Inglot cz. III - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-11, 14:27   #1891
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

To nie tak ze wycofuja tylko nowosci juz w kolkach nie wprowadzaja. Ja sie na inglota obrazilam przez.ta podwyzke.

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez wiki100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Używalyscie tych matowych szminek w kredce z inglota? Chodzi o te wykrecane
Ja mam jedna , nie sa to moje ulubione produkty, ale nie mam jej nic do zarzuceniapoprostu nie ma milosci miedzy nami generalnie spoko, ladnie sie zjada, dobrze naklada
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 22:39   #1892
famagusta
Przyczajenie
 
Avatar famagusta
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 15
Dot.: Inglot cz. III

Byłam dzisiaj w Inglocie i byłam chyba w takim szoku, widząc kwadraty w cenie 15zł, że w ogóle tego nie zakodowałam... Gruba przesada. Do tej pory było u mnie tak, że jak cienie to tylko Inglot, ale chyba czas na zmiany. W cenie dziesiątki Inglotów mam już choćby dwie paletki Zoevy, która jakością nie odstaje (a niektórzy twierdzą nawet, że jest lepsza) od Inglota. A jeśli chodzi o wkłady to przerzucam się na Kobo. Pewnie po niektóre odcienie jeszcze sięgnę, ale już nie na zasadzie 100% Inglot. Szkoda.
famagusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 06:46   #1893
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Zawsze mnie zastanawia czy ktoś od nich sprawcza w internecie nastroje i czyta takie wątki jak ten... w ramach badania opini konsumentów np
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 06:50   #1894
wiki100
Rozeznanie
 
Avatar wiki100
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 587
Dot.: Inglot cz. III

Dzięki dziewczyny za informacje o matowym olowku
Mi też odechciało się zakupów w inglocie przez ta podwyżkę :-/
wiki100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 10:16   #1895
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zawsze mnie zastanawia czy ktoś od nich sprawcza w internecie nastroje i czyta takie wątki jak ten... w ramach badania opini konsumentów np
Wydaje mi się że jak jest jakiś mocno żywy wątek o jakiejś firmie to ktoś tam zerka, ale czy tu konkretnie kto wie...

Ja już po zakupach zniżkowych, tak jak mówiłam nie będzie nowej paletki 10 w różach i fioletach za bardzo mnie zdenerwowali.

Kupiłam
1-2 inglot cienie rainbow 30,4 ( nie lubię tych potrójnych ale miałam tylko 2 puste miejsca w obecnych paletkach i wielką chęć na kolekcje róży i fioletów) numerki 133 i 115
3. Inglot HD 503 25,6 - bardzo go lubię a w obecnym już wielkie denko prześwituje
4.Inglot Duraline 21,8 - po pierwszej próbie jestem pod wrażeniem tego specyfiku odpadł mi zakup eyelinera
5. Kupiłam tez magnes do wyciągania wkładów, fajny gadżet zwłaszcza, że kilka cieni już uszkodziłam podważając je a takie wgniecenia na wkładach mnie drażnią . Cena 1,90 .... dobrze że krzyknęli za to jakieś magicznej kwoty
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 10:41   #1896
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Uzyłam wczoraj podkładu hd po raz drugi i w sumie przydałaby mi się próbka na 3 nałożenie, bo jak wróciłam ciemno było i nie mogłam dobrze zweryfikować jak wygląda generalnie próbka staczyłaby mi na 3 razy, ale wczoraj musiałam go zmyć i nałozyc jeszcze raz bo okazało sie ze mam mikroskórki w efekcie złuszczania intensywnego.

za pierwszym razem dobrałam zły puder - z pudrem hd kiepsko się sprawdza. Z pudrem rozświetlajacym catrice wczoraj sprawdzałam i fajnie daje radę ale nie wiem czy z czasem nie jest źle, czy nie ciemnieje itd, a kolor wydaje mi sie idealny i łądnie kryje.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zawsze mnie zastanawia czy ktoś od nich sprawcza w internecie nastroje i czyta takie wątki jak ten... w ramach badania opini konsumentów np
niech czytają ten bulwers na podwyżki i opamietają się

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że jak jest jakiś mocno żywy wątek o jakiejś firmie to ktoś tam zerka, ale czy tu konkretnie kto wie...

Ja już po zakupach zniżkowych, tak jak mówiłam nie będzie nowej paletki 10 w różach i fioletach za bardzo mnie zdenerwowali.

Kupiłam
1-2 inglot cienie rainbow 30,4 ( nie lubię tych potrójnych ale miałam tylko 2 puste miejsca w obecnych paletkach i wielką chęć na kolekcje róży i fioletów) numerki 133 i 115
3. Inglot HD 503 25,6 - bardzo go lubię a w obecnym już wielkie denko prześwituje
4.Inglot Duraline 21,8 - po pierwszej próbie jestem pod wrażeniem tego specyfiku odpadł mi zakup eyelinera
5. Kupiłam tez magnes do wyciągania wkładów, fajny gadżet zwłaszcza, że kilka cieni już uszkodziłam podważając je a takie wgniecenia na wkładach mnie drażnią . Cena 1,90 .... dobrze że krzyknęli za to jakieś magicznej kwoty

ooo i jak magnes sie sprawdza? też miałam go kupic ale jakos do inglota dojść nie mogę
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 13:49   #1897
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
To nie tak ze wycofuja tylko nowosci juz w kolkach nie wprowadzaja. Ja sie na inglota obrazilam przez.ta podwyzke.

Wiesz, żadnego z cieni które chciałam już w kółkach nie mieli... I jak pisałam, kółek zostały im same resztki.
W ogóle dostaję jakieś mieszane informacje, mogliby jakoś się doprecyzować.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 14:26   #1898
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Wiesz, żadnego z cieni które chciałam już w kółkach nie mieli... I jak pisałam, kółek zostały im same resztki.
W ogóle dostaję jakieś mieszane informacje, mogliby jakoś się doprecyzować.
Nie wiem, o tych kółkach legendy są uż z 2 lata chyba, ponoć jest tqak ze niektóre salony faktycznie ich nie dostają, ale gdzie indziej normalnie. Najlepiej jakby sie ktoś z produkcji inglotowskiej się wypowiedział, czy produkują czy nie produkują
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 08:28   #1899
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny, kojarzycie czy inglot posiada w swojej kolekcji odcień zbliżony do cienia Mac Sweet Satisfaction? Taki połyskujący, chłodnawy beż z nutką szarości?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 13:24   #1900
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Wraz z pacKą od inglota dotarła do mnie w gratisie próbka bazy matującej... Ktoś coś wie?
Jak się sprawdza?
Mnie ciekawi ta minimalizująca widoczność porów^^
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 14:23   #1901
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Wraz z pacKą od inglota dotarła do mnie w gratisie próbka bazy matującej... Ktoś coś wie?
Jak się sprawdza?
Mnie ciekawi ta minimalizująca widoczność porów^^

jedynie czytałam opinie (bo tez nad nia dumałam kiedys ) ze cholernie trudno rozprowadza się na niej makijaż. Ale daj znac, bo to może byc plus w sumie... (pomeczysz sie ale makijaz bedzie 10 godzin nieskazitelny )
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 14:28   #1902
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Inglot cz. III

Dlugo czekalas na paczke?
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 08:04   #1903
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
jedynie czytałam opinie (bo tez nad nia dumałam kiedys ) ze cholernie trudno rozprowadza się na niej makijaż. Ale daj znac, bo to może byc plus w sumie... (pomeczysz sie ale makijaz bedzie 10 godzin nieskazitelny )
Baza jest beznadziejna.
Kładłam na nią najłatwiejszy do rozprowadzenia podkład jaki znam YSL TE .... Wałkował się na niej , tracił cały poślizg...a on rozchodzi się jak masełko nawet po kwasach( cerze po kwasach) to samo z face and body masa... Jak dla mnie bubel straszny
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 08:24   #1904
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Potwierdzam, strasznie się rozprowadza na niej podkład. Jak nakładałam klientkom, to jeszcze dało radę wklepywać gąbeczką miejsce po miejscu. Mat trzyma nieźle, ale trzeba się mocno napracować.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 10:06   #1905
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Ja tak złej bazy ( w użyciu, efektów nie byłam w stanie ocenic) jeszcze nie miałam...
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 21:25   #1906
sdhmdhfldhk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Inglot cz. III

Cześć Wam
wiecie coś o spray`u fixującym? Jest to bardziej setting spray czy faktycznie działa utrwalająco?

Edytowane przez sdhmdhfldhk
Czas edycji: 2015-04-21 o 16:51
sdhmdhfldhk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 21:08   #1907
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Inglot cz. III

Witam Inglotomaniaczki
słuchajcie, kupiłam ostatnio słynną konturówkę nr 74, ale parę dni później ją zgubiłam Szukam jakiegoś tańszego zamiennika, bo jednak dwie dychy za kredkę (i to jeszcze nie automatyczną) to ciut sporo. Znacie coś podobnego w niższej cenie?
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 10:05   #1908
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Nowe lakiery Inglot. Matowe pastele<3

http://www.inglot.pl/lakiery/474-lak...oft-matte.html

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Zwróćcie uwagę na cenę..... Cena znowu podniesiona
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 10:16   #1909
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nowe lakiery Inglot. Matowe pastele<3

http://www.inglot.pl/lakiery/474-lak...oft-matte.html

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Zwróćcie uwagę na cenę..... Cena znowu podniesiona
42zł? Opi można taniej kupić nieraz... Jakoś mnie zniechęcił ten Inglot do siebie.
Jak pytałam ostatnio o eyelinery żelowe, to zachwalano mi cały czas używanie ich z duraline - dzięki temu miały się dobrze rozprowadzać, nie kruszyć się itp. Tylko że za połączoną cenę eyelinera i wspomnianego duraline mogę już prawie mieć eyeliner np. z MAC, który sam w sobie jest w porządku + nie muszę się bawić w mieszanie

Oglądałam też nowe pigmenty Dobrze się ich używa? Mnie się wydaje, że to taki drobny brokat jest i nie będzie się trzymał powieki hmm...
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 10:20   #1910
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Inglot cz. III

Hej dziewczyny

Ostatnio na "gazetowej wyprzedaży -20%" kupiłam sobie trochę pigmentów, w sumie to jeszcze kilka mnie kusi tylko ta nowa cena zniechęca
Nie robię tam często zakupów, często jakieś promocje tam mają?
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 10:23   #1911
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
42zł? Opi można taniej kupić nieraz... Jakoś mnie zniechęcił ten Inglot do siebie.
Jak pytałam ostatnio o eyelinery żelowe, to zachwalano mi cały czas używanie ich z duraline - dzięki temu miały się dobrze rozprowadzać, nie kruszyć się itp. Tylko że za połączoną cenę eyelinera i wspomnianego duraline mogę już prawie mieć eyeliner np. z MAC, który sam w sobie jest w porządku + nie muszę się bawić w mieszanie

Oglądałam też nowe pigmenty Dobrze się ich używa? Mnie się wydaje, że to taki drobny brokat jest i nie będzie się trzymał powieki hmm...
No razem z Duarline to cena slaba... Mi sam liner zasychał b.szybko. Miałam gdzies zdjęcie porównawcze lineta Inglot i Bobbi Brown. Kiedy Bobik był jeszcze mokry , Inglot już pękał na 3 części i był nie do użycia...
42 zł...mimo całej sympatii do marki...cholerka, to kupa forsy...a to tylko lakier...
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-04-23 o 10:24
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 10:38   #1912
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
No razem z Duarline to cena slaba... Mi sam liner zasychał b.szybko. Miałam gdzies zdjęcie porównawcze lineta Inglot i Bobbi Brown. Kiedy Bobik był jeszcze mokry , Inglot już pękał na 3 części i był nie do użycia...
42 zł...mimo całej sympatii do marki...cholerka, to kupa forsy...a to tylko lakier...
Miałam jasnozielony eyeliner i też mi bardzo szybko zasechł. Szkoda, że Essence wycofało żelki, bo one też były dobrej jakości, a cena to wiadomo

Taką jasną zieleń chciałam dokupić, ale w innej firmie nie znalazłam. Zaparłam się, że z Inglota nie kupię i teraz jestem w kropce

NomadSoul, promocje są bardzo rzadko, najczęściej te "gazetowe" właśnie.
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 11:32   #1913
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Inglot cz. III

NomadSoul ja trafiałam tylko na te gazetowe promocje... Cokolwiek innego się zdarza bardzo rzadko.

42zł za lakier Odbiło im chyba.

A odnośnie eyelinerów, ja mam swoich 4, najmłodszy ma ponad pół roku, najstarszy kilka lat i nadal da się bez większych problemów używać... Nie chce mi się mieszać z duraline, bo bym to chyba musiała zmywać pumeksem
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 11:41   #1914
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
NomadSoul ja trafiałam tylko na te gazetowe promocje... Cokolwiek innego się zdarza bardzo rzadko.

42zł za lakier Odbiło im chyba.

A odnośnie eyelinerów, ja mam swoich 4, najmłodszy ma ponad pół roku, najstarszy kilka lat i nadal da się bez większych problemów używać... Nie chce mi się mieszać z duraline, bo bym to chyba musiała zmywać pumeksem
Też mam 3 eyelinery, a mam pytanie ten duraline wkrapiacie do eyelinera i mieszacie czy jak bo się zastanawiam
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 11:46   #1915
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Z tymi cenami to rzeczywiście masakra, przez rok przykładowo O2M podrożały o 10 zł W życiu bym nie dała tyle za lakier, w dodatku nie są lepsze według mnie od takich z Golden Rose. Inglot widzę powoli chce wyrównać do cen światowych, ale w PL nadal nie ma statusu półki MAC jak za granicą... Ciekawe, czy wypłaty dziewczynom chociaż podwyższyli :P

Z tym duraline, to jego stosuje się do ratowania linera jak ten zaschnie, a nie jak jest jeszcze świeży :P takie wciskanie od razu to po prostu wymóg :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 12:12   #1916
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Z tymi cenami to rzeczywiście masakra, przez rok przykładowo O2M podrożały o 10 zł W życiu bym nie dała tyle za lakier, w dodatku nie są lepsze według mnie od takich z Golden Rose. Inglot widzę powoli chce wyrównać do cen światowych, ale w PL nadal nie ma statusu półki MAC jak za granicą... Ciekawe, czy wypłaty dziewczynom chociaż podwyższyli :P

Z tym duraline, to jego stosuje się do ratowania linera jak ten zaschnie, a nie jak jest jeszcze świeży :P takie wciskanie od razu to po prostu wymóg :P
Tak, wiem dlatego pytam bo moje już popękane i zeschnięte na wiór
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 12:21   #1917
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Inglot cz. III

No to kicha, dzięki za odpowiedź dziewczyny
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 12:43   #1918
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Tak, wiem dlatego pytam bo moje już popękane i zeschnięte na wiór
Widziałam opcję z wyskrobaniem odrobiny eyelinera i rozmieszaniu z kroplą duraline na jakiejś paletce albo na dłoni to ma sens, mi się też zdarzało tak mieszać na jakimś szklanym talerzyku.

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Z tymi cenami to rzeczywiście masakra, przez rok przykładowo O2M podrożały o 10 zł W życiu bym nie dała tyle za lakier, w dodatku nie są lepsze według mnie od takich z Golden Rose.
Dla mnie lakiery Inglot są przeciętne, każdy który miałam (koło 10 ich było) wymagał min. 3 warstw i w dodatku kolory są mało oryginalne.
A co do cen... Zamówiłam parę lakierów za 13 euro sztuka, ale do tamtej firmy się śliniłam od dawna, to co innego, prawda?
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 12:54   #1919
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Widziałam opcję z wyskrobaniem odrobiny eyelinera i rozmieszaniu z kroplą duraline na jakiejś paletce albo na dłoni to ma sens, mi się też zdarzało tak mieszać na jakimś szklanym talerzyku.

Dla mnie lakiery Inglot są przeciętne, każdy który miałam (koło 10 ich było) wymagał min. 3 warstw i w dodatku kolory są mało oryginalne.
A co do cen... Zamówiłam parę lakierów za 13 euro sztuka, ale do tamtej firmy się śliniłam od dawna, to co innego, prawda?

A jakbym wkropiła duraline do tego zeschniętego eyelinera to już nie bardzo ?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 13:24   #1920
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość

A jakbym wkropiła duraline do tego zeschniętego eyelinera to już nie bardzo ?
Tak też można, ja tak robiłam z przyschniętym eyelinerem z inglota i innymi, bo nie chciało mi się "babrać" osobno.
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.