Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-09-01, 09:31   #1981
_Nelly_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zyta dziêkuje za radê
_Nelly_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-01, 10:11   #1982
kerry77
Raczkowanie
 
Avatar kerry77
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Fotki aktualnych w³osówwklej obowi±zkowo i napisz jaki masz refleks na tych wyp³ukuj±cych siê, trzeba bêdzie neutralizowaæ niechciany refleks.
Poczytaj tego pdf-a poni¿ej w po¶cie 1923 to Ci siê wszystko wyja¶ni, a co do Popielewicz to fajniusi ma kolor

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------


te¿ mo¿esz sobie poczytaæ tego pdf-a poni¿ej w po¶cie 1923 to Ci siê wszystko wyja¶ni.
Siwki w zale¿no¶ci od % siwizny miesza siê z natura , czyli np 2cz natury n apoziomie 7 (7N 7.0)i 1 cz docelowego, dajmy tego 7.1 ale trzeba te¿ pamiêtaæ, ze siwki robi siê na 6% a ona rozja¶nia naturalny odrost, Je¶li Twoje naturalne s± na poziomie 5 jak napisa³a¶, to na 6% mo¿esz zrobiæ, bo ona rozjasnia o 1-2 tonów, czy poziomów, ju¿ ne wiem, bo siê zapl±ta³±m , a Majirel siê na rudo wyp³ukuje tka jak napisa³a¶, lond± robi³a caate i by³a bardzo zadowolona, tyle, ¿e przyciemnia³a jej bardzo w³osy. Foteczki te¿ tutaj daj, bo na oko to ciê¿ko i jakie masz refleksy i na jakim poziomie naturê
Bardzo dziekuje za tak mile przyjêcie i od razu fajne porady. Postaram siê wrzucic jeszcze dzis fotki.
kerry77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-01, 21:58   #1983
kerry77
Raczkowanie
 
Avatar kerry77
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

W za³±czniku moja obecna fotka, kiepskie po³±czenie kolorów prawda? Wygl±dam jak 100 nieszczê¶æ, ale w poniedzia³ek idê do fryzjera i mam nadzieje na mniej koloru rudoblond ;-)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20120901_9.jpg (111,8 KB, 65 za³adowañ)
kerry77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-01, 23:06   #1984
Kajtu¶
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Farba farby nie rozja¶ni ! , musisz poczekaæ z± siê wyp³ucz± lub zrób sobie k±piel rozjasniaj±c±, poni¿ej pisane by³o o ma³oinwazyjnej metodzie z od¿ywk±, je¶li na ciemne w³osy po³o¿ysz 7.1 to Ci rozja¶ni odrost do poziomu 7 (je¶li na 6% ) a reszta zostanie ciemna.

Kajtu¶- a mia³a¶ napisaæ o poziomie i refleksach, bardziej rude czy z³ote?

Zyta - poziom odrostu - (pomiêdzy siwymi ) to ju¿ chyba by³ 6 - ale 7.1 je do¶æ ³adnie "wziê³o" i w sumie odrost i reszta s± na wyrównanym poziomie 7 - chocia¿ ju¿ widzê jak siê wyp³ukuje z siwych natomiast co do refleksu - odpyta³am dzisiaj córkê i twierdzi ¿e bardziej rude ni¿ z³ote
Kajtu¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-02, 17:46   #1985
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 605
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dziewczyny nie wiem czy dobrze trafi³am, mam w³osy jasny br±z, niestety taka moja uroda ¿e w s³oñcu ¶wiecê siê na rudo. Moje w³osy gdy by³am ma³a mia³y kolor ciemnego blondu takiego ¶wietlistego z 0 rudo¶ci. Niestety farbowa³am rozja¶nia³am itp. 3 lata temu zawziê³am siê i z rudo-blondu zesz³am do swojego naturalnego koloru. Niestety w³osy mi zrudzia³y i pogodzi³abym siê z tym ale nie mogê znie¶æ tego odcienia, my¶la³am ¿e jak ca³e w³osy mi 'zrosn±' to tego nie bêdzie.
Chcia³am siê zapytaæ czy która¶ z Was u¿ywa³a farby Garnier Color Sensational Szlachetny Ciemny Blond 6.0. ?
Dorad¼cie mi co¶ je¿eli wiecie co¶ na temat tej farby.

Z góry dziêkujê i pozdrawiam
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-02, 21:22   #1986
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

[1=b1bd50e8771e4d005ddabfa b0757352dcbc0d4f7;3627827 0]dziewczyny nie wiem czy dobrze trafi³am, mam w³osy jasny br±z, niestety taka moja uroda ¿e w s³oñcu ¶wiecê siê na rudo. Moje w³osy gdy by³am ma³a mia³y kolor ciemnego blondu takiego ¶wietlistego z 0 rudo¶ci. Niestety farbowa³am rozja¶nia³am itp. 3 lata temu zawziê³am siê i z rudo-blondu zesz³am do swojego naturalnego koloru. Niestety w³osy mi zrudzia³y i pogodzi³abym siê z tym ale nie mogê znie¶æ tego odcienia, my¶la³am ¿e jak ca³e w³osy mi 'zrosn±' to tego nie bêdzie.
Chcia³am siê zapytaæ czy która¶ z Was u¿ywa³a farby Garnier Color Sensational Szlachetny Ciemny Blond 6.0. ?
Dorad¼cie mi co¶ je¿eli wiecie co¶ na temat tej farby.

Z góry dziêkujê i pozdrawiam[/QUOTE]
Witaj! 6.0 to farba naturalna n apoziomie 6, wiêc refleks zostanie Ci taki sam, bo natura ma w sobie równe czê¶ci kolorów podstawowych, które maj± w³a¶nie na celu wuchodziæ jak natura..a to czy wyjd± o ju¿ inna bajka, zazwyczaj robione na 6% wyp³ukuj± siê na rudo ka¿de.
Do neutralozacji rudego musisz zarzuciæ c¶ z .1 po kropce, tylko nie wiem jaki masz poziom ³osów, bo jak chcesz przyciemnizæ to rób na 3% lub max. 4% oxydancie, nie wy¿szym, bo Ci rozja¶ni.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kerry77 Poka¿ wiadomo¶æ
W za³±czniku moja obecna fotka, kiepskie po³±czenie kolorów prawda? Wygl±dam jak 100 nieszczê¶æ, ale w poniedzia³ek idê do fryzjera i mam nadzieje na mniej koloru rudoblond ;-)
Ale masz ju¿ niewiele, ¿eby Ci zros³o, w zimie pod czapk± znosisz i ju¿. Ja bym nie ryzykowa³a k³adzenia na ca³o¶æ farby, bo i tak bêdzie znów to samo, bo popiele siê szybko wyp³ukuj± i znów zostaniesz z rudym.
A w sumie to fajnie wygl±dasz jakby¶ mia³a takie "ombre hair"
Je¶li ju¿ to powiedz fryzjerce niech Ci stonuje/ zneutralizuje te koñcówki, ale nie rusza odrostu, bo wiesz to tak w kó³ko bêdzie, fryzjerka Ci chêtnie na ca³o¶æ farbê po³o¿y... ¿eby¶ znów do niej przyjsz³a za jaki¶ czas
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-02, 21:46   #1987
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 605
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj! 6.0 to farba naturalna n apoziomie 6, wiêc refleks zostanie Ci taki sam, bo natura ma w sobie równe czê¶ci kolorów podstawowych, które maj± w³a¶nie na celu wuchodziæ jak natura..a to czy wyjd± o ju¿ inna bajka, zazwyczaj robione na 6% wyp³ukuj± siê na rudo ka¿de.
Do neutralozacji rudego musisz zarzuciæ c¶ z .1 po kropce, tylko nie wiem jaki masz poziom ³osów, bo jak chcesz przyciemnizæ to rób na 3% lub max. 4% oxydancie, nie wy¿szym, bo Ci rozja¶ni.
Mog³oby rozja¶niæ odrobinê. A powiedz bo nie wiem czy podo³am przeszukaæ ca³y w±tek. Znasz jak±¶ ogólnodostepn± farbê ewentualnie co¶ z allegro po której wyjdzie mi ch³odny odcieñ. Próbowa³am u fryzjera niestety chyba trafia³am na nieodpowiednich i zawsze rudy wychodzi³ przy wyp³ukiwaniu siê koloru.
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 08:38   #1988
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

[1=b1bd50e8771e4d005ddabfa b0757352dcbc0d4f7;3628391 8]Mog³oby rozja¶niæ odrobinê. A powiedz bo nie wiem czy podo³am przeszukaæ ca³y w±tek. Znasz jak±¶ ogólnodostepn± farbê ewentualnie co¶ z allegro po której wyjdzie mi ch³odny odcieñ. Próbowa³am u fryzjera niestety chyba trafia³am na nieodpowiednich i zawsze rudy wychodzi³ przy wyp³ukiwaniu siê koloru.[/QUOTE]
Ka¿da farba bêdzie siê na rudo wyp³ukiwa³±, bo podczas farbowania pierwsze utleniaj± siê przez otwarte ³uski w³osa ch³odne kolory a ciep³e zostaj±.
Majirel nie próbwa³±m, ale dziewczyny pisz±, ¿e rudzieje i to bardzo
Caate sobie chwali³± londe, ale robi³a poziomem 6
Ja robi³am Allwaves jak wrac±³±m do swoich naturalnych, koñcówki po 2 latach mam z³ote (k³ad³am na blond)
Goldwelem mia³±m robione u fryzjera i zawsze sp³ukiwa³o siê po 2 tygodniach na rudo oczywi¶cie.
Próbow±³am kiedy¶ Wella Color Touch, ale to jak szamponetka, na 1,9%, szybko siê wyp³uka³o.

Spróbuj wybraæ tak± firmê, która ma mixtony.korektory koloru.
Te Vincenta Liedera zapowiadaj± siê ca³kiem fajnie, na du¿o mixów, ale nikt jej jeszcze nie testowa³.

Do poziomów 7 i wy¿ej do neutralizaci rudego lepiej u¿yæ ja¶niejszego "niebieskiego" srebra, a do z³otego - ja¶niejszego fioletu per³y.

Do poziomów ciemniejszych - rudy neutralizuje niebieski, a z³oto fiolet
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-03, 10:30   #1989
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 423
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

a jak jest z wellatonem? zastanawiam siê nad ¶rednim/jasnym br±zem... ale nie cierpiê rudych refleksów
softgrey jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-04, 14:52   #1990
Marta_022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam. Kobietki potrzebujê Waszej pomocy. Tydzieñ temu ufarbowa³am w³osy farbom MARION Orzechowy br±z na opakowaniu super kolor + niska cena farby kupuje. Po farbowaniu kolor co¶ a la ciemny br±z a po paru myciach rudy widzê i muszê siê pozbyæ tej rudo¶ci tylko jak? Wiêc zastanawiam siê na dwoma farbami PALETTE ¦redni br±z (który jest bardzo zbli¿ony do mojego naturalnego) lub DELIA 4.0 Br±z. Który bêdzie lepszy i pokryje te rudo¶ci. Pomó¿cie proszê.
Marta_022 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-04, 21:16   #1991
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Marta_022 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Kobietki potrzebujê Waszej pomocy. Tydzieñ temu ufarbowa³am w³osy farbom MARION Orzechowy br±z na opakowaniu super kolor + niska cena farby kupuje. Po farbowaniu kolor co¶ a la ciemny br±z a po paru myciach rudy widzê i muszê siê pozbyæ tej rudo¶ci tylko jak? Wiêc zastanawiam siê na dwoma farbami PALETTE ¦redni br±z (który jest bardzo zbli¿ony do mojego naturalnego) lub DELIA 4.0 Br±z. Który bêdzie lepszy i pokryje te rudo¶ci. Pomó¿cie proszê.
Zapraszam do lektury chocia¿ tej strony, wszystko jest napisane,

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 19:43
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 10:58   #1992
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam! Wie mo¿e która¶ co to za kolor?? zdjêcie jest zatytu³owane "mleczny br±z"???
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mleczny-braz.jpg (40,5 KB, 83 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-05, 14:02   #1993
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

mam pytanko pisa³am ju¿ wcze¶niej z Wami. U¿y³am w zesz³ym tygodniu tego Vincenta Lediera Silver na moje w³osy a po 2 dnich zaaplikowa³am farbê alfaparf 7.1 +7.21 na oxy 6% kolor jaki uzyska³am tak jak obieca³am pokazujê w za³±czniku 1,2,3 i 4.... nie da siê ukryæ mam jeszcze mase rudo¶ci i ¿³ótego i tak wy¶lê nad mixtonami ¿eby trochê z nimi poeksperymentowaæ co my¶licie o Welli Koleston 0/88 ??? czy to pomo¿e mi wzalczyæ rude?? wziê³am to z ko³a które wkleja³a wcze¶niej zyta82 nie wiem czy dobrze odczytuje ale kolory po przeciwnych stronach sie neutralizuj± .... wiec ja mam co¶ miedzy 0/33 a 0/43 to co powinnam na³o¿yc ten 0/88 i z jakim stê¿eniem i czasem?.... bardzo podoba mi sie ten kolor co wyzej w po¶cie doda³am.....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0211.jpg (34,9 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0212.jpg (21,2 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06289.jpg (12,9 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06293.jpg (18,2 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2247_3.jpg (39,5 KB, 29 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-06, 09:17   #1994
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
mam pytanko pisa³am ju¿ wcze¶niej z Wami. U¿y³am w zesz³ym tygodniu tego Vincenta Lediera Silver na moje w³osy a po 2 dnich zaaplikowa³am farbê alfaparf 7.1 +7.21 na oxy 6% kolor jaki uzyska³am tak jak obieca³am pokazujê w za³±czniku 1,2,3 i 4.... nie da siê ukryæ mam jeszcze mase rudo¶ci i ¿³ótego i tak wy¶lê nad mixtonami ¿eby trochê z nimi poeksperymentowaæ co my¶licie o Welli Koleston 0/88 ??? czy to pomo¿e mi wzalczyæ rude?? wziê³am to z ko³a które wkleja³a wcze¶niej zyta82 nie wiem czy dobrze odczytuje ale kolory po przeciwnych stronach sie neutralizuj± .... wiec ja mam co¶ miedzy 0/33 a 0/43 to co powinnam na³o¿yc ten 0/88 i z jakim stê¿eniem i czasem?.... bardzo podoba mi sie ten kolor co wyzej w po¶cie doda³am.....
Ten kolor " Twoje marzenie" to poziom pomiêdzy 8 a 7 wydaje mi siê ¿e to jaki¶ piaskowy, be¿owy, z³oty blond,(nie jestem fryzjerk±) ale i tak wszystko zale¿y od Twojego wyj¶ciowego koloru.
Nie chodzi³o o to ko³o które wklei³a¶, wpisz w google "hair color wheel" i tak jak napisa³a¶ "kolory po przeciwnych stronach siê neutralizuj±"
Niebieski (popiel) jest naprzeciw pomarañczowego (rudego) wiêc go zneutralizuje .
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-06, 09:27   #1995
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ten kolor " Twoje marzenie" to poziom pomiêdzy 8 a 7 wydaje mi siê ¿e to jaki¶ piaskowy, be¿owy, z³oty blond,(nie jestem fryzjerk±) ale i tak wszystko zale¿y od Twojego wyj¶ciowego koloru.
Nie chodzi³o o to ko³o które wklei³a¶, wpisz w google "hair color wheel" i tak jak napisa³a¶ "kolory po przeciwnych stronach siê neutralizuj±"
Niebieski (popiel) jest naprzeciw pomarañczowego (rudego) wiêc go zneutralizuje .


a mo¿esz mi poleciæ korektor, toner lub jaki¶ mix który wygasi mi t± RUDO¦Æ?
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-06, 10:44   #1996
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zamowilam dzis kolejna porcje farbalfaparf. Ostatnio farbowalam ciemnym popielatym blondem, tym razem chce zmieszac pol na pol ciemnego popielatego blondu i jasnego matowego brazu.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-06, 12:30   #1997
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
Zamowilam dzis kolejna porcje farbalfaparf. Ostatnio farbowalam ciemnym popielatym blondem, tym razem chce zmieszac pol na pol ciemnego popielatego blondu i jasnego matowego brazu.
mo¿esz pokazaæ jakie masz w³osy po tym alfaparfie? Ja po moich siudemkach 7.1 + 7.21 mia³am fajne ale kolor po 6 myciach siê znacznie wymy³ i mam zó³te ;/
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-06, 16:02   #1998
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿esz pokazaæ jakie masz w³osy po tym alfaparfie? Ja po moich siudemkach 7.1 + 7.21 mia³am fajne ale kolor po 6 myciach siê znacznie wymy³ i mam zó³te ;/
zale¿y na jakie wyj¶ciowe w³osy k³ad³a¶. ja na popiel farbuje ok. 2 lat, wiêc do ¿ó³tych siê nie wypieraj±, dodatkowo u¿ywam 3% wody, ¿eby zminimalizowaæ rudo¶ci. prêdzej wychodzi mi mied¼ ani¿eli z³oto, ale to po kilku myciach - 3% spiera siê szybciej ni¿ 6%.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-07, 10:02   #1999
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
U¿y³am w zesz³ym tygodniu tego Vincenta Lediera Silver na moje w³osy a po 2 dnich zaaplikowa³am farbê alfaparf 7.1 +7.21 na oxy 6%
A mo¿esz powiedzieæ jaki by³ efekt po "Vincencie" ? Bo widzê, ¿e "marny" skoro po³o¿y³a¶ na niego po 2 dniach nastêpn± farbê,
Mo¿e masz do niej ulotkê? zrób foteczke ulotki i wklej proszê.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 14:31   #2000
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿esz powiedzieæ jaki by³ efekt po "Vincencie" ? Bo widzê, ¿e "marny" skoro po³o¿y³a¶ na niego po 2 dniach nastêpn± farbê,
Mo¿e masz do niej ulotkê? zrób foteczke ulotki i wklej proszê.
po Vincenie mia³am kurczakowo zó³ty ra¿±cy kolor na na koñcach dodaktowo z domieszk± ¿arówiastej pomaranczy.... (trudno ¿eby po rozja¶niaczu by³ niewiarygodny efekt kolorystyczny;D ) dlatego na³o¿y³am 7.21 i 7.1 alfaparf i otrzyma³am to co wkleja³am ostatnio.... ch³odny kolor ale z du¿± ilo¶ci± rudego i zó³tego czy moze mi ktos poradzic jakis korektor albo mix zeby pozbuæ sie tej pomarañczy???? zastnawiam sie nad koleston 0/88
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-16, 16:06   #2001
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Halo Veroniqe22!
Jak tam Twoje w³oski po Goldwellu Topchic 6NN i Amixie?, napisz ile trzyma³a¶ i na jakim oxy dla innych ;*
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-19, 11:39   #2002
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zytu¶ tak jak mówi³am tak zrobi³am... w piatek po³ozy³am goldwella 6NN + Ash Mix (ok 5cm) na wodzie 6%... tylko ¿e na wilgotne w³osy... poniewa¿ chcia³am ¿eby z w³osów które by³y wcze¶niej rozja¶niane farba nie wymywa³a sie tak szybko ( ok 3 myæ) kolorek teraz mam JASNY BR¡Z ale moich rudych refleksów nie zniwelowa³ (liczy³am sie z tym bo natura nie jest od tego

mianowicie teraz mam inny problem (zawsze CO¦ :P)... rozja¶niane w³osy mia³am ok. miesi±c temu rosn± mi one szybko (tfu tfu ;]) i mia³am juz jakies 2 cm swojego odrostu i niestety chwyci³ on bardziej ni¿ pozosta³e... mam nadzieje ¿ê to sie wymyje robi³am juz tego waszego jamnika szorstkow³osego ale nie da³ rady... moze jak za miesi±c po³o¿e docelow± farbê (goldwell 6BS) to wyrówna mi sie to.... poza tym zaczê³am stosowac oleje a one znaczniej wyp³ukuj±....
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-19, 12:18   #2003
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dodaje zdjêcia jak to u mnie wszystko wygl±da³o (tera¼niejsze zdjêcie po goldwellu mam s³abej jako¶ci postaram sie dodaæ nied³ugo jakies lepsze z obecnym refleksem i w s³oñcu)

za³±czniki: (krok po kroku co robi³am)
1. w³osy po k±pieli rozja¶niaj±cej... (przed by³y czarne) na takie w³osy nak³ada³am po jakim¶ czasie rozja¶nianiacz Vincent Ledier Silver.
2. po rozja¶niaczu Vincent Ledier Silver
3. na rozj±snione w³osy na³ozy³am mieszanke Alfaparf 7.1 + 7.21
4. po jakim¶ czasie (3 mycia) wyp³ukana mieszkanka alfaparfu
5. goldwell 6NN + 5cm Amix w celu pigmentacji w³osa zeby farby sie tak nie wymywa³y (s³abe zdjêcie)
6. do tego d±¿ê (ch³odny jasny br±z)

pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg przed rozja¶niaczem.jpg (45,0 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po rozja¶niaczu vincent ledier silver.jpg (13,5 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg alfaparf 7.1 + 7.21na rozja¶nione wlosy.jpg (44,0 KB, 74 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wyp³ukane 7.1 + 7.21.jpg (29,1 KB, 52 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg goldwell 6NN + AMix.jpg (24,0 KB, 101 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg d±¿ê do tego.jpg (58,6 KB, 93 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-19, 21:10   #2004
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Rzeczywi¶cie jak na poziom 6 i mix to jasno Ci wysz³o, ale bardzo mo¿liwe, ¿e to wina tego, ¿e na mokre w³osy, i rozrzedzi³o oxydant. Topchic k³adzie siê na suche w³osy.
Mo¿esz sobie, je¶li dalej jest rudy po³o¿yæ sam niebieski mix na samo pasemko bez niczego, taki prosto z tubki, on nie wejdzie we w³os tylko oblepi, zmyje siê z nastêpnym myciem (tka pisali w którym¶ profesjonalnym pdf-ie, ¿e s³u¿y do jednodniowego farbowania na specjalne okazje i jest ca³kowicie zmywalny) I sprawdzisz sobie, czy ten niebeski wybije Ci rudo¶æ.
Tak ogólnie kolor wygl±da na naturalny, nie wiem co z tym odrostem? z³apa³ mocniej? to prawdopodobnie mia³a¶ bardzo puste wlosy, i farba na d³ugo¶ci nie mia³± siê do czego przyczepiæ, choæ NN jest do siwych i 6% te¿, ale rozrzedzone mog³o byæ tymi mokrymi ³osami i nie wesz³o dobrze w ³uski.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-20, 12:15   #2005
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

moje wlosy s± dla mnie w ogóle jedn± wielk± zagadk± ;D ja tego NN nie k³ad³am na ca³kiem umyte w³osy tylko kilku dniowe moczy³am grzebien i takim mokrym czesa³am w³osy a¿ by³y wilgotne w³a¶nie po to ¿e b±³am sie troche tego 6% oxy i celowo chcialam zmniejszyc troche stê¿enie bo ba³am sie czarnego..... ja nie mam siwych w³osów wiec nie wiem czemu tak z³apa³o... w sumie to nie chodzi konkretnie o odrosty ciemniejsze tylko o te w³osy przy skroniach... bo jak mam rozpuszczone to tego nie widaæ a jak zaczeszê kucyka do ty³u takiego ulizanego to wtedy widze duzo ciemnejsze....

dodaje jeszcze fotki to jest po 2 myciach w ró¿nym o¶wietleniu.... postaram sie dzis zrobic lepsze ca³ych w³osów
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg cieñ.jpg (30,9 KB, 62 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg cieññ.jpg (45,4 KB, 69 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg s³once.jpg (35,8 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg s³oñce.jpg (30,4 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg s³oñcee.jpg (29,3 KB, 42 za³adowañ)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-09-27 o 13:55
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-20, 12:39   #2006
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
moje wlosy s± dla mnie w ogóle jedn± wielk± zagadk± ;D ja tego NN nie k³ad³am na ca³kiem umyte w³osy tylko kilku dniowe moczy³am grzebien i takim mokrym czesa³am w³osy a¿ by³y wilgotne w³a¶nie po to ¿e b±³am sie troche tego 6% oxy i celowo chcialam zmniejszyc troche stê¿enie bo ba³am sie czarnego..... ja nie mam siwych w³osów wiec nie wiem czemu tak z³apa³o... w sumie to nie chodzi konkretnie o odrosty ciemniejsze tylko o te w³osy przy skroniach... bo jak mam rozpuszczone to tego nie widaæ a jak zaczeszê kucyka do ty³u takiego ulizanego to wtedy widze duzo ciemnejsze....

dodaje jeszcze fotki to jest po 2 myciach w ró¿nym o¶wietleniu.... postaram sie dzis zrobic lepsze ca³ych w³osów
Jakie Ty masz piekne w³osy!! a szczególnie na pierwszym, i drugim zdjeciu WOW
anias2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-20, 15:53   #2007
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dziêkuje anias2 szkoda tylko ¿e nie mogê uzyskac wymarzonego koloru :P

dodaje jeszcze 2 zdjêcia po goldwellu 6NN + AshMix....

ps nie moge sie doczekac goldwella 6BS na te moje rudo¶ci bo juz stoi i czeka i patrzy hehe ale jeszcze 3 tygodnie :P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg bez s³oñca.jpg (39,6 KB, 46 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w s³oñcu.jpg (53,4 KB, 66 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-20, 16:32   #2008
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkuje anias2 szkoda tylko ¿e nie mogê uzyskac wymarzonego koloru :P

dodaje jeszcze 2 zdjêcia po goldwellu 6NN + AshMix....

ps nie moge sie doczekac goldwella 6BS na te moje rudo¶ci bo juz stoi i czeka i patrzy hehe ale jeszcze 3 tygodnie :P
Wygl±daj± baaaaardzo naturalnie na poziom 7.
Nie wiem co Cie tak gryzie to NN? To po prostu jest skoncentrowana natura, w³a¶nie po to, ¿eby napigmentowaæ pusty w³os po dekolorze czy rozja¶nianiu. Wiêc mia³a¶ farbê g³êbokiej natury + amix (niebieski/popielaty refleks)
Jaki teraz maj± refleks?
Jak k³ad³a¶? najpierw odrost od czo³a a pó¿niej reszta?, od ty³u mog³a¶ zaczaæ, ¿eby kontrolwaæ czas przy skroni tak chyba najlepiej i fryzjerki tak farbuj±. Mo¿e nastêpne ju¿ bedzi lepsze.
A jak chcesz zmniajszyæ % oxy to zmieszaj go z wod± destylowan± w odpowiednich proporcjach
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-20, 17:26   #2009
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkuje anias2 szkoda tylko ¿e nie mogê uzyskac wymarzonego koloru :P

dodaje jeszcze 2 zdjêcia po goldwellu 6NN + AshMix....

ps nie moge sie doczekac goldwella 6BS na te moje rudo¶ci bo juz stoi i czeka i patrzy hehe ale jeszcze 3 tygodnie :P
Ty masz takie wlosy z natury proste czy prostujesz? no nie moge sie na nie napatrzec, i ta dlugosc....ahh Pielegnujesz je jakos specjalnie?
anias2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-20, 23:17   #2010
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zytu¶ ja sie dobrze czujê w tej naturze jednak nie wiem czy to do konca jest poziom 7 czy nie ciemniejszy bo w ka¿dym ¶wietle wygl±da inaczej dodaje jeszcze zdjêcia wieczorem jak wygl±daj±... a refleks jest chyba dalej rudy ale juz ciemniejszy
jako pierwsze zdjecie wklejam to ze skroniami ¿eby Ci pokazac ¿e jest dosyæ ciemniej ale nie iwem czy to wyjdzie :P

anias2 ja prostuje tylko zapuszczon± grzywke ale tylko po myciu czyli ok 2 razy w tygodniu czasem przejade po koñcówkach ale z natury mam proste w³osy chyba przez d³ugo¶æ i cie¿ar nigdy o nie zbytnio nie dba³am zawsze by³y d³ugie i proste.... ale od miesiaca jak rozjasnia³am stosuje maski fryzjerskie i olejuje w³osy i po olejach od¿y³y ))

a jako ciekawosteke wklejam jako ostatnie zdjecie moje naturalki ((( buuuu

i koniec z tymi fotkami juz nic wiecej nie dodaje sorry dziewczyny :P hehehe
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06397.jpg (64,9 KB, 81 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kiedy¶ - natural.jpg (6,8 KB, 97 za³adowañ)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-09-27 o 13:54
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.