My Queen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-25, 19:12   #1
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555

My Queen


Jestem ciekawa, jakie jest wasze zdanie na temat tego zapachu Testowałam go i na mojej skórze pachnie tak cudownie delikatnie i kobieco. Jest bardzo subtelny i ma wszystko to czego nie ma Kingdom. Co nie znaczy, że uważam, że K. jest brzydkie -wręcz przeciwnie -to wspaniały zapach.
Właśnie mam przed sobą na blotterze My Queen i próbkę Kingdom i myślę sobie, że te perfumy są jak dwie strony medalu -świetnie się uzupełniają. Tworzą bardzo spójny obraz kobiety .
No ale oddaję głos specjalistkom
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 19:21   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: My Queen

Wąchałam w piątek, ale tylko na blotterze.Spodobał mi się.Muszę go jeszcze raz przetestwać, bo to nie była zbyt wnikliwa analiza , ale wywarł na mnie pozytywne.Odniosłam wrażenie, że to kolejny zapach z serii tych "z przestrzenią".
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 20:06   #3
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: My Queen

Hmmm... Wasze opisy brzmia zacecajaco, choc musze przyznac, ze po Kingdom bardzo sie zrazilam do McQueena. Kingdom nienawidze szczerze i omijam szerokim lukiem. Moze napiszcie w jakich perfumeriach jest, bo w Sephorze nie widzialam...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 20:25   #4
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: My Queen

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Hmmm... Wasze opisy brzmia zacecajaco, choc musze przyznac, ze po Kingdom bardzo sie zrazilam do McQueena. Kingdom nienawidze szczerze i omijam szerokim lukiem. Moze napiszcie w jakich perfumeriach jest, bo w Sephorze nie widzialam...
Jest na pewno w Katowicach w Douglasie na rogu 3-go Maja i Stawowej. W katowickiej Sephorze nie widziałam.

Edytowane przez Baubo
Czas edycji: 2005-09-25 o 21:24 Powód: lit.
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 23:53   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: My Queen

Wąchalam wczoraj, wąchałam dziś, i mam próbkę! Byłam z przyjacielem robiącym spore zakupy, i przy okazji zgarnęłam próbki interesujących mnie nowości - mam My Queen, Euphoria CK oraz Jose Eisenberg. My Queen to jak dotąd dla mnie najlepsza premiera. Nie jest to zapach rewolucyjny, na miarę Kingdom (bardzo piękny - od kilku lat sobie obiecuję, że wreszcie kupię flakonik) - jest zdecydowanie spokojnieszy i bardziej tradycyjny. Miękki i bardzo delikatny, bardzo lekka wanilia, kwiatowy w nienachalny sposób - pachnie mlecznie i pudrowo (irys), tak lekko "dzidziusiowato" Strasznie dyskretny, wręcz intymny - nie obezwładnia tak jak Kingdom. My Queen trzyma się blisko skóry, jest ultrakobieca, w przeciwieństwie do lekko męskiego jak dla mnie Kingdom. Kiedy wczoraj rzuciłam się do wąchania My Queen w Sephorze, przez glowę przemknęło mi dokladnie to samo co Baubo - że te zapachy mają coś wspólnego, że dokładnie się uzupełniają. Szkoda, że flakon na zywo trochę rozczarowuje. Ale i tak to moja ulubiona nowość tej jesieni - waham się jeszcze trochę nad Euphorią, która też mnie pociąga, ale ma trochę początkowo nieznośnych akordów
Chyba jutro ponoszę tę próbkę
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 00:03   #6
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: My Queen

Dziś testowałam i na pewno musze to powtórzyć. Pierwsze wrażenie: najbardziej awangardowa z tegojesiennych nowości - słodko-gorzki, otwarty, no i wreszcie choć troche niejadalny. W sumie teraz sobie przypomniałam, że bardzo mi się spodobał początek - jest pełen roślinnego soku, ale nie przejrzystego (jak w Addict Eau Fraiche) tylko takiego mleczka z nutą zieloności, podkręconego czymś słodkim i lekko ostrym - to chyba cedr! Potem My Queen zaczęła mi coraz bardziej przypominać niejaką Lolitę Lempicką - to na mojej skórze jej bogatsza, głębsza, bardziej pikantna, przestrzenna wersja. ma w sobie coś nie z tego świata... taki troszkę odrealniony jest... dużo czegoś, co przypomina lukrecję... trwałość w porządku.
muszę koniecznie jeszcze przetestować!
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 08:40   #7
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: My Queen

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Wąchalam wczoraj, wąchałam dziś, i mam próbkę! Byłam z przyjacielem robiącym spore zakupy, i przy okazji zgarnęłam próbki interesujących mnie nowości - mam My Queen, Euphoria CK oraz Jose Eisenberg. My Queen to jak dotąd dla mnie najlepsza premiera. Nie jest to zapach rewolucyjny, na miarę Kingdom (bardzo piękny - od kilku lat sobie obiecuję, że wreszcie kupię flakonik) - jest zdecydowanie spokojnieszy i bardziej tradycyjny. Miękki i bardzo delikatny, bardzo lekka wanilia, kwiatowy w nienachalny sposób - pachnie mlecznie i pudrowo (irys), tak lekko "dzidziusiowato" Strasznie dyskretny, wręcz intymny - nie obezwładnia tak jak Kingdom. My Queen trzyma się blisko skóry, jest ultrakobieca, w przeciwieństwie do lekko męskiego jak dla mnie Kingdom. Kiedy wczoraj rzuciłam się do wąchania My Queen w Sephorze, przez glowę przemknęło mi dokladnie to samo co Baubo - że te zapachy mają coś wspólnego, że dokładnie się uzupełniają. Szkoda, że flakon na zywo trochę rozczarowuje. Ale i tak to moja ulubiona nowość tej jesieni - waham się jeszcze trochę nad Euphorią, która też mnie pociąga, ale ma trochę początkowo nieznośnych akordów
Chyba jutro ponoszę tę próbkę
Smoczyco akcent "dzidziusiowy" sprawił,że moja ochota na poznanie tego zapachu zmogla sie diametralnie
Ostatnio coś takiego za mną chodzi
Napisz jeszcze coś o Euphorii bo mnie ciekawość zżera...a w Sephorze bede dopiero pod koniec tygodnia

__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 08:53   #8
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: My Queen

A mnie trochę rozczarował Przede wszystkim spodziewałam się pięknej butli - a, moim zdaniem, jest zupełnie nieciekawa (a tak ładnie na zdjęciu wygląda!).
Sam zapach - jest nawet całkiem, całkiem... ale... też żadna rewelacja A już byłam pewna, że odkryję nowy obiekt pożądania
Moje odczucia - gdybym dostała w prezencie, to czasem mogłabym go użyć. Ne pewno jednak sama bym go nie kupiła
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 09:21   #9
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Smile Dot.: My Queen

Cytat:
Napisane przez elve
Dziś testowałam i na pewno musze to powtórzyć. Pierwsze wrażenie: najbardziej awangardowa z tegojesiennych nowości - słodko-gorzki, otwarty, no i wreszcie choć troche niejadalny. W sumie teraz sobie przypomniałam, że bardzo mi się spodobał początek - jest pełen roślinnego soku, ale nie przejrzystego (jak w Addict Eau Fraiche) tylko takiego mleczka z nutą zieloności, podkręconego czymś słodkim i lekko ostrym - to chyba cedr! Potem My Queen zaczęła mi coraz bardziej przypominać niejaką Lolitę Lempicką - to na mojej skórze jej bogatsza, głębsza, bardziej pikantna, przestrzenna wersja. ma w sobie coś nie z tego świata... taki troszkę odrealniony jest... dużo czegoś, co przypomina lukrecję... trwałość w porządku.
muszę koniecznie jeszcze przetestować!
O! Właśnie! Nie potrafię za grosz opisywać zapachów, ale gdybym potrafiła, to napisałabym dokładnie to co Elve- słowo w słowo.Takie właśnie są moje wrażenia w wąchania, których tam wyżej nie potrafiłam zwerbalizować.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 09:33   #10
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: My Queen

Jeśli chodzi o My Queen, to mam podobne odczucia do E - mnie rozczarował, podobnie jak Hypnose Lancoma. Choć My Queen bardziej z racji tego, że jestem wielką wielbicielką Kingdom .

Mnie właśnie ta mleczna, mdława nuta niestety najbardziej irytuje...
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 09:36   #11
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: My Queen

Cytat:
Napisane przez Meriamon
Smoczyco akcent "dzidziusiowy" sprawił,że moja ochota na poznanie tego zapachu zmogla sie diametralnie
Ostatnio coś takiego za mną chodzi
Napisz jeszcze coś o Euphorii bo mnie ciekawość zżera...a w Sephorze bede dopiero pod koniec tygodnia

Tak w ogóle to nie widzę ani szczypty podobieństwa między My Queen a Lempicką - ta ostatnia pachnie na mnie bardzo słodko-mdląco i w ogóle jakby znikała po jakimś czasie w My Queen nie wyczuwam żadnych lukrecjowych ostrości, charakterystycznych dla LL no ale co nos to co innego wyczuje!

Meriamon, mam nadzieję że Elve wypowie się szerzej na temat Euphorii, bo spodobała jej się i uznała ją za jedną z ciekawszych premier tej jesieni Mnie się w zasadzie podoba, choć po jakimś czasie dopiero - mam trochę mieszanych uczuć co do pierwszego bardzo silnego akordu, takiego mocno słodkiego - egoztyczne owoce, aż za słodkie dla mnie. Potem już jest lepiej, czuć kwiaty i jakieś cięższe lekko piżmowe nutki. Bardzo ale to bardzo kojarzy mi się z Caroliną w groszki (C. Herrera), ma też coś wspólnego z The Perfume Ch. Jourdana - jakaś owocowa słodycz, drzewna orientalność. Flakon Euphorii - przepiękny!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 09:54   #12
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: My Queen

Kiedy Euphoria C.K bedzie dostepna w Polsce? flakonik i opisy brzmia niezwykle kuszaco..
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 09:57   #13
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Smile Dot.: My Queen

Cytat:
Napisane przez evee
Kiedy Euphoria C.K bedzie dostepna w Polsce? flakonik i opisy brzmia niezwykle kuszaco..
Ja wąchałam Euphorię w Douglasie, więc już jest.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 10:01   #14
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: My Queen

znow chyba osleplam
dziekuje za uswiadomienie
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 10:18   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: My Queen

Cytat:
Napisane przez koko
Ja wąchałam Euphorię w Douglasie, więc już jest.
W Sephorze też jest
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 11:08   #16
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: My Queen

co do Euphorii - wypowiem się po kolejnym teście, bo póki co, poza tym, że bardzo mi się spodobała, że rzeczywiście jest radosna, i że pewną pikantno-owocową nutą przypomina mi Carolinę Herrery mam niewiele do powiedzenia
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 11:45   #17
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: My Queen

Kingdom to dla mnie mieszanina fizjologiczna z wyciągiem Addicta, gdyby nie wanilia którą bardzo lubię nie przeszłabym przez cała prezentację "organicznej zwierzęcości". Dokładnie taką samą zwierzęcość wyczuwam w My Queen- może odrobinę subtelniejszą, ale równie fizjologiczną okraszoną wanilią i kwiatami. My Queen zostawiła warkocz i przyćmiła sobą inne zapachy które testowałam tego dnia. Moim zdaniem to całkiem niezły zapach, ale od tej fizjologii można dostać mdłości, za to bardzo podoba mi się flakon.
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 17:52   #18
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: My Queen

Dzis wąchałam - jest przecudnie fiołkowy i jak to Usziba określiła - fizjologiczny i zmyslowy w taki perwersyjny sposób.... ale dopiero za drugim niuchem- tzn. dopiero jak się całkowicie ulotni alkohol - bo nie wiem czy to ta jej delikatność - czy coś innego, ale zaraz po psiknięciu pachnie trochę nijako, nie czuć fiołków, ot, takie mocno złagodzone Kingdom....ale rozwija się przecudownie - teraz czuję przede wszystkim wanilię, bo fiołki gasną....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 19:52   #19
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: My Queen

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Meriamon, mam nadzieję że Elve wypowie się szerzej na temat Euphorii, bo spodobała jej się i uznała ją za jedną z ciekawszych premier tej jesieni Mnie się w zasadzie podoba, choć po jakimś czasie dopiero - mam trochę mieszanych uczuć co do pierwszego bardzo silnego akordu, takiego mocno słodkiego - egoztyczne owoce, aż za słodkie dla mnie. Potem już jest lepiej, czuć kwiaty i jakieś cięższe lekko piżmowe nutki. Bardzo ale to bardzo kojarzy mi się z Caroliną w groszki (C. Herrera), ma też coś wspólnego z The Perfume Ch. Jourdana - jakaś owocowa słodycz, drzewna orientalność. Flakon Euphorii - przepiękny!
Już nie moge sie doczekac poznania wszystkich nowosci
Ciekawa jestem która mi najbardziej przypadnie do gustu
Dziekuje za odp.
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 16:35   #20
sumiko
Raczkowanie
 
Avatar sumiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: My Queen

My Queen wąchałam tylko na blotterze, bo już nie było miejsca na rękach
Zapach ten koniecznie muszę wypróbować na skórze bo dośc mi się spodobał Blotter leży u mnie już dwa dni i codziennie pachnie całkiem inaczej zobaczymy czy My Queen polubi się z moją skórą
sumiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 19:01   #21
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: My Queen

Wąchałam Euphorię przelotem - pierwsza nuta skojarzyła mi się z Angelem.. i poszłam dalej
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 18:29   #22
Idealist
Wtajemniczenie
 
Avatar Idealist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 2 134
Dot.: My Queen

Odkopuje watek bo trafilam mi sie okazja do kupna MY QUEEN LIGHT PERFUME MIST ale poniewaz to bylby zakup w ciemno troche sie cykam.
Ktos moze zna i moglby powiedziec kilka slow czy bardzo rozni sie od klasyka?

http://www.fragrantica.com/perfume/A...Mist-2796.html

Edytowane przez Idealist
Czas edycji: 2013-03-11 o 18:35
Idealist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.