Jakie perfumy dla mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-22, 14:50   #1
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064

Jakie perfumy dla mnie?


Witam Was serdecznie Jako, że jestescie prawdziwymi znawczyniami perfum chciałabym poprosic Was o radę. Szukam jakiegos zapachu na jesien/zimę dla mnie.
Nie chce bladzic miedzy polkami w perfumerii, doradzcie cos

Lubię Angela, chociaz z regoly nie podchodza mi zapachy słodkie. Chciałabym cos otulajacego, ciepłego, nie za słodkiego. Może to byc zapach jadalny. Moje ulubione perfumy to właśnie Angel. Nie lubię słodkiej Lolity, be delicious itd. Ostatnio spodobało mi się też crystal noir.
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 15:26   #2
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Ja ze swojej strony mogę zaproponować Słonia Kenzo Jest słodko-przyprawowy, prawdziwy zimowy otulacz w dodatku trwały i można go kupić w dobrej cenie TU masz opis nut mam nadzieję, że Ci się spodoba
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 15:40   #3
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Kurcze niestety chyba to jest tak indywidualna kwestia,że ciężko doradzić
Co więcej mamy podobne nosy z lexxi - moją kochaną lublinianką : * ,a tutaj nie,bo ja słonia nie lubię.
Jesienią używam Euphorii i/lub Eternity Calvina Kleina.
A też lubię Angela,a nie cierpię Lolity
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 15:47   #4
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Kurcze niestety chyba to jest tak indywidualna kwestia,że ciężko doradzić
Co więcej mamy podobne nosy z lexxi - moją kochaną lublinianką : * ,a tutaj nie,bo ja słonia nie lubię.
Jesienią używam Euphorii i/lub Eternity Calvina Kleina.
A też lubię Angela,a nie cierpię Lolity
podobne nosy, ale czasem drobne różnice się zdarzą ja polecam Słonia (też go kiedyś niecierpiałam ) lub zgadzając się z Tobą: Euphorię Ja z kolei nie lubię Eternity A Lolka jest mi obojętna
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 15:58   #5
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

euphoria edp, flowerbomb edp, alien TM edp
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 15:59   #6
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
podobne nosy, ale czasem drobne różnice się zdarzą ja polecam Słonia (też go kiedyś niecierpiałam ) lub zgadzając się z Tobą: Euphorię Ja z kolei nie lubię Eternity A Lolka jest mi obojętna
Hehehe : To prawda ze słoniem miałam krótką przygodę,więc może to dopiero nasze początki
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 14:54   #7
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

hej, moje propozycje to Kenzo Amour-otulający, ciepły zapach, pachnie jak ktoś określił "ryż na mleku",jadalny, no ale słodki.
kolejna to Deep Red Hugo Bossa, daje wrażenie "gorąca", nie wiem jak to inaczej określić. Naomi Campbell Cat Delux- przyjemny, otulający zapach, mało kontrowersyjny.
no i dorzucę in2u-na początku cytrusy, następnie przyjemnie otacza waniliową chmurką.
nie wiem tylko, czy poszłam w dobrym kierunku..
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 07:11   #8
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Nie chciałam zakładać nowego tematu, a mam podobne pytanie jak w tytule.
Mam nadzieję, że autorka się nie obrazi.
Mogę w ciemno zamówić perfumy po całkiem przystępnej cenie. Mam do wyboru Słonia, Gucci Envy, Envy me, CK Condratiction,Eternity , Dolce Vita, YSL Elle . Nie mam możliwości nawet powąchania w drogerii, bo mieszkam w małym mieście i mam tylko słabo zaopatrzonego rossmanna i naturę Nie lubię zwykłych kwiatkowo-owocowych zapaszków. Preferuję ciepłe, otulające zapachy, jadalne albo z nutą kadzidła. Ubieram się raczej rockowo/ glam rockowo. Jestem blodynką, o raczej delikatnej urodzie. Strasznie ciągnie mnie do Słonia, ale mam 15lat i nie bardzo wiem, czy taki zapach pasuje do osoby w moim wieku... Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc w wyborze. Czytałam już KWC, ale wiadomo -co osoba to opinia
__________________
wymiana

Edytowane przez mikasa5
Czas edycji: 2011-10-30 o 07:14
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 07:49   #9
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Nie chciałam zakładać nowego tematu, a mam podobne pytanie jak w tytule.
Mam nadzieję, że autorka się nie obrazi.
Mogę w ciemno zamówić perfumy po całkiem przystępnej cenie. Mam do wyboru Słonia, Gucci Envy, Envy me, CK Condratiction,Eternity , Dolce Vita, YSL Elle . Nie mam możliwości nawet powąchania w drogerii, bo mieszkam w małym mieście i mam tylko słabo zaopatrzonego rossmanna i naturę Nie lubię zwykłych kwiatkowo-owocowych zapaszków. Preferuję ciepłe, otulające zapachy, jadalne albo z nutą kadzidła. Ubieram się raczej rockowo/ glam rockowo. Jestem blodynką, o raczej delikatnej urodzie. Strasznie ciągnie mnie do Słonia, ale mam 15lat i nie bardzo wiem, czy taki zapach pasuje do osoby w moim wieku... Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc w wyborze. Czytałam już KWC, ale wiadomo -co osoba to opinia
Z tego, co piszesz, że lubisz, to pasuje Słoń lub Dolce Vita.
Chyba, że pokusisz się na Elle....
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 09:00   #10
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

moim zdaniem Dolce Vita lub Elle edp
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 10:40   #11
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Na Twoim miejscu wzięłabym Dolce Vita.Słoń mi jakoś nie pasuje do 15 latki,tak jak np.uwielbiane przeze mnie Eternity.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 09:35   #12
Asikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 489
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

hehe przy tylu propozycjach chcąc nie chcąc będziesz musiała pobłądzić między półkami
Ja polecam Ci Sensuous Estee Lauder. Ciepłe, delikatnie miodowo-przyprawowe. Jak mięciutka kołderka.
Asikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 09:38   #13
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

polecam Armani Code EDP
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 19:11   #14
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Asikka Pokaż wiadomość
hehe przy tylu propozycjach chcąc nie chcąc będziesz musiała pobłądzić między półkami
Ja polecam Ci Sensuous Estee Lauder. Ciepłe, delikatnie miodowo-przyprawowe. Jak mięciutka kołderka.
ech, na mnie Sensuous pachną pudrem. Bardzo elegancko, delikatnie - ale pudrowo w 100%
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 23:09   #15
silesiaaa
Raczkowanie
 
Avatar silesiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Smile Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Podobnie jak koleżanka powyżej nie chciałam zakładać nowego tematu, tak więc postanowiłam napisać tutaj
Od kilku miesięcy poszukuję perfum, które będą do mnie pasować. Niestety, także mieszkam w małej miejscowości i rzadko mam możliwość sprawdzenia zapachów, a będąc od czasu do czasu np. w Sephorze, przy tak olbrzymim wyborze ciężko mi jest znaleźć coś interesującego Może zacznę od tego, że moją miłością są Versace BC i Bruno Banani Pure Women - w obu przypadkach była to miłość od pierwszego "wąchnięcia" i jak do tej pory nie udało mi się znaleźć czegoś w czym czułabym się tak wyjątkowo Podobają mi się również takie zapachy jak: Paco Rabanne Ultrared, Puma Flowing, Moschino I Love Love, Lacoste Pour Femme, Amor Amor (są raczej cięższe, ale bardzo je lubię) oraz wycofane z sprzedaży Lady Vintage (Oriflame) i Wink (Avon). Dodam, że nie przepadam za ciężkimi zapachami np. gdy czuję Anais Anais, Lacoste Inspiration, Burberry Brit, CK Obsession - jest mi niedobrze, nie podobają mi się również DKNY Be Delicious :P Używam od czasu do czasu Kate Moss (bo podobają się mojemu chłopakowi chociaż do mnie jakoś za specjalnie nie przemawiają, bo mają w sobie jakąś drażniącą mnie nutę, a dzięki temu nie czuję się w nich swobodnie:P) oraz Euphorię (choć jak dla mnie są raczej przyciężkawe, ale na zimę i wieczory się nadają). Z tego opisu można wywnioskować, ze lubię raczej delikatniejsze słodko-kwiatowe zapachy. Bardzo Was proszę o pomoc, bym mogła podczas kolejnej wizyty w Sephorze znaleźć coś dla siebie
silesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 23:16   #16
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Spróbuj może IN2U Calvina Kleina Są delikatne i nie są bardzo drogie (150ml można upolować za ok 130zł a 100ml widziałam ostatnio na All u sprawdzonego sprzedawcy za 100zł z przesyłką). Jeśli chodzi o sam zapach to jest to połączenie cytrusów i wanilii, mi osobiście się bardzo podobają (przynajmniej na mojej skórze)
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 23:23   #17
silesiaaa
Raczkowanie
 
Avatar silesiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Spróbuj może IN2U Calvina Kleina Są delikatne i nie są bardzo drogie (150ml można upolować za ok 130zł a 100ml widziałam ostatnio na All u sprawdzonego sprzedawcy za 100zł z przesyłką). Jeśli chodzi o sam zapach to jest to połączenie cytrusów i wanilii, mi osobiście się bardzo podobają (przynajmniej na mojej skórze)
Właśnie ostatnio je wąchałam, bo bardzo spodobały się mojej koleżance Rzeczywiście bardzo ładny zapach, nie wiem jak po zastosowaniu na moją skórę, ale raczej nie wydają się być duszące :P
Niestety należę do tej części osób, które posiadają wrażliwy żołądek i wyczulony węch, także odczuwam wszystko ze zdwojoną siłą i dlatego też tak ciężko mi jest coś tak sprawnie dopasować do siebie, co by mi nie przeszkadzało

Edytowane przez silesiaaa
Czas edycji: 2011-11-01 o 23:32
silesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 09:24   #18
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Może Valentino Rock&Rose?
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:12   #19
silesiaaa
Raczkowanie
 
Avatar silesiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Może Valentino Rock&Rose?
Dziękuję bardzo za odpowiedź Nie znam tego zapachu, dlatego przy następnej wizycie z chęcią go poszukam Przez kilka dni próbowałam znaleźć coś ciekawego, dlatego kierowałam się opiniami KWC, jednakże póki, co zebrałam tylko nazwy, które w większości nic mi nie zdradzają A że chciałabym zredukować tę liczbę, dlatego postanowiłam ją tutaj wkleić, może, któraś z Was mi coś o nich powie?

1. Viktor & Rolf, Flowerbomb
2. Naomi Campbell, Cat Deluxe
3. Christian Dior, Miss Dior Cherie
4. Sarantis, C-Thru Pearl Garden
5. Giorgio Armani, Emporio Lei / Elle /She
6. Naomi Campbell, Cat Deluxe at Night
7. Thierry Mugler, Alien
8. Thierry Mugler, Innocent
9. Gucci, Eau de Parfum II
10. Nina Ricci, Nina
11. Kenzo Amour
12. Yves Rocher, Pur Désir de Lilas, Woda toaletowa o zapachu bzu
13. Chanel, Chance Eau Fraiche
14. Calvin Klein, Euphoria Blossom
15. Lolita Lempicka, L de Lolita Lempicka
16. Gucci, Envy
17. Thierry Mugler, Angel
18. Chanel, Chance
19. Dolce & Gabbana, The One
20. Bruno Banani, Not For Everybody, Basic for Women
21. Guerlain, My Insolence
22. YSL, Baby Doll
23. Ralph Lauren, Romance for Woman
24. Lanvin, Éclat D'Arpege
25. YSL, Parisienne
26. Lanvin, Jeanne Lanvin
27. Gucci, Envy Me - choć w Sephorze mi powiedziano, że mają zamiar je wycofać w niedługim czasie
28. Lanvin, Rumeur 2 Rose

Które z nich są raczej ciężkie?

Edytowane przez silesiaaa
Czas edycji: 2011-11-02 o 10:15
silesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 10:37   #20
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Cytat:
Napisane przez silesiaaa Pokaż wiadomość


1. Viktor & Rolf, Flowerbomb- słodki, nawet bardzo słodki, mocny i trwały

2. Naomi Campbell, Cat Deluxe- słodki, taki zwyklak na codzień, mam go od jakiegoś czasu, na początku bardzo mi się podobał, ale szybko znudził

3. Christian Dior, Miss Dior Cherie- śliczny słodziak trwały, karmelkowy

6. Naomi Campbell, Cat Deluxe at Night- też słodki, ale ja w nim wyczuwam nutkę kwaskowatą i drażniącą, wiercącą w nosie. Moja mama właśnie wykończyła flaszkę- podobał jej się

7. Thierry Mugler, Alien- piękny jaśminowy killer bardzo trwały, zapach niezwykły, byłam wielką fanką i w sumie jestem nadal, ale na innych- sama nie mogę nosić, bo wywołuje u mnie migrenę

8. Thierry Mugler, Innocent- jeden z moich ulubieńców mam flaszkę i jak się skonczy, to na pewno kupię następną. Lżejszy od Angela, ale też bardzo trwały, słodki

11. Kenzo Amour- kolejny ulubieniec, słodki, kremowy, waniliowy z delikatnie pobrzmiewającą pudrową nutką, moim zdaniem na pewno nie dla wielbicielek zapachów delikatnych i kwiatowych

15. Lolita Lempicka, L de Lolita Lempicka- ciasteczkowy, cynamonowy słodziak ekstremalny, bardzo ciepły i otulający, mnie niestety nie przypadł do gustu, chociaż wiem, że ma rzesze wielbicielek

17. Thierry Mugler, Angel- ahh ziemista paczula plus duuuużo słodkości, zapach zmienny, dziwny- ja uwielbiam jednak to killer, bardzo mocny, bardzo intensywny, jeden z najtrwalszych zapachów, które mam nie radzę kupować w ciemno

19. Dolce & Gabbana, The One- bardzo słodki, czuję brzoskwinię i wanilię, kiedyś chciałam go mieć, ale po zużyciu kilku próbek jednak zrezygnowałam..

21. Guerlain, My Insolence- mnie się nie podoba, za dużo pudru dla mnie

22. YSL, Baby Doll- nic specjalnego, testowałam kiedyś i wiem, że jakoś mnie odrzucił, coś syntetycznego w nim wyczuwam..

25. YSL, Parisienne- mam flaszkę i bardzo lubię (chociaż ostatnio zastanawiałam się nad puszczeniem jej w świat, bo dawno nie używałam, ale po przypomnieniu zapachu znowu zapałałam do niego miłością ja wyczuwam żurawinę, różę i piwonię, podbite mocniejszą bazą, bardzo ładnie się na mnie rozwija i długo trwa
Podałam Valentino Rock&Rose, bo mojej mamie się ostatnio spodobał a z tego co pisałaś, to masz chyba podobny gust do niej Rock&Rose to kwiatowy, w miarę delikatny zapach, ale z charakterem U góry napisałam co wiem o tych, które wypisałaś Opisywałam tylko te, które mam/miałam lub testowałam i pamiętam jakie miałam wrażenia z testów. Ja jestem wielbicielką mocnych, ciężkich i ogoniastych zapachów, lubię słodziaki i killery Mam nadzieję, że pomogłam
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:44   #21
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Jeśli chodzi o Cat Deluxe At Night to sama miałam je kiedyś. Ładny zapach, czuć porzeczkę, ale wielkim minusem jest trwałość... Bardzo krótko się na mnie utrzymywały.
Aha, jeśli szukasz delikatnych perfum to od razu skreśl Angela i Aliena z listy
__________________
12 2019

Edytowane przez królewna z drewna
Czas edycji: 2011-11-02 o 10:45
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:49   #22
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Cat Deluxe At Night to sama miałam je kiedyś. Ładny zapach, czuć porzeczkę, ale wielkim minusem jest trwałość... Bardzo krótko się na mnie utrzymywały.
Aha, jeśli szukasz delikatnych perfum to od razu skreśl Angela i Aliena z listy
Aha! Porzeczka!!!!! To jest właśnie ta nuta która mnie tak drażni!!! Nie mogłam jej wcześniej zlokalizować dzięki no fakt, Cat Deluxe i Cat Deluxe at night trwałością nie grzeszą
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:55   #23
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Aha! Porzeczka!!!!! To jest właśnie ta nuta która mnie tak drażni!!! Nie mogłam jej wcześniej zlokalizować dzięki no fakt, Cat Deluxe i Cat Deluxe at night trwałością nie grzeszą
Na coś się przydałam

Szkoda kasy na perfumy, których nie czuć
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 14:51   #24
silesiaaa
Raczkowanie
 
Avatar silesiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Dziękuję Wam bardzo! Wyrzuciłam Angela, Aliena i Amour - tak jak mi doradziłyście
lexxi a powiedz mi, z tych perfum, co miałaś któreś jeszcze oprócz wyżej wymienionych, które wyrzuciłam z listy - zdecydowanie należą do grupy tych ciężkich zapachów?
27 zapachów do przetestowania ciężko będzie to wszystko spamiętać, co jest co :P
silesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 15:02   #25
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Cytat:
Napisane przez silesiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo! Wyrzuciłam Angela, Aliena i Amour - tak jak mi doradziłyście
lexxi a powiedz mi, z tych perfum, co miałaś któreś jeszcze oprócz wyżej wymienionych, które wyrzuciłam z listy - zdecydowanie należą do grupy tych ciężkich zapachów?
27 zapachów do przetestowania ciężko będzie to wszystko spamiętać, co jest co :P
wiesz co, w sumie te które wymieniłaś ogólnie nie należą do delikatnych Takie delikatne to np: Gucci Envy Me (dla mnie za delikatne ) no i ja proponuję te Rock&Rose, a z tych które podałaś to radzę przetestować jeszcze Parisienne edp i edt też nie są jakieś lekkie ale myślę, że Ci się spodobają Może spróbuj jeszcze Van Cleef & Arpels Feerie? A L de LL, Flowerbomb i The One mogą być za ciężkie dla Ciebie, ale przetestuj, może akurat? Życzę powodzenia w poszukiwaniach i pochwal się później co wybrałaś
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 08:32   #26
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Ja bym kupiła

3. Christian Dior, Miss Dior Cherie
7. Thierry Mugler, Alien
10. Nina Ricci, Nina
13. Chanel, Chance Eau Fraiche
15. Lolita Lempicka, L de Lolita Lempicka
17. Thierry Mugler, Angel
18. Chanel, Chance
19. Dolce & Gabbana, The One
25. YSL, Parisienne

Przy Ninie jednak zaznaczę,że jest lekka,ale ją ubóstwiam od niedawna
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:34   #27
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

1. Viktor & Rolf, Flowerbomb - bezowa słodycz
2. Naomi Campbell, Cat Deluxe - różowa wata cukrowa
3. Christian Dior, Miss Dior Cherie - truskawkowy kompot

5. Giorgio Armani, Emporio Lei / Elle /She - She - pudrowo-cierpko-gorzki
6. Naomi Campbell, Cat Deluxe at Night - truskawkowo porzeczkowy dzemik
7. Thierry Mugler, Alien - jasmin do kwadratu
8. Thierry Mugler, Innocent - swietlista paczula z karmelową nutą
9. Gucci, Eau de Parfum II - równo "zpieprzone" rózowe owoce
10. Nina Ricci, Nina - pieczone jabłko
11. Kenzo Amour - śmietankowo-waniliowy deser

13. Chanel, Chance Eau Fraiche - zielone niedojrzałe owoce skapane w rosie
15. Lolita Lempicka, L de Lolita Lempicka - biszkoptowe ciacho z waniliowym kremem

17. Thierry Mugler, Angel - wytrawny czekoladowo-pachulowy puding (słodki ale nie mdły)
21. Guerlain, My Insolence - słodko gorzki puder
22. YSL, Baby Doll - owocowe kwaskowate landrynki

Cieższe są (moim zdaniem): Angel, Alien, Flowerbomb, My Insolence.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:34   #28
silesiaaa
Raczkowanie
 
Avatar silesiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Czeka mnie sporo poszukiwań, ale mam nadzieję, że będzie warto! Bo chcę czegoś, co mnie uwiedzie tak jak moje ukochane zapachy - od pierwszego "wąchnięcia" Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale zazwyczaj podobają mi się różowe i czerwone perfumy, więc coś czuję, że i tym razem pójdę w tym kierunku
Pewnie dopiero za 2tyg. wyruszę na łowy. Nie sądziłam, że ktoś tak szybko odpowie na moje pytania, dlatego serdecznie Wam jeszcze raz dziękuję
silesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:45   #29
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

Koniecznie napisz co Ci się spodobało i co nabyłaś
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 20:08   #30
skorpionek119
Raczkowanie
 
Avatar skorpionek119
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: łódzkie, Rawa Mazowiecka
Wiadomości: 33
GG do skorpionek119
Dot.: Jakie perfumy dla mnie?

"17. Thierry Mugler, Angel- ahh ziemista paczula plus duuuużo słodkości, zapach zmienny, dziwny- ja uwielbiam jednak to killer, bardzo mocny, bardzo intensywny, jeden z najtrwalszych zapachów, które mam nie radzę kupować w ciemno "

Zgadzam się - lepiej nie kupować w ciemno. Ja to zrobiłam po przeczytaniu wszystkich opinii dotyczących tego zapachu Wszystkie zapachy we mnie wsiąkają jak w gąbkę i niczego nie czuć już po paru chwilach Dlatego skusiłam się na Angela, a teraz cierpię katusze, ponieważ boli mnie od niego głowa
Jednak nie poddaje się i próbuję jakoś się do niego przyzwyczaić. Co prawda bardzo rzadko go używam i jedynie w maleńkich ilościach (jeden delikatny psik). Jest ciężki, bardzo. Z czasem nieco łagodnieje

Korzystając z okazji poproszę Was o radę
Jakie zapachy polecacie na tak gąbczastą skórę jak moja? Dodam, że lubię zdecydowane zapachy, choć czasem również i delikatniejsze. Jednak jeśli są zbyt słodkie (jak cukierki) mam mdłości

Pozdrawiam
skorpionek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.