Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09' - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 11:18   #31
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

Od rana wzielo mnie na porzadki domowe. Wystartowalam o 8:30 z odkurzaczem... a, ze dzien wlasciwie mam dzis wolny to postanowilam wziac sie porzadnie do roboty. Teraz czuje sie, o niebo lepiej... czysto, pachnaco - chcialabym, zeby tak bylo zawsze
wani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 18:15   #32
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

Jakos gosci mi ubylo... Wracac do mnie, ale to juz!!!
A dzis juz piatek i dwa dni odpoczynku. Na pewno nie bedzie leniwie, bo mam dosc sporo planow na ten czas. A wy planujecie cos szczegolnie interesujacego?
Jesli chodzi o dietke, wazenie i te inne sprawy to pomyslalam sobie, ze na wage stane dopiero po powrocie z wyjazdu. W przyszla sobote z samego sana wyjezdzam do Austri na deske i tydzien bede smigac po bialym puchu... juz sie nie moge doczekac! Licze na to, ze po powrocie milo sie zaskocze podczas wazenia. Oczywiscie podczas wyjazdu mam zamiar trzymac sie planu... aczkolwie biore pod uwage goraca czekolade z amaretto na stoku Coz... taki wydatek energetyczny musi zostac uzupelniony - prawda???
wani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 18:50   #33
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

Prawda .
Mi coś słabo szło, ale już jest dobrze, decyzja podjęta - odchudzam się, dam radę, uda mi się i już za miesiąc będę wyglądać bosko . Przecież miesiąc to nie aż tak dużo, więc chyba wytrzymam tyle bez słodyczy i fast foodów, ze zdrowym jedzeniem i ćwiczeniami, co? :|
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 20:11   #34
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

No wlasnie... ten miesiac to wcale nie tak znowu dlugo. Rowniez wierze w to, ze tym razem powodzenie murowane A wiosna zbliza sie do nas duzymi krokami... nie chce jej zawiezc i pokazac sie w workowatych ciuchach - planuje raczej kwiecista sukienke. Szafy mam pelne szmatek w rozmiarze 38, a jak na razie to 40-42 mnie przesladuje
wani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:38   #35
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

Witam was dziewczynki, ten wątek bardzo przypadł mi do gustu ze względu na to, że też jestem instruktorem fitness, a dokładnie dance fitness i step, od dziecka nie umiałam usiedzieć na miejscu przez 4 lata tańczyłam w zespole folklorystycznym następne 5 taniec towarzyski stąd pomysł na dance fitness. Niestety mam też inną pasję (moto-cross) i to ona przyczyniła się do moich problemu z wagą 3 lata temu miałam dość poważny wypadek(złamana prawa noga w 2 miejscach, zerwane mięśnie i do tego śruba w kolanie) po którym przez 6 miesięcy leżałam w łóżku oraz zakaz obciążania nogi plus zrezygnowanie z pracy po kilkunastu miesiącach rehabilitacji moja noga była na tyle słaba, że po 20 min tańca płakałam z bólu. Po tych wszystkich przeżyciach mogłam zapomnieć o swoich 51kg z miesiąca na miesiąc było ich coraz więcej (w napadach smutku objadałam się wszystkim możliwym) aż doszłam do magicznej liczby 68kg i powiedziałam sobie DOŚĆ!!! Równo 6 tyg temu przeszłam na dietę plus ćwiczenia 3 razy w tyg (głównie basen) aktualnie ważę 60kg, ale to mi nie wystarczy, chcę wrócić do swojej wyjściowej wagi i wrócić do pracy jako instruktor. Dużo pracy muszę w to włożyć, ale mam nadzieję, że przygarniecie mnie do siebie w grupie siła.
Pozdrawiam dziewczynki
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 17:00   #36
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

Wspaniale jest Cie goscic... mam nadzieje, ze bedziesz zagladac czesciej! Rewelacyjny wynik juz osiagnelas... pozazdroscic. Wlasciwie, dlaczego zrezygnowalas z prowadzenia zajec?
wani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 17:45   #37
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

Ze względu na nogę, nie byłam w stanie wejść po schodach czy iść na spacer z psem. Miałam 2 operacje na kolana plus zerwanie mięśni, połamane kości Jeszcze dziś mam problemy z wykonaniem nie których ćwiczeń, po mimo tego, że noga jest silniejsza to i tak do końca życia nie będzie już tak sprawa jak kiedyś.
Lekarze powiedzieli mi, że nie mam szans wrócić do pracy, po takim wypadku. Mylili się wszystko jest możliwe trzeba tylko chcieć. Aktualnie ćwiczę sama w domu, ale sądzę, że za rok wrócę do pracy.
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 20:14   #38
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

I to jest dowod na to, ze dla chcacego nie ma nic trudnego.. no prawie nic Wspaniale, ze masz w sobie tyle silnej woli i sily do walki o swoje. Bez tego na pewno nie udaloby Ci sie wrocic do formy, a tym bardziej musialabys zapomniec o pracy. Wierze, ze za rok, a moze nawet wczesniej uda Ci sie osiagnac cel. Nie wiem co prawda jak to jest stracic cos, co sie tak bardzo kocha, ale moge sobie wyobrazac. Ciezko byloby mi obudzic sie na przyklad jutro rano ze swiadomoscia, ze przez najbizsze piec lat nie bede mogla uczestniczyc/prowadzic zajec fitness. I teraz sobie mysle, ze mam wiele szczescia... w pelni sprawda fizycznie (ciut tylko ociazala ), ale to tylko kwestia czasu heh

Edytowane przez wani
Czas edycji: 2009-03-16 o 20:15 Powód: poprawa literowki
wani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 16:02   #39
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

Probowalam podlaczyc sie do innego watku, ale srednio to wyszlo. Za malo uczestniczek i za rzadko zagladaja... potrzebuje wiekszego ruchu
Moze jednak ktos sie do mnie przylaczy? Do trzech razy sztuka!

Dzisiejszy dzien zaliczam do bardzo udanych pod katem zdrowego stylu zycia.
sniadanie 1 - owsianka na mleku
sniadanie 2 - 2 batoniki zbozowe domowej roboty (przepis wg. Nigelli - POLECAM!)
obiad - ryba, surowka z kapusty kiszonej, ryz z bakaliami i orzechami (kocham!)
/w miedzyczasie godzina jazdy rowerem/
zaraz podwieczorek :P - jablko + szklanka soku pomidorowego

Czekam tu na was

Edytowane przez wani
Czas edycji: 2009-04-27 o 16:14
wani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:44   #40
Miilennkaa
Raczkowanie
 
Avatar Miilennkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 105
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

hej , jak tam tracenie zbednych kg? u mnie teraz jest 'chwilowy' zastój ... muszę schudnac ok.6kg obecnie waże 59 przy wzroście 165... przedtem ważyłam o prawie 10 kg wiecej ale starciłam je w 3 miesiące moim najw. problemem jest jedzenie kompulsywne ... i z tym czesto sobie nie radze
__________________
Jeśli nie dążysz do rzeczy niemożliwych,NIGDY ich nie osiągniesz.
Miilennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 08:13   #41
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

Jak idzie? Zaczelam na nowo od 20 kwietnia i teraz mam zamiar zrealizowac swoj cel Bede bardzo zadowolona jesli do lipca na wadze zobacze 64 kg, a do sierpnia 62 Waze sie co dwa tygodnie, wiec pierwsze wazenie nastapi w przyszly poniedzialek.
Trzymam sie scisle planu i nie mam zamiaru ustepowac swoim zachciankom. Chce w koncu dobrze poczuc sie w swoim ciele i kupic fajne ciuszki - w polowe swoich sie nie mieszcze.

A plan na dzis jest taki:
uczelnia, 2 godzinki fitnessu z moimi babeczkami i oczywiscie porzadne jedzonko!

A Tobie Miilennkoo gratuluje juz osiagnietych wynikow. Wlasnie takiego wsparcia mi trzeba!
wani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 14:16   #42
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

sniadanie 1: baton zbozowy domowy + jogurt naturalny
sniadanie 2: 2 kanapki z chleba slonecznikowego z twarogiem, pomidorem i szczypiorem
obiad: 2 nalesniki ze szpinakiem i sosem pomidorowym
na podwieczorek zaplanowalam: MarVit + duze jablko
kolacja: ??? zobaczy sie

Caly czas wierze, ze ktos sie jeszcze u mnie pojawi
wani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 14:50   #43
Miilennkaa
Raczkowanie
 
Avatar Miilennkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 105
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

dzięki ty też dasz radę !!!
ehh własnie zjadłam całą puszke ananasów:/ a miałam zjeść tylko 3 plasterki... :/
__________________
Jeśli nie dążysz do rzeczy niemożliwych,NIGDY ich nie osiągniesz.
Miilennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:43   #44
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

tez lubie ananasy, a szczegolnie te swieze
wani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 23:34   #45
wiki411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 2
GG do wiki411
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

Prosze .Niech ktoś mi prześle diete ,odchudzanie na zawołanie ,będe ogromnie wdzieczna , wiki411@wp.pl ,to mój adresik .prosze
wiki411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 06:57   #46
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

Nie istnieje cos takiego jak dieta cud. Odchudzanie na zawolanie, o ktorym mowisz to zdrowe, zbilansowane posilki i sposob na zycie. Ja nie stosuje zadnej konkretnej diety. Stosuje sie do kilku ogolnych zasad, bez ktorych zadne odchudzanie nie przyniesie efektow.

A jaki jest plan na dzis? Najpierw lece na zakupy spozywcze. Oprocz nakupowania dla siebie witaminek musze kupic skladniki na ciastka owsiankowo-bakaliowe i salatke. Jutro wybieram sie na wieczor panienski, a wiadomo ze kazdy musi miec swoj przydzial pracy
Pozniej jade na uczelnie, a zaraz po na kawke z kolezanka. Jak wroce do domu, mam zamiar wsiasc na rower i popedalowac w odwiedziny do mamy (godzinka jazdy). A pozniej prasowanie i odkurzanie

Milego dnia dziewczynki, wieczorem napisze.
wani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 17:20   #47
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

Dzien zrealizowany wedlug planu... no prawie - prasowac mi sie nie chcialo
Upieklam juz na jutro wielka baterie ciasteczek. Mam nadzieje, ze dziewczynkom przypadna do gustu Sobie natomiast upieklam nowe batony zbozowe, ale tym razem zmienilam mieszanke i dodalam gozka czekolade
Teraz juz tylko leniuchowanie...
wani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 17:59   #48
Miilennkaa
Raczkowanie
 
Avatar Miilennkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 105
Dot.: Nowe wyzwania - nowa ja! START - 26 luty 09'

jak tam zmaganie sie z kg?u mnie jest strasznie ogólnie rzecz biorąc jestem od kilku dni w takim dołku że potzrebuje wsparcia nikt nie wie ż mam taki problem a mianowicie obżeram sie prawie jak bulimiczka tylko że jem wolno,i nie wymiotuje na szczescie, ale tej nocy naprawde myślałam że bede wymiotowac,najadłam sie na noc,poszłam spać, strasznie bolał mnie brzuch a najgorsze jest to że nawet jak jest mi niedobrze chce mi sie dalej jeść,nieradze sobie sama ze sobą,najgorzej jest ze słodyczami,chciałabym móc normalnie jeść,czasami poprotu mam tego wszystkiego dość;(;(
__________________
Jeśli nie dążysz do rzeczy niemożliwych,NIGDY ich nie osiągniesz.
Miilennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.