Nauczycielka - seks bomba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-12, 18:40   #1
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732

Nauczycielka - seks bomba


Cytat:
"Jestem dyskryminowana ze względu na ubiór w szkole, w której uczę języka angielskiego. Któregoś dnia wezwała mnie dyrektorka, stwierdziła, że noszę zbyt krótkie spódnice i za bardzo wyzywający makijaż oraz że to jest nieodpowiedni strój dla kogoś, kto uczy młodzież. Dyrektora dodała, że uczniowie zrobili sobie konkurs na jakieś stronie w Internecie na najbardziej seksowną nauczycielkę i ja wygrałam. Podobno jacyś uczniowie napisali na forum, że chcieliby ze mną odbyć swój "pierwszy raz";. Moje koleżanki z pracy traktują mnie jak trędowatą, gdy wchodzę do pokoju nauczycielskiego nastaje cisza".

"Dyrektorka nakazała mi zakładanie spodni, długich spódnic i bluzek bez dekoltu. Uważam, że to nie w porządku. Od zawsze noszę miniówki i dekolty. To część mojej tożsamości. Uwielbiam wysokie obcasy i tipsy. Po prostu jestem sobą. Mam dobry kontakt z uczniami, chętnie chodzą na moje lekcje, w ubiegłym roku 3 osoby znalazły się w czołówce konkursu językowego. A jeśli nawet jestem seksowna to, co z tego? Może uczniom znudziły się już nobliwe panie nauczycielki ubrane zawsze tak samo w swoje nudne mundurki? A może dyrektora i inne nauczycieli są po prostu zazdrosne, one są już po czterdziestce, a ja mam 28 lat i co tu kryć, świetne ciało. Nie mam zamiaru tego ukrywać nawet w pracy".
Anna
źródło: wp.pl
A wy jak zapatrujecie się na tą kwestie?
Czy nauczycielka powinna dawać przykład uczniom, czy to osoba wynajęta po prostu do przekazywania wiedzy i tyle.
Czy byłybyście zadowolone gdyby waszą córkę w wieku gimnazjalnym uczyła pani ubierająca się jak Doda?
Co byście zrobiły na miejscu dyrektora? Czy nauczycielka może się ubierać jak chce - dekolty mini tipsy i wypchnięte piersi, czy nie powinna? Może? Nie wypada?
Jak się na to zapatrujecie :s
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:00   #2
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

nie wypada i tyle, tak samo jak i w biurze, banku ,urzędzie na poczcie itp.
niech mini nosi po pracy
nikt jej nie każe nosić uniformu ale spódnicą w kolano też można eksponować kobiecość
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:00   #3
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Nie no... nie jestem jakaś święta, ale dla mnie taki strój jest po prostu nieodpowiedni do szkoły, na to stanowisko. Tak samo jeśli chodzi o uczennice - rażą mnie cycki na wierzchu i krótka spódniczka. Szkoła to nie konkurs piękności, ani nie wybieg, jeśli ktoś nie może wytrzymać dnia bez pokazania się to niech chociaż przynosi sobie ciuchy na zmianę i przebiera się na miejscu.
Może ta nauczycielka jest dobra, ale to nie o to chodzi, są pewne miejsca gdzie wypada ubierać się tak, a nie inaczej.
Swoją drogą śmieszą mnie jej słowa, że "jej uczniom znudziły się nobliwe panie nauczycielki" - a co, jej uczniowie chodzą do szkoły sobie popatrzeć, czy się pouczyć? Bo to dosyć dziwnie brzmi.

Edytowane przez KawaMarcepanowa
Czas edycji: 2009-10-12 o 19:02
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:00   #4
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

ja myślę, że pewnym osobom na pewnych stanowiskach taki styl ubierania nie pasuje. Osobiście nie chciałabym być obsługiwana w jakimś urzędzie przez panią z tipsami na 5 cm, z dekoltem do pępka i w miniówie. To samo się tyczy nauczycieli. Jestem w stanie zrozumieć, że można się do pracy ubrać seksownie, jednak w granicach rozsądku. Po prostu wydaje mi się, że taka osoba naraża się na złośliwe komentarze. I osobiście nie chciałabym, żeby moje dziecko uczyła pani, z ktorą uczniowie chcieliby przeżyć pierwszy, drugi bądź inny raz. I w sumie w cytowanym fragmencie, myślę że dyrektorka słusznie zwróciła uwagę. Wiadomo, nie musi ubierać się jak zakonnica, ale nauczyciel powinien dawać przykład.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:04   #5
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Istnieją pewne normy których pracownicy instytucji państwowych muszą się trzymać. Niezależnie od tego czy to jest szkoła czy urząd.

Tak samo jak krytykowane są dekolty i ultra krótkie miniówki u uczennic, tak samo powinny być krytykowane te u nauczycieli.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:05   #6
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Inteligentna i kulturalna osoba wie, jak ubrać się na pogrzeb, na imprezę luźną i do pracy. Ot, tyle
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:07   #7
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Coś jest z tymi anglistkami, bo przez te wszystkie lata (tj SP, gim, LO) zauważyłam, że to nauczycielki od angielskiego się stroją... (bez urazy).

Oczywiście, nie wszystkie i nie tylko od angielskiego, ale przeważnie...



Szkoła to nie rewia mody i nie dyskoteka, to powinno działać w obie strony
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 19:16   #8
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Jak jest ładna, młoda i zgrabna, niech sobie nosi mini W imię czego ma sobie odmawiać? Bo ktoś się zgorszy? Nie przystoi nosić mini to może osobom starszym (40, moze 50+) z nie najlepszą figurą. Grunt, aby dobrze uczyła, bo takie jest jej zadanie. Ja bym nie chciała, aby mnie dyktowano jak mam się ubierać do pracy (a golfów i długich spódnic nie znoszę). Przyczepki do tipsów to zupełnie już nie rozumiem. Lepiej IMHO wyglądają dobrze zrobione, nieprzesadzone tipsy, niż niezadbane własne paznokcie.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:30   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14700097]Inteligentna i kulturalna osoba wie, jak ubrać się na pogrzeb, na imprezę luźną i do pracy. Ot, tyle [/QUOTE]

Zgadza się,dodam ,że jesli wymagamy od uczniów jakieś schludności w ubiorze to wypadało by dać przykład.

Również na podstawie szkoly córki potwierdzam stereotyp anglistki-gwiazdy
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:31   #10
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Jak jest ładna, młoda i zgrabna, niech sobie nosi mini W imię czego ma sobie odmawiać? Bo ktoś się zgorszy? Nie przystoi nosić mini to może osobom starszym (40, moze 50+) z nie najlepszą figurą. Grunt, aby dobrze uczyła, bo takie jest jej zadanie.
jak wolność do wolność. Albo wszystkich obowiązują jakieś normy ubioru i ich przestrzegajmy, albo uznajmy, że "najważniejsze, aby dobrze uczyła" i nie gorszmy się na miniówki u pań 50+ i tych, które mają naprawdę dużo ciałka.

w mojej szkole z anglistką było to samo
__________________

Edytowane przez stasiek
Czas edycji: 2009-10-12 o 19:33
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:34   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Jak jest ładna, młoda i zgrabna, niech sobie nosi mini W imię czego ma sobie odmawiać? Bo ktoś się zgorszy? Nie przystoi nosić mini to może osobom starszym (40, moze 50+) z nie najlepszą figurą. Grunt, aby dobrze uczyła, bo takie jest jej zadanie. Ja bym nie chciała, aby mnie dyktowano jak mam się ubierać do pracy (a golfów i długich spódnic nie znoszę). Przyczepki do tipsów to zupełnie już nie rozumiem. Lepiej IMHO wyglądają dobrze zrobione, nieprzesadzone tipsy, niż niezadbane własne paznokcie.
a jak jest brzydka,stara i niezgrabna ?to ma szybko umrzec?
w imie czego osoba 50 + z wagą 80 + ma nie nosic mini ?bo tobie sie to nie podoba ?

nie wiem gdzie pracujesz ale są zawody gdzie obowiazuje dress code a nauczyciel oprocz nauczania konkrentego przedmiotu ma także wychowywać .

miedzy tipsami i niezadbanymi dłońmi jest jeszcze coś jeszcze.

wiem o co ci ogolnie chodzi ale ta sprawa ma dwie strony.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 19:39   #12
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
jak wolność do wolność. Albo wszystkich obowiązują jakieś normy ubioru i ich przestrzegajmy, albo uznajmy, że "najważniejsze, aby dobrze uczyła" i nie gorszmy się na miniówki u pań 50+ i tych, które mają naprawdę dużo ciałka.

w mojej szkole z anglistką było to samo
Ja piszę z estetycznego punktu widzenia- jednym mini pasują, innym raczej nie. Nie gorszy mnie mini u fifty-plus czy fat-bottom-girls, nic z tych rzeczy. Po prostu będąc jedną z nich na taki ubiór bym się nie zdecydowała, uważam natomiast, że młode i zgrabne ciało można eksponować. Nie przeszkadza mi taki ubiór u uczennic, ani u nauczycielek, pielęgniarek, pań w urzędach, byle by to wyglądało estetycznie.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
a jak jest brzydka,stara i niezgrabna ?to ma szybko umrzec?
w imie czego osoba 50 + z wagą 80 + ma nie nosic mini ?bo tobie sie to nie podoba ?

nie wiem gdzie pracujesz ale są zawody gdzie obowiazuje dress code a nauczyciel oprocz nauczania konkrentego przedmiotu ma także wychowywać .

miedzy tipsami i niezadbanymi dłońmi jest jeszcze coś jeszcze.

wiem o co ci ogolnie chodzi ale ta sprawa ma dwie strony.
I ma wychowywać, że trzeba się ubierać jak zakonnica, bo inaczej nie wypada? Nie przesadzajmy. Co do kwestii, że mi coś się nie podoba, to nie o to chodzi, jak już wyżej napisałam.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:40   #13
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Ja piszę z estetycznego punktu widzenia- jednym mini pasują, innym raczej nie. Nie gorszy mnie mini u fifty-plus czy fat-bottom-girls, nic z tych rzeczy. Po prostu będąc jedną z nich na taki ubiór bym się nie zdecydowała, uważam natomiast, że młode i zgrabne ciało można eksponować. Nie przeszkadza mi taki ubiór u uczennic, ani u nauczycielek, pielęgniarek, pań w urzędach, byle by to wyglądało estetycznie.

pojęcie estetyki jest baaaaaaaaaaaardzo względne. Nie dalej jak dzisiaj, czytałam na wizażu wypowiedź dziewczyny, która pisała, że nie wyjdzie nigdy w życiu w spódnicy, gdyż ma 54 cm w udzie. Dla większości społeczeństwa nie jest to gruba noga a wiele pań dużo by dało, żeby mieć tylko te 54 cm.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:40   #14
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Jak jest ładna, młoda i zgrabna, niech sobie nosi mini W imię czego ma sobie odmawiać? Bo ktoś się zgorszy? Nie przystoi nosić mini to może osobom starszym (40, moze 50+) z nie najlepszą figurą. Grunt, aby dobrze uczyła, bo takie jest jej zadanie. Ja bym nie chciała, aby mnie dyktowano jak mam się ubierać do pracy (a golfów i długich spódnic nie znoszę). Przyczepki do tipsów to zupełnie już nie rozumiem. Lepiej IMHO wyglądają dobrze zrobione, nieprzesadzone tipsy, niż niezadbane własne paznokcie.
są miniówki i 'miniówki' tak samo jak tipsy i 'tipsiory'.
Oczywiście, ze estetyczniejsze są ładnie zrobione sztuczne paznokcie niż poobgryzane niewiadomoco, ale np nie wypada nauczycielce, zęby miała nawet 1cm [nie wspominając o dłuższych]. Można u manikiurzystki zrobić takie, które będą wyglądały jak naturalne i wszystko gra!
Tak samo mini. Jeśli kobitka ma ładne nogi, to niech ubiera, ale niech spódniczka będzie odpowiedniej długości [nie zaraz pod pośladki] i niech zestawi z czymś bardziej stonowanym [np kryjące rajstopy, kozaczki i bluzka z małym dekoltem].
Nauczyciel nie jest wolnym zawodem [jak tancerz czy muzyk] gdzie strojem wyraża się swoją osobowość. Strojem trzeba zakomunikować, ze jest się osoba kompetentną, a panna w mini i z głębokim dekoltem całkowicie temu przeczy.
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:44   #15
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
pojęcie estetyki jest baaaaaaaaaaaardzo względne. Nie dalej jak dzisiaj, czytałam na wizażu wypowiedź dziewczyny, która pisała, że nie wyjdzie nigdy w życiu w spódnicy, gdyż ma 54 cm w udzie. Dla większości społeczeństwa nie jest to gruba noga a wiele pań dużo by dało, żeby mieć tylko te 54 cm.
No a nauczycielka, której wypowiedź wkleiła autorka dobrze czuje się w krótkiej spódniczce i ja nie widzę powodu, dla którego miałaby jej nie nosić.

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
są miniówki i 'miniówki' tak samo jak tipsy i 'tipsiory'.
Oczywiście, ze estetyczniejsze są ładnie zrobione sztuczne paznokcie niż poobgryzane niewiadomoco, ale np nie wypada nauczycielce, zęby miała nawet 1cm [nie wspominając o dłuższych]. Można u manikiurzystki zrobić takie, które będą wyglądały jak naturalne i wszystko gra!
Tak samo mini. Jeśli kobitka ma ładne nogi, to niech ubiera, ale niech spódniczka będzie odpowiedniej długości [nie zaraz pod pośladki] i niech zestawi z czymś bardziej stonowanym [np kryjące rajstopy, kozaczki i bluzka z małym dekoltem].
Nauczyciel nie jest wolnym zawodem [jak tancerz czy muzyk] gdzie strojem wyraża się swoją osobowość. Strojem trzeba zakomunikować, ze jest się osoba kompetentną, a panna w mini i z głębokim dekoltem całkowicie temu przeczy.
Dlatego nie przeszkadza mi nauczycielka w mini i tipsach, jeśli nie wygląda jak za przeproszeniem 'tirówka'. IMHO można wyglądać w mini na osobę kompetentną, są osoby, którym mini pasuje po prostu.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:51   #16
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Jasne, ze jestem przeciw. Seksowna to moze byc i w dzinsach i normalnej "roboczej" bluzce. Praca to praca i tez trzeba sie do niej umiec ubrac.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:52   #17
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

A w jaki sposób zwróciłybyście uwagę na to?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:06   #18
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

w mojej szkole głośno było też o pani, która chodziła w obcisłych bluzeczkach i bez stanika, sutki jej było widać. Zapewne również czuła się sexi wyzwolona i szczęśliwa.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:12   #19
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Można wyuglądać seksownie nie ubierając mini i mega dekoldu.
Tym bardziej, że kobieta ma warunki- świetne ciało.


Nie miałabym nic przeciw jeśli seksowna nauczycielka była ubrana w spodnice ołówkową i bluzeczke, nawet z dekoldem (nie jakiś po pępek).
Ale nauczycielkom ala stara Doda mówie nie.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
są miniówki i 'miniówki' tak samo jak tipsy i 'tipsiory'.
Oczywiście, ze estetyczniejsze są ładnie zrobione sztuczne paznokcie niż poobgryzane niewiadomoco, ale np nie wypada nauczycielce, zęby miała nawet 1cm [nie wspominając o dłuższych]. Można u manikiurzystki zrobić takie, które będą wyglądały jak naturalne i wszystko gra!
Tak samo mini. Jeśli kobitka ma ładne nogi, to niech ubiera, ale niech spódniczka będzie odpowiedniej długości [nie zaraz pod pośladki] i niech zestawi z czymś bardziej stonowanym [np kryjące rajstopy, kozaczki i bluzka z małym dekoltem].
Nauczyciel nie jest wolnym zawodem [jak tancerz czy muzyk] gdzie strojem wyraża się swoją osobowość. Strojem trzeba zakomunikować, ze jest się osoba kompetentną, a panna w mini i z głębokim dekoltem całkowicie temu przeczy.
Zgadzam się

Ale ja zrozumiałam, że mówimy tu o stylu wyzywającym ala Doda
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 20:14   #20
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Znów w mojej klasie uczysz języka angielskiego
I gdy idziesz korytarzem, chłopaki w milczeniu
Oni patrzą za tobą, lecz nigdy tobie w oczy
Oprócz mnie jednego - najbardziej nagrzanego
(...)
My bierzemy cię w wannach albo pod kołdrami
Czy ty wiesz o czym ja mówię?
Z zamkniętymi oczami.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:17   #21
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14700097]Inteligentna i kulturalna osoba wie, jak ubrać się na pogrzeb, na imprezę luźną i do pracy. Ot, tyle [/QUOTE]

No i ciach bajera
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:36   #22
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Oczywiście, że jestem przeciw takiemu ubiorowi. Praca to praca, do biura z cyckami na wierzchu też się nie chodzi.
Trzeba potrafić dostosować strój do miejsca.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:39   #23
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość

I ma wychowywać, że trzeba się ubierać jak zakonnica, bo inaczej nie wypada?
Dla mnie miedzy dup.. na wierzchu a zakonnica jest cala gama odpowiednich do sytuacji ubrań .

Dla mnie osoba na stanowisku z tipsiorem w brokacie i dekoltem do pępka traci na wiarygodności.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:43   #24
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Ale jest wykształcona, uczniowie uczą się świetnie... Jest dorosła :s więc jak?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:45   #25
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Dla mnie miedzy dup.. na wierzchu a zakonnica jest cala gama odpowiednich do sytuacji ubrań .

Dla mnie osoba na stanowisku z tipsiorem w brokacie i dekoltem do pępka traci na wiarygodności.
wykształcona, hm.... a na tyle inteligentna by wiedzieć jak się ubrać do szkoły (czyli de facto pracy)?
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:48   #26
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Ale ubiór niekoniecznie świadczy o elokwencji człowieka :s
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:51   #27
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

tylko, że jak można wymagać wtedy od uczennic żeby nie przychodziły na lekcję na pół gołe, skoro nauczycielka daje taki przykład?
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:51   #28
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Znów w mojej klasie uczysz języka angielskiego
I gdy idziesz korytarzem, chłopaki w milczeniu
Oni patrzą za tobą, lecz nigdy tobie w oczy
Oprócz mnie jednego - najbardziej nagrzanego
(...)
My bierzemy cię w wannach albo pod kołdrami
Czy ty wiesz o czym ja mówię?
Z zamkniętymi oczami.
oooohoho nie źle

Dla mnie nawet bardziej seksowna jest kobieta w jakiejs obcislej ołówkowej spódnicy z wysokim stanem np, jakaś fajna koszula, wysokie szpilki - w nich nie widze nic zlego(oczywiście jesli nie wygladaja jak w załączniku mowie o klasycznych:P) osłonięta szyja niż własnie zielony brokat na tipsach, spodnica ledwo za d..

Tak jak dziewczyny mowily da sie wygladać sexi mieszcząc sie w dress codzie. Szczerze mowiąc troche dziwi mnie że dziewczyny wyksztalcone, do tego 28 lat to juz nie gowniara, mają z tym problem
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:54   #29
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Ale jest wykształcona, uczniowie uczą się świetnie... Jest dorosła :s więc jak?
Co ma jedno i drugie do rzeczy? Dobre wyniki nie zwalniaja nikogo ze stroju dostosowanego do sytuacji...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:57   #30
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Nauczycielka - seks bomba

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość

Ale ja zrozumiałam, że mówimy tu o stylu wyzywającym ala Doda
dlatego zwróciłam uwagę, że można ubrać mini i wyglądać jak Doda albo wyglądać jak normalna dziewczyna. Mini nie zawsze ma długość 25cm. To pojęcie określa zakres długości od tzw 'przepaski na biodra' do 5cm nad kolankiem.
Ta droga długość jest jak najbardziej odpowiednia do pracy czy szkoły.


Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Ale ubiór niekoniecznie świadczy o elokwencji człowieka :s
oczywiście, można powiedzieć 'nie oceniamy książki po okładce' ale ludzie to wzrokowcy i właśnie ta okładka przesądza.
Na co dzień możemy nosić nawet bikini, ale w pracy obowiązują jakieś zasady.
amen
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.