Zerwane wędzidełko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-02, 20:22   #1
RudaSlaska
Raczkowanie
 
Avatar RudaSlaska
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 34
Unhappy

Zerwane wędzidełko


Witam! Dzisiaj przy oralnych pieszczotach mojemu TŻowi całkowicie zerwało się wędzidełko napletkowe... Pojawił się krótkotrwały ból który szybko ustąpił i krwawienie, które również ustąpiło.. Mam pytanie, czy któryś z Waszych partnerów miał podobą sytuacje, tj. całkowite zerwanie wędzidełka? Czy konieczna jest interwencja chirurgiczna? Jutro idziemy do lekarza, ale gryzą mnie tak ogromne wyrzuty sumienia, że musiałam zasięgnąć Waszej porady, wizażanki
RudaSlaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:30   #2
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Zerwane wędzidełko

Pierw przeczytałam Twojego posta, od razu drogówka mi się przypomniała chwilę się zadumalam i patrzę na Nick ruda śląska i pomyślałam że mogę Was znać to już nie wytrzymałam i zasmialam się głosem

A tak na serio, to myślę że nic wielkiego nie będzie. Oprócz pamiątki i Twojej miny pewnie bezcennej z resztą
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:35   #3
RudaSlaska
Raczkowanie
 
Avatar RudaSlaska
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 34
Dot.: Zerwane wędzidełko

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Pierw przeczytałam Twojego posta, od razu drogówka mi się przypomniała chwilę się zadumalam i patrzę na Nick ruda śląska i pomyślałam że mogę Was znać to już nie wytrzymałam i zasmialam się głosem

A tak na serio, to myślę że nic wielkiego nie będzie. Oprócz pamiątki i Twojej miny pewnie bezcennej z resztą
Hahaha, dlaczego możesz nas znać?
RudaSlaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 09:09   #4
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Zerwane wędzidełko

Bo jestem z Zabrza, mam rodzinę w Rudzie Śląskiej :-D
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 22:27   #5
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Zerwane wędzidełko

Znajoma opowiadała mi kiedyś o takim przepadku, tylko nie było całkowitego zerwania a naderwanie. Też krew, ból itd. Z tego co wiem facet udał się do apteki po rivanol i ładnie się wygoiło.
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:21   #6
E_nigmatic
Raczkowanie
 
Avatar E_nigmatic
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 492
Dot.: Zerwane wędzidełko

A moj facet musiał sie udać do lekarza i miał zszywane wędzidełko, po zabiegu 3 tygodnie całkowitej abstynencji a teraz też jeszcze zdarzyło mu sie delikatne krwawienie. Raz zerwane wędzidełko trzeb zszyć dla zdrowia i bezpieczeństwa chłopaka bo to sie będzie powtarzać.
__________________
07.07.2017 Nasz Wielki Dzień ♥ ♥ ♥
E_nigmatic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 10:19   #7
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zerwane wędzidełko

Cytat:
Napisane przez E_nigmatic Pokaż wiadomość
A moj facet musiał sie udać do lekarza i miał zszywane wędzidełko, po zabiegu 3 tygodnie całkowitej abstynencji a teraz też jeszcze zdarzyło mu sie delikatne krwawienie. Raz zerwane wędzidełko trzeb zszyć dla zdrowia i bezpieczeństwa chłopaka bo to sie będzie powtarzać.
a to nie mógł po prostu pozbyć się dziada? też odczekałby trzy tygodnie i już więcej problemów by nie miał, bo problem może się powtarzać w przyszłości.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 12:24   #8
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Zerwane wędzidełko

Cytat:
Napisane przez RudaSlaska Pokaż wiadomość
Witam! Dzisiaj przy oralnych pieszczotach mojemu TŻowi całkowicie zerwało się wędzidełko napletkowe... Pojawił się krótkotrwały ból który szybko ustąpił i krwawienie, które również ustąpiło.. Mam pytanie, czy któryś z Waszych partnerów miał podobą sytuacje, tj. całkowite zerwanie wędzidełka? Czy konieczna jest interwencja chirurgiczna? Jutro idziemy do lekarza, ale gryzą mnie tak ogromne wyrzuty sumienia, że musiałam zasięgnąć Waszej porady, wizażanki
jak sie zerwalo to pewnie bylo przykrotkie naprawde

a zostaly "farfocle" ?
jesli przeskzadza komus estetycznie to mozna drobnym zabiegiem kosmetycznym usunac (chirurg - urolog) - u mnie wycieto wszystko co z niego pozostalo - nie ma praktycznie sladu
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 23:52   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Zerwane wędzidełko

mojemu koledze się zerwało i pojechał do szpitala. Zszyli mu czy co tam
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 20:29   #10
Mel-la
Przyczajenie
 
Avatar Mel-la
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 14
Dot.: Zerwane wędzidełko

Ja kiedyś byłemu chłopakowi naderwałam[oczywiście przypadkowo!] i z tego co wiem pewnie dalej się z tym męczy, bo nie poszedł do lekarza od razu, tylko pozwolił żeby samo się zrosło. Później przy okazji wizyty lekarskiej zapytał o to i usłyszał w odpowiedzi, że niestety może mu się to ponownie nadrywać w sprzyjających okolicznościach[duże tarcie]. Później ze mną już się to nie odnowiło, ale czasem odczuwał ból, np. przy szybkim numerku, gdy nie byłam odpowiednio nawilżona. Wydaje mi się, że każdy przypadek jest inny, jednym może się wszystko zrosnąć wzorowo i nie powodować późniejszych problemów, a innych męczyć.
Mel-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 21:14   #11
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zerwane wędzidełko

dlatego ja jestem za usunięciem problemu raz na zawsze gdy ten problem się już pojawi.
bo jak już się raz zerwie, to może się to powtarzać a jak potem człowiek i tak 2 czy 3 tygodnie ma żyć bez seksu to lepiej odciąć co trzeba i po sprawie już na zawsze
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-05, 21:17   #12
NoemiSui
Raczkowanie
 
Avatar NoemiSui
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 176
GG do NoemiSui
Dot.: Zerwane wędzidełko

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
dlatego ja jestem za usunięciem problemu raz na zawsze gdy ten problem się już pojawi.
bo jak już się raz zerwie, to może się to powtarzać a jak potem człowiek i tak 2 czy 3 tygodnie ma żyć bez seksu to lepiej odciąć co trzeba i po sprawie już na zawsze
Bardzo w punkt! Z tym, że jaki jest problem - a bo to boli - w rzeczywistości ten zabieg nie boli, a bo będą na mnie patrzeć - wcale, że nie są kliniki, które się specjalizują w tej tematyce większość osób, które tam przychodzą mają takie problemy. Stan gojenia to jakieś 20-30 dni zależy od indywidualnych predyspozycji. Ogólnie nie chce się do końca wypowiadać bo styczność z problemem nie robi ze mnie ekspreta dlatego najlepiej sobie wygooglować Multiclinic Centrum Medyczne i poprosić o odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Natomiast jedno co jest pewne i z czym się z Wami zgadzam, problem się rozwiązuje raz a dobrze.
NoemiSui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 22:17:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.