Rajstopy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-03, 13:29   #31
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Rajstopy

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Z kolei wg mnie tylko 4. Reszta wulgarna i sztampowa.
Nie wiem gdzie tu widzicie wulgaryzm
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 13:54   #32
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Rajstopy

jak dla mnie to zadne nigdzie bym w takich nie wyszła, a jakbym zobaczyła to miałabym problem żeby nie wyśmiać, serio. Wyglądają jak dla ulicznicy, w końcu takie tez są klientkami a trzeba zadowolic kazdego klienta. Odpuść sobie, no chyba ze tak jak pisały dziewczyny, bardzo umiejetnie je zestawisz, ale nnie wiem czy tak się da.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-01-03 o 13:56
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 15:16   #33
fanstyle
Zakorzenienie
 
Avatar fanstyle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 917
Dot.: Rajstopy

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie tu widzicie wulgaryzm
Wyjaśnię to tak, jak mi tłumaczył mój facet. Bardzo mi się podobały takie rajstopy i podobają nadal, ale jemu udało się przekonać mnie do zrezygnowania z wychodzenia w takich na ulicę.
One bardzo przypominają samonośne pończochy, przez to, że kończą się wysoko na udzie, a jak wiadomo pończochy zachęcają i są EKSPONOWANE jedynie w łożku. Nie widziałam kobiety idącej ulicą, której wystawał by pas od pończoch spod ultrakrótkiej sukienki. Z drugiej strony, by pokazać te rajstopy musimy założyć coś krótkiego, no bo po co zakładać takie rajty by chować je pod spódnicą. A jak dla mnie tego typu rajstopy, które już same w sobie są dość wyzywające i kojarzą się z erotyzmem w połączeniu z krótką spódniczką i wysokimi obcasami (niekoniecznie) nie dają zbyt subtelnego efektu, mówiąc delikatniej.
Odparłam ten argumnet mówiąc: ale przecież na imprezę do klubu mogę takie założyć.
Dostałam odpowiedź, że właśnie o to chodzi, że jak pójdę w takich do klubu to będę zachęcać i faceci będą się patrzeć na mnie tylko z jedną myślą.
Pierwsze mi się podobają z nich wszystkich, ale osobiście nie założyłabym żadnych, mimo że są ładne

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
jak dla mnie to zadne nigdzie bym w takich nie wyszła, a jakbym zobaczyła to miałabym problem żeby nie wyśmiać, serio. Wyglądają jak dla ulicznicy, w końcu takie tez są klientkami a trzeba zadowolic kazdego klienta. Odpuść sobie, no chyba ze tak jak pisały dziewczyny, bardzo umiejetnie je zestawisz, ale nnie wiem czy tak się da.
teraz mi wpadło: szorty (najlepiej czarne) + te rajstopy + workery lub inne typowo cięższe buty (cięższe, czyli nie kozaczki na obcasie )
może wtedy jakoś bym to przełknęła
__________________
To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach.
fanstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 16:12   #34
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Dot.: Rajstopy

Cytat:
Napisane przez fanstyle Pokaż wiadomość
Wyjaśnię to tak, jak mi tłumaczył mój facet. Bardzo mi się podobały takie rajstopy i podobają nadal, ale jemu udało się przekonać mnie do zrezygnowania z wychodzenia w takich na ulicę.
One bardzo przypominają samonośne pończochy, przez to, że kończą się wysoko na udzie, a jak wiadomo pończochy zachęcają i są EKSPONOWANE jedynie w łożku. Nie widziałam kobiety idącej ulicą, której wystawał by pas od pończoch spod ultrakrótkiej sukienki. Z drugiej strony, by pokazać te rajstopy musimy założyć coś krótkiego, no bo po co zakładać takie rajty by chować je pod spódnicą. A jak dla mnie tego typu rajstopy, które już same w sobie są dość wyzywające i kojarzą się z erotyzmem w połączeniu z krótką spódniczką i wysokimi obcasami (niekoniecznie) nie dają zbyt subtelnego efektu, mówiąc delikatniej.
Odparłam ten argumnet mówiąc: ale przecież na imprezę do klubu mogę takie założyć.
Dostałam odpowiedź, że właśnie o to chodzi, że jak pójdę w takich do klubu to będę zachęcać i faceci będą się patrzeć na mnie tylko z jedną myślą.
Pierwsze mi się podobają z nich wszystkich, ale osobiście nie założyłabym żadnych, mimo że są ładne
Podpisuję się pod twierdzeniem Twoijego chłopaka
Aczkolwiek mooooooooooooże gdybym miała takie nogi jak tu na zdjęciach to mooooooooooże (ale naprawdę MOŻE) założyłabym na imprezę jakąś. Ale na pewno nie na codzień I podkreślę że nie jestem starą zrzędliwą babą
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 16:52   #35
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Rajstopy

Cytat:
Napisane przez czikicziki Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod twierdzeniem Twoijego chłopaka
Aczkolwiek mooooooooooooże gdybym miała takie nogi jak tu na zdjęciach to mooooooooooże (ale naprawdę MOŻE) założyłabym na imprezę jakąś. Ale na pewno nie na codzień I podkreślę że nie jestem starą zrzędliwą babą
Gdybym akurat miała TAKIE nogi, to nosiłabym takie prawie zawsze
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 17:27   #36
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Dot.: Rajstopy

A najbardziej te pierwsze
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 19:57   #37
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Rajstopy

zgadzam się z fanstyle. jeśli lubicie jak przypadkowi faceci zjadają was wzrokiem to śmiało! ale wiedzcie jaką informację wysyłacie w świat
masakra.
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 23:57   #38
zua
Wtajemniczenie
 
Avatar zua
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 364
Dot.: Rajstopy

Zgadzam się z dziewczynami, które uważają, że takie rajstopy są wulgarne. Według mnie mogą je założyć jedynie blogerki, czy tam jakieś "gwiazdy" - generalnie do zdjęć - i w tych przypadkach z reguły są dobrze zestawione. Ale przeciętnej osobie nie wypada.
zua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 09:11   #39
StayStylish
Raczkowanie
 
Avatar StayStylish
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 433
Dot.: Rajstopy

Cytat:
Napisane przez zua Pokaż wiadomość
Zgadzam się z dziewczynami, które uważają, że takie rajstopy są wulgarne. Według mnie mogą je założyć jedynie blogerki, czy tam jakieś "gwiazdy" - generalnie do zdjęć - i w tych przypadkach z reguły są dobrze zestawione. Ale przeciętnej osobie nie wypada.

Uwierz mi, że przeciętne osoby - nie blogerki (? dziwnie to zabrzmiało, nie uważasz?) też umieją dobrze zestawić te rajstopy.
Mam takie, nie chodzę w nich na co dzień, właściwie byłam tylko raz i usłyszałam same pochwały. Na pewno nie wyglądałam wulgarnie, bo nigdy w życiu bym się nie ubrała prowokująco. Nie mój styl, nie mój zamiar - da się!
__________________
2016
StayStylish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:02   #40
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Rajstopy

Cytat:
Napisane przez StayStylish Pokaż wiadomość
Uwierz mi, że przeciętne osoby - nie blogerki (? dziwnie to zabrzmiało, nie uważasz?) też umieją dobrze zestawić te rajstopy.
Mam takie, nie chodzę w nich na co dzień, właściwie byłam tylko raz i usłyszałam same pochwały. Na pewno nie wyglądałam wulgarnie, bo nigdy w życiu bym się nie ubrała prowokująco. Nie mój styl, nie mój zamiar - da się!
Dokładnie
Dla mnie blogerki, to takie same osoby, jak Ty czy ja. Nikt wyjątkowy
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:36   #41
path87
Zakorzenienie
 
Avatar path87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4 593
Dot.: Rajstopy

1 i 2 super, 3 źle zestawiona może wyglądać prowokująco. dziewczyny nie przesadzajcie, te rajstopy kończą się lekko nad kolanem. wyglądają dzięki temu jak zwykłe zakolanówki, nic strasznego
__________________
Konsultantka Avon
path87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 21:02   #42
olcias79
Raczkowanie
 
Avatar olcias79
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 113
Dot.: Rajstopy

Ja mam nr 3 i są super jak zakładam na imprezę każdy pyta gdzie kupiłam bo naprawdę super się prezentują

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez zua Pokaż wiadomość
Zgadzam się z dziewczynami, które uważają, że takie rajstopy są wulgarne. Według mnie mogą je założyć jedynie blogerki, czy tam jakieś "gwiazdy" - generalnie do zdjęć - i w tych przypadkach z reguły są dobrze zestawione. Ale przeciętnej osobie nie wypada.
Bzdura! W takim razie nie możesz założyć większości garderoby ponieważ noszą je gwiazdy lub blogerki, ja posiadam owe rajstopy, założyłam do małej czarnej, wysoki obcas i każdy się zachwycał bo naprawdę bardzo fajnie się prezentują i nikt mi jeszcze nie powiedział, że wyglądam wulgarnie czy nieprzyzwoicie, może nie wypada założyć ich do pracy ale na imprezę, wyjście na miasto jak najbardziej!
olcias79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 21:11   #43
fanstyle
Zakorzenienie
 
Avatar fanstyle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 917
Dot.: Rajstopy

co osoba to opinia
ja np. nie potrafię wyjść w ultra krótkiej sukience i z gołymi nogami lub ubranymi w cieliste rajstopy. Czuję się... nago jak krótka kiecka to tylko kryjące czarne i tyle
__________________
To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach.
fanstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 11:56   #44
rita 1
Zadomowienie
 
Avatar rita 1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 186
Dot.: Rajstopy

1 są fajne i nie sądzę żeby wyglądały wulgarnie Reszta mnie nie przekonuje.
rita 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 18:37   #45
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Rajstopy

1 i 3
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 21:55   #46
KaSiUL
Zadomowienie
 
Avatar KaSiUL
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Holland
Wiadomości: 1 649
Dot.: Rajstopy

Cytat:
Napisane przez fanstyle Pokaż wiadomość
co osoba to opinia
ja np. nie potrafię wyjść w ultra krótkiej sukience i z gołymi nogami lub ubranymi w cieliste rajstopy. Czuję się... nago jak krótka kiecka to tylko kryjące czarne i tyle
to w takim razie to nie Twoj avatar
( w sumie tak tez myslalam )
__________________
Tak niedoskonała, że aż idealna ..

Edytowane przez KaSiUL
Czas edycji: 2013-01-05 o 21:57
KaSiUL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 21:58   #47
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Rajstopy

weszłam na bloga, gdzie zostały przedstawione jedne z w/w rajstop, zobaczcie same najświeższy post. Pasuje do całosci, i do stylu autorki, jednak ja bym sie nie odważyła.


http://maniaszycia.blogspot.com/

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-01-05 o 21:59
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 22:05   #48
fanstyle
Zakorzenienie
 
Avatar fanstyle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 917
Dot.: Rajstopy

Cytat:
Napisane przez KaSiUL Pokaż wiadomość
to w takim razie to nie Twoj avatar
( w sumie tak tez myslalam )
wydało się
dobra taktyka!

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
weszłam na bloga, gdzie zostały przedstawione jedne z w/w rajstop, zobaczcie same najświeższy post. Pasuje do całosci, i do stylu autorki, jednak ja bym sie nie odważyła.


http://maniaszycia.blogspot.com/
oj nie, dla mnie porażka. Ta złota bluzka i maksymalnie opięta spódnica nie wyglądają dobrze z tymi rajstopami...

http://deynn.blogspot.com/2012/12/sp...l#comment-form

ale tutaj już mi się nawet podoba, tylko że nie przepadam za bardzo za sportowym stylem. ale połączenie tych rajstop z taką rozkloszowaną spódniczką jak najbardziej na tak wydaje się być
__________________
To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach.
fanstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 22:09   #49
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Rajstopy

Cytat:
Napisane przez fanstyle Pokaż wiadomość

http://deynn.blogspot.com/2012/12/sp...l#comment-form

ale tutaj już mi się nawet podoba, tylko że nie przepadam za bardzo za sportowym stylem. ale połączenie tych rajstop z taką rozkloszowaną spódniczką jak najbardziej na tak wydaje się być
no faktycznie, tutaj wcale nie ma tragedii
czyli jednak mozna.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 22:16   #50
KaSiUL
Zadomowienie
 
Avatar KaSiUL
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Holland
Wiadomości: 1 649
Dot.: Rajstopy

a jak
__________________
Tak niedoskonała, że aż idealna ..
KaSiUL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 08:22   #51
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Rajstopy

nigdy nie zrozumiem zachwytu nad takimi rajstopami.
Zbyt wulgarne, zbyt latarniane
Cytat:
Napisane przez moniaszelki Pokaż wiadomość
dla mnie też są zbyt jednoznaczne i zachęcające obcych, przypadkowych mężczyzn do myślenie o kobiecie w sposób czysto fizyczny. dla swojego faceta i owszem można się tak ubrać, ale nie na ulicę
otóż to

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie tu widzicie wulgaryzm
rozumiem że potrafiłabyś wyjść w pończochach samonośnych które w całości widać?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 18:47   #52
gorzka idiotka
Soyelle
 
Avatar gorzka idiotka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 457
Dot.: Rajstopy

Widziałam wszystkie w realu, osobiście fundnęłam sobie Loretta 79 (nr 2), bo u góry też są czarne gładkie (jeszcze nad kwiatowym wzorem). No i w ogóle nie są takie oczywiste. 1 i 3 (Girl Up) są już w troszkę innym klimacie. Do tego 3 jest już troszkę wyeksploatowanym wzorem (co druga firma pończosznicza takie produkuje).
__________________
I Love fashion
gorzka idiotka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.