pytanie....... Garnier, Neril Haar - Reaktiv - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-02, 17:20   #1
asiorex19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1

pytanie....... Garnier, Neril Haar - Reaktiv


Witam, nie dawno byłam u dermatolga, i Pani dermatolog przepisała mi Garnier, Neril Haar - Reaktiv (rewitalizujący tonik do włosów wypadających), hm teraz zastanawiam sie czy go uzyc...;/ ponieważ mam bardzo mało włosów.... zaczeły wypadac od pażdziernika... ale to masowo.... przeczytałam na ulotce oraz z różnych wypowiedzi Dziewczyn na Necie ... ze podczas stosowania tego preparatu tez bedą na poczatku wypadaccc boje sie ze wszytskie wypadna... niestety mam słabe włosy... Mam nadzieje moze Pani dermatolg która opiekuje sie tym forum lub któraś z z osóbek które uzywały ten preperat cos mi poradzi... .. bede bardzo wdzieczna.... nie wiem czy stosowac go.... za jakis czas mam wesele brata i nie chce byc łysa......
z góry dziękuje za udzielenie odpowiedziii
POZDRAWIAM
Asia:_)
asiorex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 17:33   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: pytanie....... Garnier, Neril Haar - Reaktiv

Cytat:
Napisane przez asiorex19 Pokaż wiadomość
Witam, nie dawno byłam u dermatolga, i Pani dermatolog przepisała mi Garnier, Neril Haar - Reaktiv (rewitalizujący tonik do włosów wypadających), hm teraz zastanawiam sie czy go uzyc...;/ ponieważ mam bardzo mało włosów.... zaczeły wypadac od pażdziernika... ale to masowo.... przeczytałam na ulotce oraz z różnych wypowiedzi Dziewczyn na Necie ... ze podczas stosowania tego preparatu tez bedą na poczatku wypadaccc boje sie ze wszytskie wypadna... niestety mam słabe włosy... Mam nadzieje moze Pani dermatolg która opiekuje sie tym forum lub któraś z z osóbek które uzywały ten preperat cos mi poradzi... .. bede bardzo wdzieczna.... nie wiem czy stosowac go.... za jakis czas mam wesele brata i nie chce byc łysa......
z góry dziękuje za udzielenie odpowiedziii
POZDRAWIAM
Asia:_)
ja polecam ten tonik (szampon zresztą też). Włosy wypadały mi strasznie a ta seria w przeciągu dwóch tygodni całkowicie to zahamowała. Kup tez skrzyp polny i pokrzywę w tabletkach (np. zielony Humavit)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 10:21   #3
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: pytanie....... Garnier, Neril Haar - Reaktiv

mi niestety nie pomógł, poza tym zapach ścinał mnie z nóg. Wydałam go koleżance. Niestety z wypadaniem włosów to jest tak, że przyczyn mogą być setki, a poza tym na efekty trzeba długo czekać.
Ja biorę sobie Vitapil (efekt mniej więcej po dwóch opakowaniach), warto też zrezygnować z suszarek, prostownic, lakierów....przejrzyj też wątek pijaczek pokrzywy i wątek o silikonach w szamponach.

no i do dzieła! Trzymam kciuki!
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 21:39   #4
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: pytanie....... Garnier, Neril Haar - Reaktiv

Cytat:
Napisane przez asiorex19 Pokaż wiadomość
Witam, nie dawno byłam u dermatolga, i Pani dermatolog przepisała mi Garnier, Neril Haar - Reaktiv (rewitalizujący tonik do włosów wypadających), hm teraz zastanawiam sie czy go uzyc...;/ ponieważ mam bardzo mało włosów.... zaczeły wypadac od pażdziernika... ale to masowo.... przeczytałam na ulotce oraz z różnych wypowiedzi Dziewczyn na Necie ... ze podczas stosowania tego preparatu tez bedą na poczatku wypadaccc boje sie ze wszytskie wypadna... niestety mam słabe włosy... Mam nadzieje moze Pani dermatolg która opiekuje sie tym forum lub któraś z z osóbek które uzywały ten preperat cos mi poradzi... .. bede bardzo wdzieczna.... nie wiem czy stosowac go.... za jakis czas mam wesele brata i nie chce byc łysa......
z góry dziękuje za udzielenie odpowiedziii
POZDRAWIAM
Asia:_)
tu czytaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=neril
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 18:57   #5
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: pytanie....... Garnier, Neril Haar - Reaktiv

Mi pomógł, zmniejszył dodatkowo przetłuszczanie włosów.
Nie zaobserwowałam zwiększonego wypadania włosów w trakcie używania Nerilu.
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.