumuje się w ciemnym brązie przeplatanym platyną. Już straciłam nadzieję żeby uzyskać taki kolor w naszym kraju., nawet jak taki kolor uda się zrobić to już przy robieniu odrostów będzie problem aby nie zepsuć całości i utrzymać podobną tonację na całych włosach.
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 10:56   #29
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Talking Dot.: Kolor włosów jak Jennifer Aniston

w Polsce jeszcze utrzymuje sie ze wulgarne paski na glowie ala sol i pieprz sa cool czesto na szkoleniach trenerzy mowia
pasemka i kontrasty zostawmy Polkom,ile razy ja sie na to oburzalam
coz ale taka prawda.naszym fyzjerom jeszcze do tych z Usa troszke zostaje
Ja tez bazuje na amerykanskich technologiach farb i ich technikach ich technikach wiec balejaz w stylu Jenifer to dla mnie codziennosc
__________________
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 11:19   #30
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Kolor włosów jak Jennifer Aniston

Wszystko ok. Ale tu glownie chodzi o nazwy i numery farb do tych pasemek. Moim zdaniem najtrudniej uzyskać ten odcień jasnego karmelka ,bo albo wychodzi czerwony albo wsciekle rudy, a nie zgaszony karmel ocieplający ten popiel pomieszany z blondem.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.