Zmywanie makijażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-02, 02:05   #1
Tatiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 14

Zmywanie makijażu


hm...niesamowite,ciekawa jestem jak długo musi się szorować,żeby dokładnie wszystko usunąć i jak sobie to wyobrażę to aż mnie skóra boli. A cóż to za metoda?!Jak zyje nie słyszałam o czymś takim, a żyje 36 lat, jestem wizażystką i włoś mi się jeży na głowie.Niech zaprzestanie tych jaskiniowych praktyk,bo szybciutko bedzie wyglądała jak okaz wykopaliska.Ja nigdy nie używam wody z mydłem do mycia twarzy,nawet gdy nie nakładam sobie makijażu.Stosuje tylko mleczko już od 18 lat,może być też śmietana, taka zwykła ze sklepu,to dla tych co kochają nature i zapewniam,że skóra nawet lepiej po niej wygląda.może nieciekawie pachnie,ale coś za coś.I z ręką na sercu mówie, nie mam kłopotów z cerą.Mam 36 lat,ale uwierzcie dają mi 28,30.Zadnych rozciągań skóry,żadnego tarcia wacikiem, NIGDY!.Mleczko nakłada się palcami, duzo i myje skórę kolistymi ruchami.potem zbiera wacikiem,czynnośc powtarza się,ąż wacik bedzie czysty.Fakt trochę tego idzie,ale nie oszczędzajmy na wcikach Kiler Odradż koleżance tych drakońskich praktyk,potem wyda więcej na drogie kremy,ale skóra się i tak odwdzięczy pięknym za nadobne.
Tatiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-02, 07:38   #2
ninka
Raczkowanie
 
Avatar ninka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 328
GG do ninka
Re: Zmywanie makijażu

a mleczko,tez powinno się zmyć wodą!Gdyz nigdy do końca nie zmyje zabzanieszyszczeń. Trzeba więc je dokładnmie spłukać
ninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-02, 23:21   #3
Tatiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 14
Re: Zmywanie makijażu

i owszem,ale tonikiem! napewno słyszałaś o ph?woda takowego niestety nie posiada.Wizualnie zmyje ale co dalej?
Tatiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-03, 00:06   #4
jodarek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 43
Re: Zmywanie makijażu

Hmmmmm ciekawe od kiedy woda nie posiada pH?????????
Joasia
jodarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-03, 13:33   #5
Duszołap
Raczkowanie
 
Avatar Duszołap
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 66
Re: Zmywanie makijażu

ja uzywam żeli do mycia twarzy,np. z Avonu, czy Neutrogena. potem poprawiam tonikiem.nie cierpie zmywac makijażu wacikami (wrr) i nigdy tego nie robię. nie stosuję też płynów do demakijażu.nie narzekam. pozdrawiam
Duszołap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 11:52   #6
Tatiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 14
Re: Zmywanie makijażu

masz całkowaitą rację,ja też nie lubie wacików(waciki pasowały mi do Kilera najlepsze są chyba płatki, nie mażą się po twarzy...nie zostają na niej żadne "niteczki".Serdecznie pozdrawiam.
Tatiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.