INDOLA - Innova Keratin Straight - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-09, 18:16   #1
xBasiax
Raczkowanie
 
Avatar xBasiax
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 30
Exclamation

INDOLA - Innova Keratin Straight


Witam !

Mam pewien problem i chciałam się Was poradzić. Może znajdzie się tutaj ktoś kto używa, bądź używał kosmetyków do pielęgnacji włosów z INDOLA.

Byłam dzisiaj w sklepie fryzjerskim i Pani ekspedientka polecała mi kosmetyki z serii Innova Keratin Straight. Kosmetyki te mają pokrywać włosy ochronną warstwą proteinową eliminując puszenie się i prostując włosy. Zapewniała mnie, że gdy kupię szampon, maskę (lub odżywkę) i olejek to nie będę musiała prostować włosów, które są dość mocno popalone od prostownicy... Rzecz w tym, że te kosmetyki nie należą do najtańszych. Szampon-50zł, olejek-45zł, a o maskę już nawet nie pytałam... Jestem w stanie zapłacić tyle za produkt pod warunkiem, że jest wart swojej ceny.

I teraz pytanie do Was: Używałyście tej linii kosmetyków lub innych z Indola? Jakie są Wasze wrażenie? Warto? Nie warto? Jeśli już się zdecyduję to faktycznie muszę kupować 3produkty z tej serii czy wystarczy jeden np. sam olejek?

Z góry dziękuję za pomoc
__________________
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest... "
xBasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 13:16   #2
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

Watpie, zeby jakikolwiek szampon, maska itp wyprostowaly wlosy, jak dla mnie babka chce ci wcisnac towar po to, zeby zarobic...
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 13:27   #3
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

Popieram poprzedniczkę. Cudów nie ma.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 15:28   #4
xBasiax
Raczkowanie
 
Avatar xBasiax
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 30
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

W to żeby były idealnie proste też nie wierzę ale może dzięki tym kosmetykom ograniczyłabym choć trochę używanie prostownicy, co akurat w moim przypadku zdecydowanie by się przydało. Tym bardziej, że te produkty są z keratyną więc myślę, że mogłyby poprawić stan popalonych włosów

W sumie to chyba desperacko szukam pomocy dla moich włosów...
__________________
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest... "
xBasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:03   #5
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

Możesz spróbować, choć myślę, że ta kwota nie jest dobra, jeśli chodzi o próby . A nie myślałaś po prostu o odstawieniu prostownicy? Kiedyś prostowałam włosy codziennie i nie widziałam innej opcji- dziś czasem prostuję raz w miesiącu, w ogóle mi tego nie brakuje. Ale pierwsze tygodnie były katorgą.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 18:54   #6
xBasiax
Raczkowanie
 
Avatar xBasiax
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 30
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

Powiem szczerze, że przydałby mi odwyk, bo to już silne uzależnienie od prostownicy. Ale włosy mam juz w takim stanie, że jeżeli nie znajde dobrego kosmetyku to będę musiała faktycznie pożegnać prostownice.

A może znasz (lub ktoś zna) jakaś inną (tańszą ) linie kosmetyków dbających o popalone włosy ?
__________________
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest... "
xBasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:15   #7
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

A jak wygląda Twoja codzienna pielęgnacja? Czasem niepotrzebna jest jedna, konkretna seria, tylko odpowiedni dobór kosmetyków.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 00:28   #8
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
INDOLA - Innova Keratin Straight

Basiu może spróbujesz keratynowego prostowania? Jest obszerny wątek zbiorcy na ten temat, przeczytaj, poogladaj efekty, moze to będzie coś dla Ciebie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 11:05   #9
xBasiax
Raczkowanie
 
Avatar xBasiax
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 30
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

Moja pielęgnacja nie wygląda jakoś specjalnie. Mycie włosów, potem odżywka ze spłukiwaniem i przed samym prostowaniem jakiś oleje ochronny, który i tak nie pomaga.. Szampony zmieniam często bo mam wrażenie, że moje wlosy przyzwyczajają się do szamponu którego używam dłużej i szybciej się przetluszczaja i tracą blask.

Do Miluchova: Nie słyszałam nigdy o tym prostowaniu ale bardzo mnie zaciekawiłaś, jak będę miała odrobinę więcej czasu to na pewno sobie poczytam i przestudiuję tą metodę Jest chyba jakaś nadzieja dla moich włosów ! Bardzo Ci dziękuję !
__________________
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest... "
xBasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 11:16   #10
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
INDOLA - Innova Keratin Straight

Wiele dziewczyn dzięki temu odstawiło na dobre prostownice w tym ja


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 20:17   #11
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

masz naturalnie proste włosy?

te kosmetyki które ci poleca fryzjerka pewnie zawierają w składzie keratynę, która odżywia włosy poniekąd eliminując puszenie

kosmetyki typowo fryzjerskie zawierają jednak mało składników odżywczych i są bardzo drogie, lepiej poczytaj wizaż i znajdź tańsze zamienniki

zainwestuj w delikatny szampon np bioderma node, lub biovax naturalne oleje, oczywiście pamiętajac by raz na 2 tygodnie umyć włosy zwykłym szamponem (bez silikonów)

podam ci przykłady odżywek z keratyną
-Syoss oleo intense
- Gliss kur oil nutritive
- Stapiz sleek line

kup sobie też jakiś olej np kokosowy lub arganowy i olejuj włosy godzinę dwie przed myciem

włosy ci się przetłuszczają bo szampony których używasz jak i reszta twoich kosmetyków zapewne zawiera silikony

http://powerlook.pl/ser-pol-349-Indo...-Straight.html
tutaj masz te kosmetyki o połowe tańsze niż u twojego fryzjera
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2013-09-11 o 20:20
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 21:02   #12
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
INDOLA - Innova Keratin Straight

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
masz naturalnie proste włosy?

te kosmetyki które ci poleca fryzjerka pewnie zawierają w składzie keratynę, która odżywia włosy poniekąd eliminując puszenie

kosmetyki typowo fryzjerskie zawierają jednak mało składników odżywczych i są bardzo drogie, lepiej poczytaj wizaż i znajdź tańsze zamienniki

zainwestuj w delikatny szampon np bioderma node, lub biovax naturalne oleje, oczywiście pamiętajac by raz na 2 tygodnie umyć włosy zwykłym szamponem (bez silikonów)

podam ci przykłady odżywek z keratyną
-Syoss oleo intense
- Gliss kur oil nutritive
- Stapiz sleek line

kup sobie też jakiś olej np kokosowy lub arganowy i olejuj włosy godzinę dwie przed myciem

włosy ci się przetłuszczają bo szampony których używasz jak i reszta twoich kosmetyków zapewne zawiera silikony

http://powerlook.pl/ser-pol-349-Indo...-Straight.html
tutaj masz te kosmetyki o połowe tańsze niż u twojego fryzjera
Hm, piszesz dziewczynie, że przetluszczanie jest wina silikonow, a polecasz jej kosmetyki z silikonami poza tym to nie silikony sa odpowiedzialne za przetluszczanie wlosow... Moze, ale nie musi byc to SLS, SLES lub inny detergent. Olej kokosowy nie sprawdzi sie raczej na jej wlosach, spowoduje tylko wiekszy puch.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 21:50   #13
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Hm, piszesz dziewczynie, że przetluszczanie jest wina silikonow, a polecasz jej kosmetyki z silikonami poza tym to nie silikony sa odpowiedzialne za przetluszczanie wlosow... Moze, ale nie musi byc to SLS, SLES lub inny detergent. Olej kokosowy nie sprawdzi sie raczej na jej wlosach, spowoduje tylko wiekszy puch.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
chodziło mi o to, że jak używa kosmetyków z silikonami to szampon którego używa już nie powinien ich zawierać

a silikony nadbudowując się powodują przetłuszczanie
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:15   #14
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

Przydałaby się jakaś dodatkowa maska, lekki szampon, może olejowanie? Fakt, keratynowe prostowanie też jest sporo lepsze.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 16:42   #15
xBasiax
Raczkowanie
 
Avatar xBasiax
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 30
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

Właśnie chodzi o to, że włosy mam falowane. Gdybym miała proste nie maltretowałabym ich prostownicą...

Poważnie rozpatruje to prostowanie keratynowe.
Jednak za nim się na to zdecyduje chciałabym trochę poprawić stan moich włosów. Wiem, że kosmetyki nie zdziałają cudów, ale nie chce ich obcinać, więc szukam czegoś co sprawi, że włosy chociaż trochę odżyją i po wysuszeniu nie będą się puszyć.

I o co chodzi z tym całym silikonem? On szkodzi, czy jednak nie? Używać go w kosmetykach?

Myślę, że zainwestowanie w lekki szampon to rzeczywiście dobry pomysł, olejki też wydają mi się słuszne, tylko nie wiem dlaczego olejek kokosowy nie sprawdzi się na moich włosach? Dlatego, że są bardzo zniszczone? A co z olejkiem arganowym?

Z kosmetyków z Indola raczej zrezygnuje, a kupię zamiennik tak jak radziła Paulinka 675.

Dzięki Wam za wszelkie porady ! Na prawdę jestem bardzo wdzięczna
__________________
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest... "
xBasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 17:31   #16
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

Cytat:
Napisane przez xBasiax Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o to, że włosy mam falowane. Gdybym miała proste nie maltretowałabym ich prostownicą...

Poważnie rozpatruje to prostowanie keratynowe.
Jednak za nim się na to zdecyduje chciałabym trochę poprawić stan moich włosów. Wiem, że kosmetyki nie zdziałają cudów, ale nie chce ich obcinać, więc szukam czegoś co sprawi, że włosy chociaż trochę odżyją i po wysuszeniu nie będą się puszyć.

I o co chodzi z tym całym silikonem? On szkodzi, czy jednak nie? Używać go w kosmetykach?

Myślę, że zainwestowanie w lekki szampon to rzeczywiście dobry pomysł, olejki też wydają mi się słuszne, tylko nie wiem dlaczego olejek kokosowy nie sprawdzi się na moich włosach? Dlatego, że są bardzo zniszczone? A co z olejkiem arganowym?

Z kosmetyków z Indola raczej zrezygnuje, a kupię zamiennik tak jak radziła Paulinka 675.

Dzięki Wam za wszelkie porady ! Na prawdę jestem bardzo wdzięczna
Keratynowe prostowanie jest po to, żeby odbudować włosy.

Olej kokosowy przy zniszczonych włosach lubi je dodatkowo puszyć i wtedy sprawiają wrażenie przesuszonych. Ogólnie kokos może się sprawdzić w mieszankach olei, ale nie samodzielnie. Arganowy będzie ok. Olej ze słodkich migdałów, z wiesiołka - te powinny też trochę pomóc.

Silikony nie szkodą, jeśli będzie ich za dużo, to będziesz miała od razu efekt tłustych włosów (tak jak jest jak np. nałożysz za dużo jedwabiu). One pomagają utrzymać wodę we włosie i przy zniszczonych włosach warto chociażby zabezpieczyć końcówki jakimś serum z silikonami.

Napisz nam jakich konkretnie kosmetyków używasz teraz, czym zabezpieczasz się przed prostownicą/suszarką?
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 17:32   #17
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

Cytat:
Napisane przez xBasiax Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o to, że włosy mam falowane. Gdybym miała proste nie maltretowałabym ich prostownicą...

Poważnie rozpatruje to prostowanie keratynowe.
Jednak za nim się na to zdecyduje chciałabym trochę poprawić stan moich włosów. Wiem, że kosmetyki nie zdziałają cudów, ale nie chce ich obcinać, więc szukam czegoś co sprawi, że włosy chociaż trochę odżyją i po wysuszeniu nie będą się puszyć.

I o co chodzi z tym całym silikonem? On szkodzi, czy jednak nie? Używać go w kosmetykach?

Myślę, że zainwestowanie w lekki szampon to rzeczywiście dobry pomysł, olejki też wydają mi się słuszne, tylko nie wiem dlaczego olejek kokosowy nie sprawdzi się na moich włosach? Dlatego, że są bardzo zniszczone? A co z olejkiem arganowym?

Z kosmetyków z Indola raczej zrezygnuje, a kupię zamiennik tak jak radziła Paulinka 675.

Dzięki Wam za wszelkie porady ! Na prawdę jestem bardzo wdzięczna
oddaj mi te falowane włosy, ja mam kręcone

keratynowe prostowanie tez nie jest takie super, ja robiłam 4 razy i niszczy włosy, poza tym są oklapniete i wygladaja jakby było ich o polowę mniej

silikony ok ale trzeba pamiętać o ich zmywaniu żeby włosy nie wyglądaly jak strąki i nie były przetłuszczone

olejek kokosowy nie jest dobry dla włosów wysokoporowatych i moga ci sie po nim puszyc ale niekoniecznie, moze lepiej sproboj ten argan

uwierz mi niektórzy mają proste i używają prostownicy dlatego pytam

wejdź na podforum dla kręconowłosych/falowanch tam dowiesz się jak zadbać o włosy

spróbuj wgnieść w mokre włosy trochę odżywki bez spłukiwania np. joanna albo żelu Delia
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2013-09-12 o 17:42
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 10:21   #18
xBasiax
Raczkowanie
 
Avatar xBasiax
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 30
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

Aktualnie używam szamponu i odżywki Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Hair Repair, włosy po szamponie i odżywce są fajne, gładkie, śliskie ale po max 3h końcówki wracają do stanu sprzed mycia.

Do ochrony używam olejku pielęgnacyjnego z keratyną z Indola (z serii produktów z wątku). Zdecydowałam się go kupić Ale sam olejek szału nie robi.

Co do osób, które maja proste włosy i dodatkowo prostują- nie rozumiem! Po co tak katować włosy?
Moje są falowane ale do tego strasznie niesforne. Wywijają się, w każdą możliwą strone. Nie raz próbowalam je jakoś sensownie wymodelować, no ale efekty były marne

Co do tego keratynowego prostowania, to wyczytałam gdzieś ze najlepiej nie nakładać keratyny od nasady tylko z 2cm dalej żeby włosy nie były oklapnięte. Ja mam tylko nadzieje, że na moje włosy to zadziała i nie będę musiała się codziennie z nimi męczyć i ich palić.

I jeszcze pytanie odnośnie silikonu. Lepiej zaopatrzyć się w sam silikon + szampon bez silikonu? Czy szampon z silikonem ?
__________________
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest... "
xBasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 12:18   #19
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

Cytat:
Napisane przez xBasiax Pokaż wiadomość
Aktualnie używam szamponu i odżywki Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Hair Repair, włosy po szamponie i odżywce są fajne, gładkie, śliskie ale po max 3h końcówki wracają do stanu sprzed mycia.

Do ochrony używam olejku pielęgnacyjnego z keratyną z Indola (z serii produktów z wątku). Zdecydowałam się go kupić Ale sam olejek szału nie robi.

Co do osób, które maja proste włosy i dodatkowo prostują- nie rozumiem! Po co tak katować włosy?
Moje są falowane ale do tego strasznie niesforne. Wywijają się, w każdą możliwą strone. Nie raz próbowalam je jakoś sensownie wymodelować, no ale efekty były marne

Co do tego keratynowego prostowania, to wyczytałam gdzieś ze najlepiej nie nakładać keratyny od nasady tylko z 2cm dalej żeby włosy nie były oklapnięte. Ja mam tylko nadzieje, że na moje włosy to zadziała i nie będę musiała się codziennie z nimi męczyć i ich palić.

I jeszcze pytanie odnośnie silikonu. Lepiej zaopatrzyć się w sam silikon + szampon bez silikonu? Czy szampon z silikonem ?

sam silikon tj odzywka i olejek na końcówki bez szamponu

jesi chcesz keratynowo wyprostowac to polecam ci coco choco, tak bardzo nie spłaszcza

keratyna nałozona nawet 2 cm od nasady nic nie daje po encanto miałam tak ulizane, obleśnie to wyglądało dlatego wolę coco
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 16:58   #20
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Olej kokosowy przy zniszczonych włosach lubi je dodatkowo puszyć i wtedy sprawiają wrażenie przesuszonych. Ogólnie kokos może się sprawdzić w mieszankach olei, ale nie samodzielnie.
z olejami jest bardzo roznie-zalezy jakie dziewczyna ma wlosy, ja olej kokosowy stosowalam na tragicznie suche po rozjasnianiu wlosow(od niego zaczelam)i pomogl mi BARDZO-wchlania sie inawilza, ale fakt ,ze z jakiegos powodu niektorym nie pasuje

autorko- jelsi chcesz prostowac keratynowo wlosy to lepiej odstaw kosmetyk z keratyna ktorego teraz uzywasz, zeby nie przeproteinowac wlosow
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 20:49   #21
kasiaa37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: INDOLA - Innova Keratin Straight

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Wiele dziewczyn dzięki temu odstawiło na dobre prostownice w tym ja


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I ja tez! W czerwcu zrobiłam prostowanie keratynowe i do dzisiaj ani razu nie użyłam prostownicy,chociaż wcześniej prostowałam włosy codziennie! REWELACJA,nawet deszcz i mżawka mi nie straszne ,a w listopadzie robię keratynę ponownie! Polecam ! Pozdrawiam!!!
kasiaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.