Mieszanie Farb-zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-11, 23:05   #181
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: mieszanie frab

Cytat:
Napisane przez musthavelonghair Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Potrzebujê Waszej pomocy Chcia³abym wróciæ do naturalnego koloru, a ¿eby odrosty nie by³y bardzo widoczne, chcia³abym po raz ostatni zafarbowaæ w³osy -my¶la³am o tym, ¿eby zmieszaæ dwa odcienie farby wellaton (krem koloryzuj±cy, takie pomarañczowe opakowanie) odcienie 8.0 z 7.0. Jak my¶licie -w jakiej proporcji najlepiej zmieszaæ farby? Czego powinnam siê baæ -mo¿e wyj¶æ zieleñ?
Umieszczam zdjêcia: pierwsze -mojego naturalnego koloru, zrobione ok 2 lata temu i zdjêcie koloru, jaki mam teraz Bêdê Wam niezmiernie wdziêczna za pomoc
ja bym zrobi³ palette N7, najlepiej pigmentacjê sobie zrób bo inaczej kolor sie bêdzie wymywal bardzo
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-13, 19:54   #182
im.13
Raczkowanie
 
Avatar im.13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Witam.
Mój odcieñ w³osów naturalnych to ciemny blond, jednak po wieloletnim farbowaniu na ciemny br±z i dekolorze + rozja¶nieniu u fryzjera- na rudy po d³ugo¶ci a z³oto-lekko zielony na odrostach. Chcia³abym uzyskaæ jasny/sredni popielaty blond. W domu mam farbê Londy 38 Be¿owy Blond, my¶la³am nad zakupem odcienia 89 Platynowo-Srebrny, czy to dobry pomys³, czy mo¿e mi wyj¶æ z tego co¶ gorszego ni¿ mam obecnie na g³owie (za³±czam 2 pogl±dowe zdjêcia moich obecnych w³osów, w kilku rodzajach o¶wietlenia)... Proszê te¿ o radê czy do mojej jasnej cery i zielonych oczu w ciemnej oprawie lepszy bêdzie odcieñ popielaty czy mo¿e jaki¶ z³oty, b±d¼ opalizuj±cy???
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie5991.jpg (54,6 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dzieñ, z lamp± na górze.jpg (55,8 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie5912.jpg (113,0 KB, 13 za³adowañ)
im.13 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-15, 12:58   #183
sabcia321
Raczkowanie
 
Avatar sabcia321
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: mieszanie frab

miesza³am wielokrotnie farby ró¿nych firm , i nic siê strasznego nie dzieje i z kolorku tez by³am zawsze zadowolona , ale teraz to ja mam wrêcz hardcorowe pytanie , mam farbê w piance z³oty blond i w kremie karmelow± czekoladê.... i tak sobie mysla³am czy by w ogóle cos z tego wysz³o gdybym je zmiesza³a , ciekawe jaka konsystencja by by³a? pianko-krem
sabcia321 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-15, 13:15   #184
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez im.13 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.
Mój odcieñ w³osów naturalnych to ciemny blond, jednak po wieloletnim farbowaniu na ciemny br±z i dekolorze + rozja¶nieniu u fryzjera- na rudy po d³ugo¶ci a z³oto-lekko zielony na odrostach. Chcia³abym uzyskaæ jasny/sredni popielaty blond. W domu mam farbê Londy 38 Be¿owy Blond, my¶la³am nad zakupem odcienia 89 Platynowo-Srebrny, czy to dobry pomys³, czy mo¿e mi wyj¶æ z tego co¶ gorszego ni¿ mam obecnie na g³owie (za³±czam 2 pogl±dowe zdjêcia moich obecnych w³osów, w kilku rodzajach o¶wietlenia)... Proszê te¿ o radê czy do mojej jasnej cery i zielonych oczu w ciemnej oprawie lepszy bêdzie odcieñ popielaty czy mo¿e jaki¶ z³oty, b±d¼ opalizuj±cy???
Osobiscie mysle,ze raczej odcien chlodny, a to czy bedzie to popiel czy opalizujacy (perly, fiolety itd) to juz osobna sprawa. Ja osobiscie nie lubie czystej popieli, ale taka z dodatkiem perly, irysa lekkiego pastelowego niuansu rozu - jak najbardziej
Cere masz raczej chlodna, na pierwszy rzut oka i zloto mogloby byc ryzykowne. Jak juz chcesz czegos cieplejszego, to lepiej jakis bezo-popiel - nie bedzie ani bardzo zolto cieply, ani chlodny jak czysta popiel.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-18, 16:36   #185
Kasiulinka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Dziewczyny ja jestem po farbowaniu ( mój naturalny kolor to zimny ¶redni-ciemny blond) 3 dni temu( w salonie fryzjerskim!!!) farb± Artego odcieñ 9N- milion razy powtarza³am, ¿e najwa¿niejsze jest dla mnie to ¿eby w³osy nie mia³y nic wspólnego z rudo¶ci±, której nienawidzê u siebie i jest mi w niej paskudnie. Fryzjerka zapewnia³a mnie ¿e bêdzie ch³odny odcieñ a wyszed³ miodowy jasny blond wpadaj±cy w ¿ó³to-pomarañczowy. Masakra!!!!! nie podoba mi siê to okropnie. By³am dzi¶ w innym salonie i tam fryzjerka doradzi³a mi farbowanie- mieszank± odcieni 7NA( ¶redni naturalny popielaty blond) i 8NA( jasny naturalny popielaty blond) Goldwell za jakie¶ 2-3 tygodnie bo teraz mog³yby wyj¶æ zielone. Jak my¶licie czy mieszaj±c te dwa odcienie jest szansa na uzyskanie ch³odnego ¶redniego blondu?i jaki oxydant 3 czy 6 %???Planujê sama pofarbowaæ bo szkoda mi kolejnej kasy wydawaæ u fryzjera a do tamtej nie chcê wracaæ nawet na reklamacjê bo jej nie ufam ju¿ :/
Kasiulinka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-19, 14:58   #186
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 821
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Witajcie. Poszukujê ju¿ od dawna idealnego koloru i nie mogê znale¼æ. Chcia³abym jasny br±z, mo¿e byæ z lekko rudym (nie czerwonym, nie ¿ó³tym) po³yskiem. Chcê zmieszaæ farby Joanny Naturia- orzechowy br±z z jakim¶ blondem. Tylko którym? My¶la³am o zmieszaniu br±zu z blondem naturalnym ale nie wiem, czy nie wyjdzie zbyt rudy, w¶ciek³y po³ysk. Mo¿e lepiej z be¿owym blondem?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg sssssss.jpg (29,5 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg bbbbbbb.jpg (27,9 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pppppp.jpg (18,5 KB, 6 za³adowañ)
__________________
''Je¶li szczê¶cie do Ciebie jeszcze nie przysz³o – to znaczy, ¿e jest du¿e i idzie ma³ymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-22, 22:41   #187
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Hej Wszystkim Musze Wam powiedziec ze ja ostatnio tez testowalam mieszanke odcieni Mialam farbe palette sredni braz zalezalo mi jednak na tym zeby przez przypadek znowu nie wyszla czern (aktualnie mialam wlosy farbowane czekolada, byly wiec ciemne ale nie czarne ) wiec zaryzykowalam i kupilam plomienna iskre z joanny- zeby nieco ten sredni rozjasnic bo gdybym dokupila inny braz wyszlyby mega ciemne a tego nie chcialam. Ale byl to strzal w 10! Kolor jest co prawda ciemny, chyba nawet ciemniejszy od tego co mialam ale jestem pewna ze sie z czasem wyplucze ale jest poprostu bajeczny taki ciemny braz opalizujacy jakby troszke pod czerwien, mahon sama nie wiem nie umiem tego okreslic ale jest cudny! Przy odroscie duzo bardziej w oczy widac ta jakby czerwien ale jest naprawde sliczny az jestem w szoku, bo naprawde szukalam wiele lat dokladnie takiego kolorku, ladnie ociepla karnacje Mysle ze teraz wlasnie w tym kierunku bede szla czyli mieszala brazy z rudosciami moze nast razem zmieszam czekoladowy z jakas rudoscia? Dala bym Wam fotke ale niestety mam w telefonie kiepski aparat i on nie uchwyca wogole rzeczywistego odcienia niestety, a wyszukiwarce nie znalazlam nic podobnego Aczkolwiek goraco polecam!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,2 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg MA_PAL_ICC_PD_N3_0210 kopia.jpg (46,5 KB, 4 za³adowañ)
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 23:16   #188
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasiulinka22 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ja jestem po farbowaniu ( mój naturalny kolor to zimny ¶redni-ciemny blond) 3 dni temu( w salonie fryzjerskim!!!) farb± Artego odcieñ 9N- milion razy powtarza³am, ¿e najwa¿niejsze jest dla mnie to ¿eby w³osy nie mia³y nic wspólnego z rudo¶ci±, której nienawidzê u siebie i jest mi w niej paskudnie. Fryzjerka zapewnia³a mnie ¿e bêdzie ch³odny odcieñ a wyszed³ miodowy jasny blond wpadaj±cy w ¿ó³to-pomarañczowy. Masakra!!!!! nie podoba mi siê to okropnie. By³am dzi¶ w innym salonie i tam fryzjerka doradzi³a mi farbowanie- mieszank± odcieni 7NA( ¶redni naturalny popielaty blond) i 8NA( jasny naturalny popielaty blond) Goldwell za jakie¶ 2-3 tygodnie bo teraz mog³yby wyj¶æ zielone. Jak my¶licie czy mieszaj±c te dwa odcienie jest szansa na uzyskanie ch³odnego ¶redniego blondu?i jaki oxydant 3 czy 6 %???Planujê sama pofarbowaæ bo szkoda mi kolejnej kasy wydawaæ u fryzjera a do tamtej nie chcê wracaæ nawet na reklamacjê bo jej nie ufam ju¿ :/
Te dwa odcienie roznia sie tylko tonem, bo sam kolor jest taki sam.
Kup sobie farbe opalizujaca - z popiela i fioletem po kropce, np jesli to oznaczenie literowe to pewnie 8AV i wyprobuj na pasemku. Popiel znosi pomarancz, fiolet zolc. Powinno to uporzadkowac troche balagan.
NA moze niewiele zdzialac - zolte moga wyjsc lekko glonowate, a rude prawie nietkniete.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-23, 21:52   #189
Kasiulinka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Dziêki jednak zdecydowa³am siê na wizytê u zaufanej fryzjerki. Trochê siê bojê sama próbowaæ bo mo¿e jeszcze gorzej wyj¶æ:/ teraz pójdê do fryzjerki a potem jak wyjdzie to co chcê to wtedy bêdê sama farbowa³a
Kasiulinka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-02, 08:47   #190
Habrova
Raczkowanie
 
Avatar Habrova
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: moje 4 ¶ciany
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

dziewczyny chce dzis pofarbowaæ w³osy bo mam ju¿ spory odrost, mam w domu 3 farby joanna multi cream w kolorach:
-platynowy blond
-piaskowy blond
-naturalny blond
które zmieszaæ ze sob± ¿eby wyszed³ blond zbli¿ony do tego na za³±czonym zdjêciu? Chcê unikn±æ szaro¶ci i jajecznicy na g³owie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dlugie+blond+1.jpg (56,4 KB, 17 za³adowañ)
Habrova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-06, 18:52   #191
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Czekolada, palona kawa, czy cynamonowy br±z?

W sumie stwierdzam ze mieszaj±c madrze odcienie ciekawy i ladny kolor wyj¶æ mo¿e tylko to rzeba inteligentnie robic hehe...

Edytowane przez Vicodin_89
Czas edycji: 2013-02-07 o 01:54
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 01:52   #192
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Habrova Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny chce dzis pofarbowaæ w³osy bo mam ju¿ spory odrost, mam w domu 3 farby joanna multi cream w kolorach:
-platynowy blond
-piaskowy blond
-naturalny blond
które zmieszaæ ze sob± ¿eby wyszed³ blond zbli¿ony do tego na za³±czonym zdjêciu? Chcê unikn±æ szaro¶ci i jajecznicy na g³owie
Hmm... mo¿e piaskowy z naturalnym? Platyne bym chyba darowala
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-09, 20:08   #193
Oosia
Raczkowanie
 
Avatar Oosia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Z komputera ;)
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Witajcie
Mam szybkie pytanie. Na wstêpie zaznaczê, ¿e jestem ¶wiadoma, ¿e lepiej bazowaæ na farbach profesjonalnych, a nie drogeryjnych, ale wysz³o tak, ¿e dosta³am w swoje ³apki drogeryjne. :P Zale¿y mi ¿eby uzyskaæ ciemny br±z z czerwon± po¶wiat±... Aktualnie u mnie na pó³ce stoi: Syoss Color, Professional Performance (linia podstawowa) 4-2 Mahoniowy Br±z oraz 4-1 ¦redni Br±z. Zastanawiam siê czy mogê je po³±czyæ? Z góry dziêkujê za odpowiedzi
__________________
everyday I'm shufflin'
Oosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-10, 09:35   #194
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

dziewczyny czy moge po³±vczyc kolor 6N z kolorem 5A porówno? nie wyjdzie mi na w³osach cos zielonego?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 01:35   #195
Oosia
Raczkowanie
 
Avatar Oosia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Z komputera ;)
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Up up
__________________
everyday I'm shufflin'
Oosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-17, 01:43   #196
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny czy moge po³±vczyc kolor 6N z kolorem 5A porówno? nie wyjdzie mi na w³osach cos zielonego?
Jesli mieszasz nature N z popielem A to ok.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-18, 10:50   #197
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Jesli mieszasz nature N z popielem A to ok.
dziêkujê, a czy da cos pomieszanie popielu z per³owym odcieniem? czy kolor oziêbi sie bardziej?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-18, 16:26   #198
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê, a czy da cos pomieszanie popielu z per³owym odcieniem? czy kolor oziêbi sie bardziej?
Prosze
Perla jest taka dosc... neutralna. Wlosy ciemny blond chwytaja sie na kolor takiego szampana. Popiel moze chwycic na kolor taki nie do konca zimny - moga wybijac zolte refleksy. Jasniejszym naturalkom kolor wychodzi chlodniej.

To, co polecam to w wypdku ciemniejszych blondow to irys - AV (ash violet - w roznych markach) czy 16 (Koleston 9.16, 10.16 czy 12.16). Zawarty fiolet chlodzi zolc i wyrownuje kolor do popielu. Przy farbowaniu odrostow najlepiej klasc ten irys na odrosty, a na konce to jedynie przeciagnac farbe zmoczona reka pod koniec farbowania. Nie kladz na calosc od razu, bo juz farbowane na blond konce wyjda na sino-denaturatowate.

Ps. Kup farbe z fioletem Jak juz masz zakupione farby, to po prostu dokup blond z fioletem po kropce. Te naturalne odcienie mozesz potem mieszac z tym fioletetowym i dawac je na dlugosc, a sam fiolet na odrosty.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-19, 07:52   #199
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Prosze
Perla jest taka dosc... neutralna. Wlosy ciemny blond chwytaja sie na kolor takiego szampana. Popiel moze chwycic na kolor taki nie do konca zimny - moga wybijac zolte refleksy. Jasniejszym naturalkom kolor wychodzi chlodniej.

To, co polecam to w wypdku ciemniejszych blondow to irys - AV (ash violet - w roznych markach) czy 16 (Koleston 9.16, 10.16 czy 12.16). Zawarty fiolet chlodzi zolc i wyrownuje kolor do popielu. Przy farbowaniu odrostow najlepiej klasc ten irys na odrosty, a na konce to jedynie przeciagnac farbe zmoczona reka pod koniec farbowania. Nie kladz na calosc od razu, bo juz farbowane na blond konce wyjda na sino-denaturatowate.

Ps. Kup farbe z fioletem Jak juz masz zakupione farby, to po prostu dokup blond z fioletem po kropce. Te naturalne odcienie mozesz potem mieszac z tym fioletetowym i dawac je na dlugosc, a sam fiolet na odrosty.
ja mam w³osy w kolorze ciemny br±z poziom 5, ostatnio zmiesza³am nature poziom 6 z popielem poziom 5 i chcia³am o jeszcze wiêcej och³odziæ kolor dlatego pomysla³am o perle. Farbuje wlosy Matrixem Socolor.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 14:03   #200
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam w³osy w kolorze ciemny br±z poziom 5, ostatnio zmiesza³am nature poziom 6 z popielem poziom 5 i chcia³am o jeszcze wiêcej och³odziæ kolor dlatego pomysla³am o perle. Farbuje wlosy Matrixem Socolor.
Nie znam sie na Matrixie, ale dobrze robisz. Perla jest chlodna - choc to zalezy od poszczegolnych marek (Jedna perla jest bardziej wpadajaca w fiolet, inna bardziej w chlodny szampan czy taka nie mysia szarosc). Mozesz tez mieszac perle z popiela, a jak odcien nadal jest zbyt cieply to ten popielato fioletowy dobrze sobie poradzi.

Nie wiem, jaka palete ma Matrix i nigdy nie uzywalam ich farb, wiec pisze na czuja, ale jak masz tam perle na poziomie 6 czy 5 to super
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-20, 08:10   #201
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Nie znam sie na Matrixie, ale dobrze robisz. Perla jest chlodna - choc to zalezy od poszczegolnych marek (Jedna perla jest bardziej wpadajaca w fiolet, inna bardziej w chlodny szampan czy taka nie mysia szarosc). Mozesz tez mieszac perle z popiela, a jak odcien nadal jest zbyt cieply to ten popielato fioletowy dobrze sobie poradzi.

Nie wiem, jaka palete ma Matrix i nigdy nie uzywalam ich farb, wiec pisze na czuja, ale jak masz tam perle na poziomie 6 czy 5 to super
dzieki za rady, moze sie slusze na po³±czenie popieli i perly nastepnym razem.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-28, 19:59   #202
Sweet Devil
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Devil
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Bardzo proszê o radê.
Czy mogê zmieszaæ Revlon Colorsilk jasny popielaty br±z 50 ze ¶rednim popielatym br±zem 40 (równiez Revlon Colorsilk oczywi¶cie).
Bêdê potrzebowaæ 2 opakowañ, nie mog³am siê zdecydowaæ co do odcienia (jasny/¶redni) wiêc kupi³am jasny i ¶redni popielaty br±z i planujê je wymieszaæ.
Jeszcze jedno- czy mogê to po³o¿yæ na taki ¶redni br±z zbli¿ony do mojego naturalnego czy muszê to rozja¶niaæ czy co¶?
z góry dziêkujê za odpowied¼
Sweet Devil jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-02, 21:51   #203
Kasiulinka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Te dwa odcienie roznia sie tylko tonem, bo sam kolor jest taki sam.
Kup sobie farbe opalizujaca - z popiela i fioletem po kropce, np jesli to oznaczenie literowe to pewnie 8AV i wyprobuj na pasemku. Popiel znosi pomarancz, fiolet zolc. Powinno to uporzadkowac troche balagan.
NA moze niewiele zdzialac - zolte moga wyjsc lekko glonowate, a rude prawie nietkniete.
Pofarbowa³am ostatecznie Matrix sync odcieniem 8V i kolor wyszed³ ¶wietny- to o co mi chodzi³o od samego pocz±tku czyli ch³odny ¶redni blond. Teraz po kilku tygodniach kolor zacz±³ robiæ siê rudawy( to chyba wina tego nieszczêsnego farbowania Artego) kupi³am znowu 8V i mam zamiar pofarbowaæ w domu. Na jak d³ugo po³o¿yæ farbê na odrost przed farbowaniem ca³o¶ci?
Kasiulinka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-03, 18:25   #204
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasiulinka22 Poka¿ wiadomo¶æ
Pofarbowa³am ostatecznie Matrix sync odcieniem 8V i kolor wyszed³ ¶wietny- to o co mi chodzi³o od samego pocz±tku czyli ch³odny ¶redni blond. Teraz po kilku tygodniach kolor zacz±³ robiæ siê rudawy( to chyba wina tego nieszczêsnego farbowania Artego) kupi³am znowu 8V i mam zamiar pofarbowaæ w domu. Na jak d³ugo po³o¿yæ farbê na odrost przed farbowaniem ca³o¶ci?
To zalezy, ja klade farbe tylko na odrost na jakies 45 minut, a po d koniec przeciagam po calosci i kolejne 15 minut. Wlosy mam regularnie farbowane, wiec jest ok.

Kolor nieco sie zmienia, taka prawda. Nie mialam Matrixa, wiec nie ocenie farby. Koleston mi nigdy sam z siebie nie rudzial, raczej wszelkie lotiony i wcierki byly winne.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-03, 20:17   #205
Kasiulinka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
To zalezy, ja klade farbe tylko na odrost na jakies 45 minut, a po d koniec przeciagam po calosci i kolejne 15 minut. Wlosy mam regularnie farbowane, wiec jest ok.

Kolor nieco sie zmienia, taka prawda. Nie mialam Matrixa, wiec nie ocenie farby. Koleston mi nigdy sam z siebie nie rudzial, raczej wszelkie lotiony i wcierki byly winne.
U mnie rudzienie jest chyba spowodowane tym, ¿e Matrixa na³o¿y³am na z³oto-rudy blond:/ Synca trzyma siê na w³osach max 20 minut, nie wiem czy nak³adaæ go najpierw na odrosty czy od razu na ca³o¶æ
Kasiulinka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-04, 20:35   #206
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Mo¿ecie mi podpowiedzieæ co wyjdzie ze zmieszania farb pó³ na pó³:

1. joanna naturia jesienny li¶æ +s³odkie cappucino

2. joanna naturia orzechowy br±z + s³odkie cappucino

?
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-09, 11:45   #207
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 621
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Witam, chcia³am siê poradziæ czy to dobry pomys³, aby wymieszaæ ze sob± kolory szamponetek (tej samej firmy- Marion) ciemny blond z poziomu 6.2 i mied¼ z poziomu 9.1, pytam bo pod wp³ywem chwili kupi³am, ale nie jest to jaki¶ wielki maj±tek wiêc jakby co mogê zrezygnowaæ, dodam, ¿e obecnie mam na g³owiê spran± mieszankê ww miedzi + tycjan 9.2 a chcia³abym uzyskaæ taki lekko karmelowy odcieñ, jasny br±z miedziany, co¶ w tym stylu, najbardziej marzy mi siê taki kolorek jak w za³±czniku , z góry dziêkujê i pozdrawiam

lookbook-mohito-94380359.jpg
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...


Edytowane przez ifellinlovewithadeadboy
Czas edycji: 2013-03-09 o 11:46
ifellinlovewithadeadboy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 15:03   #208
inex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nad Morzem...
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

S³uchajcie stosuje od zawszê naturalny blond 8.00, chcia³am go jednak trochê o¿ywic na wiosnê i kupi³am 6.35 tej samej firmy oczywi¶cie. Chcia³am do tej 8.oo dodac 1/4 6.35 czy to ma sens? sama juz nie wiem.....
inex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-03, 16:07   #209
gtgtgt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: mieszanie frab

hej ! chcia³am zmieszaæ 2 farby Joanny kolor czekoladowy br±z i soczyst± ober¿yne, chodzi o to ¿eby by³a fioletowa po¶wiata da rade? zna siê kto¶¶?
__________________
<3
gtgtgt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-03, 16:08   #210
age110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Mieszanie Farb-zbiorczy

Witam. Mam d³ugie w³osy wiêc do ich koloryzacji muszê u¿ywaæ 2 farb. Ostatnio kupi³am sobie farby i w domu okaza³o siê, ¿e w jednej z paczek nie ma tubki z kremem koloryzuj±cym. Trochê mi siê wtedy spieszy³o wiêc nawet nie pomy¶la³am ¿eby zobaczyæ czy wszystko jest w ¶rodku a paragonu te¿ nie wziê³am. By nie wydawaæ kolejnych pieniedzy na now± farbê chcia³am siê dowiedzieæ czy mo¿na rozlaæ jedn± tubkê kremu koloryzuj±cego do dwóch buteleczek z emulsj± rozwijaj±c±. Z góry dziêkujê za odpowied¼
age110 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-13 10:09:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.