Czerwone plamy na twarzy (czolo, broda, między oczami, okolice nosa) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 23:20   #1
Malwina_soch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1

Czerwone plamy na twarzy (czolo, broda, między oczami, okolice nosa)


Witam!! Bardzo potrzebuje pomocy i dlatego postanowiłam tu napisać. Jakiies pol roku temu zaczeła mi się pojawiac czerwona plama na czole. Miejsce to było szorstkie i wyglądalo jak malutkie krosteczki/pęcherzyki. Po jakims czasie znikneło, skóra w tym miejscu była przesuszona i jakby się złuszczyła. Po tem wyskoczyło tak jeszcze raz i następny. Zaczelo pojawiać się na brodzie, między oczami i wkońcu okolice nosa z jednej i z drugiej strony. Zaczełam stosowac masc ELOCOM po 2 dniach znikało i po 7dniach znowu wracało. Dodam ze przy tym mam spuchniętą całą byzie. Byłam z tym u lekarza, dermatologa ale niestety w tym czasie akurat miałam piekną buzie i nic nie było widać. Lekarz zlecił mi testy alergiczne, takze wykonałam je, no i niestety na nic nie jestem uczulona, ani nia kurze, na roztocza ani na jedzenie. Pani aleggolog powiedziala ze jakbym miala jakas alergie to byłaby na całym ciele, a ja mam to tylko na buzi. Nie stosuje prawie zadnych kosmetyków, kremów itd. Nio i regularnie się pojawia po ok7-10dnaich. Nie wiem juz co mam robić.Dodam ze te plamy, krostki nie swędzą. czy mogłam się nabawić jakiejs bakteri czy wirusa?Jakie badania moge zrobic? Jakis czas temu nosiłam sztuczne rzesy, czy to mozliwe ze mnie uczuliły? teraz juz ich nie mam, i czy mozliwe ze uczulenie zostało? PROSZE O POMOC!!!
Malwina_soch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 14:40   #2
pablo3006882
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Czerwone plamy na twarzy (czolo, broda, między oczami, okolice nosa)

malwina też mam ten sam problem co ty niewiem co z tym zrobić nie mam już sił na to ch......two plamy czerwone na czole brzodzie kolo nosa z malutkimi krosteczkami moze ktoś pomoże nam naprawde jest to bardzo uciążliwe pomocy?????????????
pablo3006882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.