NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 11:09   #1891
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dziękuję
Bardzo lubię ten błyszczyk, to już moje 2 opakowanie . Pochodzi z letniej limitowanki 2010. Na ustach jest niemalże transparentny, delikatnie podbija naturalny koloryt ust i tworzy na nich "lustrzany" blask, daje przepiękny efekt tafli. Nie klei się, nie wysusza, wręcz, mam wrażenie, pielęgnuje .
dziękuję
czyli stacjonarnie go nie znajdę? czy wszedł może do stałej kolekcji?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 11:14   #1892
marylinda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15 127
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
tajlaa kolekcja zbierana przez jakiś czas... nie kupiłam od razu wszystkiego aż tyle nie zarabiam poluję na wyprzedażach, promocyjnych zniżkach w sephorze, douglasie... część mojej kolorówki używam latem, inne kosmetyki zimą... i pewnie wszystkiego nigdy nie zużyję, no ale posiadać lubię

wkleję Wam moje mazidła do ust, w końcu udało mi się wszystko ująć na zdjęciach... aktualnie posiadam:
1. balsamy
2 i 3. pomadki
4. błyszczyki

smutne jest tylko to,że ciągle mi mało, mam upatrzonych jeszcze kilka pomadek wiem, że jestem chora, ale.... narazie nie mam ochoty się z tego leczyć ...
Cuda
Śliczne kolory, ale kiedy je zużyjesz? ;-)
Z którego błyszczyka jesteś najbardziej zadowolona? Co sądzisz o tych z Lumene?
Wybacz grad pytań
marylinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 11:20   #1893
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

marylinda
najlepszy błyszczyk to sisley niestety ma jedną wadę - cenę ... lubię też guerlain, diorkiss, lancome, ysl.... lumene też są dość fajne, za tą cenę warto brać (ok 19 zł) pomadki lumene są bardzo fajne (polecam)...

ja właśnie wiem, że to niemożliwe wszystko zużyć, no ale na tym polega choroba błyszczyko-pomadkoholizmu

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-03-20 o 11:28
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 11:59   #1894
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
tajlaa kolekcja zbierana przez jakiś czas... nie kupiłam od razu wszystkiego aż tyle nie zarabiam poluję na wyprzedażach, promocyjnych zniżkach w sephorze, douglasie... część mojej kolorówki używam latem, inne kosmetyki zimą... i pewnie wszystkiego nigdy nie zużyję, no ale posiadać lubię

wkleję Wam moje mazidła do ust, w końcu udało mi się wszystko ująć na zdjęciach... aktualnie posiadam:
1. balsamy
2 i 3. pomadki
4. błyszczyki

smutne jest tylko to,że ciągle mi mało, mam upatrzonych jeszcze kilka pomadek wiem, że jestem chora, ale.... narazie nie mam ochoty się z tego leczyć ...
cudowny zbiór aż się oko cieszy

jak oceniasz błyszczyk Manhattan Water Flash Lipgloss ?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 12:06   #1895
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
cudowny zbiór aż się oko cieszy

jak oceniasz błyszczyk Manhattan Water Flash Lipgloss ?

przyjemny jest... delikatnie rozjaśnia usta, co bardzo lubię... tylko szybko znika ... ale i tak jest ok
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 12:12   #1896
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Skromne lutowo-marcowe
Przepiękna pomadka...
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 12:14   #1897
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
tajlaa kolekcja zbierana przez jakiś czas... nie kupiłam od razu wszystkiego aż tyle nie zarabiam poluję na wyprzedażach, promocyjnych zniżkach w sephorze, douglasie... część mojej kolorówki używam latem, inne kosmetyki zimą... i pewnie wszystkiego nigdy nie zużyję, no ale posiadać lubię

wkleję Wam moje mazidła do ust, w końcu udało mi się wszystko ująć na zdjęciach... aktualnie posiadam:
1. balsamy
2 i 3. pomadki
4. błyszczyki

smutne jest tylko to,że ciągle mi mało, mam upatrzonych jeszcze kilka pomadek wiem, że jestem chora, ale.... narazie nie mam ochoty się z tego leczyć ...
Wow , imponujaca kolekcja
Jak oceniasz balsam Korres i Clarins?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziękuję
czyli stacjonarnie go nie znajdę? czy wszedł może do stałej kolekcji?
Bardzo proszę
Stacjonarnie raczej nie, nie wszedł do stałej kolekcji. Dorwałam go niedawno na truskawie

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Przepiękna pomadka...
Dziękuję
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 12:20   #1898
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Wow , imponujaca kolekcja
Jak oceniasz balsam Korres i Clarins?



korres przyjemny w użyciu tylko niestety ja chciałam biały (a nie było jak kupowałam na dniach vip, wiec wzięłam jasny różowy)...
clarins jest świetny, nabłyszcza i nawilża usta...
jeśli wachasz się pomiędzy clarinsem a korresem, to bierz ten pierwszy

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-03-20 o 12:23
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 12:35   #1899
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Skromne lutowo-marcowe
Bardzo ladny kolekcja.
Jak Ci sie tusz EL sprawuje?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-03-20 o 12:37
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 12:44   #1900
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Biała Damo Twoja doustna kolekcja mnie zachwyciła! Mam kilka pytań:

*czy szminka w srebrnym opakowaniu to BeYu? Jaki ma numer? co o niej sądzisz? Jest matowa czy perłowa?

*Jak sprawuje się szinka TBS? dawno ją kupiłaś?

*Co sądzisz o pomadkach YSL? Która odpowiada ci najbardziej? Ja uwielbiam Golden Gloss koło szminek kręcę się już ponad rok, ale boję się zdradzić ukochaną chanel..
Tu również chciałabym prosić o nazwy/ numerki

__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 13:04   #1901
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość

korres przyjemny w użyciu tylko niestety ja chciałam biały (a nie było jak kupowałam na dniach vip, wiec wzięłam jasny różowy)...
clarins jest świetny, nabłyszcza i nawilża usta...
jeśli wachasz się pomiędzy clarinsem a korresem, to bierz ten pierwszy
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25841551]Bardzo ladny kolekcja.
Jak Ci sie tusz EL sprawuje?[/QUOTE]

Dziękuję James
Na razie jestem z niego bardzo zadowolona, jest moim nr 2 po YSL EFC. Lepszy w mojej opinii od Chanel Inimitable Intense i koronkowej HR. Jedna warstwa daje naturalny, dzienny look, 2 warstwy bardzo ładnie pogrubiają rzęsy . Można nałozyć nawet 3 dla uzyskania teatralnego efektu i rzęsy nie są sklejone. Nie rozmazuje się, nie osypuje, pozostaje do wieczora w stanie nienaruszonym.
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 13:14   #1902
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
tajlaa kolekcja zbierana przez jakiś czas... nie kupiłam od razu wszystkiego aż tyle nie zarabiam poluję na wyprzedażach, promocyjnych zniżkach w sephorze, douglasie... część mojej kolorówki używam latem, inne kosmetyki zimą... i pewnie wszystkiego nigdy nie zużyję, no ale posiadać lubię

wkleję Wam moje mazidła do ust, w końcu udało mi się wszystko ująć na zdjęciach... aktualnie posiadam:
1. balsamy
2 i 3. pomadki
4. błyszczyki

smutne jest tylko to,że ciągle mi mało, mam upatrzonych jeszcze kilka pomadek wiem, że jestem chora, ale.... narazie nie mam ochoty się z tego leczyć ...
Biała damo. Ja też kocham szminki i balsamy do ust. Tyle, że czerwone szminki. Błyszczyków nie lubię z natury. Opowiedz mi o każdej z nich. Znasz jakieś piękne czerwienie z nich (takie zdecydowane czerwo, ale ciepłe). Ja po prostu kocham pomadki do ust czerwone i i jak widze kolejną to mi tylko oczy szaleją... Tak samo mam z cieniami do powiek
I o balsamie do ust Korres.

P.S. To od mnie zależy ile na kosmetyki wydaję, najważniejsze jest to, że jest to moja własna potrzeba, a innym przy okazji nie przeszkadzam. I nie zwracam uwagi na złośliwości z jakiejkolwiek strony. To jedna moja wielka sprawa i najważniejsze, że ja to kocham. Bo to, że mi się to podoba jest najważniejsze, a nie musi się to podobać innym, choć czasem jest to miłe dla serca i duszy.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-03-20 o 13:17
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 13:43   #1903
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Biała Damo Twoja doustna kolekcja mnie zachwyciła! Mam kilka pytań:

*czy szminka w srebrnym opakowaniu to BeYu? Jaki ma numer? co o niej sądzisz? Jest matowa czy perłowa?

*Jak sprawuje się szinka TBS? dawno ją kupiłaś?

*Co sądzisz o pomadkach YSL? Która odpowiada ci najbardziej? Ja uwielbiam Golden Gloss koło szminek kręcę się już ponad rok, ale boję się zdradzić ukochaną chanel..
Tu również chciałabym prosić o nazwy/ numerki


beyu to nr 72 jest perłowa, jasna, dość transparentna, lekko rozjaśnia usta... nawilża... fajna

tbs nr 01 kupiona całkiem niedawno... bardzo fajna, ciemniejszy odcień ale z tych cielistych ... też lekko nawilża i fajnie się ją nosi na ustach , polecam

z ysl najbardziej lubię rouge pure shine ma piękne opakowanie, pachnie melonem jak błyszczyk i nawilża, mam odcień jasny beżowy, cielisty 26 natural beige mam też tester rouge pur nr 142 (ale ta pomadka już nie jest nawilżająca, odcień też średnio trafiony), no i rouge volupte nr 2 kolor ma ładny, jest mocno napigmentowana, więc trzeba uważać przy nakładaniu, ja ją leciutko rozcieram palcem po nałożeniu na usta, trochę ściąga mi usta... jeśli masz zdradzić chanel to tylko z ysl rouge pure shine opakowanie jest piękne i zawartość też super
Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Biała damo. Ja też kocham szminki i balsamy do ust. Tyle, że czerwone szminki. Błyszczyków nie lubię z natury. Opowiedz mi o każdej z nich. Znasz jakieś piękne czerwienie z nich (takie zdecydowane czerwo, ale ciepłe). Ja po prostu kocham pomadki do ust czerwone i i jak widze kolejną to mi tylko oczy szaleją... Tak samo mam z cieniami do powiek
I o balsamie do ust Korres.

P.S. To od mnie zależy ile na kosmetyki wydaję, najważniejsze jest to, że jest to moja własna potrzeba, a innym przy okazji nie przeszkadzam. I nie zwracam uwagi na złośliwości z jakiejkolwiek strony. To jedna moja wielka sprawa i najważniejsze, że ja to kocham. Bo to, że mi się to podoba jest najważniejsze, a nie musi się to podobać innym, choć czasem jest to miłe dla serca i duszy.

w mojej kolekcji nie ma nic czerwonego... unikam tego koloru, bo ja mam mocno napigmentowane usta, czego nie lubię i staram się zawsze je rozjaśniać...
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 13:52   #1904
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
tajlaa kolekcja zbierana przez jakiś czas... nie kupiłam od razu wszystkiego aż tyle nie zarabiam poluję na wyprzedażach, promocyjnych zniżkach w sephorze, douglasie... część mojej kolorówki używam latem, inne kosmetyki zimą... i pewnie wszystkiego nigdy nie zużyję, no ale posiadać lubię

wkleję Wam moje mazidła do ust, w końcu udało mi się wszystko ująć na zdjęciach... aktualnie posiadam:
1. balsamy
2 i 3. pomadki
4. błyszczyki

smutne jest tylko to,że ciągle mi mało, mam upatrzonych jeszcze kilka pomadek wiem, że jestem chora, ale.... narazie nie mam ochoty się z tego leczyć ...
juz nie czuje sie pomadkoholiczka ihiih
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 14:28   #1905
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

un...


kicunia co do korresa to jest to delikatny, nawilżający balsam, przyjemny, transparentny kolor
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 15:49   #1906
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość

w mojej kolekcji nie ma nic czerwonego... unikam tego koloru, bo ja mam mocno napigmentowane usta, czego nie lubię i staram się zawsze je rozjaśniać...
A ja też mam mocno pigmentowane, ale lubię to podkreślać, bo z jasnymi mam bardzo jasne usta i przez co wyglądam na trupka. Dodatkowo czerwień to mój naturalny pigment w wszystkim
Ale widzę, że w mojej manii nie jestem osamotniona
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 15:50   #1907
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość

beyu to nr 72 jest perłowa, jasna, dość transparentna, lekko rozjaśnia usta... nawilża... fajna

tbs nr 01 kupiona całkiem niedawno... bardzo fajna, ciemniejszy odcień ale z tych cielistych ... też lekko nawilża i fajnie się ją nosi na ustach , polecam

z ysl najbardziej lubię rouge pure shine ma piękne opakowanie, pachnie melonem jak błyszczyk i nawilża, mam odcień jasny beżowy, cielisty 26 natural beige mam też tester rouge pur nr 142 (ale ta pomadka już nie jest nawilżająca, odcień też średnio trafiony), no i rouge volupte nr 2 kolor ma ładny, jest mocno napigmentowana, więc trzeba uważać przy nakładaniu, ja ją leciutko rozcieram palcem po nałożeniu na usta, trochę ściąga mi usta... jeśli masz zdradzić chanel to tylko z ysl rouge pure shine opakowanie jest piękne i zawartość też super

.
Dziękuję bardzo To już wiem z kim dokonam skoku w bok
Mam jeszcze w planach clarinsa- testowałam (przez Ciebie!) w D. i już sie na niego napaliłam
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 19:27   #1908
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość

wkleję Wam moje mazidła do ust, w końcu udało mi się wszystko ująć na zdjęciach... aktualnie posiadam:
1. balsamy
2 i 3. pomadki
4. błyszczyki

smutne jest tylko to,że ciągle mi mało, mam upatrzonych jeszcze kilka pomadek wiem, że jestem chora, ale.... narazie nie mam ochoty się z tego leczyć ...
Wow BD alez u Ciebie slicznie
widze tez kilka moich

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
marylinda
najlepszy błyszczyk to sisley niestety ma jedną wadę - cenę ...
potwierdzam, mam 2 błyszczyki Sisleya, i sa naprawdę rewelacyjne, najlepsze jakie używałam a używałam chyba wszystkich jakie sa u nas dostępne

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość


clarins jest świetny, nabłyszcza i nawilża usta...
jeśli wachasz się pomiędzy clarinsem a korresem, to bierz ten pierwszy
i znowu sie zgadzam z BD, balsam clarinsa jest cudowny, nawilża, wygładza, pielęgnuje a do tego pięknie delikatnie błyszczy
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 19:53   #1909
motylek1
Wtajemniczenie
 
Avatar motylek1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 440
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
tajlaa kolekcja zbierana przez jakiś czas... nie kupiłam od razu wszystkiego aż tyle nie zarabiam poluję na wyprzedażach, promocyjnych zniżkach w sephorze, douglasie... część mojej kolorówki używam latem, inne kosmetyki zimą... i pewnie wszystkiego nigdy nie zużyję, no ale posiadać lubię

wkleję Wam moje mazidła do ust, w końcu udało mi się wszystko ująć na zdjęciach... aktualnie posiadam:
1. balsamy
2 i 3. pomadki
4. błyszczyki

smutne jest tylko to,że ciągle mi mało, mam upatrzonych jeszcze kilka pomadek wiem, że jestem chora, ale.... narazie nie mam ochoty się z tego leczyć ...
Ładna kolekcja
__________________


motylek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 21:09   #1910
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Wow BD alez u Ciebie slicznie
widze tez kilka moich



potwierdzam, mam 2 błyszczyki Sisleya, i sa naprawdę rewelacyjne, najlepsze jakie używałam a używałam chyba wszystkich jakie sa u nas dostępne



i znowu sie zgadzam z BD, balsam clarinsa jest cudowny, nawilża, wygładza, pielęgnuje a do tego pięknie delikatnie błyszczy

sisley to zdecydowany numero uno
a na balsam clarinsa to Ty mnie skusiłaś
Cytat:
Napisane przez motylek1 Pokaż wiadomość
Ładna kolekcja
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 22:10   #1911
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Skoro masz cerę bezproblemową to po co Ci dobrze kryjący podkład??
Kryjące podkłady mają to do siebie że niestety są widoczne na twarzy . Z tych tańszych mogę polecić Bourjois HM ale kosztuje chyba powyżej 50 zł , ewentualnie Revlon CS ale to już ciężki podkład, raczej do zadań specjalnych (na większe wyjscia etc). Ale skoro masz ładną cerę to moze lepiej kupić lekki podkład wyrównujący koloryt a na niespodzianki użyć korektora
Może i masz rację, może po prostu pobiorę próbki ze sklepów, bo to co mam na razi zupełnie mi nie pasuje... Dzięki
veloute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 22:33   #1912
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Trochę się aktualizuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wdfqweddddd.jpg (95,5 KB, 409 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wqedwedddd.jpg (52,8 KB, 349 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg qwqdewqedwqed.jpg (76,3 KB, 374 załadowań)
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 22:39   #1913
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
tajlaa kolekcja zbierana przez jakiś czas... nie kupiłam od razu wszystkiego aż tyle nie zarabiam poluję na wyprzedażach, promocyjnych zniżkach w sephorze, douglasie... część mojej kolorówki używam latem, inne kosmetyki zimą... i pewnie wszystkiego nigdy nie zużyję, no ale posiadać lubię

wkleję Wam moje mazidła do ust, w końcu udało mi się wszystko ująć na zdjęciach... aktualnie posiadam:
1. balsamy
2 i 3. pomadki
4. błyszczyki

smutne jest tylko to,że ciągle mi mało, mam upatrzonych jeszcze kilka pomadek wiem, że jestem chora, ale.... narazie nie mam ochoty się z tego leczyć ...
hmm a mogłabyś podać jak się te wszystkie pomadki nazywają (firma, seria, odcień - nr czy tam/i nazwa) ?
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 08:21   #1914
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
hmm a mogłabyś podać jak się te wszystkie pomadki nazywają (firma, seria, odcień - nr czy tam/i nazwa) ?
dolny rząd od lewej: ysl rouge pure shine nr 26 natural beige , ysl rouge volupte nr 2 sensual silk, tester pomadki ysl rouge pur nr 142

górny rząd od lewej:givenchy rouge interdit nr 26 voluptuous nude, lancome brillant a levres magnetic nr 387 brillant niut et jour, gosh nr 134 darling, beyu star lipstick rouge a levres nr 72, clarins rouge prodige nr 122 nude, dior addict high shine 382, mac cremesheen kolor creme d'nude, maybelline color sensational nr 812 delicate pearl, the body shop delipscious nr 01, lumene natural code nr 1 cristal peach, lumene natural code nr 3 nude beige


jako bonus wkleję Ci odcienie pomadek na ręku (na fotce jest ysl nr 2 i lumene nr 3)...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez tytułu1.jpg (65,9 KB, 165 załadowań)

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-03-21 o 08:28
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:00   #1915
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Cudowny zbior. Wlasnie ostatnio chodza za mna pryzmy, ale myslalam nad prasowanymi, mialas moze prasowane i moglabys porownac do sypanych?

Miałam kiedys taki :
http://alejka.pl/givenchy-podklad-w-...-10g-0-35.html

Był booosssski ale długo go nie mogłam nigdzie znależc.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:06   #1916
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość

sisley to zdecydowany numero uno
a na balsam clarinsa to Ty mnie skusiłaś

to jesteśmy kwita Ty mnie skusiłaś na pomadke clarinsa ktora jest uwielbiam ją - idealna

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Trochę się aktualizuję
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:11   #1917
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Trochę się aktualizuję
Opowiesz mi o szmince Maybelline tej koło Maciusia (Ginger coś tam coś?)
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:11   #1918
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
to jesteśmy kwita Ty mnie skusiłaś na pomadke clarinsa ktora jest uwielbiam ją - idealna

Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:44   #1919
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
wkleję Wam moje mazidła do ust, w końcu udało mi się wszystko ująć na zdjęciach... aktualnie posiadam:
1. balsamy
2 i 3. pomadki
4. błyszczyki
Przepiękna kolekcja pomadek i błyszczyków! Bardzo moje kolory, bo też mam ciemne naturalnie usta i je rozjaśniam... Podoba mi się szminka MAC, jak ją oceniasz? jaki nr? I w ogóle która pomadka albo błyszczyk daje najlepszy efekt nude?
Bo te co mam dają czasem efekt, na którym mi zależy, ale szybko znikają z ust i znów mam ciemne
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 15:22   #1920
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Przepiękna kolekcja pomadek i błyszczyków! Bardzo moje kolory, bo też mam ciemne naturalnie usta i je rozjaśniam... Podoba mi się szminka MAC, jak ją oceniasz? jaki nr? I w ogóle która pomadka albo błyszczyk daje najlepszy efekt nude?
Bo te co mam dają czasem efekt, na którym mi zależy, ale szybko znikają z ust i znów mam ciemne

szminki mac Ci nie polecam, bardzo wysusza przez co niefajnie się prezentuje na ustach, uwidacznia suche skórki... ja jej praktycznie nie używam ona nie ma numeru tylko nazwę creme d'nude...

moje najlepsze cieliste pomadki to:
1. ysl rouge pour shine nr 26
2. lumene natural code nr 3
3. clarins nr 122
te polecam, bo nie tylko mają śliczne naturalne kolory (jasno-beżowe), ale też są nawilżające, nie wysuszają ust, rozjaśniają i dają naturalny efekt ... jak ktoś ma więcej kasy i jest gadżeciarzem to niech kupuje ysl, clarins... a kto nie potrzebuje ładnego opakowania niech sobie zakupi lumene, bo zawartość jest suuuper i cena niewielka (19 zł)

a z pomadek których nie posiadam mogę Ci polecić Chanel Rouge Allure 69 mythic (też jasno beżowa i też nawilża)... testowałam ją i może kiedyś będzie moja

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-03-21 o 15:30
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-17 13:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.