Wieczór panieński - pomysły, zabawy, miejsca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-25, 11:28   #1
triss_mm
Przyczajenie
 
Avatar triss_mm
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 18

Wieczór panieński - pomysły, zabawy, miejsca


Cześć!

Niedługo moja przyjaciółka wychodzi za mąż i przypadł mi zaszczyt zorganizowania zabaw i różnych atrakcji (wyborem klubów, ubiorem itp. zajmują się inne dziewczyny). Problem w tym, że nie znam zbyt wielu takich zabaw, czy atrakcji. Bardzo proszę o wszelkie pomysły i podpowiedzi, jakie zabawy widziałyście, jakie były u Was, gdzie można wyjść (np. escape room), o czym pamiętać i na co uważać.

Planowany termin wieczoru: 13 sierpnia 2016

Wszystkie pomysły na pewno przydadzą się nie tylko mnie, ale i innym druhnom Z góry dziękuję za pomoc.
triss_mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 08:20   #2
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Wieczór panieński - pomysły, zabawy, miejsca

Po pierwsze myślę że powinnaś porozmawiać z PM - niech wskaże kierunek, podpowie czego oczekuje
Byłam na wieczorze panieńskim w klubie z kręgielnią. Trochę gry, trochę tańca, jedzenie na dowóz, drinki, potem wylądowałyśmy na stancji jednej z dziewczyn. Nam to pasowało, wszystkie się znamy od liceum i zabawa dla nas była wystarczająca, ale ktoś mógłby powiedzieć "tylko tyle??"
Na innym wieczorze był ogromny klub, ogromne drinki i uczestniczki próbujące dorównać filmom hollywoodzkim, gdzie na takim spotkaniu jest się głośną i wulgarną Sama byłam tym trochę zażenowana, ale potem PM powiedziała że to najlepszy wieczór panieński jaki mogła sobie wymarzyć
Są różne gusta, więc odsyłam Cię na początek do bohaterki wieczoru
Aha, co mogę podpowiedzieć - nie wiem jak w innych częściach Polski, ale w moim mieście standardem zaczyna być tort okolicznościowy. Można poprosić o taki niegrzeczny (if you know what i mean ) albo nieco spokojniejszy.
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 12:35   #3
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Wieczór panieński - pomysły, zabawy, miejsca

Zależy co tam sobie PMka wymarzyła - podstawa to ją dopytać żeby nie wyszło fajnie tylko dla organizatorek
Byłam na dwóch wieczorach w podobnym stylu - przyjaciółki i mój. Oba to najpierw posiadówa we wspólnym gronie, jakieś drinki i zabawy - test zgodności (na pytania odpowiada najpierw Narzeczony a potem PMka jest sprawdzana czy odpowie tak samo - za złe odpowiedzi jakieś karniaki), jakieś zabawy i zadania (kupowałyśmy gotowe z neta, takie karty z zadaniami dla wszystkich lub dla samej PM). Potem szłyśmy na imprezę do klubu potańczyć Dla mnie to taka jedna z lepszych wersji wieczoru panieńskiego.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 08:28   #4
triss_mm
Przyczajenie
 
Avatar triss_mm
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 18
Dot.: Wieczór panieński - pomysły, zabawy, miejsca

Dzięki za odp. Podoba mi się szczególnie pomysł z zadawaniem pytań i karniakami co do wyjść do klubów (tańce, drinki, menu), to tak jak mówiłam, odpowiedzialne za tą są inne osoby - my się umówiłyśmy tak, że każda się czymś zajmuje, żeby druhna nie musiała robić wszystkiego sama.
triss_mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 07:46   #5
Jumpy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Wieczór panieński - pomysły, zabawy, miejsca

Ja organizując wieczór panieński swojej kumpeli, wymyśliłam coś na styl zabawy w podchody. Po całym mieście - w mieszkaniach u znajomych, w knajpach, które wspólnie odwiedzamy , sklepach z zaprzyjaźnioną ekspedientką zostawiałam zadanie do wykonania, albo nakazywałam odbiór kolejnej imprezowiczki. Było mega fajnie, sama PMka zadowolona Jak już w końcu byłyśmy w komplecie to posiadówka z drinkami w wynajętej knajpce za rogiem, tam test zgodności dla przyszłej żonki i wręczanie prezentów plus przebiórka w "stroje wieczorowe" potem impreza na mieście , wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone i co najważniejsze nie wydałyśmy fortuny Pomysły na oryginalne prezenty możesz znaleźć tutaj xxx powodzenia !!!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-28 o 13:07 Powód: Link.
Jumpy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 09:15   #6
triss_mm
Przyczajenie
 
Avatar triss_mm
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 18
Dot.: Wieczór panieński - pomysły, zabawy, miejsca

oooo naprawdę fajny patent, jeszcze nigdy o takim nie słyszałam. Super dzięki
triss_mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 12:50   #7
dorusss90
Zakorzenienie
 
Avatar dorusss90
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 765
Dot.: Wieczór panieński - pomysły, zabawy, miejsca

my mialysmy wieczor w stylu pin-up, super sprawa bawilysmy sie w Tabu, kalambury, dobrze szly tez drinki wlasnej roboty sex on the beach i wsciekle psy :P polecam
__________________

dorusss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 09:36   #8
miniamania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wiązowna
Wiadomości: 86
Dot.: Wieczór panieński - pomysły, zabawy, miejsca

Im bardziej pomysłowo- tym lepiej
miniamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-05 10:36:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.