Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 09:51   #331
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez dusiek1 Pokaż wiadomość
hmm to nie dobrze... ja mam taka nadzieje ze wlasnie cos2 pomoglby nie tylko z plamami ale i z pryszczami.., dopiero sie przyczajam z kupnem a wlasciwie nie wiem czy nie zostawic tematu do jesieni.... A dawno skonczylas stosowac cosmelan czy jestes caly czas w trakcie? Pryszczy nie wciskalabym, z czasem dopiero sie nauczylam ich nie ruszac i na prawde jest lepiej...chociaz czasem tez nie wytrzymam z jakims gniotem i musze sie go pozbyc.

ja kupilam na allegro zestaw od nijakiej FuenteAlta. Kupilam caly zestaw, teraz jestem na etapie konczenia cosm2. Na pczatki fakt pryszczy nie bylo gdy mi tak skora sie luszczyla, ale teraz gdy sie wszystko uspokoilo, to znowu zaczely mi wylazic. Zadko mi sie zdarzaja takie ropne pryszcze, raczej mam takie grodki co nie zawsze da sie je wycisnac, a te co sie dadza to wylaza takie biale gizdy dlugie. Myslalam wlasnie ze po cosm mi to minie bo tam pisza cos o gruczolach lojowych, ale widocznie u mnie nie zadzialalo :/ i chyba sie juz skora prztzwyczaila do cosm bo jakos ju znie reaguje i jakos bielsza tez juz nie jestem, a stosuje go od 22 marca( w tym dniu byla maska)

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość

A mialyscie cosmelan o zapachu masci kamforowej?

moj ma jakis taki swoj ale bardzo delikatny, i na pewno nie jest to zapach masci kamforowej.
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 09:57   #332
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cosmelan nie powinien miec zapachu. Moj kupilam na allegro , skrecany zapewne w garazu . Nic doslownie NIC nie robi ,tylko smierdzi mascia kamforowa
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 10:04   #333
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Cosmelan nie powinien miec zapachu. Moj kupilam na allegro , skrecany zapewne w garazu . Nic doslownie NIC nie robi ,tylko smierdzi mascia kamforowa

to nie zle :/ nie to ze tyle forsy to....eh...od kogo kuilas?

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Cosmelan nie powinien miec zapachu. Moj kupilam na allegro , skrecany zapewne w garazu . Nic doslownie NIC nie robi ,tylko smierdzi mascia kamforowa

to niezle :/ nie to ze tyle forsy to....eh...od kogo kuilas?
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 10:07   #334
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

no wlasnie ,jak sobie przypomne to napisze grubymi literami
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 10:13   #335
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no wlasnie ,jak sobie przypomne to napisze grubymi literami

moze da rade odzyskac jakos pieniadze? moze napisz do nich ze Twoja mama czy ktos pracuje w laboratorium i sprawdzila sklad i z cosmelanem to oprocz sloiczka nie ma nic wspolnego. Ze Cie oszukali i odeslesz sloik a oni Ci kase. Ja o te 400 zl to bym walczyla no chyba ze jakos to przebolejesz...ten zapach jest zastanawiajacy...
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 12:09   #336
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Hej dziewczyny. Dzieki za odpowiedzi. Ja wlasnie uzywalam tej neo z allegro ale mieszkam w UK i myslalam, ze moze na ebayu uda sie zamowic cos podobnego...
Mam jeszcze pytanie: Czy ktoras z Was uzywala kosmetykow Biodermy White Objectives?? Ja uzywalam kremu na dzien przez 3 miesiace, polecila mi pani dermatolog i teraz jak przestalam go uzywac(kupilam Clinique even better) pogorszylo mi sie i nie wiem czy to ten krem czy slonce...jakie sa wasze opinie na temat biodermy?? Dzieki za odp i milego Dnia
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 14:15   #337
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez ulalala Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Dzieki za odpowiedzi. Ja wlasnie uzywalam tej neo z allegro ale mieszkam w UK i myslalam, ze moze na ebayu uda sie zamowic cos podobnego...
Mam jeszcze pytanie: Czy ktoras z Was uzywala kosmetykow Biodermy White Objectives?? Ja uzywalam kremu na dzien przez 3 miesiace, polecila mi pani dermatolog i teraz jak przestalam go uzywac(kupilam Clinique even better) pogorszylo mi sie i nie wiem czy to ten krem czy slonce...jakie sa wasze opinie na temat biodermy?? Dzieki za odp i milego Dnia
ja używałam i to był pierwszy krem który zaczął mi rozjaśniać piegi a używałam już naprawdę dużo wynalazków też polecił mi go dermatolog używałam go razem z płynem micelarnym po nim od razu zaczęłam używać neo i nic się nie działo nie wracały piegi ale też po tym neo szału nie było także zakupiłam cos, teraz jak skończe cos to mam zmiar kupić sobie serum z biodermy white objective na noc

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

[QUOTE=SzatAnka71;19102078]

Sucha zamień się tak na rokprzez pierwszy miesiąc chyba co tydzień byłabym nad morzemsię rozmarzyłam

z przyjemnością bo już mam dosyć tego morza jeżdżę tam ostatnio tylko jak mi się bardzo nudzi i mam ochotę na świeżą rybkę i na plaży nie mogę za długo przebywać bo świruję i ciągle patrzę w lusterko i sprawdzam czy nie mam już nowych piegów
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 16:59   #338
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
kod EAN najłatwiej podrobić, przecież widać wszystkie cyfry odpowiadające za kraj produkcji, rodzaj towaru itd. to tylko pudełko, najważniejsza jest zawartość słoiczka, a wiadomo że nie są w żaden specjalny sposób zabezpieczane, folia na pudełku jest zwyczajna, zrobi ją każda zgrzewarka. Istotny jest sprzedawca, najlepiej kupować od sprawdzonego.
Wracając do folii na opakowaniu , miałyście na cosmelanie?

Ja miałąm zwyczajne tekturowe pudełeczko z napisem cosmelan i składem a w środku zaraz krem niczym nie zabezpieczony.
Równie dobrze mógł byc kilkanaście razy odkręcany
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 22:43   #339
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Wracając do folii na opakowaniu , miałyście na cosmelanie?

Ja miałąm zwyczajne tekturowe pudełeczko z napisem cosmelan i składem a w środku zaraz krem niczym nie zabezpieczony.
Równie dobrze mógł byc kilkanaście razy odkręcany

ja tez bez zadnej folii i sloiczki tez bez zabezpieczenia.
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 08:11   #340
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Sucha to jesteśmy umówioneale tylko na jakiś czas się zamieniamy bo ja jednak będę tęsknić za Krakowem
A tak poważnie to wybieramy sie w tym roku nad morze tylko nie wiem kiedy wziąć urlop żeby była ładna pogoda.W zeszłym roku to ciagle padało i zimno było potwornie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 10:14   #341
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Jestem wściekła na ten sklep estetyka Wystawili aukcję Cos2 za 439,99 zł i jak pisałam, że ostatnio mieli taniej to nie obniżyli ceny, przebolałam więc i kliknęłam, żeby co ? Żeby oni po 3 dniach zamknęli aukcję i wystawili go 15 zł taniej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 12:01   #342
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Sucha to jesteśmy umówioneale tylko na jakiś czas się zamieniamy bo ja jednak będę tęsknić za Krakowem
A tak poważnie to wybieramy sie w tym roku nad morze tylko nie wiem kiedy wziąć urlop żeby była ładna pogoda.W zeszłym roku to ciagle padało i zimno było potwornie
boshe mi to by pasowało mam rodzinę w Krakowie i znajomych z Zakopca bym mogła odwiedzać ale jak bym tam miała mieszkać to na 100% w alkoholizm bym wpadła

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Wracając do folii na opakowaniu , miałyście na cosmelanie?

Ja miałąm zwyczajne tekturowe pudełeczko z napisem cosmelan i składem a w środku zaraz krem niczym nie zabezpieczony.
Równie dobrze mógł byc kilkanaście razy odkręcany
mój też chyba nie był niczym zabezpieczony z tego co pamiętam folii nie było chyba też ale jest polska naklejka od dystrybutora
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 13:13   #343
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dzisiaj mnie Panie w aptece na serie rozjaśniającą SVR namawiały. Wzięłam ulotki i poczytam co to za cudo.
Krem ma 2 rodzaje kwasu i 10% witaminy C.

Dokończe cosmelan i będę kombinować co dalej bo na razie ręce opadają i nie mam pomysłu
Jedyny durny pomysł to jechać do Afryki i spalić się na mahoń-nie będzie widać
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 15:42   #344
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Wracając do folii na opakowaniu , miałyście na cosmelanie?

Ja miałąm zwyczajne tekturowe pudełeczko z napisem cosmelan i składem a w środku zaraz krem niczym nie zabezpieczony.
Równie dobrze mógł byc kilkanaście razy odkręcany
Ja też, bez folii na pudełku i bez zabezpieczonego słoika. Pamietam, ze bardzo mnie to ruszyło, w koncu zapłacilam 550 zł...

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

[QUOTE=Michell72;19025722]Beti jak chcesz podesle Ci probaski loreala kremu wybielajacego,bo mam..

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

QUOTE]

A czy te Twoje próbki są "made in china"?!? Bo moje tak. Lekko oniemiałam
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 16:22   #345
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

dziewczyny a czy któraś z was sprzeda mi próbkę cos2 zapłacę albo ja mogę wam podesłać próbkę jakiegoś mam pigma ,neostratę,skinoren...... ..poratujcie mnie bo ja już nie chcę kupować w ciemno kolejnego wybielacza
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 17:34   #346
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Lari ja nie mam cos2

Sucha zawsze przecież można odmówić picia

Catiś ja jadę z Tobą
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 17:46   #347
dusiek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez my_sensual_style Pokaż wiadomość
ja kupilam na allegro zestaw od nijakiej FuenteAlta. Kupilam caly zestaw, teraz jestem na etapie konczenia cosm2. Na pczatki fakt pryszczy nie bylo gdy mi tak skora sie luszczyla, ale teraz gdy sie wszystko uspokoilo, to znowu zaczely mi wylazic. Zadko mi sie zdarzaja takie ropne pryszcze, raczej mam takie grodki co nie zawsze da sie je wycisnac, a te co sie dadza to wylaza takie biale gizdy dlugie. Myslalam wlasnie ze po cosm mi to minie bo tam pisza cos o gruczolach lojowych, ale widocznie u mnie nie zadzialalo :/ i chyba sie juz skora prztzwyczaila do cosm bo jakos ju znie reaguje i jakos bielsza tez juz nie jestem, a stosuje go od 22 marca( w tym dniu byla maska)
wiesz moja kolezanka uzywa cos2 i jej takie 50mL starcza na dobrych kilka miesiecy, cera jej sie znacznie poprawila pod wzgledem pryszczy po tym kremie, mimo ze maski nie robila. I w sumie ten efekt trwa juz od roku gdy nie ma problemow z pryszczami (chociaz ona nie miala tradziku tylko okazjonalne wykwity) ale mi powiedziala ze jak mam zaczac uzywac tego cosmelanu abym najpierw wyprobowala ktory filtr przeciwsloneczny jest nie zapychajacy do mojej cery (moja jest mieszana i potradzikowa) bo nawet ona miala problem jak dobrala zly filtr albo uzyla kosmetyku, ktory zapychal pory. Potwierdzila tez ze stawala sie bielsza do pewnego momentu i potem tak juz na tym etapie podtrzymywala efekt oczywiscie stosujac ciagle maksymalny filtr.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Ja też, bez folii na pudełku i bez zabezpieczonego słoika. Pamietam, ze bardzo mnie to ruszyło, w koncu zapłacilam 550 zł...
no jasny gwint te ceny sa powalajace ..... wazne zeby dzialal chociaz, ale mogliby sie chociaz pokusic o jakas folie zabezpieczajaca przy takich kwotach!!
dusiek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 20:08   #348
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez dusiek1 Pokaż wiadomość
wiesz moja kolezanka uzywa cos2 i jej takie 50mL starcza na dobrych kilka miesiecy, cera jej sie znacznie poprawila pod wzgledem pryszczy po tym kremie, mimo ze maski nie robila. I w sumie ten efekt trwa juz od roku gdy nie ma problemow z pryszczami (chociaz ona nie miala tradziku tylko okazjonalne wykwity) ale mi powiedziala ze jak mam zaczac uzywac tego cosmelanu abym najpierw wyprobowala ktory filtr przeciwsloneczny jest nie zapychajacy do mojej cery (moja jest mieszana i potradzikowa) bo nawet ona miala problem jak dobrala zly filtr albo uzyla kosmetyku, ktory zapychal pory. Potwierdzila tez ze stawala sie bielsza do pewnego momentu i potem tak juz na tym etapie podtrzymywala efekt oczywiscie stosujac ciagle maksymalny filtr.
Cosmelan2 jest w opakowaniu 30 ml, czy o czymś nie wiem
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 09:21   #349
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Kobitki - kończę neo - poprawa jest znaczna, ale plamy pozostały - niektórzy twierdzą, że ja je tylko widzę...
Marzę o porcelanowej cerze bez makijażu
Czy teraz po neo mogłabym zacząć cos 2? Czy wybieli resztki plam? Drogie specjalistki co radzicie??
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 09:36   #350
dusiek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Cosmelan2 jest w opakowaniu 30 ml, czy o czymś nie wiem

Wiekie PRZEPRASZAM , to nie jest sloczek 50 mL (wybaczcie ale jeszcze nie nabylam i skads mi sie ubzduralo te 50 mL) i nawet nie 30mL bo to jest 30 gram ( tak przynajmniej mam potwierdzone od kogos kto ma), kolezanka zakupila od dermatologa bo sie obawiala podrobek, nie pachnie zadna mascia kamforowa, ma jakis swoj delikatny zapaszek, ma kolor 'kawy z mlekiem' ale ona nie pamieta czy byl zabezpieczony jakas folia czy nie bo nie zwrocila na to uwage. Faktem jest ze zadzialal.. Raz jeszcze sorki za wprowadzenie zamieszania z ta objetoscia.
dusiek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 10:35   #351
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez dusiek1 Pokaż wiadomość
Wiekie PRZEPRASZAM , to nie jest sloczek 50 mL (wybaczcie ale jeszcze nie nabylam i skads mi sie ubzduralo te 50 mL) i nawet nie 30mL bo to jest 30 gram ( tak przynajmniej mam potwierdzone od kogos kto ma), kolezanka zakupila od dermatologa bo sie obawiala podrobek, nie pachnie zadna mascia kamforowa, ma jakis swoj delikatny zapaszek, ma kolor 'kawy z mlekiem' ale ona nie pamieta czy byl zabezpieczony jakas folia czy nie bo nie zwrocila na to uwage. Faktem jest ze zadzialal.. Raz jeszcze sorki za wprowadzenie zamieszania z ta objetoscia.
Nic się nie stało Myślałam, że pojawiły się jakieś inne pojemności
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 11:28   #352
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez agaqs Pokaż wiadomość
Kobitki - kończę neo - poprawa jest znaczna, ale plamy pozostały - niektórzy twierdzą, że ja je tylko widzę...
Marzę o porcelanowej cerze bez makijażu
Czy teraz po neo mogłabym zacząć cos 2? Czy wybieli resztki plam? Drogie specjalistki co radzicie??
Cati twierdzi, że neostrata jej pomogła a cos2 zaraz po nim już nie...Ja miałam odwrotnie-cos2 poradził sobie z plamami (częściowo, nie do konca je wybielił), a neostrata, którą stosowałam przez jakieś 4 m-ce już nie...Ale każda plama ma swoją własną osobowość
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 11:41   #353
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ja przed cosmelanem używałam neo i nie ma problemu u mnie działa
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 11:52   #354
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

dziewczyny poratujcie próbką cosmelanu..........PROSZĘ
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 12:02   #355
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez agaqs Pokaż wiadomość
Kobitki - kończę neo - poprawa jest znaczna, ale plamy pozostały - niektórzy twierdzą, że ja je tylko widzę...
Marzę o porcelanowej cerze bez makijażu
Czy teraz po neo mogłabym zacząć cos 2? Czy wybieli resztki plam? Drogie specjalistki co radzicie??
Agus u mnie nie działa ale ja chyba ciężki przypadek jestem. Mam wrażenie że nawet ciemnieją.
Musisz spróbować bo każda z nas ma inaczej, nie ma jednej reguły

Szatanuś kiedy lecimy?
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 19:02   #356
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Kiobitki dzięki za rady, skończę neo i zamówię jeszcze jedną tak by kuracja trwała 3 miesiące tak jak niby jest to wskazane. Potem może cos 2 lub inny specyfik - mam nadzieję że coś dobrego doradzicie. Muszę jeszcze tylko zdjęcia sobie teraz zrobic jak plamy wybielały, bo do porównania mam wcześniejsze przed tym jak zaczęłam stosować neo... Teraz jeszcze muszę zapodać odpowiedni filtr na lato - no bo piękny kapelusz na lato kupiłam, podobny jak ten co mam na zdjęciu - lecz teraz kupiłam różowy - no cudny mówie wam

Posiadam próbki essence - narciso rodriguez, capture totale - dior, agent provocateur - maitresse (1/2 1,5ml), sun protection lotion spf 15 - shiseido, pasta for the protection of the skin - alkagin, benefiance - shiseido... ktoś chętny?

Edytowane przez agaqs
Czas edycji: 2010-05-09 o 19:09
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 19:08   #357
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez agaqs Pokaż wiadomość
Kiobitki dzięki za rady, skończę neo i zamówię jeszcze jedną tak by kuracja trwała 3 miesiące tak jak niby jest to wskazane. Potem może cos 2 lub inny specyfik - mam nadzieję że coś dobrego doradzicie. Muszę jeszcze tylko zdjęcia sobie teraz zrobic jak plamy wybielały, bo do porównania mam wcześniejsze przed tym jak zaczęłam stosować neo... Teraz jeszcze muszę zapodać odpowiedni filtr na lato - no bo piękny kapelusz na lato kupiłam, podobny jak ten co mam na zdjęciu - lecz teraz kupiłam różowy - no cudny mówie wam
Gdzie kupiłaś kapelusz ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 19:51   #358
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś kapelusz ?
Mohito, ale piekny widziałam tż w H&M
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 21:37   #359
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez agaqs Pokaż wiadomość
Mohito, ale piekny widziałam tż w H&M
Musze koniecznie oblukać Dzięki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 23:30   #360
dusiek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
dziewczyny poratujcie próbką cosmelanu..........PROSZĘ
heh, ja poprosilam koleznka o probke i... przygotowala a jej chlopak wyslal... on twierdzi ze wyslal przynajmniej 1,5 tygodnia temu a do mnie nie doszlo tez nie chce kupowac w ciemno. p.s. ciekawy awatar kreci sie na dwie strony!
dusiek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.