Administracja magisterskie czy podyplomówka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-26, 17:54   #1
ja 555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Smile

Administracja magisterskie czy podyplomówka?


Witam,
pytanie jak w temacie. Zamierzam rozpocząć studia na kierunku administracja. Mam kilkumiesięczne doświadczenie w pracy biurowej w jednostce administracji publicznej i przyznam, że dość zainteresowała mnie tematyka tej pracy. Teraz chciałabym podeprzeć praktykę wiedzą i stąd myśl o studiach. Nie bardzo wiem jednak czy lepsza jest magisterka (2 lata zaocznie) czy podyplomówka.

Jestem po licencjacie i magisterce z filologii angielskiej więc po pierwsze nie wiem czy mogłabym zrobić drugą magisterkę z innego kierunku z pominięciem licencjatu. Wiecie jak to jest z tą druga magisterką? I co w ogóle byście mi poradziły odnośnie tych studiów? byście mi poradzili?

Dodam, że nie myślę o administracji tylko i wyłącznie pod katem pracy w jednostkach publicznych ale szukania pracy w ogóle. W różnych ogłoszeniach oprócz znajomości języka pojawia się także wymóg dodatkowego wykształcenia- najczęściej ekonomicznego czy administracyjnego właśnie
ja 555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 22:47   #2
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Administracja magisterskie czy podyplomówka?

Po jednym licencjacie możesz zrobić jedną magisterkę.
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.