Kosmetyki M.A.C. cz. 11 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-01, 22:08   #661
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dla mnie jakoś mocno mocno żółty nie musi być, czasem mam wrażenie, że mi NC15 za żółty jest... Mam nadzieję, że zgodnie z tym co mi znajoma mówiła wejdzie do stałej. Bo to może być mój hit.

No lubię no, ale jakoś powiem Ci że ostatnio stonowałam na chwilę z nowymi... Mam sporo opakowań na wymianę więc pewnie się skuszę na jakąś jedną, ale też muszę się przymierzyć do odświeżenia swoich ze stałej - syrup muszę wymienić i pewnie jeszcze jakąś. Muszę zrobić listę moich szmin bo czasem się już zastanawiam czy tę mam czy jeszcze nie

No moje macóweczki się mega jarają lipfinity. Dwie biorę - Smoked Almond i Mulling spices. Zobaczymy na dwóch różnych typach jak się sprawują, bo niemiłosiernie ciągnie mnie do tej czarnej <3


ej ja NW10 musiałam dodawać do mojego NC15, i na zimę się wtedy nadawał. A czasem nw10 na klientkach używam jak mam taaaaakie bledsze bledzioszki jak ja to dopiero musi być problem z doborem podkładu.
U mnie na zimę jasnością dobry był NW10, ale odcinał się od szyi, bo był zbyt różowy. Próbowałam go tonować żółtym prep+prime, ale i tak róż wybijał.
Lepiej się sprawdzało rozjaśnianie NC15. Na szczęście już nie będę musiała

Wydaje mi się, że te kolory wchodzą do stałej, bo stały razem z innymi podkładami
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 22:13   #662
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

A ja sie przeprosiłam z Blotem Mam z wzmianki i stwierdziłam, ze jednak duzo lepiej mi trzyma makijaż niz przymy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 22:34   #663
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja wlasnie ostatnio widze, ze jednak im wiecej żółci ma podkład tym lepiej mi sie wpwasowywuje w buzie. A jak na złość mam same neutralne, bo nie moge trafic na jasnego żółtka nigdzie
Za to mam nadzieje, ze co do jasności nc10 bedzie ok.

Tez tak mam, ze musze wymienić ze stałej pare szmin. I tez czasem mysle czy dana szmine juz mam czy nie
Jasne żółtki to jest jak słoń na Islandii....

piąteczka zatem z tymi szminami...
Muszę w końcu o kręglowej kolekcji napisać
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 22:45   #664
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Jasne żółtki to jest jak słoń na Islandii....

piąteczka zatem z tymi szminami...
Muszę w końcu o kręglowej kolekcji napisać
Niestety to prawda ...



Nooo, koniecznie, chętnie poczytam( jak zawsze zreszta)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 13:12   #665
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Użyłam dzisiaj tego studio fixa nc10. Przy nakładaniu myslalam, ze za jasny jednak, ale jak juz nałożyłam i resztę makijażu, to jak podkład okrzepł, stopił sie ze skóra to sie okazało, ze jest ok.
Teraz zycze sobie Pro longa w kolorze nc13 lub nc10
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 21:45   #666
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Użyłam dzisiaj tego studio fixa nc10. Przy nakładaniu myslalam, ze za jasny jednak, ale jak juz nałożyłam i resztę makijażu, to jak podkład okrzepł, stopił sie ze skóra to sie okazało, ze jest ok.
Teraz zycze sobie Pro longa w kolorze nc13 lub nc10
A to fajnie Ja sobie jeszcze pomieszam z NC15, bo potem go nie ruszę do lata

Też sobie życzę takiego Pro longa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-10-02 o 23:01
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 07:43   #667
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Corii, polecałaś mi kiedyś tusz z YSL (dający b dramatyczny efekt), czy chodziło o ten? https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=ifrRB0wSN
Chyba, że masz już coś nowego godnego polecenia w temacie dramatycznego efektu
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 11:52   #668
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Corii, polecałaś mi kiedyś tusz z YSL (dający b dramatyczny efekt), czy chodziło o ten? https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=ifrRB0wSN
Chyba, że masz już coś nowego godnego polecenia w temacie dramatycznego efektu
Kiedyś owszem, polecałam bo u mnie sie mega sprawdzał. Ale rzęsy mi się zmieniły i mega efektu juz nie da. Spektakularny efekt, to tylko tusze benefitu u mnie teraz dają
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 14:55   #669
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

W Dougu jest liptensity, a w salonie maca będzie w czwartek, chora akcja :/

W każdym razie jutro wracam przetestować, bo jest chłodny nudziak i w ogóle ładne kolorki. Dziś mało czasu i miałam mata w płynie na ustach, więc nie chciało mi się w pośpiechu zmywac i wybierać. Ale czuję, że jutro któryś będzie mój.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 15:21   #670
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
W Dougu jest liptensity, a w salonie maca będzie w czwartek, chora akcja :/

W każdym razie jutro wracam przetestować, bo jest chłodny nudziak i w ogóle ładne kolorki. Dziś mało czasu i miałam mata w płynie na ustach, więc nie chciało mi się w pośpiechu zmywac i wybierać. Ale czuję, że jutro któryś będzie mój.
Ten "chłodny nudziak" z Liptensity to pewnie Driftwood - od razu mówię, że jest mega podobna do Really Me Ja mam odwrotne uczucia do tutaj zebranych - mnie się obie te szminki mega podobają i bardzo mi w nich do twarzy. I wzięłam obie Tylko trzeba troszkę więcej różu na policzki nałożyć, żeby trochę ożywić twarz dla równowagi i żeby nie wyszło za smutno, ale sam kolor jest cudny. Dla większości typów urody pewnie faktycznie będzie trupio, natomiast jeśli ktoś jest typem "softowym", zgaszonym, takim jak ja, całość wygląda świetnie i tak "inaczej", w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ale to trzeba być typem urody, któremu twarz promienieje w szminkach typu Faux

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2016-10-03 o 15:22
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 15:24   #671
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
W Dougu jest liptensity, a w salonie maca będzie w czwartek, chora akcja :/

W każdym razie jutro wracam przetestować, bo jest chłodny nudziak i w ogóle ładne kolorki. Dziś mało czasu i miałam mata w płynie na ustach, więc nie chciało mi się w pośpiechu zmywac i wybierać. Ale czuję, że jutro któryś będzie mój.
Który?
Poczekam do czwartku, nie będzie chciało mi się jechać do SCC, bo żaden kolor szczególnie do mnie nie woła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 17:48   #672
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Dziewczyny klasyczna szminka w kolorze wina . Mocno napigmentowana.....ciemni ejsza kilka tonów od Russian red ... czy ktoś coś kojarzy? Możecie coś polecić?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:01   #673
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Dziewczyny klasyczna szminka w kolorze wina . Mocno napigmentowana.....ciemni ejsza kilka tonów od Russian red ... czy ktoś coś kojarzy? Możecie coś polecić?
Może D for Danger . Cudna jest.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:13   #674
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Właśnie się nad nią zastanawiałam i tylko myślałam czy nie bardziej podoba mi się Diva ale kolorów jest tyle ze .... ufffff dlatego pomyślałam że popytam o wasze ulubione. Potrzebuje czegoś. ... sexownego na randkę <333
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:16   #675
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Divy nie mam, więc się nie wypowiem, ale D for Danger powinna się nadać na sexi randkę .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:32   #676
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ten "chłodny nudziak" z Liptensity to pewnie Driftwood - od razu mówię, że jest mega podobna do Really Me Ja mam odwrotne uczucia do tutaj zebranych - mnie się obie te szminki mega podobają i bardzo mi w nich do twarzy. I wzięłam obie Tylko trzeba troszkę więcej różu na policzki nałożyć, żeby trochę ożywić twarz dla równowagi i żeby nie wyszło za smutno, ale sam kolor jest cudny. Dla większości typów urody pewnie faktycznie będzie trupio, natomiast jeśli ktoś jest typem "softowym", zgaszonym, takim jak ja, całość wygląda świetnie i tak "inaczej", w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ale to trzeba być typem urody, któremu twarz promienieje w szminkach typu Faux
Postraszyłaś mnie mi po Faux nie promienieje, po prostu... jest sobie. Na razie maznęłam tylko na ręce Driftwood, to przez to, że to nie mat, to może mi ewentualnie pasować. W końcu chłodny nudziak. Od biedy jest jasny róż też ładny.

No i szara też jest super Ale to zupełnie nie dla mnie.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Który?
Poczekam do czwartku, nie będzie chciało mi się jechać do SCC, bo żaden kolor szczególnie do mnie nie woła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Driftwood
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:52   #677
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ten "chłodny nudziak" z Liptensity to pewnie Driftwood - od razu mówię, że jest mega podobna do Really Me Ja mam odwrotne uczucia do tutaj zebranych - mnie się obie te szminki mega podobają i bardzo mi w nich do twarzy. I wzięłam obie Tylko trzeba troszkę więcej różu na policzki nałożyć, żeby trochę ożywić twarz dla równowagi i żeby nie wyszło za smutno, ale sam kolor jest cudny. Dla większości typów urody pewnie faktycznie będzie trupio, natomiast jeśli ktoś jest typem "softowym", zgaszonym, takim jak ja, całość wygląda świetnie i tak "inaczej", w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ale to trzeba być typem urody, któremu twarz promienieje w szminkach typu Faux
To dla mnie zła wiadomość
Chociaż może Really Me powinnam jeszcze raz spróbować... Kiepskie miałam ostatnio warunki do testów.

Faux lubię
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Właśnie się nad nią zastanawiałam i tylko myślałam czy nie bardziej podoba mi się Diva ale kolorów jest tyle ze .... ufffff dlatego pomyślałam że popytam o wasze ulubione. Potrzebuje czegoś. ... sexownego na randkę <333
D for Danger albo Diva

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Postraszyłaś mnie mi po Faux nie promienieje, po prostu... jest sobie. Na razie maznęłam tylko na ręce Driftwood, to przez to, że to nie mat, to może mi ewentualnie pasować. W końcu chłodny nudziak. Od biedy jest jasny róż też ładny.

No i szara też jest super Ale to zupełnie nie dla mnie.



Driftwood


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 19:11   #678
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kiedyś owszem, polecałam bo u mnie sie mega sprawdzał. Ale rzęsy mi się zmieniły i mega efektu juz nie da. Spektakularny efekt, to tylko tusze benefitu u mnie teraz dają
A on dobrze pogrubia czy jedynie wydłuża? A jakie to tusze z Benefitu ?

Neath, obczaj sobie kiedyś NARS Brigitte.. bardzo fajne "nude" dla zim. Takie Faux dla typów bright, bo kolor podobny (jakby róż jakby brzoskwinia), ale dużo mocniej nasycony, bardziej żywy.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2016-10-03 o 19:12
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 19:15   #679
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A on dobrze pogrubia czy jedynie wydłuża? A jakie to tusze z Benefitu ?
.
Teoretycznie i to i to powinien robic, na ale efekt teraz nim średni - a miałam go pol roku temu.

They're Real i Roller Lash.
No i mi sie jeszcze przypomniało, ze nowy szanelek tez jest super
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 19:44   #680
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Postraszyłaś mnie mi po Faux nie promienieje, po prostu... jest sobie. Na razie maznęłam tylko na ręce Driftwood, to przez to, że to nie mat, to może mi ewentualnie pasować. W końcu chłodny nudziak. Od biedy jest jasny róż też ładny.

No i szara też jest super Ale to zupełnie nie dla mnie.
Eee, nie chciałam straszyć To są bardzo indywidualne kwestie, w czym komu jest dobrze, nigdy nic nie wiadomo, więc trzeba testować Z Faux to był przykład tylko, chodziło mi o stonowany typ urody. Myślę, że kobiety, które wymagają bardziej wyrazistych akcentów kolorystycznych na twarzy, trochę będą wyglądały jak topielice w szmince typu Really Me. Ale dla bardziej zgaszonych typów to może być świetny wybór - mnie np. te 2 szminki bardzo ucieszyły, bo większość nudziaków w MACu to jednak jakieś cieplaki są, czyli kompletnie nie dla mnie (poza Blankety, którą kocham). Brakowało mi takich odcieni. U mnie Driftwood wypada podobnie do Really Me, ale to znowu indywidualna kwestia - u kogoś innego różnice mogą być większe. Driftwood jest ciut bardziej liliowa niż Really Me, to na pewno.
Pociesz się, że i tak ja mam gorzej - dla mnie z całych tych 2 kolekcji Driftwood i Really Me to jedyne noszalne kolory Reszta zbyt mocna albo zbyt ciepła

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To dla mnie zła wiadomość
Chociaż może Really Me powinnam jeszcze raz spróbować... Kiepskie miałam ostatnio warunki do testów.
Z tego, co pamiętam, masz zimowy typ urody? Jeśli tak, to faktycznie pierwsze wrażenie "sinego" koloru Really Me (w sensie negatywnym) może być trafne Ale jako zima masz całkiem spory wybór fajnych kolorów dla siebie w Liptensity, więc spoko, i tak będzie na co się spłukać
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 20:15   #681
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A on dobrze pogrubia czy jedynie wydłuża? A jakie to tusze z Benefitu ?

Neath, obczaj sobie kiedyś NARS Brigitte.. bardzo fajne "nude" dla zim. Takie Faux dla typów bright, bo kolor podobny (jakby róż jakby brzoskwinia), ale dużo mocniej nasycony, bardziej żywy.
Obczaję
Na mnie Faux jest dość chłodna/neutralna. Brzoskwini w niej nie widzę

W ogóle to pogubiłam się z analizą kolorystyczną... Ostatnio wydaje mi się, że jestem DW
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Z tego, co pamiętam, masz zimowy typ urody? Jeśli tak, to faktycznie pierwsze wrażenie "sinego" koloru Really Me (w sensie negatywnym) może być trafne Ale jako zima masz całkiem spory wybór fajnych kolorów dla siebie w Liptensity, więc spoko, i tak będzie na co się spłukać
Chyba zimowy

Jak nałożyłam Really Me, to Macówka szybko biegła po inny kolor więc pewnie masz rację

Intensywne szminki rzadko noszę, na co dzień wygodniej mi w balsamie do ust.

Wróciłam ostatnio do paint potów. Bardzo lubię Camel Coat i Chilled on Ice Polubiłam się też ze Stormy Pink i Groundwork.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 20:28   #682
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Eee, nie chciałam straszyć To są bardzo indywidualne kwestie, w czym komu jest dobrze, nigdy nic nie wiadomo, więc trzeba testować Z Faux to był przykład tylko, chodziło mi o stonowany typ urody. Myślę, że kobiety, które wymagają bardziej wyrazistych akcentów kolorystycznych na twarzy, trochę będą wyglądały jak topielice w szmince typu Really Me. Ale dla bardziej zgaszonych typów to może być świetny wybór - mnie np. te 2 szminki bardzo ucieszyły, bo większość nudziaków w MACu to jednak jakieś cieplaki są, czyli kompletnie nie dla mnie (poza Blankety, którą kocham). Brakowało mi takich odcieni. U mnie Driftwood wypada podobnie do Really Me, ale to znowu indywidualna kwestia - u kogoś innego różnice mogą być większe. Driftwood jest ciut bardziej liliowa niż Really Me, to na pewno.
Pociesz się, że i tak ja mam gorzej - dla mnie z całych tych 2 kolekcji Driftwood i Really Me to jedyne noszalne kolory Reszta zbyt mocna albo zbyt ciepła
Mnie mocne kolory nie przeszkadzają, ale mam ich sporo, bardziej codzienniaka szukam. A jaki mam typ urody to nie wiem, próbowałam tej analizy kolorystycznej, ale nic z tego nie wyszło

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Obczaję
Na mnie Faux jest dość chłodna/neutralna. Brzoskwini w niej nie widzę

W ogóle to pogubiłam się z analizą kolorystyczną... Ostatnio wydaje mi się, że jestem DW

Chyba zimowy

Jak nałożyłam Really Me, to Macówka szybko biegła po inny kolor więc pewnie masz rację

Intensywne szminki rzadko noszę, na co dzień wygodniej mi w balsamie do ust.

Wróciłam ostatnio do paint potów. Bardzo lubię Camel Coat i Chilled on Ice Polubiłam się też ze Stormy Pink i Groundwork.
Albo biegła po inny kolor, bo miała ostatnią sztukę i chciała dla siebie
Własnie, muszę Stormy pink od mamy zabrać, bo nie używa.

Co ja w ogóle dziś zrobiłam za improwizację na powiekach, to bym nawet odtworzyć nie umiała...
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 20:47   #683
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Mnie mocne kolory nie przeszkadzają, ale mam ich sporo, bardziej codzienniaka szukam. A jaki mam typ urody to nie wiem, próbowałam tej analizy kolorystycznej, ale nic z tego nie wyszło

Albo biegła po inny kolor, bo miała ostatnią sztukę i chciała dla siebie
Własnie, muszę Stormy pink od mamy zabrać, bo nie używa.

Co ja w ogóle dziś zrobiłam za improwizację na powiekach, to bym nawet odtworzyć nie umiała...
Nieee, strasznie mi w niej było ale nie wiem czy dlatego, że już miałam zaczerwienione, zmaltretowane usta, czy po prostu kolor jest be

Myślałam, że Stormy Pink mi nie pasuje, ale jak przyczernię linię rzęs, to robi się całkiem do rzeczy

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-10-03 o 20:48
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 21:23   #684
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Obczaję
Na mnie Faux jest dość chłodna/neutralna. Brzoskwini w niej nie widzę

W ogóle to pogubiłam się z analizą kolorystyczną... Ostatnio wydaje mi się, że jestem DW
.
Masz rację, Faux brzoskwiniowa nie jest, miałam bardziej na myśli Cosmo Faux w kontekście takiego nude różu, ale faktycznie brzoskiwiniowego w niej nie da się dopatrzeć.

A dlaczego myślisz, że jesteś DW? Ciemne oko i ciemna szminka są lepsze?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 21:28   #685
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nieee, strasznie mi w niej było ale nie wiem czy dlatego, że już miałam zaczerwienione, zmaltretowane usta, czy po prostu kolor jest be
)
Mnie było tak koszmarnie strasznie, ze biegiem zmywałam, No po prostu trupio i koniec i choćbym na rzęsach stanęła nie pasuje, a szkoda bo jak zobaczyłam ja w sztyfcie na zywo to
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 21:45   #686
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Masz rację, Faux brzoskwiniowa nie jest, miałam bardziej na myśli Cosmo Faux w kontekście takiego nude różu, ale faktycznie brzoskiwiniowego w niej nie da się dopatrzeć.

A dlaczego myślisz, że jesteś DW? Ciemne oko i ciemna szminka są lepsze?
Cosmo bardziej

Nie wiem właśnie czy jednocześnie ciemne oko dałoby radę z ciemną szminką. Nie do końca wiem też, jakie szminy są polecane dla DW - Diva?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie było tak koszmarnie strasznie, ze biegiem zmywałam, No po prostu trupio i koniec i choćbym na rzęsach stanęła nie pasuje, a szkoda bo jak zobaczyłam ja w sztyfcie na zywo to
Ja ją chyba jeszcze raz potestuję

Mam zagwozdkę z Lavender Jade To bardzo fajny kolor ale że mam wątpliwości czy mi w niej do twarzy...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 21:49   #687
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja ją chyba jeszcze raz potestuję

Mam zagwozdkę z Lavender Jade To bardzo fajny kolor ale że mam wątpliwości czy mi w niej do twarzy...
Ja testować juz nie bede ani Really Me, ani Lavender Jade, nie ma co na sile No coz, tym razem wyszły po prostu nie moje kolory
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 21:53   #688
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja testować juz nie bede ani Really Me, ani Lavender Jade, nie ma co na sile No coz, tym razem wyszły po prostu nie moje kolory
Ano, nic na siłę

Ja zobaczę jeszcze, bo nieraz po 2 teście się przekonywałam. Z Faux tak było. Jak miałam gorszy dzień, to wydawało mi się, że nie pasuje, a teraz bardzo ją lubię
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 22:00   #689
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Cosmo bardziej

Nie wiem właśnie czy jednocześnie ciemne oko dałoby radę z ciemną szminką. Nie do końca wiem też, jakie szminy są polecane dla DW - Diva?

Ja ją chyba jeszcze raz potestuję

Mam zagwozdkę z Lavender Jade To bardzo fajny kolor ale że mam wątpliwości czy mi w niej do twarzy...
Diva raczej tak, też mocne fuksje, ale też cieplejsze np. bordo, które u innych zim niespecjalnie. Poza tym DW jest nieźle w zgaszonych szminkach i jasnych, w odróżnieniu do reszty zim No ale, jak najbardziej możesz być BW i nosić z powodzeniem szminki DW, bo to bliski klimat

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja testować juz nie bede ani Really Me, ani Lavender Jade, nie ma co na sile No coz, tym razem wyszły po prostu nie moje kolory
Obczaiłam te dwie szminki i , te kolory są tak nienaturalne, że aż ciężko uwierzyć, że komuś pasują
Fajnie wygląda ta kolekcja Liptensity, one wchodzą 15.10? Ze dwie bym przygarnęła
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 22:08   #690
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Obczaiłam te dwie szminki i , te kolory są tak nienaturalne, że aż ciężko uwierzyć, że komuś pasują
Fajnie wygląda ta kolekcja Liptensity, one wchodzą 15.10? Ze dwie bym przygarnęła
Niektórym pasuja, ale nie mnie tym razem

Liptensity juz sa stacjo od soboty przynajmniej w Macu w Dougu były
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-06 20:01:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.