Kosmetyki GOLDEN ROSE - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-31, 18:47   #661
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Kosmetyki do brwi GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez Dalek Pokaż wiadomość
Maxineczka nakręciła filmik o nowych produktach do brwi z Golden Rose. Ja ostatnio kupiłam puder do brwi, ale jeszcze nie testowałam. Do tej pory same zachwyty.
oo, moglabys podeslac link? wczoraj bylam w galerii i jak zwykle, nie jestem w stanie przejsc obok stoiska GR bez kupienia nowego kosmetyku kupilam brow color tinted mascara- dzis uzylam pierwszy raz i jest serio super, latwo sie naklada przede wszystkim. Mysle, ze nawet jak ktos ma dwie lewe rece do makijazu to sobie poradzi Kolory- spory wybor, naturalne odcienie, ja dobralam i jest idealnie, cud miod i orzeszki no i wytrzymal caly dzien- a ze byl upal to co chwile wycieralam twarz, a nie rozmazalam sie ani nic
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 09:47   #662
malwi_malwi
Raczkowanie
 
Avatar malwi_malwi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Uwielbiam terracotty i lakiery do paznokci tej firmy - tanie i niezłej jakości.
malwi_malwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 10:27   #663
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Ja jestem zachwycona szminką z wit. E, kolor 141 kupiłam za 9,50 zł. Pierwszy raz mam szminkę z GR, ale na pewno jeszcze kupię, jakością nie odbiega od dużo droższych i mają bardzo duży wybór kolorów.

Jedynie opakowanie bym poprawiła - jest trochę tandetne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0001.JPG (174,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0002.JPG (127,9 KB, 30 załadowań)
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 10:29   #664
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

na zdjęciu kolor trochę przekłamany, w rzeczywistości jest bardziej czerwonawa (taka zgaszona różana czerwień z domieszką różu).
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 12:08   #665
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Dziewczyny ma ktoś jeszcze ten rozświetlacz highlighter stick? kusi mnie ten złoty, ale wciąż się powstrzymuje, bo jakoś najlepiej używa mi się jednak prasowanych produktów ale może ktoś ma i jest superekstrahipermega ?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 12:15   #666
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma ktoś jeszcze ten rozświetlacz highlighter stick? kusi mnie ten złoty, ale wciąż się powstrzymuje, bo jakoś najlepiej używa mi się jednak prasowanych produktów ale może ktoś ma i jest superekstrahipermega ?
Mnie kusi różowy i też się zastanawiam
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 14:45   #667
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Słuchajcie kupiłam ostatnio w kiosku lakier z serii 60 sec piękne winne bordo.Właśnie maluje nim paznokcie i ma pędzelek taki jakby "posklejany" ciężko nim mi się maluje ;/
Ma ktoś kolor z tej serii i się wypowie na temat pędzelka?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 15:04   #668
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

W moim lakierze z tej serii pędzelek jest ok, może masz jakiś felerny egzemplarz?
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 15:11   #669
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
W moim lakierze z tej serii pędzelek jest ok, może masz jakiś felerny egzemplarz?
Chyba tak :/
No nic trudno kolor jest śliczny więc może bym tak next razem pomalowala skórki bazą peel off Miss Sporty i po prostu zdarła ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 09:36   #670
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki do brwi GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Hej, hej Jak w tytule napisałam, chciałabym zapytać jakich kosmetyków tej firmy uzywacie i jakie macie o nich opinie. mi siostra polecila plynny liner, ale obawiam sie, że sobie z nim nie poradze, natomiast pani w sklepie doradzała mi jakąs nowosc, brow color tinted eyebrow mascara, twierdzi,że jeżeli boje się linera, to mascara jest o wiele łatwiejsza w "obsłudze" dzieki malemu i wygodnemu aplikatorowi i produkt ten ma wybor az 7 kolorow, no i tak zgłupiałam nie wiedzac co wybrac, że nie kupilam nic
wiem, ze moge zajrzec na KWC, ale nie potrafię się tam połapać.
Przesuwam do wątku zbiorczego o kosmetykach tej marki.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 13:32   #671
Dalek
x
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 402
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
oo, moglabys podeslac link? wczoraj bylam w galerii i jak zwykle, nie jestem w stanie przejsc obok stoiska GR bez kupienia nowego kosmetyku kupilam brow color tinted mascara- dzis uzylam pierwszy raz i jest serio super, latwo sie naklada przede wszystkim. Mysle, ze nawet jak ktos ma dwie lewe rece do makijazu to sobie poradzi Kolory- spory wybor, naturalne odcienie, ja dobralam i jest idealnie, cud miod i orzeszki no i wytrzymal caly dzien- a ze byl upal to co chwile wycieralam twarz, a nie rozmazalam sie ani nic
Hej nie zauważyłam, że mod połączył wątki.


Tu masz link:


https://www.youtube.com/watch?v=e4jZfGcNdjI


U mnie puder dalej leży bez przetestowania. Myślę o dokupieniu linera do brwi albo kredki.


Ogólnie dużo rzeczy z Golden Rose zaczęło mi się podobać. Głównie lakiery z serii Ice Chic - błękitny i żółty pastel.

Edytowane przez Dalek
Czas edycji: 2016-06-07 o 13:35 Powód: Dopisek
Dalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 18:20   #672
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

moim zdaniem lakiery z golden rose ogólnie są dziwne. Mam ich 4 lakiery i z 2 serii, ale we wszystkich jest ten sam czynnik. Jedna cienka warstwa to za mało, dwie cienkie warstwy to za dużo. Jedna grubsza jest super, ale by to osiągnąć czasem muszę zmywać jeden paznokieć i malować go jeszcze raz. Rekordowo to 4 razy poprawiałam jeden paznokieć. Ale może ja jestem dziwna bo nie lubię gdy lakier wygląda jakbym miała tipsy zamiast normalnych paznokci. Ale trzeba przyznać, że jak na tą półkę cenową mają dobrą jakość.

Moje lakiery to:
Rich color: 140,111,35
Color expert: 104
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:39   #673
saintfreak
Raczkowanie
 
Avatar saintfreak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Spróbuj tych With Protein Nail Lacquer, nie są takie gęste i efekt malowania jest nieco inny.
saintfreak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 23:06   #674
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Dziewczyny, jakieś doświadczenia z Quick dry top coat - utwardzający lakier szybkoschnący?
Szukam alternatywy, bo mam dosyć bąblującego czegoś z Eveline
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 07:23   #675
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakieś doświadczenia z Quick dry top coat - utwardzający lakier szybkoschnący?
Szukam alternatywy, bo mam dosyć bąblującego czegoś z Eveline
Ja używam i bardzo go lubię Wprawdzie nie mam doświadczenia z 'lepszymi' topami (Seche Vite itp), ale z tego jestem na tyle zadowolona, że kupuję regularnie i mam już trzecie opakowanie. U mnie przyspiesza wysychanie na tyle szybko, że nigdy nic mi się nie odgniata (a jestem niecierpliwa), chociaż wiadomo, że trzeba te 5 minut poczekać.
Jedyny minus to to, że zbyt nieostrożnie nałożony potrafi ściągnąć trochę kolorowej emalii razem z pociągnięciem, ale to wystarczy nakładać go grubszą warstwą i nie szorować pędzelkiem po płytce. Maluje zawsze na zakładkę, nic się nie ściąga na końcach, mani potrafi wytrzymać nienaruszony nawet tydzień (kiedyś były to max 2 dni :P).

A i piszę o tym w szerszej butelce jak Rich Color, bo jest też chyba inny.

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2016-06-08 o 07:25
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 11:17   #676
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ja używam i bardzo go lubię Wprawdzie nie mam doświadczenia z 'lepszymi' topami (Seche Vite itp), ale z tego jestem na tyle zadowolona, że kupuję regularnie i mam już trzecie opakowanie. U mnie przyspiesza wysychanie na tyle szybko, że nigdy nic mi się nie odgniata (a jestem niecierpliwa), chociaż wiadomo, że trzeba te 5 minut poczekać.
Jedyny minus to to, że zbyt nieostrożnie nałożony potrafi ściągnąć trochę kolorowej emalii razem z pociągnięciem, ale to wystarczy nakładać go grubszą warstwą i nie szorować pędzelkiem po płytce. Maluje zawsze na zakładkę, nic się nie ściąga na końcach, mani potrafi wytrzymać nienaruszony nawet tydzień (kiedyś były to max 2 dni :P).

A i piszę o tym w szerszej butelce jak Rich Color, bo jest też chyba inny.
Dzięki

Kupię go jak natrafię na stoisko
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 15:01   #677
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

dziewczyny czy ma któraś z Was te nowe płynne matowe pomadki? kupiłam odcień 04, w opakowaniu piękny koral ale na ustach utlenił się na mocny malinowy róż... zastanawiam się czy tylko ja tak mam i trafiłam na felerny egzemplarz czy to normalne...
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 15:23   #678
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ma któraś z Was te nowe płynne matowe pomadki? kupiłam odcień 04, w opakowaniu piękny koral ale na ustach utlenił się na mocny malinowy róż... zastanawiam się czy tylko ja tak mam i trafiłam na felerny egzemplarz czy to normalne...
Te nowe płynne matowe pomadki ogólnie jakieś dziwne są wg mnie. Testowałam je wczoraj. Nie było wszystkich testerów, ale zanim poszłam do sklepu to wybrałam sobie wg swatchy 2 kolory 10 i 11. 10 nie było testera, a 11 był paskudnie ciemny mimo, że na swatchach wydawał mi się dużo jaśniejszy
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 18:56   #679
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Te nowe płynne matowe pomadki ogólnie jakieś dziwne są wg mnie. Testowałam je wczoraj. Nie było wszystkich testerów, ale zanim poszłam do sklepu to wybrałam sobie wg swatchy 2 kolory 10 i 11. 10 nie było testera, a 11 był paskudnie ciemny mimo, że na swatchach wydawał mi się dużo jaśniejszy
no właśnie nie miałam czasu żeby przetestować, zresztą nie nakładałabym testeru na usta, w opakowaniu wyglądał na piękny koral ale jest malinowo różowy, mimo to ładny, ale to jednak nie to.... ale jedno trzeba przyznać, są bardzo trwałe
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 22:28   #680
zielone_oczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

ja uwielbiam plynne pomadki i mi sie nic z nimi nie dzieje- mam kolor 01, 03, 04, 06- wszystkie bardzo lubie

jedynie widze ze jak nakladam 01 pedzelkiem, dla uzyskania rozmytego lekkiego efektu, to na pedzelku kolor jest utleniony- z jasnego powstaje dzika malina ale to tylko na pedzelku- na ustach kolor taki jak w opakowaniu
zielone_oczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 13:46   #681
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Hej dziewczyny, mam pytanie
Posiadam pomadkę GR Velvet Matte w kolorze 30. Powiedzcie mi, czy jest w ofercie dostępna pomadka w kredce Matte Crayon w odpowiadającym (albo bardzo zbliżonym) kolorze? Dziękuję z góry za pomoc
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 10:14   #682
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
no właśnie nie miałam czasu żeby przetestować, zresztą nie nakładałabym testeru na usta, w opakowaniu wyglądał na piękny koral ale jest malinowo różowy, mimo to ładny, ale to jednak nie to.... ale jedno trzeba przyznać, są bardzo trwałe
Daj spokój nie podjęłabym się nakładania testera na usta xD ja użyłam go na ręce. Trochę maznęłam pomadką velvet mat 01 i 02, bo te kolory mi bardzo pasują, a obok nałożyłam te płynne pomadki i były spoooro ciemniejsze mimo, że wydawało mi się, że wzięłam najjaśniejsze kolory ze wszystkich testerów
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 12:38   #683
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie
Posiadam pomadkę GR Velvet Matte w kolorze 30. Powiedzcie mi, czy jest w ofercie dostępna pomadka w kredce Matte Crayon w odpowiadającym (albo bardzo zbliżonym) kolorze? Dziękuję z góry za pomoc
Wg mnie Matte crayon nr 15 jest najbardziej zbliżony
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 15:47   #684
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez aneta12182 Pokaż wiadomość
Wg mnie Matte crayon nr 15 jest najbardziej zbliżony
Ok dziękuję
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 14:33   #685
kata_strofa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 69
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Z GR mam teraz lakier Ice Chic- dokladnie to mam ich kilka, bo zdecydowac sie na jeden kolor było mi mega ciezko i jest trwaly,fajny niedawno wjechaly chyba nowe kolory
kata_strofa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 19:43   #686
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Hej tak wpadłam na ten wątek żeby się z Wami podzielić taką ciekawostką Jak otwarłam i powąchałam tą matowa pomadkę Longstay Liquid Matte to pierwsze skojarzenie było z tą z Sephory Cream Lip Stain (aksamitna pomadka to nazwa z polskiej strony) i chyba dużo się nie myliłam, bo coś czuję że wyszły z jednej fabryki.

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick

isododecane, trimethylsiloxysilicate dimethicone, polybutene, petrolatum, cyclohexasiloxane, kaolin, cera alba, silica dimethyl silylate, disteardimonium hectorite, aroma, propylene carbonate, glyceryl behenate/eicosadioate, persea gratissima oil, tocopheryl acetate, cyclopentasiloxane, benzyl alcohol, may contain, mica, ci 77891, ci 77491, ci 77492, ci 77499, ci 45410, ci 45380, ci 17200, ci 15850, ci 12085, ci 73360, ci 16035, ci 42090, ci 77742, ci 75470, ci 19140, ci 15985, ci 47005, tin oxid

SEPHORA Cream Lip Stain

Isododecane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Polybutene, Petrolatum, Cyclohexasiloxane, Kaolin, Disteardimonium Hectorite, Cera Alba (Beeswax), Silica Dimethyl Silylate, Aroma (Flavor), Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Propylene Carbonate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol, Cyclopentasiloxane, Benzyl Alcohol. May or may not contain (+/-): Mica, CI 15850 (Red 7 Lake), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 15850 (Red 6), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 75470 (Carmine).

Większość składników się pokrywa i nawet ta sama kolejność. Nie jest może to to samo, bo mam dwie Sephorowe i są faktycznie takie aksamitne, ale dużo wspólnego widać mają.

Jak już tu jestem to wspomnę, że fajne są te małe lakiery z serii WOW mam 3 kolorki 20, 34, i 83, 203
Mam też piękną śliwkę z 106 Rich Color.
Ice Chic 12 taki nieoczywisty brudny cielisty z zabarwieniem liliowym, trudny do zdefiniowania moża go określić mianem taupe
szarość 103 i bardzo ciemną wiśnię 34 z Color Expert
Jolly Jewels 101 który pięknie wygląda na czerni i granacie, zużyty w połowie no ale mam już 3 rok więc rozgrzeszam z tego, że zgęstniał

Longstaya jednego 03 i tak jak piszecie te płynne mogą się utleniać na ustach i kolory wyjść troszkę inaczej po czasie, a na dłoni to bankowo będzie coś innego niż na ustach, kolorem w opakowaniu też bym się nie sugerowała przynajmniej tych jaśniejszych odcieni. Ostatnio szukam idealnego nudziaka, który nie będzie szedł w zbyt brudne róże i brązy, a też nie będzie wyglądał jak korektor na ustach Myślałam nawet o kontrowersyjnej 10, ale odpuściłam

Mam jeszcze z pomadek Vision 105 i Velvet Matte 09, konturówki Dream Lips 510 i Lipliner 223 (ona jest dość twarda).

Do ocieplania twarzy puder Mineral Terracotta w kolorze 04.

Zużyłam w całości odżywkę tę czarną diamentową jako bazę pod lakier, ale raczej nie wrócę do niej.

Mam jeszcze jedną super staroć paletkę z 5 cieniami w szarościach, ale to tyle lat, że się nie przyznaję :X

Jak za tą cenę to GR jest bardzo spoko
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 10:59   #687
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakieś doświadczenia z Quick dry top coat - utwardzający lakier szybkoschnący?
Szukam alternatywy, bo mam dosyć bąblującego czegoś z Eveline
hej, polecam z całego serca. Bardzo dobry top coat, żeby nie powiedzieć że mój ulubiony. przedłuża życie lakieru (wytrzymuje nawet do tygodnia o ile nie szorujesz podłóg i nie myjesz miliona naczyń), rzeczywiście wysycha bardzo szybko.
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 13:53   #688
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
hej, polecam z całego serca. Bardzo dobry top coat, żeby nie powiedzieć że mój ulubiony. przedłuża życie lakieru (wytrzymuje nawet do tygodnia o ile nie szorujesz podłóg i nie myjesz miliona naczyń), rzeczywiście wysycha bardzo szybko.
Kupiłam już jakiś czas temu i parokrotnie używałam i masz rację cudo za niewielkie pieniądze.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 23:19   #689
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Widziałyście filmik Hani z nowymi szminkami? Tak cudne, że chce z 9 kolorów


Wysłane z iPhone 6s plus za pomocą Tapatalk
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 06:41   #690
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki GOLDEN ROSE

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Widziałyście filmik Hani z nowymi szminkami? Tak cudne, że chce z 9 kolorów


Wysłane z iPhone 6s plus za pomocą Tapatalk

Daj linka.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-19 00:13:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.