zaskórniki i poszukiwana dobra kosmetyczka w Gdańsku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-01, 14:04   #1
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205

zaskórniki i poszukiwana dobra kosmetyczka w Gdańsku.


zdaje sobie sprawe,ze ten temat był już niejednkrotnie poruszny tutaj na forum,ale błagam poradzcie mi coś.mam 20 lat i juz od kilku lat mam tzw.linie T usypaną zaskórniakami.próbowałam sobie z nimi radzic na wszelkie sposoby.używałam różnych Łagodnych specyfików z kw.salicylowym(Eris,Neutr ogena),ale one tylko nieznacznie zmiejszały widoczność porów .stosowałam różnego rodzaju plastry i nic.poza tym po zastosowaniu większości preparatów,skóra w tych okolicach niemiłośiernie mi się łuszczyła.byłam też raz u kosmetyczki,ona mi te zaskórniaki wycisnęła i tyle,ale pory dale było widać((a może znacie dobre kosmetyczki w Gdańsku,które uporają się z moim problemem??słyszałam,ze na takie problemy najlepsze są różnego rodzaju (głębsze)peelingi wykonywane w salonach kosmetycznych,ale ja jestem raczej za młoda na takie zabiegi(
pryszcze wyskakują w tym miejscu od czasu do czasu,więc nie mam typowo skóry trądzikowej,ale te zaskórniaki tak brzydko wyglądają.co robić???prosze pomózcie.w archiwum znalazłam opinie wychwalające krem Effaclar,ale ja bałabym się,że on wysuszyłby moją skóre(
ps.stosuje czesto samooplające kremy do twarzy i chyba one są głównym winowajcą tych zaskórników((no i ogólnie chyba za wcześnie zaczęłam stosowac rózne kremy,toniki,żele (ale do młodej cery) i one obciążyły moją skóre.
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-01, 19:40   #2
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: zaskórniaki:(((i poszukiwana dobra kosmetyczka w Gdańsku.

Nie obawiaj się stosowania Effaclaru K, nie wysuszy Ci skóry. Działa on bowiem łagdonie, ale używany systwmatycznie(ja stosuje od września), powoduje ujednolicenie cery, zmniejszenie porór, ogólnie cera jest ładniejsza. Ale na efekty musisz poczekać.
Jeśli chodzi o samoopalacze - też je stouję i polecam Ci samoopalacz firmy Avene - który jak widnieje na opakowaniu -nie powoduje powstawania zaskórników.Sprawdziłam .
pozdrowienia
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-01, 19:50   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: zaskórniaki:(((i poszukiwana dobra kosmetyczka w Gdańsku.

Mała uwaga :nie zaskórniaki tylko zaskórniki. Nie wydaje mi się aby kremy , toniki i inne kosmetyki były przyczyną tworzenia się zaskórników. Jeśli kosmetyczka uzna ,że pomoże Ci (na jakiś czas ) zabieg złuszczania naskórka to możesz rozważyć tę propozycję - to skuteczne zabiegi.Również polecane do młodej skóry są wszelkie preparaty zawierajace kwasy AHA, BHA oraz najnowsze na naszym rynku preparaty z kwasmi aminoowocowymi AFA.
Poza tym ważny jest dobry preparat do mycia twarzy oraz regularne stosowanie peelingów (świetnie i łagodnie działają peelingi typu gommage), pomagają także maseczki na bazie glinki (polecam Argiletz)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-03, 19:12   #4
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: zaskórniaki:(((i poszukiwana dobra kosmetyczka w Gdańsku.

dziękuje bardzo za pomocz pewnością sie przyda.pozdrawiam.
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.