Kosmetyki niezbędne w kosmetyczce Marii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 16:40   #1
mariaa15
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 195

Kosmetyki niezbędne w kosmetyczce Marii


Kosmetyki niezbędne w mojej kosmetyczce? Ojej, jest ich dużo, ponieważ uwielbiam się malować i smarować wszelkimi mazidłami. Na pierwszym miejscu postawię puder matujący, który jest niezbędny by zwalczyć uporczywe błyszczenie mojej cery. Zaraz po pudrze matującym plasuje się puder transparentny, jest to mój ulubiony kosmetyk do tonowania makijażu. Trzeci w kolejności jest jasny podkład(nawet bardzo jasny), a potem eyeliner w żelu. Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez kreski. Następnie mascara, cienie do oczu, róż do policzków i cienie do brwi. Są to moje podstawowe kosmetyki, które mają zagwarantowane miejsce w mojej kosmetyczce i się prawie nigdy z nimi nie rozstaje.
Z pielęgnacji na pierwszym miejscu jest krem nawilżająco- matujący, tonik oraz balsam do ciała. Muszę także wymienić krem do rąk, który zawsze mam w torbie. Nie mogłabym też żyć bez wszelakich ,maseczek matujących oraz korektora leczącego pryszcze.
Mam sporo rzeczy w mojej (a jakże)wielgaśnej kosmetyczce, ale wszystkie uważam za bardzo potrzebne i nie zamierzam z któregoś zrezygnować
mariaa15 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.