Firma "Weselmy Się", Kraków- opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-08, 20:51   #1
Justi_P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1

Firma "Weselmy Się", Kraków- opinie


Witam Wizażanki

Planujemy zorganizować tę najważniejszą w życiu imprezę na wakacje tego roku. Mieliśmy przyjemność zapoznać się z ofertą, zobaczyć sale weselne, które oferuje firma Weselmy Się.
Jako, że są to sale "wygrzebane" ( ) przez nas w internecie i nie posiadamy żadnych "żywych" opinii na temat- może będziecie w stanie nam pomóc.
Być może któraś z Was była na weselu w jednej z oferowanych sal, być może same tam miałyście własne wesele?

Każda opinia jest dla nas bardzo cenna, więc będziemy baaaardzo wdzięczni za każde słowo na ten temat

Pozdrawiamy serdecznie!
Justi_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 08:46   #2
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Firma "Weselmy Się", Kraków- opinie

Cytat:
Napisane przez Justi_P Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki

Planujemy zorganizować tę najważniejszą w życiu imprezę na wakacje tego roku. Mieliśmy przyjemność zapoznać się z ofertą, zobaczyć sale weselne, które oferuje firma Weselmy Się.
Jako, że są to sale "wygrzebane" ( ) przez nas w internecie i nie posiadamy żadnych "żywych" opinii na temat- może będziecie w stanie nam pomóc.
Być może któraś z Was była na weselu w jednej z oferowanych sal, być może same tam miałyście własne wesele?

Każda opinia jest dla nas bardzo cenna, więc będziemy baaaardzo wdzięczni za każde słowo na ten temat

Pozdrawiamy serdecznie!
wejdz sobie na weselneforum.pl
sama jak szukalam sali szukalam info na temat tej firmy. opinie byly jednak negatywne
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 22:41   #3
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Dot.: Firma "Weselmy Się", Kraków- opinie

Hej tez chcemy z nimi podjac współprace, zakochalismy sie w sali w Owczarach i chcielibysmy rezerwowac na lato 2014, a wy?
Jeszcze nie bylismy ogladac na zywo, rozmawialismy z nimi na targach slubnych, popytałam wsród znajomych i mam kilka osób które tam były na weselach a jedna sama robiła wesele u nich w węgrzcach wszyscy zadowoleni. A ostatnio napisała do mnie znajoma ze studiów która była u nich kelnerką na weselach i wiem, ze była szczera ze mną i wszystko w porzadkujedzenie dobre, sale klimatyzowane i ładne, Ja troche pokombinuje z dekoracjami bo ich mi sie nie podobają, ale te okrągłe stoliki klasyka!

A jak wrazenia po zwiedzaniu? Negocjowaliscie juz z menagerem?
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"





Edytowane przez Verunka
Czas edycji: 2013-01-11 o 22:52
Verunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.