Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 14:01   #61
Carolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 178
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

dzisiaj Ś: jajecznica z 2 jajek i szynka+pomidor+troche papryki i zawijas(lisc salaty,poledwica,twarorze k ze szczypiorkiem,papryka,pom idor
Na obiad bedzie: mintaj smarzony na oleju roslinnym bo innego nie mam:P +kalafior
Na przekaske pewnie zrobie se zawijasa
Na kolacjje: jajko na miekko++jakas salatka
__________________
Zdrowsze odżywianie:25.04.2009

waga:6766 65 64 63 62-juz za mną 61 60 59 58 57
ważenie:14.o7.2009
Carolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 14:14   #62
KELIS1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Hej Dziewczyny
ja dzielnie wytrzymałam weekend. Poprawiłam swój jadłospis, myślę że teraz już powinien być dobry.
Dzisiaj:
ś.: jajecznica bez tłuszczu +pomidor+bazylia
II ś: 10 orzeszków
Lunch: ogórek+pomidor
O: ryba na parze + brokułki
K:dwa plasterki szynki zawijane z sałatą
połowe dnia mam już za sobą, jutro rano postaram się zważyć -zobacze jake efekty po tygodniu MIŁEGO DNIA
KELIS1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:25   #63
owkz5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Cześć dziewczyny.
Tak więc od jutra plażuję z Wami dzis jeszcze zrobie poprawki mojego jadłospisu i wydrukuję. Zainspirowała mi ta dieta i postanowiłam coś wkoncu ze sobą zrobic... Mam do zrzucenia 6 kg. To sproro bo po ukonczeniu szkoły zapuściałm sie troche, a siedenie w domu na dobre nie wychodzi.... :/
Cieszę się, ze jest takie forum gdzie można wspierać sie nawzajem
Tak więc 3-mam za Was kcuki
Pozdrawiam i bede pisać na bierząco o moich wynikach
owkz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:03   #64
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Cytat:
Napisane przez cukier Pokaż wiadomość
myslę ze najlepszym rozwiazaniem jest jedzenie wszelkich zup bez makaronu i ryzu. chyba da sie tak zrobic ze tata dostaje na talerzyk makaron ktory zalewany jest np rosolem a Ty jesz sam rosol. nie jedz ziemniakow natomiast przygotuj sobie wiecej salatki no i miesko z obiadu. jesli mama robi kotlety schabowe popros zeby tobie nie robila w panierce.
dasz rade tylko wybieraj z obiadow to co mozesz jesc albo przygotuj sobie salatke zamiast np marchewki z groszkiem, ktora pojawilaby sie na tatusiowym talerzu
Ha! Dzisiaj juz praktykowałam zupę bez makaronu i kurczaka bez ryżu myślę, że dam radę Tylko zastanawiam się kiedy stanąć na wagę, ale myślę, że sobota będzie dobra
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:51   #65
KELIS1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

justyna2639 po podpisie widze że schudłaś juz 10 kg, czy to na diecie SB? w jakim czasie?
KELIS1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:28   #66
climberka
Raczkowanie
 
Avatar climberka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 229
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Hej Kelis1, jadlospis ok, ale ciut w nim brak, dorzuc:

Cytat:
Napisane przez KELIS1 Pokaż wiadomość
Dzisiaj:
ś.: jajecznica bez tłuszczu +pomidor+bazylia
II ś: 10 orzeszków +np sok warzywny
Lunch: ogórek+pomidor +np serek wiejski lub mozzarella
O: ryba na parze + brokułki
K:dwa plasterki szynki zawijane z sałatą +np jajka lub piers z indyka (szynka to syf, ma pelno ww, maczki i skrobii, no chyba ze sama robisz
jutro bedzie u mnie tydzien na SB, na wage nie wchodze poki sie okres nie skonczy, njawzaniejsze, ze sie lepiej czuje, bo dwa ostatnie dni to jakas masakra, po scianach chodzilam tak organizm domagal sie cukru czy chlebka. Najwazniejsze to sie nie dac, zacisnac zeby i zaparzyc sobie czerownej lub zielonej herbatki, zrobic 50 przysiadow, mi to pomaga Czuje sie swietnie, wiec chyba organizm sie juz przetrybil na palenie tluszczu, u mnie bylo tak ciezko, bo ja wczesniej pochlanialam ogromne ilosci slodyczy niestety ALE OBIECUJE POPRAWE
climberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:02   #67
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Cytat:
Napisane przez KELIS1 Pokaż wiadomość
justyna2639 po podpisie widze że schudłaś juz 10 kg, czy to na diecie SB? w jakim czasie?
niestety nie wszystko zostało zgubione na SB-4 kg na kapuściance, 6 kg na SB Najwięcej schudłam oczywiście przez 2 tygodnie I fazy (ok 3-4 kg), potem jeszcze przez miesiąc może troszkę więcej była II faza (ale bardzo naciągana) i wtedy straciłam resztę kilogramów

Muszę przyznać, że dzisiejszy-pierwszy dzień na SB-minął mi ładnie i jestem z siebie zadowolona
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 19:43   #68
KELIS1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Wink Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

climberka dzięki za rady a pisząc szynka-mam na myśli polędwice czy szynke z drobiu, niechciałam sie rozpisywać chciałabym skorzystać ale kurcze dziewczyny ja wogóle nie mam apetytu! nie wiem czy ta dieta ma tak działać. wogóle nie jestem głodna, jem bo wiem że musze, ale "wciskam" w siebie posiłki. nie wiem co sie dzieje. nawet teraz, podczas okresu nie tknęłam nic "cukrzastego"... nie wiem, niby powinnam sie cieszyc ze nie mam apetytu ogromnego,ale martwi mnie też jego brak. Naprawdę mogłabym cały dzień nie zjeść nic. z drugiej strony to może dobrze? przynajmniej nie jem tych okropnych pączusiów z lukrem,czekoladek itp. mmmmmmm..
__________________
6/14 SB I faza

77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
KELIS1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:48   #69
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Cytat:
Napisane przez KELIS1 Pokaż wiadomość
climberka dzięki za rady a pisząc szynka-mam na myśli polędwice czy szynke z drobiu, niechciałam sie rozpisywać chciałabym skorzystać ale kurcze dziewczyny ja wogóle nie mam apetytu! nie wiem czy ta dieta ma tak działać. wogóle nie jestem głodna, jem bo wiem że musze, ale "wciskam" w siebie posiłki. nie wiem co sie dzieje. nawet teraz, podczas okresu nie tknęłam nic "cukrzastego"... nie wiem, niby powinnam sie cieszyc ze nie mam apetytu ogromnego,ale martwi mnie też jego brak. Naprawdę mogłabym cały dzień nie zjeść nic. z drugiej strony to może dobrze? przynajmniej nie jem tych okropnych pączusiów z lukrem,czekoladek itp. mmmmmmm..
przyznam, że mam to samo-wciągu dnia przemknęła mi tylko myśl lodów śmietankowych, ale zastąpiłam je... mlekiem
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:55   #70
KELIS1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

być może to przez bio cla które biorę ten brak apetytu?
__________________
6/14 SB I faza

77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
KELIS1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:41   #71
Ayshaa
Rozeznanie
 
Avatar Ayshaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 614
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

mi też mija jutro tydzień ns SB
nie waże się, bo nie mam wagi ale mi nie chodzi o zrzucanie kilogramów, tylko o wymiary, szczególnie zrzucenie tłuszczyku z ud ;p
dzisiaj:
ŚN: omlet z 3 jaj z serkiem fit i ziołami.
II ŚN: sałatka z wieśniaka, rzodkiewki i szczypiorku.
III ŚN: wieśniak sam.
przekąska: fistaszki
obiad: pierś z kurczaka pokrojona w kawałeczki, posypana ziołami, smażona na oliwie z pieczarkami i cebulką. pyyycha było i sałatka z pomidorka i ogórka zielonego.
Kolacja (20 min temu, bo usnelam po poludniu:P): sałatka z tuńczyka wsw, groszku, ogórka, szczypiorku + 2 liście sałaty + 2 rzodkiewki + pół pomidora ;D

muszę chyba wyluzować ze smażeniem, bo codziennie jem na śniadanie omlet, a na obiad też coś smażonego niby na oliwie i to staram sie dawać jej jak najmniej, no ale ona też zbyt niskokaloryczna nie jest, mimo ze zdrowa.
__________________
.
Ayshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 06:41   #72
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Dzień dobry U mnie dzisiaj drugi dzień SB Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę rezultaty, teraz zmykam na śniadanie I nie mogę doczekać się soboty, kiedy to będzie ważenie
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 10:33   #73
Bianca86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 26
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Witam ponownie :O) Ja przez minony tydzień kończyłam zapasy po świętach a od tego tygodnia postanowiłam już się ograniczać. Sczególnie chciałabym przestać jeść słodycze i słone przekąski. Muszę przejrzeć obie zasady diety SB bo póki co to złamałam chyba wszystkie, np. dzis zjadłam pół bółki z ziarnami... Ale nic innego nie miałam więc wybaczam sobie wspaniałomyślnie. W sumie to nie myslałam o dietowaniu ale o ogólnym ograniczeniu jedzenia. Ale coś przecież jeść trzeba więc myślę, że warto wybierać posiłki z SB. Idę więc do sklepu po jajka, twarożki i tuńczyki w puszce. Bardzo lubię ryby z puszki, są podobno zdrowe ale na pewno mają też jakieś dodatki typu przyprawy i cukier... No i nie wiem co robić. Bo nie uśmiecha mi się gotowanie obiadków, rybek itd... Nie wytrwam bo wiele razy już próbowałam i nie mogłam znaleźć czasu na siedzenie w kuchni. Ale idzie wiosna, już niedługo wakacja, trzeba się chyba w końcu zmobilizować...
Bianca86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 15:16   #74
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

No a ja już po szkole, właśnie zjadłam obiad-rzadkie z zupy... i omleta z mięskiem i serem żółtym, tym razem jakoś nie specjalnie mi wyszedł... Przyznam, że mam ochotę stanąć na wagę, ale powstrzymam się do soboty Może wtedy zobaczę większy spadek wagi
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 18:30   #75
Ayshaa
Rozeznanie
 
Avatar Ayshaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 614
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

a ja dzisiaj zjadłam pół worka fistaszków ze 150 gram ważyły (razem ze skorupkami..) ehh nie umiem sie opanowac;/
i nie wiem po co ja przeszlam na SB, teraz kiedy jestem w polowie wiem ze to bez sensu bylo, no ale dociągne do konca... a bez sensu, bo ja nie mam co tracic w kg, chce sie pozbyc tluszczyku z brzucha i ud, a tego moge dokonac tylko cwiczeniami.. dzis 7 dzien, a ja nie widze jakichs spektakularnych efektów nie wiem, moze jem za duzo... ale dziennie nie sądze zeby mi wyszlo wiecej niz 1500 kcal mimo ze nie licze dokladnie.. choc dzis bedzie wiecej przez te fistaszki. nie wiem juz sama co robic.. nie mam za bardzo kasy na siłownie czy inne takie, a chce super wyrzezbic sylwetke i pozbyc sie tego okropnego tluszczu z ud szczegolnie;/
__________________
.
Ayshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 19:04   #76
paolcia243
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

cześć wszystkim
jestem po raz pierwszy na tym forum
podobnie jak Wy jestem na SB jest to 2 dzień i muszę się przyznać czuję się okropnie, jest mi słabo, wszystko mnie boli, mdli mnie i ta uporczywa bieganina do kibelka wyprowadza mnie z równowagi
dziewczyny czy któraś też tak miała??? czy to jest normalne????
paolcia243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 19:08   #77
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Cytat:
Napisane przez Ayshaa Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj zjadłam pół worka fistaszków ze 150 gram ważyły (razem ze skorupkami..) ehh nie umiem sie opanowac;/
i nie wiem po co ja przeszlam na SB, teraz kiedy jestem w polowie wiem ze to bez sensu bylo, no ale dociągne do konca... a bez sensu, bo ja nie mam co tracic w kg, chce sie pozbyc tluszczyku z brzucha i ud, a tego moge dokonac tylko cwiczeniami.. dzis 7 dzien, a ja nie widze jakichs spektakularnych efektów nie wiem, moze jem za duzo... ale dziennie nie sądze zeby mi wyszlo wiecej niz 1500 kcal mimo ze nie licze dokladnie.. choc dzis bedzie wiecej przez te fistaszki. nie wiem juz sama co robic.. nie mam za bardzo kasy na siłownie czy inne takie, a chce super wyrzezbic sylwetke i pozbyc sie tego okropnego tluszczu z ud szczegolnie;/
Skoro nie musisz tracić kilogramów nie rozumiem dlaczego przeszłaś na tą dietę. Uważam, że w takim wypadku powinnaś się jednak skupić na ćwiczeniach. Dietą nic nie zdziałasz... Jeśli chcesz zadbać o sylwetkę i poprawić jej wygląd ćwiczenia są niezbędne... Zacznij od takich krótkich np 8 minute legs a potem możesz przedłużać treningi. Takie jest moje zdanie.
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:02   #78
climberka
Raczkowanie
 
Avatar climberka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 229
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

u mnie sukces - dzis mija tydzien i jeden dzien i 3kg w dol
tylko strasznie juz brakuje mi choc malego owocu dziennie, juz niedlugo. Czuje sie dobrze, zle samopoczucie i oslabienie minelo.
climberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:05   #79
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Cytat:
Napisane przez climberka Pokaż wiadomość
u mnie sukces - dzis mija tydzien i jeden dzien i 3kg w dol
tylko strasznie juz brakuje mi choc malego owocu dziennie, juz niedlugo. Czuje sie dobrze, zle samopoczucie i oslabienie minelo.
o no to super! gratulacje To bardzo dobry wynik a mogę wiedzieć ile ważyłaś zanim przeszłaś na dietę?
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 20:59   #80
KELIS1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Również gratuluję zrzucenia 3 kg!! ja niestety nie zważyłam się w końcu bo nie mam wagi. zważę sie po zakończeniu pierwszej fazy. ale czuje się lżej i troszke spodnie zaczynają wisieć na tyłku
Mam problem z jedzeniem, bo nie mam apetytu i wogóle nie jestem głodna. dzisiaaj serek wiejski+pomidor + ogorek i przyprawy typu bazylia oregano i pozniej 2 jajka....i tyle wiem ze to malutko i zwalniam metabolizm ale nie mam wpływu na to chyba..pozdrawiam dziewczynki
__________________
6/14 SB I faza

77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
KELIS1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:11   #81
Ayshaa
Rozeznanie
 
Avatar Ayshaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 614
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Cytat:
Napisane przez justyna2639 Pokaż wiadomość
Skoro nie musisz tracić kilogramów nie rozumiem dlaczego przeszłaś na tą dietę. Uważam, że w takim wypadku powinnaś się jednak skupić na ćwiczeniach. Dietą nic nie zdziałasz... Jeśli chcesz zadbać o sylwetkę i poprawić jej wygląd ćwiczenia są niezbędne... Zacznij od takich krótkich np 8 minute legs a potem możesz przedłużać treningi. Takie jest moje zdanie.
no właśnie ze mną jest tak, że nie mam wagi i nie wiem ile dokładnie ważę.
ale mam lustro i widzę, że muzę zrzucić przede wszystkim właśnie tłuszcz z ud :/
bo wyglądają one bardzo nieproporcjonalnie do dość już szczupłej talii i łydek.
a przeszłam na SB bo redukcja + ćwiczenia od dłuższego już czasu nie przynosiły żadnych rezutatów...
od stycznia do początku marca dzięki redukcji i ćwiczeniom (stepper, 8 min abs, buns, legs, tamilee) schudłam po 5 cm w talii i udach , ale muszę stracić jeszcze drugie tyle i zupełnie nie wiem jak:/ skoro już ćwiczenia nie pomagały nawet to stwierdziłam, że przejdę na te 2 tygodnie SB, bo podobno organizm przyzwyczaja się do diety po jakimś czasie i trzeba zmieniać.. ale dziś już 9 dzień i nic ;/ tzn z wagi pewnie woda poszła, ale wymiary stoją w miejscu praktycznie... ;/
__________________
.
Ayshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 22:55   #82
climberka
Raczkowanie
 
Avatar climberka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 229
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Justyna 77 niestety.

Kelis miala dokladnie to samo, ale pociesze sie, ze to mija, niestety musisz jesc na sile, bo inaczej to nic nie da, musi byc dowoz bialka minimum 4xdziennie. Chyba masz za malo warzyw, to najczestszy blad, sam tluszcz i bialko b hamuja apetyt, musisz jesc wiecej salatek, szalej z przyprawami to pomaga, b duzo pij, trzeba pomoc i tak obciazonym nerkom, wiecej picia - wiecej energii, mi pomaga czerwona herbatka, mineralka i wszystkie ziolowe. Z owocowymi bym uwazala, bo czesto w skladzie maja cukier i aromaty

bedzie dobrze, ja juz zaczynam przesuwac dziurki w spodniach.
Z utesknieniem czekam na II faze, zeby moc jesc codziennie male jabluszko czy inny nieslodki owoc i 3 lyzki kaszy gryczanej. Z chlebem wole nie ryzykowac, bo pojdzie jak po rowni pochylej.
climberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 23:01   #83
Ayshaa
Rozeznanie
 
Avatar Ayshaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 614
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

ja jednak zrezygnowałam z SB. bo boję się, że bede miala niedowagę.
nie mam wagi, nie wiem ile ważę, ale podejrzewam, że około 53-50.
i to jest moja dolna granica, poniżej byłaby niedowaga...
głupia byłam, myslalam, że jak przejde na 2 tygodnie SB, to te centymetry z ud same spadną a tak sie niestety nie da, trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć... a ja czasu nie mam ;/ ale bede musiała do znaleźć..
uznałam, że nie ma sensu trwać w diecie, jesli nie ma efektów, a w dodatku codziennie wstaje przed 5 i jak wracam do domu po poludniu to nie mam nawet siły nogami przebierać... węgle są mi potrzebne:P
w każdym razie Wam życzę wytrwałości w diecie bede tu zaglądać, może w przyszlosci jeszcze sie zdecyduje na SB ale póki co stawiam na zdrowe odżywianie i ćwiczenia
__________________
.
Ayshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 06:52   #84
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

climberka no widzisz ale już jest 3 kg mniej i nadal będzie spadać
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 10:09   #85
owkz5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Paolcia243 ja jestem na 3 dniu SB i powiem ze mnie też troszke muli....;/ no ale mam nadzieje, że to przejdzie. A Ty ile masz do zrzucenia kg,?? Bo ja 6-7 kg bym chciał. Ważę 61 kg , a chciałbym 53 przy wzroście 165.
Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieje, że dotrwamy do końca i bedziemy sie czieszyły rezultatami :P
owkz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 23:10   #86
climberka
Raczkowanie
 
Avatar climberka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 229
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

jestes facetem i chcialbys miec 53kg? do jakiego idealu Ty dazysz?
dziewczynki u mnie sukces -4kg
climberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 14:40   #87
owkz5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

Climberka, nie jestem facetm heh po prostu zapomniałam dać "A" na koniec słowa heh.
Dzis mija mi 7 dzień diety na SB, jednak nie ważyłam sie z tego względu że okres mi sie zblirza.
Bardzo dobrze sie już czuje, nie mam zachcianek a co najważniejsze nie ciągnie mnie nawet do chleba czy słodyczy i jem stanowczo mniej
A jak tam wam idzie?
owkz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 17:34   #88
Bibisikamo
Przyczajenie
 
Avatar Bibisikamo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Zaczynam:D Proszę o wsparcie - Dieta South Beach!

ja na tej diecie kiedys schudlam 6,5 kg w 2 tygodnie, potem pamietam pojechalam na wakacje nad morze i sie nazarłam tych kebabow, lodow frytek itp... i wyobrazcie sobie ze wlcale nie przytyłam co bylo zadzwiajace, dopiero po jakis kilku miesiac wracalo mi troche ale z mojej winy gdzy wrocilam do złych nawykow zywieniowych. Ogolnie byla to najlepsza i najszybsza w efektach dieta jaka stosowalam bez efektu jojo. Zamierzam zastosowac ja znowu.
Bibisikamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.