chcialabym poznac wasza opinie na temat.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-02, 07:22   #1
calisto69
Raczkowanie
 
Avatar calisto69
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 102
Smile

chcialabym poznac wasza opinie na temat..


chcialabym poznac wasza opinie na temat kosmetykow Vichy jakie macie doswiadczenia z ta linia??? ciekawa jestem bo mam chec zainwestowac w Vichy (te promocje itd..)mam juz nawilzajacy krem,i krem do stop(narazie jest ok) co wy o tym myslicie pleas was o jakies opinie
calisto69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 07:51   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

mnie nie zachwycił zaden kosmetyk vichy ,ot takie zwykłe ,wole kupic cos znacznie tanszego i lepszego.

poczytaj w KWC opinie o kosmtykach vichy.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 08:00   #3
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Używałam kilku i - niestety - nie są warte wydanych pieniędzy Dla mnie dobry okazał się jdynie balsam do bardzo suchej skóry - nie pamiętam już jego nazwy.
Powiem Ci tylko tyle, że w trakcie stosowania "supernawilżającego cuda" Vichy poszłam do nowej kosmetyczki, która mi powiedziała, że koniecznie muszę zacząć używać kremów! Moja skóra faktycznie wyglądała jakbym nic w nią nie wklepywała!
Jeśli chcesz niezłe kremy apteczne to zakup sobie LRP - moim zdaniem o niebo lepsze
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 08:23   #4
tarantella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 17
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Dosyć długo używałam Vichy i byłam zadowolona. Mam suchą skórę. Zużyłam kilka słoiczków Thermal S2(obecnie Fix2) i Nutrilogie 2 - dobre: nawilżenie, lekkie natłuszczenie, brak uczucia ściągania skóry.
Bardzo zadowolona byłam z maseczki nawilżającej do twarzy i balsamu do ciała.
LiftActiv i Novadiol bez rewelacji. Nie stwierdziłam specjalnych efektów.
Najnowszy podkład Flexilift trochę przereklamowany.
Różowy tonik - bardzo dobry.
Szampon i odżywka-żółte, do włosów farbowanych-bardzo dobre i bardzo wydajne.
Moim zdaniem, dobre kosmetyki, ale cena w stosunku do jakości nieco wygórowana.
__________________
tarantella
tarantella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 08:53   #5
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Raz używałam Vichy i nie zauważyłam jakiś rewelacyjnych rezultatów.Ale ich reklamy mają wielką siłę przekonywania.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 10:44   #6
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Kilka lat używalam Thermala S2 bylam bardzo zadowolona
Kolejnym kosmetykiem ktory bardzo mi pasował był peeling do ciała- ale pozycja stanowczo za droga jak na ten rodzaj kosmetyku...ale polecam

Obecnie jestem nadal pod wrazeniem kremu z Myoakiną odpowiada mi ten krem w 100% widze efekty cena jak na moja kieszeń za wygórowana- ale kremik powiedziałabym że wart swojej ceny..kazdy przyplyw gotowki lokuje w tym kremiku... ostatnio wraz z tym kremem dostałam próbki LiftactivPro pierwszy z kremow liftingujacych ktory zrobil na mnie wrazenie, ale niestety cena znow zaporowa wczesniejsza wersja lifta sprzed kilku amoze kilkunastu- (jak ten czas leci ;-)lat całkowicie nietrafiona. Mało uzywam podkładów ale na liftPro wyglada kazdy dobrze(i bardzo wydajny w przeciwienstwie doo Myoakiny... wkur..za mnie tylko sprzedawalność próbek tej firmy na allegro przez co jest mało dostepny w mojej wiosce..zamawiajac krem w aptece musze bezczelnie zaznaczac jakie probki chce do tego ,bo inaczej nie odbiore zamówienia.

Jak widac odpowiedzi będą skrajne..
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 14:53   #7
MISIAK
Raczkowanie
 
Avatar MISIAK
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 150
GG do MISIAK
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Hej
mój mąż używa Mag C i w porównaniu z innymi kosmetykami - AA, Nivea - jest rewelacyjny. Skóra po zastosowaniu jest przemiła w dotyku, efekt wygładzenia jest trwalszy. Mówi, że nie zamieniłby na inny, może tylko zmieniłby jego cenę
Ja natomiast używałam Thermal S Mat i powiem szczerze, że nie mogę natrafić na inny równie dobry kosmetyk, albo już się tak postarzałam, że kosmetyki innych firm o podobnym przeznaczeniu już na mnie nie skutkują (chodzi mi o takie wrażenie aksamitu na skórze - wiecie o co chodzi?). Zauważyłam też, że Vichy w kampaniach reklamowych jako próbki rozdaje chyba tylko tańsze kremy - normaderm itp, ja poluję na myokine i niestety - próbek nie ma. A może któraś z Was stosowała? Jakie macie opinie? no tak - mogę poczytać na KWC
MISIAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-02, 17:30   #8
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Jedyny kosmetyk firmy Vichy, ktory mi odpowiada, to zel zluszczajacy do codziennego oczyszczania skóry z niedoskonałościami, z serii Normaderm.
Poza tym polecam ampulki Dercos, do kuracji przy wypadaniu wlosow i to by bylo na tyle.
Jesli jednak chcesz zainwestowac w kosmetyki apteczne, to powtorze slowa E: kup La Roche-Posay, sa naprawde o niebo lepsze W sumie znam tylko jedna ososbe, ktora uzywa Vichy i jest zadowolona.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 16:48   #9
martika1
Raczkowanie
 
Avatar martika1
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Hmmm, nie powiem o tej marce nic dobrego. Myślę że podobne efekty można uzyskać stosując o wiele tańsze kosmetyki. Myślę głównie o nawilżeniu, bądź natłuszczeniu skóry. W składzie ich produktów nie ma żadnych rewelacyjnych substancji które mogłyby zdziałać takie cuda jakie obiecują w reklamach Coż, z tego co mi wiadomo ( a trochę czytam na ten temat ) w ostatnich czasach nie wynaleziono nic nowego co mogłoby spowodować przełom w kosmetologii.A te wszystkie reklamowane substancje to poprostu nowe nazwy zarezerwowane przez daną markę na określenie znanych już komponentów, czyli nic nowego , czego by nie stosowano dotychczas. Najbardziej denerwuje mnie jak się bierze kupę kasy za krem np. z vit. C która występuje właściwie tylko w nazwie bo jej znikoma ilość zawarta w kremie nie jest w stanie dla skóry zrobić NIC.Myslę że zanim się zainwestuje w kosmetyk warto dokładnie przeczytać zawartość podaną na ulotce żeby potem działanie kosmetyku nie było tylko naszym pobożnym życzeniem, bo "skoro wydałam tyle kasy to muszą być efekty"
martika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 18:45   #10
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

I ja dołączę się do grupy średnio zadowolonych klientów. Niestety, każdy kosmetyk Vichy to nowe rozczarowanie.Absolutnie nie polecam wszelkich mazideł do twarzy, szczególnie kiedy cera jest bardzo wymagająca i wrażliwa. Mam wrazenie, że ta słynna woda temalna Vichy zawarta w kosmetykach mnie nie służy. Moja dermatolog zresztą potwierdza, iż kosmetyki tej firmy często uczulają bądź też wywołują podrażnienia skóry. Natomiast zgodzę się z dziewczynami, ze o wiele bardziej trafnym zakupem będą kosmetyki LRP lub Avene.
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 21:30   #11
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

A ja uważam, że Vichy miewa naprawdę wartościowe produkty. Przepadam za Nutrilogie 2, bo dzięki niemu zaczęłam wychodzić z odwodnienia po tygodniach walki z nim. Nie pasuje mi natomiast Thermal Fix, który niestety nie dorównuje jakością swemu poprzenikowi. Doskonałym produktem jest też maseczka nawilżająca (boję się, że ją wycofują, bo coś ostatnio nie widuję jej w aptekach) oraz płyn micelarny. Balsam do ciała Lipidiose 2 (nawilżająco-natłuszczający) jest również jednym z najlepszych jakie w życiu stosowałam. Jeżeli jednak chciałabyś zainwestować w kremy przeciwzmarszkowe, to Vichy raczej nie polecam. Świetny natimast jest krem Active C LRP oraz Ystheal+ Avene. Składniki w nich zawarte mają przynajmniej działanie długofalowe, a co do Miyokine miałabym pewne wątpliwości. Obawiam się o efekt Kopciuszka po północy. Przestajesz używać i wszystko wraca do stanu wyjściowego.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-05, 19:49   #12
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

witaj.
parokrotnie zdarzalo mi sie zaszalec i cos kupic. najczesciej byly to kremy albo balsamy do ciala.
i poza szamponem nic nie przypadlo mi do gustu. A ponoc to dobre kosmetyki ze sredniej pólki.
Od czasu jak TZ wrocil z Francji i stwierdzil ze krem Vichy ktory u nas kupuje ze 80 zł tam kosztuje max 10 euro i sa normalnymi kosmetykami stajacymi na polce w supermarkecie, doszlam do wniosku ze sa to przereklamowane kosmetyki ktore nie sa az tak cudowne jak twierdzi producent a przy okazji sporo za nie przeplacamy.
Jak dla mnie to warto dolozyc pare zlotych i kupic krem innej firmy.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 07:18   #13
calisto69
Raczkowanie
 
Avatar calisto69
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 102
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

dzieki za odpowiedz a widzialas ostatnia reklame kremu do stop!!!!!!!!!
calisto69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 07:21   #14
calisto69
Raczkowanie
 
Avatar calisto69
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 102
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

jestem w szoku takimi nie przychylnymi opiniami zmamiona reklamami myslalm ze odnalazlam kosmetyczny raj a tu dziekuje za opinie
calisto69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 07:48   #15
calisto69
Raczkowanie
 
Avatar calisto69
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 102
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Cytat:
Napisane przez BeataWi
Jedyny kosmetyk firmy Vichy, ktory mi odpowiada, to zel zluszczajacy do codziennego oczyszczania skóry z niedoskonałościami, z serii Normaderm.
Poza tym polecam ampulki Dercos, do kuracji przy wypadaniu wlosow i to by bylo na tyle.
Jesli jednak chcesz zainwestowac w kosmetyki apteczne, to powtorze slowa E: kup La Roche-Posay, sa naprawde o niebo lepsze W sumie znam tylko jedna ososbe, ktora uzywa Vichy i jest zadowolona.

dzieki za odpowiedz
calisto69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 22:16   #16
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Ja również nie polecam Vichy, przez jakiś czas używałam nutrilog ale musiałam z niego zrezygnować, przez pierwszy tydzień było w porządku a potem stan skóry sie pogarszał,dziwna sprawa ale podchodziłam do tego kremu kilkukrotnie i sytuacja się powtarzała, szkoda kasy, La Roche o niebo lepszy.

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2005-06-08 o 22:49
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 22:38   #17
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Dla mnie świetny jest Nutrilogie 1, dobre- LiftActive pod oczy, Nutrilogie 2 i maseczka nawilżająca, kiepskie- Thermal i Normaderm nawilżający, straszne- podkłady.
__________________
nie jestem

Edytowane przez Lazy_Morning
Czas edycji: 2005-06-08 o 22:40 Powód: przeoczenie wrrrr.....
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 06:51   #18
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Polecam dwa produkty Vichy, którymi się zachwyciłam: balsam do suchej skóry Lipidiose 2 oraz płyn micelarny z delikatnym roślinnym (nie sztucznym) zapachem róży do demakijażu.

Oba sprawdzone i świetne.

Stosował może ktoś krem do rąk Lipidose????????? On mnie kusi, ale jego cena nie bardzo (ok. 25zł)
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 07:09   #19
calisto69
Raczkowanie
 
Avatar calisto69
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 102
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

nie mialam kremu do rak ale kupilam sobie ta nowosc do stop(z ta ochydna reklama stopy jak z koszmaru ) i wiesz co pomoglo!!!! na popekane piety to jedyny krem ktory mi pomogl!!!! dzieki za odpowiedzi
__________________
pieniadze nie daja szczescia dopiero zakupy!!!!
calisto69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-17, 18:31   #20
Maszeńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 91
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Witam! Z zainteresowaniem przeczytałam informacje o kosmetykach Vichy. Dorzucę moje spostrzeżenia, choć powielę Wasze . Używałam kremów nawilżających Thermal S, Nutrilogie. Byłam zadowolona, więc za namową zachwyconych koleżanek skusiłam się na Myokine. Efekty stosowania były widoczne. Rzeczywiście, zmarszczki mimiczne zostały spłycone, co mnie usatysfakcjonowało (to obiecywał producent). Nan napisała o efekcie Kopciuszka po północy - też się tego obawiam, nie mam wygórowanych oczekiwań (wszak skóra swój wiek będzie zdradzać). Póki co (a krem skończył mi się miesiąc temu) skóra jest ładna, napięta, zmarszczki nadal wygładzone. Zadaję sobie tylko pytanie, czy krem, którego używam obecnie jest od Vichy gorszy? Przeczytałam uwagi Pani Basi, która stwierdziła, że porównywała krem Vichy z polskim Iwostinu. Nie zauważyła różnicy. Pobiegłam do apteki i nabyłam takiż (intensywnie nawilżający z filtrem SPF 20) o pojemności 75ml za 33zł! Jestem zadowolona. Nie znam się na składnikach, ale po co przepłacać? Jeśli naprawdę we Francji kosmetyki Vichy kupuje się w supermarketach i nie należą do ekskluzywnych, może warto przyjrzeć się rodzimym ? (Ale ze mnie patriotka ).
Maszeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 18:48   #21
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Dziewczyny mam pytanie
jaka zawartosc witaminy C w kremie dziala?Czy jest to 10% czy musi byc wiecej?
dzieki za odpowiedz
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 18:23   #22
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Byłam zadowolona z Thermali (oprócz wersji MAT, coś im nie wyszło), ale poza tym uczucia mieszane. Używałam kiedyś żelu Normaderm (kiedy jeszcze miałam problem z niespodziankami) ale... odkąd wyżarł mi kolor na spodniach (poplamiłam czymś ciemnogranatowe jeansy, chciałam czymś szybko sprać, Normaderm stał najbliżej, plama zeszła razem z kolorem!) używałam go już tylko do mycia rąk po krojeniu cebuli
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:05   #23
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Ja od 5 lat a może i nawet więcej używam kremu tonującego luminuesse, i przyznam że jestem z niego bardzo zadowolona. nie zatyka porów, poprostu go nie widać. Ostatnio używałam tez kremu pod oczy i też jest ok. ma gęstą konsystencję a zmarszczki faktycznie się wygładzają.
JA osobiście jestem za Vichy.
pozdrawiam
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:12   #24
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

a o oni go jeszcze robią??
kiedyś, dawno temu, z górami za lasami też go używałam i nawet lubiłam; teraz odpada, bo nie ma filtrów, niestety...
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:44   #25
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Miałam krem na celulit, skóra zrobiła się miła w dotyku, ale nic poza tym i krem na
rozstępy też nic nadzwyczajnego, dla takiego efektu wystarczy zwykły balsam lub oliwka
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:47   #26
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

robią robią a co ciekawsze jest coraz lepszy, noi posiada filtry uva
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 18:16   #27
dzinx
Przyczajenie
 
Avatar dzinx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

z Vichy szczerze polecam 3 kosmetyki:
- micelarny płyn do zmywania makijażu; ładnie pachnie, bardzo dobrze zmywa (dobry jest też Preparat do demakijażu 3 w 1)
- balsam do ciała Lipidose 2 - bardzo wydajny, o pięknym zapachu, doskonale nawilżający
- żel pod oczy w sztyfkcie Oligo Yeux: koi, chłodzi, nawilża


co do kremów - nie mam najlepszego zdania, nawilżały poprawnie, były dość wydajne, ale nie warte swojej ceny. potrafią złośliwie uczulić.
choć moja Mama kilka lat stosowała Lift Active i była zadowolona

k.
dzinx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 18:23   #28
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Ja także nie mam miłych doświadczeń z firmą Vichy , jedyny produkt co mi podpasował to fluid do cery suchej - nawilżający , jest naprawdę bardzo dobry, ale kremy do twarzy to totalna porażka, ja od tych kremów dostawałam takiego podrażnienia, że pół twarzy miałam spuchniętej, natomiast krem pod oczy Thermal (chyba) myslała, że mi wypali oczy , więc podziękuje tym kosmetykom.
To samo tyczy sie wody termalnej, która wysusze skórę i podrażnia a powinno być chyba odwrotnie
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 15:20   #29
Vendi
Raczkowanie
 
Avatar Vendi
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Herault
Wiadomości: 76
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Cytat:
Napisane przez Wisnia
witaj.
parokrotnie zdarzalo mi sie zaszalec i cos kupic. najczesciej byly to kremy albo balsamy do ciala.
i poza szamponem nic nie przypadlo mi do gustu. A ponoc to dobre kosmetyki ze sredniej pólki.
Od czasu jak TZ wrocil z Francji i stwierdzil ze krem Vichy ktory u nas kupuje ze 80 zł tam kosztuje max 10 euro i sa normalnymi kosmetykami stajacymi na polce w supermarkecie, doszlam do wniosku ze sa to przereklamowane kosmetyki ktore nie sa az tak cudowne jak twierdzi producent a przy okazji sporo za nie przeplacamy.
Jak dla mnie to warto dolozyc pare zlotych i kupic krem innej firmy.
Nie zgodze sie z twoja wypowiedzia,ceny we Francji sa bardzo podobne do tych w Polsce,ja kosmetyki Vichy kupuje w aptece i jeszcze nigdy nie spotkalam ich w supermarkecie;a nawet w Polsce czasami udawalo mi sie kupic taniej jakies promocyjne opakowanie;
Z kosmetykow Vichy polecam :
-Nutrilogie 2L
-Lipidiose 2
-Pelling Lipidiose-jak dla mnie KWC
-I Purete thermale 3 w 1 do demakijazu nie podraznia i jest ok chociaz drogi
Kremow uzywam LRP z active c lub REDERMIC;albo Avene
__________________
Najwiekszym sekretem szczescia jest byc w zgodzie z samym soba. Fontenelle
Vendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 18:21   #30
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: chcialabym poznac wasza opinie na temat..

Cytat:
Od czasu jak TZ wrocil z Francji i stwierdzil ze krem Vichy ktory u nas kupuje ze 80 zł tam kosztuje max 10 euro i sa normalnymi kosmetykami stajacymi na polce w supermarkecie
Z calym szacunkiem dla Twojego TZ ale Vichy we Francji (tak jak Avene, LRP itp) mozna kupic tylko w aptece albo parapharmacie. Czasem w supermarketach wydzielone jest takie stoisko i moze stad takie zdanie. Co do cen to sa w miare porownywalne do cen w Polsce. Co do ich jakosci czy tez skutecznosci...mi osobiscie nic do gustu nie przypadlo i lepiej sluza mi kosmetyki np. avene.

Edytowane przez Pitipel
Czas edycji: 2005-12-14 o 19:45
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.