Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-23, 13:10   #91
Florame
Raczkowanie
 
Avatar Florame
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 245
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak, i żel i krem aloesowo- propolisowy będą dla Ciebie jak najbardziej odpowiednie. Wg mnie powinnaś stosować krem na całą twarz, a żel punktowo tak jak radziła znajoma Twojej mamy, wtedy efekty będą naprawdę świetne. Ja bym jeszcze dodała Nature Min, świetnie wpływają na stan skóry i włosów.
Bardzo dziękuję za odpowiedź
Postanowiłam, że na razie zakupię krem aloesowo-propolisowy, z którego ma zamiar korzystać też moja mama, bo nie ukrywając, ceny są dosyć wysokie(wiem, że kosmetyki są warte swojej ceny, ale troszkę fundusze mnie ograniczają), a mam jeszcze tę próbkę żelu, to na jakiś czas mi starczy
Produkty niedługo zamówię, mam zamiar zacząć taką kurację oczyszczającą od wakacji, zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale mam nadzieję, że będzie dobrze Poinformuję Was później jakie są efekty, bo wiem, że dużo osób ma problem z trądzikiem i szukają różnych rozwiązań.
Florame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 13:15   #92
szarczycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Hej dziewczyny, aplikowałam na hostessę do firmy Forever Group w Krakowie, dostałam się na rozmowę i chciałabym dowiedzieć się na czym miałaby polegać moja praca czy chodzi o aktywną sprzedaż kosmetyków, coś w stylu konsultantek Avonu? Jeśli któraś z Was tam pracowała, to podzielcie się swoimi opiniami z góry dziękuję za odpowiedź
szarczycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 08:38   #93
Aloelife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Z tego co widzę na stronie jest to jakiś dodatkowy biznes (perfumy innych marek), prowadzony przez dystrybutora FLPP. Trudno powiedzieć jakie ma wymagania co do pracy z tymi perfumami. Ale jeśli dodatkowo miałabyś pracować w Forever (FLPP) to na pewno nie jest to akwizycja, ani nie porównywałabym tej pracy do Oriflame, czy Avon. Idź na rozmowę i sprawdź Praca w Forever jest super, polecam! Trzeba jednak ten biznes zrozumieć, wiedzieć jak się zarabia. Polecam!
Aloelife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 07:32   #94
CASSATA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez goodlygirl Pokaż wiadomość
Wiele produktów aloesu do picia m.in. w aptekach zawiera sok z aloesu. A najwięcej witamin, wartości odżywczych i aminokwasów znajduje się w miąższu, a nie w samym soku. Jestem dystrybutorem firmy Forever i polecam produkty tej firmy, ponieważ nie ma w nich ani grama chemii.
Jeśli ktoś chciałby zostać dystrybutorem lub zaopatrzyć się w produkty tej firmy to zapraszam do kontaktu! edyta_b1@wp.pl
No wlasnie, szukam kosmetykow w ktorych jest malo chemii..
Piszesz ze w FLP nie ma ich ani grama.. zastanawia mnie wiec tak dlugi okres przydatnosci ich, bo chemia stosowana jest wlasnie do tego, a piszecie ze starczaja na baaardzo dlugo..
Porownywalam kiedys zel aloesowy FLP i jakiejs innej firmy okazało sie ze w FLP bylo duzo, duzo wiecej niesławnych PARABENÓW

Mam koleżanke która stosuje kosmetyki FLP i namawia mnie, chetnie bym spróbowała tylko własnie .. gdy dystrybutor kłamie to jak mam ufać że zel tej firmy jest lepszy niz innej, tylko dlatego ze jest dwa razy drozszy?
CASSATA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 22:59   #95
re80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Babice
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to re80
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Przeczytaj i przemyśl:
Miąższ Aloe Vera Gell zawiera stabilizowany czysty miąższ z liści Aloe Vera 97,4 %, uzyskany z roślin dojrzałych, 3-5-letnich.
Wszystkie konserwanty użyte w miąższu Aloe Vera firmy Forever Living Products są pochodzenia naturalnego.
Sorbitol -wspomaga absorbowanie witamin i składników mineralnych. Wodny sorbitol jest uzyskiwany ze specjalnie przetworzonej kukurydzy.
Naturalny smak cytrynowy -uzyskiwany z cytryn i innych owoców cytrusowych, zawiera witaminy i składniki mineralne, włącznie z witaminą C.
Kwas askorbinowy (witamina C) -przeciwutleniacz pochodzenia roślinnego, niezbędny również przy formowaniu komórek kolagenowych. Właściwości witaminy C są powszechnie znane, m.in. wzmacnia naczynia włoskowate, przyspiesza procesy gojenia.
Kwas cytrynowy -otrzymywany z cukru i owoców cytrusowych. Powszechnie używany w przemyśle spożywczym jako przeciwutleniacz, reguluje poziom pH.
Benzoesan sodu -substancja uzyskiwana z kwasu benzoesowego, wytwarzanego głównie z jeżyn oraz innych górskich jagód. Zapobiega rozwojowi bakterii w trakcie używania produktu. Składnik ten jest stosowany w ilościach nie przekraczających 6 mg na 100g produktu (0,006%)
Papaina – pozyskiwana z owoców papai, naturalny enzym wspomagający przyswajanie białka.
Guma ksantanowa -naturalnie stabilizujący i tworzący emulsję składnik uzyskiwany z glonu morskiego - brunatnicy.
Tokoferol (witamina E) -wytwarzana z zarodków pszenicy, ziarenek ryżu i innych olejów roślinnych, naturalny przeciwutleniacz. Witamina E jest znana z wielu właściwości leczniczych, m.in. jest uznanym środkiem zmniejszającym ryzyko zachorowania na raka.

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

I jeszcze troszkę przydatnych informacji o składnikach kosmetyków Forever dla dociekliwych:
Allantoina- działa na skórę leczniczo, dzięki niej skóra szybciej się regeneruje, a w przypadku ran i podrażnien szybciej powraca do zdrowia. Nadaje cerze zdrowy, delikatny wygląd
Ascorbyl Palmitate-Zmniejsza zaczerwienienia, antyoksydant,Wyrównuje koloryt skóry oraz rozjaśnia plamy i przebarwienia. Po przejściu przez naskórek stymuluje syntezę kolagenu i hamuje destrukcję włókien kolagenowych, dzięki czemu spowalnia procesy starzenia
Bisabolol-Alkohol występujący w olejku eterycznym z rumianku.Substancja aktywna, wykazuje szerokie spektrum działania kosmetycznego (wywołuje efekt kosmetyczny na skórę), działanie antyseptyczne, łagodzące, przeciwzapalne.
Caprylic/Capric Triglyceride-zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni (jest to pośrednie działanie nawilżające), przez co kondycjonuje, czyli zmiękcza i wygładza skórę
ceramidy- Tworzą szczelną, utrzymującą spójność naskórka warstwę, która zapobiega utracie wilgoci i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Częściowo od ceramidów zależy także to, co skóra wydziela i jakie składniki wchłania. Dzięki nim skóra jest elastyczna i miękka. Wbudowują się w strukturę cementu międzykomórkowego i działają tak dobrze, jak te, które produkuje skóra.
olejki eteryczne-wonne substancje uzyskiwane poprzez destylację np. kwiatowych płatków parą wodną, naturalne olejki eteryczne wnikają przez warstwę naskórka do skóry właściwej i docierają do krwiobiegu. Dbają o prawidłowe odżywienie tkanek, wydalanie toksyn i stymulują procesy odnowy komórkowej.
olejek Lawenda – kwiat o wspaniałym odświeżającym, relaksującym zapachu. Sprawdza się w pielęgnacji każdej cery – ma właściwości antyseptyczne, łagodzi podrażnienia skóry, stymuluje regenerację jej uszkodzeń. Nawilża, oczyszcza, tonizuje.
biała herbata - stanowi najdroższy, najrzadziej spotykany i cieszący się największym uznaniem gatunek. Z względu na swe właściwości przeciwstarzeniowe, biała herbata często nazywa jest „eliksirem młodości”. Obecność antyutleniaczy m.in. witaminy C sprawia bowiem, że wyciąg z białej herbaty wykazuje silne działanie antyoksydacyjne.
Biała herbata jest inhibitorem elastazy - enzymu niszczącego elastynę w skórze. Dodatkowo, zawiera polifenole, które chronią organizm przed atakiem wolnych rodników (substancji szkodliwych, powodujących zmiany w DNA komórki). Wyciąg z białej herbaty w kosmetykach czyni skórę gładką, miękką i elastyczną, skutecznie zwalczając wolne rodniki i opóźniając efekty starzenia.
ekstrakty owocowe stanowią bogate źródło naturalnych substancji , jak : polifenole , witaminy , kwasy owocowe , aminokwasy i inne.Polifenole do których zalicza się flawonoidy , taniny , kwasy fenolowe , są naturalnymi antyutleniaczami wychwytującymi wolne rodniki . Chronią komórki skóry i DNA ,a tym samym zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry.
Witaminy i aminokwasy są charakterystyczne dla danego owocu . Maja działanie odżywcze i nawilżające. Poprawiają elastyczność skóry.
Enzymy zawarte w owocach biorą udział w metaboliżmie komórkowym Niektóre biorą udział w syntezie wspomagając mechanizmy naprawcze skóry . Inne, powodują eksfoliację (złuszczanie) naskórka.
Kwasy owocowe – alfa-hydroksykwasy (AHA) powodują rozluźnianie warstwy karneocytowej naskórka i ułatwiają jego złuszczanie się – rozpuszczają bowiem substancje sklejające poszczególne komórki, dzięki czemu zmniejsza się ich spoistość. W konsekwencji stosowania kwasów owocowych następuje przyspieszenie procesu usuwania gromadzących się na powierzchni skóry warstw martwych komórek naskórka i odsłonięcie warstwy gładszej, niezniszczonej, przy czym następuje stymulacja odnowy komórkowej – pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, co daje efekt odmłodzenia..
ekstrakty z bluszczu,działają stabilizująco na strukturę tkanki łącznej i przeciwdziałają starzeniu skóry. Równocześnie rozmiękczają skórę i nabłonki i ułatwiają wnikanie w głąb tkanek innych aktywnych składników, są efektywne i silne w działaniu przeciwzapalnym, antyseptycznym, zapobiegającym nadmiernej keratynizacji naskórka i mieszków włosowych, wybielającym i oczyszczającym pory.
ekstrakt z tawuły-ma działanie ściągające i antybakteryjne.
ekstrakt z powojnika,-usuwa cellulit i przywraca skórze elastyczną strukturę
ekstrakt z morszczynu-zawiera jod, brom, witaminy i mikroelementy. Jest nieodzownym składnikiem preparatów wyszczuplających. Ponadto działa nawilżająco i regenerująco. Odżywia, oczyszcza i ujędrnia skórę.
ekstrakt ze skrzypu- jego działanie jest nieocenione, ponieważ zarówno oczyszcza ją, poprawia jej jędrność i elastyczność, zapobiega powstawaniu zmian zapalnych, i przede wszystkim wzmacnia kruche naczynka krwionośne.
Wyciąg z kory sosny-Działanie “odmładzające” piknogenolu polega na inhibicji rozpadu enzymatycznego elastyny i kolagenu w skórze oraz działaniu przeciwrodnikowym, przeciwzapalnym i rozjaśniającym cerę. Ekstrakty tego typu korzystnie działają na skórę zwiotczałą i z trądzikiem różowatym.
olej z jojoby-zawiera dużo witaminy A, która wspomaga naturalne funkcjonowanie skóry, witaminę E, która przyspiesza regeneracje skóry i spowalnia proces starzenia się, witaminę F, która działa immunostymulujaco na skóre i cały organizm,charakteryzuje się idealną wprost czystością, nie zawiera pestycydów i innych substancji trujących.
olej z pestek moreli - wartościowy olej, podobny do migdałowego, polecany do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, mieszanej, szorstkiej i popękanej
rozpuszczalny kolagen - skutecznie powstrzymuje objawy procesu starzenia się skóry ludzkiej poprzez uzupełnienie w niej bilansu tej formy kolagenu. Główną funkcją rozpuszczalnego kolagenu jest jego działanie, jako wysoce skutecznego czynnika naturalnego dla zatrzymania i podniesienia zawartości wilgoci w skórze. Podwyższeniu ulega nie tylko wchłanialność wody przez skórę, lecz również jej elastyczność, zwłaszcza w okolicy okołooczodołowej.
hydrolizowana elastyna-dzięki swojej kompatybilności z rozpuszczalnikami lipidowymi i wodnymi, łatwo przenika do skóry, wpływając na jej uelastycznienie oraz wygładzenie zmarszczek, przyczyniając się tym samym do poprawy witalności skóry. Zapewnienia skórze właściwe nawilżenie i utrzymanie stałej równowagi wodno-tłuszczowej.
kwas hialuronowy - jest jednym z jej najważniejszych składników. Wiążąc wodę w naskórku, zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz nadaje skórze elastyczności i sprężystości. Ponadto utrzymuje wodę w organizmie oraz poziom płynu tkankowego zawartego w macierzy pozakomórkowej. Chroni skórę przed wysychaniem, a także wzmacnia jej właściwości ochronne. jest najsilniejszą z istniejących substancją nawilżających
Skwalan to bardzo istotny, naturalny składnik, decydujący o odpowiednim stanie skóry.zapewnia miękkość, elastyczność oraz chroni przed parowaniem wody z wnętrza skóry, dodatkowo wykazuje działanie ochronne przed inwazją bakterii i grzybów oraz przed działaniem promieniowania UV i innymi czynnikami środowiska.
Palmitynian witaminy A, Ma działanie naprawcze, przeciwstarzeniowe, odpowiada za wytwarzanie kolagenu
INCI Glycerin- poza nawilżaniem, zwiększa penetrację składników aktywnych przez skórę, nie uszkadzając przy tej okazji bariery lipidowej. Wiele badań wskazuje na zbawienne działanie gliceryny w procesie regeneracji płaszcza lipidowego skóry.
prowitamina B5 - po wniknięciu w skore przekształca się w witaminę B5. Jest niezbędnym składnikiem do prawidłowego funkcjonowania naszej skóry a jej niedobór objawia się nadmiernym łuszczeniem naskórka, rogowaceniem i depigmentacją,wnikając bardzo głęboko w skórę, poprawia jej nawilżenie, ujędrnia i uelastycznia. Łagodzi wszelkie podrażnienia i stany zapalne a także przyspiesza regeneracje naskórka oraz gojenie ran
naturalna witamina E - jest powszechnie uważana za eliksir młodości i zdrowia. Jest jednym z czynników hamujący proces starzenia się komórek oraz bierze udział w zaopatrywaniu organizmu w tlen. Przyspiesza leczenie oparzeń, wygładza i uelastycznia blizny oraz zabezpiecza przed promieniowaniem słonecznym.
witamina C - niezmiernie istotny i jeden z najlepiej przebadanych składników kosmetycznych,silny i efektywny antyoksydant zwalczający wolne rodniki i wspomagający ochronę przeciwsłoneczną oraz składnik stymulujący syntezę kolagenu, którego ilość spada wraz z wiekiem.
glicerydy z kiełków pszenicy - jest niezastapiony w pielegnacji suchej i starzejacej sie skory. Zawiera ponad 70% witaminy F i ma dlugotrwaly efekt dzialania. Olejek z kielkow pszenicy nalezy do grupy olejkow najbogatszych w witamine E, lecytyne, mineraly, fitosterole, makro i mikro elementy.
Tocopheryl Acetate,-Jest doskonałym czynnikiem hamującym rodnikowe utlenianie lipidów w naskórku i skórze właściwej. Wykazuje zdolność wbudowywania się w struktury lipidowe błon komórkowych i cementu międzykomórkowego warstwy rogowej, dzięki czemu wzmacnia barierę naskórkową. Wzmocnienie bariery naskórkowej nie tylko utrudnia wnikanie substancji obcych i zapobiega podrażnieniom, ale także hamuje TEWL (transepidermalną utratę wody) dzięki czemu wpływa na poprawę nawilżenia skóry. Zapobiega powstawaniu stanów zapalnych, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i poprawia ukrwienie skóry.
re80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 09:51   #96
goodlygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez CASSATA Pokaż wiadomość
No wlasnie, szukam kosmetykow w ktorych jest malo chemii..
Piszesz ze w FLP nie ma ich ani grama.. zastanawia mnie wiec tak dlugi okres przydatnosci ich, bo chemia stosowana jest wlasnie do tego, a piszecie ze starczaja na baaardzo dlugo..
Porownywalam kiedys zel aloesowy FLP i jakiejs innej firmy okazało sie ze w FLP bylo duzo, duzo wiecej niesławnych PARABENÓW

Mam koleżanke która stosuje kosmetyki FLP i namawia mnie, chetnie bym spróbowała tylko własnie .. gdy dystrybutor kłamie to jak mam ufać że zel tej firmy jest lepszy niz innej, tylko dlatego ze jest dwa razy drozszy?
Tak to prawda, że w kosmetykach FLP nie ma dodatków chemicznych tzw. parabenów. To że nie znasz jakiegoś składnika wcale nie oznacza, że to jest paraben! Substancje konserwujące zawarte w produktach Forever są w 100% pochodzenia roślinnego. Sama osobiście jestem przeczulona na punkcie chemii dodawanej do żywności itp. dlatego staram się zwracać uwagę na to co kupuję. Składniki produktów FLP niejednokrotnie analizowałam i sprawdzałam co te "dziwne" nazwy oznaczają i są to faktycznie naturalne składniki. Przykładowo galaretka aloesowa która ma bardzo szerokie zastosowanie może być używana do smarowania gardła wewnątrz, narządów kobiecych od środka, czy też u niemowlaków np. do smarowania dziąseł czy odparzeń. Jeśli jesteś zainteresowana dokładniejszymi informacjami zapraszam na moją stronę www.flpp.blog.pl lub do kontaktu e-mail edyta_b1@wp.pl
goodlygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 14:29   #97
emik23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Witam, wszystkich zainteresowanych produktami Forever Living, jak i sama praca zapraszam prosze pisac na fliving67@yahoo.pl, czas dostawy kosmetyków jest wydłuzony poniewaz kosmetyki dostarczane sa do Polski z USA, dzieki czemu cena jest nieco nizsza niz na krajowym rynku
emik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 23:55   #98
goodlygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Exclamation Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez emik23 Pokaż wiadomość
Witam, wszystkich zainteresowanych produktami Forever Living, jak i sama praca zapraszam prosze pisac na fliving67@yahoo.pl, czas dostawy kosmetyków jest wydłuzony poniewaz kosmetyki dostarczane sa do Polski z USA, dzieki czemu cena jest nieco nizsza niz na krajowym rynku
Akurat nie każdy dystrybutor sprzedaje po cenach katalogowych lecz właśnie niższych z powodu wysokich cen katalogowych nie koniecznie dostępnych dla wszystkich, więc nie do końca się z Tobą zgodzę. Ale pozdrawiam i życzę powodzenia!

Zapraszam na www.flpp.blog.pl
goodlygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 09:39   #99
re80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Babice
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to re80
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Czy tak wygląda w waszym wydaniu praca, robicie antyreklamę firmie i wszystkim którzy tą działalność traktuja poważnie.Czy jeśli pracujesz w jakimś sklepie to na boku handlujesz wbrew zasadom właściciela produktami po cenach zakupu. Zastanów sie jedna z drugą do jakiej pracy chcecie zachęcic innych jeśli same prezentujecie taki poziom.
re80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 14:57   #100
emik23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez re80 Pokaż wiadomość
Czy tak wygląda w waszym wydaniu praca, robicie antyreklamę firmie i wszystkim którzy tą działalność traktuja poważnie.Czy jeśli pracujesz w jakimś sklepie to na boku handlujesz wbrew zasadom właściciela produktami po cenach zakupu. Zastanów sie jedna z drugą do jakiej pracy chcecie zachęcic innych jeśli same prezentujecie taki poziom.
Ja traktuje ta firme jak i prace najbardziej powaznie, dlatego dziwi mnie dlaczego w Polsce ceny sa az tak wysokie, ja pracuje w tej firmie juz bardzo dlugi okres czasu tyle ze w stanach i tam ceny sa o wiele nizsze. mam mozliwosc przesylania produktow do jednego z dystrybutorow w Polsce czemu mam tego nie zrobic?? skoro jakosc pozostaje tak samo doskonala, a ceny sa nizsze? to nie antyreklama, tylko wolny rynek.
emik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 05:28   #101
goodlygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez emik23 Pokaż wiadomość
Ja traktuje ta firme jak i prace najbardziej powaznie, dlatego dziwi mnie dlaczego w Polsce ceny sa az tak wysokie, ja pracuje w tej firmie juz bardzo dlugi okres czasu tyle ze w stanach i tam ceny sa o wiele nizsze. mam mozliwosc przesylania produktow do jednego z dystrybutorow w Polsce czemu mam tego nie zrobic?? skoro jakosc pozostaje tak samo doskonala, a ceny sa nizsze? to nie antyreklama, tylko wolny rynek.
Właśnie. Jak najbardziej zgodzę się z Tobą. W Polsce te produkty mają wysoką cenę katalogową, a wiele osób nie stać na takie ceny. A tu chodzi o to, że te produkty są naturalne w 100% i poprostu lepiej niech więcej osób z nich korzysta po niższych cenach niż truje się chemią z apteki, gdzie np. w witaminach skład jest bardzo ubogi i do tego wiązane są one sztucznymi konserwantami. Nie raz porównywałam konkretne produkty pod kontem składu i jakości, więc wiem co piszę. Pozdrawiam wszystkich!
goodlygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 11:38   #102
re80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Babice
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to re80
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Ceny w Polsce biorą się z tego, że towar jest ze Stanów, dochodzą wszystkie możłiwe koszty związane z importem.Skoro jesteś dystrybutorem firmy FLP to podpisywałaś umowę i znasz zasady działania w tej firmie, nie ma tam nic o tym, że możesz sprzedawać po cenach niższych, rób to w Stanach i zobacz jak to się dla ciebie i twoich koleżanek skończy.Pomyśl najpierw bo nie robisz nic dobrego tylko psujesz rynek wielu osobom a tylko dla samej siebie zbierasz korzyści.
re80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 16:58   #103
goodlygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Talking Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez re80 Pokaż wiadomość
Ceny w Polsce biorą się z tego, że towar jest ze Stanów, dochodzą wszystkie możłiwe koszty związane z importem.Skoro jesteś dystrybutorem firmy FLP to podpisywałaś umowę i znasz zasady działania w tej firmie, nie ma tam nic o tym, że możesz sprzedawać po cenach niższych, rób to w Stanach i zobacz jak to się dla ciebie i twoich koleżanek skończy.Pomyśl najpierw bo nie robisz nic dobrego tylko psujesz rynek wielu osobom a tylko dla samej siebie zbierasz korzyści.
Ja jestem troszkę odmiennego zdania. W regulaminie również nie ma nic na temat, że nie można sprzedawać po niższych cenach. Nie można sprzedawać jedynie w internecie, jedynie polecać więc nikomu nie zabieram klientów. Jedynie poszerzam dystrybucję. Poza tym bardzo wiele dystrybutorów tak sprzedaje. Nie tylko ja. Osoba pod którą jestem też sprzedaje taniej. Nie chcę się kłócić, bo tu nie o to chodzi przecież. Jeśli komuś nie odpowiadają moje wypowiedzi to niech ich po prostu nie czyta. Pozdrawiam
goodlygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 00:45   #104
Agnieszka_55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Witam Właśnie ze wzgledu na ten skład który podałaś i skuteczność działania produktów Z doświadczenia na własnej skórze i zdrowiu mogę szczerze polecić produkty tej firmy Są naturalne bardzo skuteczne i doskonałej jakości Miałam alergie i atopowe zapalenie skóry a po porodzie hemoroidy, zaparcia i wrzody Leczyłam się farmakologicznie ale nie pomagało Przez przypadek przeczytałam o właściwościach miąszu z aloesu, galaretce i innych produktach Opinie użytkowników były super Teraz ja je stosuję i jestem zachwycona Nie biegam już po lekarzach i aptekach Zainteresowanym polecam wszystkim adres dystrybutora tej firmy: forewer.info@wp.pl Kobietka jest bardzo miła ma stałe ceny nie zawyżając marży i nie zarabia na przesyłkach POZDRAWIAM
Agnieszka_55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 21:14   #105
Meg526
Przyczajenie
 
Avatar Meg526
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
Mam Pytanko.Odkryłam ostatnio produkty firmy Forever Living Products(chyba tak to się nazywa) i teraz nie wiem czy sobie kilku nie kupić.Co o tym sądzicie?Czy macie jakieś doświadczenia z tą firmą?
antyperspirant Aloe... najlepszy na świecie!!! bardzo wydajny, nie hamuję pocenia się, ale niweluje nieprzyjemny zapach... drogi ale starcza na bardzo długo ( mi wystarcza na ok 6 miesięcy- stosuję go 1-2 razy dziennie) miałam też balsam do ust też był fajny... myślę nad galaretką, bo ma fajne opinie
__________________
Meg526
Meg526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 16:13   #106
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Pozwolę sobie podzielić się moimi ostatnimi przemyśleniami... Używałam produktów Forever aż zrobiłam mały test i przerzuciłam się na "tradycyjne" czyli z apteki. I doszłam do wniosku, że są równie dobre za to cena- nieporównywalnie mniejsza (naprawdę czuję to po sobie). Nie wiem czy nie zaprzestać całkiem przygody z tą firmą... Klientek nie miałam w ogóle, nawet robiąc zabieg (jestem kosmetyczką) nie umiałam wzbudzić w klientce chęci zakupu.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 11:00   #107
re80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Babice
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to re80
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

A jakie zabiegi na kosmetykach FLP polecałaś w gabinecie? Możesz napisać?
Co do aptecznych produktów nie wypowiadam się bo nie znam wszystkich, na pewno sa takie które potrafią zadowolić jednak ja wolę te, które mam sprawdzone i wiem jak działają, są bardziej wydajne niz jakiekolwiek inne oprócz tego nie podrażniają mojej skóry. Krem Forever był pierwszym od lat po którym nie piekły i łzawiły mi oczy. http://aloesowa.pl/pielegnacja-ciala...wilzajaca.html
re80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 21:21   #108
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Robiłam tylko zabieg na twarz z maską Forever Marine, wykonywałam też masaż na bazie balsamu Spa (swoją drogą zapach obłędny). Nie mam przebicia... Miałam zostać AS, niestety nic z tego.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 09:59   #109
re80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Babice
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to re80
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

O, to nie wiele z tego co można zrobić z naszymi produktami, jest dużo więcej bardzo dobrych, skutecznych zabiegów, a dodatkowo cenowo wychodzą super.Możemy na ten temat porozmawiać, ale chyba już mailowo albo na skypie.
re80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 10:02   #110
elloonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie podzielić się moimi ostatnimi przemyśleniami... Używałam produktów Forever aż zrobiłam mały test i przerzuciłam się na "tradycyjne" czyli z apteki. I doszłam do wniosku, że są równie dobre za to cena- nieporównywalnie mniejsza (naprawdę czuję to po sobie). Nie wiem czy nie zaprzestać całkiem przygody z tą firmą... Klientek nie miałam w ogóle, nawet robiąc zabieg (jestem kosmetyczką) nie umiałam wzbudzić w klientce chęci zakupu.
A ja się nie zgodzę z tą opinią. Używałam przez przeszło rok zestawu minerałów FLP, z których byłam ogromnie zadowolona - poprawiła mi się cera, czułam się zdrowiej, poprawiła się moja kondycja fizyczna i psychiczna, a przede wszystkim w ogóle przestały mi wypadać włosy. Przed wakacjami jednak nie zdążyłam zaopatrzyć się w kolejne opakowanie, więc zakupiłam zestaw minerałów o podobnym, a nawet jak wynikało z inf.producenta lepszym składzie i też tylko na bazie naturalnych dobrze przyswajalnych składników; cena była trochę niższa niż FLP. No ale niestety minęły 3 miesiące i już zaczęły wypadać mi włosy i to tak jak kiedyś garściami! Tak więc dowodzi to zdecydowanie, że produkty FLP naprawdę są dobre i skuteczne. Póki co nie znalazłam też lepszej pasty do zębów czy galaretki aloesowej. Z innymi produktami niestety nie mam jeszcze doświadczenia, ale zamierzam wypróbować także miąższ aloesowy.
elloonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 22:08   #111
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Ja jakoś od 3 miesięcy piję aloes i muszę przyznać, że tak jak często bolał mnie brzuch, tak teraz tego nie odczuwam. Cera poprawiła mi się na twarzy, na plecach mam niesamowity wciąż wysyp - liczę na to, że ustanie to za jakiś czas.
Włosy mniej mi wypadają, chociaż nadal jednak tak. Potrzebowałabym coś co spowoduje ich wypadanie.....Możecie coś polecić tej firmy?
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 06:59   #112
elloonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez MalgorzataD Pokaż wiadomość
Ja jakoś od 3 miesięcy piję aloes i muszę przyznać, że tak jak często bolał mnie brzuch, tak teraz tego nie odczuwam. Cera poprawiła mi się na twarzy, na plecach mam niesamowity wciąż wysyp - liczę na to, że ustanie to za jakiś czas.
Włosy mniej mi wypadają, chociaż nadal jednak tak. Potrzebowałabym coś co spowoduje ich wypadanie.....Możecie coś polecić tej firmy?
Polecam zestaw minerałów Nature Min. Jak pisałam wyżej dzięki nim zupełnie przestały mi wypadać włosy. Efekt nastąpił mniej więcej po 2 miesiącach, ale oczywiście trzeba pamiętać, żeby zażywać codziennie
elloonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 11:43   #113
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Dziękuję za odpowiedź Czy te minerały trzeba brać dość długo? Czy jakaś przerwa musi nastąpić?
Do tej pory brałam Vitapil i inne tego typu apteczne rzeczy, ale włosy mimo iż były ładniejsze to i tak wypadały, a dodatkowo bolał mnie strasznie żołądek. No i najważniejsze - jaka jest cena tych Minerałów
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 08:24   #114
goodlygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez MalgorzataD Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Czy te minerały trzeba brać dość długo? Czy jakaś przerwa musi nastąpić?
Do tej pory brałam Vitapil i inne tego typu apteczne rzeczy, ale włosy mimo iż były ładniejsze to i tak wypadały, a dodatkowo bolał mnie strasznie żołądek. No i najważniejsze - jaka jest cena tych Minerałów
Ja osobiście jak mam potrzebę większą to zażywam 2 tabletki na dzień, a jeśli nie to 1 profilaktycznie. Przerwę sobie możesz zrobić po jakimś czasie, ale musisz pamiętać żeby wówczas w swojej diecie uzupełnić minerały np. poprzez zjadanie sera białego, picie mleka itp.
Ja polecam również zrobienie sobie maseczki na włosy z miąższu aloesu. Nałóż sobie aloes ten do picia na włosy. Zostaw np. na 20 minut i później spłucz włosy. Takie maseczki też pomogą Ci je wzmocnić.
goodlygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 12:35   #115
re80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Babice
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to re80
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

O matko i córko ....to nie jest antyperspirant, własnie to wyróżnia ten dezodorant na tle innych, nie czujesz nieprzyjemnych zapachów ale nie blokujesz pocenia które ma być, bo tak postanowiła natura. http://aloesowa.pl/higiena-codzienna...er-shield.html
re80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 18:22   #116
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

No ja nie wiem, czy widok mokrych pach w lecie jest faktycznie taki super.... Fakt, że aloes pomógł mi na żołądek ale odstawiłam go i w cale nie boli mnie bardziej.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 18:27   #117
fifao
Raczkowanie
 
Avatar fifao
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 250
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Jak wygląda wchłanialność składników odżywczych i witamin w formie tabletek (suplementów)? Mam dość poważną anemię i niedobory żelaza, więc zainteresowałam się Polami Zieleni, któe zawierają m. in. sproszkowane liście zielonego jęczmienia, liście zielonej pszenicy, liście lucerny. Skład jest bardzo bogaty, nie wiem jak wygląda procentowo, ale np. tabletki z minerałami dawkowane po 2 pokrywają zapotrzebowanie w aż 43%. Słyszałam, że w przypadku tego producenta przyswajalność jest maksymalna, ale nie mogę doszukać się sprawdzonych i rzetelnych informacji. Powszechnie wiadomo, że konwencjonalne suplementy wchłaniają się na poziomie kilku procent. Czy te preparaty od FLP są faktycznie tak skuteczne?
__________________

fifao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 21:03   #118
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

a powiedzcie- co najlepsze na odporność? zastanawiam się nad FOREVER ABSORBENT-C. Co byscie polecili? Potrzebuje dość mocnego środka, bo mam bardzo slaba odporność i zwykły tran czy witamina C nie działaja w ogóle
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 09:51   #119
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Moja przyjaciółka (wieloletni dystrybutor) poleca Immu-Blend, jest to produkt typowo na odporność plus tak jak mówisz Absorbent C. Mnie to bardzo pomogło na bóle gardła.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 13:29   #120
elloonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Ja biorę je bez przerwy. Cena to 74 zł za 180 tabletek.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Mi i mężowi nasz doktor także zalecił Immublend na odporność. Obydwoje mamy dosyć słąbe górne drogi oddechowe, mamy dwa maluchy i ciągle coś od nich łapiemy i to ma nas wzmocnić. Zawiera m.in. dużą dawkę cynku i witaminy D , które są odpowiedzialne za odporność.
elloonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-30 16:11:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.