Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-23, 11:34   #1831
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez lori05 Pokaż wiadomość
Hej, wiem, że to mój pierwszy post na wizażu ale podczytuję ten wątek baaaardzo długo, a że teraz potrzebuję porady to odważyłam się coś napisać .
Używam kremów bb od ponad roku, przetestowałam sławną Misshę PC, która potwornie mnie zapchała, kilka Skinfoodów, które nie były złe, ale to nie to.
Moim faworytem jak do tej pory jest Gowoonsesang, świetnie kryje, dobrze się utrzymuje tylko ma okropny kolor, strasznie odcina się dekoltu. Mieszałam go z Skin Foodem Fasolkowym, który nic nie robi ale bardzo fajnie poprawia odcień Gowoonsesanga, który daje za duży mat.

Teraz, kiedy moja tłusta, trądzikowa twarz wygląda po kuracjach dużo lepiej to o tej letniej porze wydaje mi się trochę za ciężki i za mocny. Myślałam, żeby zakupić Orange od Skin79 lub/i Lioele Dollish Zielony. Czy któryś z tych BB ma opinię zapychającego? Moja buzia ma tendencję do tego, za to prawie się nie świeci więc z tym nie mam problemu. Czy może możecie mi polecić coś innego, lżejszego i żółtego na lato?
Ja mam tłustą cerę i mnie zielony Dollish paskudnie zapchał. On ma olej roślinny w składzie. Fe.

Natomiast Orange jest w porządku.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 12:00   #1832
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy ktoś tutaj miał/ma/zamawia memeboxa?

pociekła mi ślina aż na czubki butów, jak odkryłam, że takowe coś istnieje i teraz myślę, czy warto?



Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 13:19   #1833
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Czy ktoś tutaj miał/ma/zamawia memeboxa?

pociekła mi ślina aż na czubki butów, jak odkryłam, że takowe coś istnieje i teraz myślę, czy warto?



Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
Zdecydowanie!
Miałam lucky2 i 4 oraz mini3, często dają jakieś gratisowe punkty do wydania w ich sklepie, więc te pudełeczka kosztowały mnie kolejno 8, 20 i 2 dolary

jest o nim całe podforum na makeuptalk
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 13:33   #1834
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aga3304 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie!
Miałam lucky2 i 4 oraz mini3, często dają jakieś gratisowe punkty do wydania w ich sklepie, więc te pudełeczka kosztowały mnie kolejno 8, 20 i 2 dolary

jest o nim całe podforum na makeuptalk
A ile szła do Ciebie paczka? Czy polski urząd celny nie zafundował niespodzianki?
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 13:51   #1835
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
A ile szła do Ciebie paczka? Czy polski urząd celny nie zafundował niespodzianki?
Paczka najdłużej szła tydzień kalendarzowy (ale były święta po drodze) i za każdym razem wybierałam przesyłkę standardową, która niby miała dotrzeć w ciągu 30 dni
Z urzędem żadnych problemów - na paczce jest zawsze zadeklarowana wartość
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 14:48   #1836
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aga3304 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie!
Miałam lucky2 i 4 oraz mini3, często dają jakieś gratisowe punkty do wydania w ich sklepie, więc te pudełeczka kosztowały mnie kolejno 8, 20 i 2 dolary

jest o nim całe podforum na makeuptalk
Jak ja Tobie tej 3 zazdroszczę
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 15:13   #1837
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Jak ja Tobie tej 3 zazdroszczę
Za samą rejestrację dostaniesz punkty o wartości 10$ + na różnych blogach są kody na 3$, więc o ile pojawi się kolejna wersja miniboxa to będzie Cię kosztował tyle samo uprzedzam, że to uzależnia
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 16:08   #1838
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Peeling, jakiego ostatnio używam, to wyłącznie St.Ives Apricot Lubię porządne zdzieraki, azjatyckie peelingi mi nie pasują.

Nie ma znaczenia, czy się opalasz - słońce działa na skórę i tak, nawet jak chodzisz po mieście. Dlatego, szczególnie wiosną i latem, dobrze się zaopatrzyć w taki z najwyższym filtrem. Tym bardziej, jeśli zależy Ci na utrzymaniu młodo wyglądającej cery


Jeszcze nie. Jak skończy mi się nivea, to kupię ten różowy dla dzieci, zawiera tylko filtry mineralne.

EDIT: Tu są informacje i jedna opinia:
http://www.ratzillacosme.com/?s=4ddc...mid=37057&taxo[0][name]=product&taxo[0][term]=sunscreens&taxo[1][name]=skin-type&taxo[1][term]=wqsftaxoall&taxo[2][name]=sos&taxo[2][term]=wqsftaxoall&taxo[3][name]=brand&taxo[3][term]=sunkiller&taxo[4][name]=classifications&taxo[4][term]=wqsftaxoall&taxo[5][name]=ingredient&taxo[5][term]=wqsftaxoall&skeyword=&wq sfsubmit=SEARCH

Kurczę, link nie działa >< wejdź w sekcję "search" po lewej, wybierz "sunscreens" menu PRODUCTS i "sunkiller" w menu BRAND.
Dzięki. Już odkryłam kiedyś tą stronę, ale nie wiedziałam, że można tak wyszukiwać po typie produktu i marce.
Ja zadowolona jestem z Hada Labo UV creamy gel, ale wolałabym coś tańszego niż 50 PLN. No i zależy mi na PA++++.
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 16:27   #1839
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Znacie coś podobnego do Sulwhasoo Renodigm Ex Dual Care Cream, ale z wyższym SPF i PA? Chodzi mi o filtr z ochroną Thermal Protection Factor, chroniący przed infrared rays.


Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Czy ktoś tutaj miał/ma/zamawia memeboxa?

pociekła mi ślina aż na czubki butów, jak odkryłam, że takowe coś istnieje i teraz myślę, czy warto?
Pierwsze pudełko kupiłam w grudniu, potem jeszcze kilka, 90% kosmetyków z tych pudełek zupełnie mi nie pasuje i leżą gdzieś w szufladach, bo to skład mi nie pasuje, bo coś podrażnia lub zapycha, bo czegoś nie używam. Od czasu do czasu warto się skusić, bo trafiają się fajne kosmetyki, ale jeżeli zwraca się uwagę na składy kosmetyków, to można być zawiedzionym.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 17:06   #1840
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dzięki. Utwierdziłam się w przekonaniu, że box musi być mój ^^ czaję się na detox i ten inspirowany stylem koreańskich celebrytów.


Próbował ktoś już Skin79 zielonego bb?

Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 17:11   #1841
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Od czasu do czasu warto się skusić, bo trafiają się fajne kosmetyki, ale jeżeli zwraca się uwagę na składy kosmetyków, to można być zawiedzionym.
Az tak źle z tymi składami

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez aga3304 Pokaż wiadomość
Za samą rejestrację dostaniesz punkty o wartości 10$ + na różnych blogach są kody na 3$, więc o ile pojawi się kolejna wersja miniboxa to będzie Cię kosztował tyle samo uprzedzam, że to uzależnia
Ja zamawiałam. Mam mini #2 i czekam na meme13. Bronie się rekami i nogami by nie kliknąć Na mini3 nie zdążyłam , ostatni rzut lucky boxów starszych też
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 17:19   #1842
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Dzięki. Utwierdziłam się w przekonaniu, że box musi być mój ^^ czaję się na detox i ten inspirowany stylem koreańskich celebrytów.


Próbował ktoś już Skin79 zielonego bb?

Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
Ja próbowałam zielonego BB od Skin79 i moje wrażenia są pozytywne, ale zdecydowanie jest to krem BB na zimę!
A to dlatego, że jest bardzo, bardzo jasny (pisze to osoba z porcelanową cerą ) . Poza tym przyjemna konsystencja, dobrze nawilża, pachnie świeżo -nieco jak ogórek albo aloes, myślę że byłby dobry dla cery wrażliwej lub przesuszonej. Na pewno do niego wrócę, ale najwcześniej w listopadzie/grudniu .
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 17:22   #1843
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Ja próbowałam zielonego BB od Skin79 i moje wrażenia są pozytywne, ale zdecydowanie jest to krem BB na zimę!
A to dlatego, że jest bardzo, bardzo jasny (pisze to osoba z porcelanową cerą ) . Poza tym przyjemna konsystencja, dobrze nawilża, pachnie świeżo -nieco jak ogórek albo aloes, myślę że byłby dobry dla cery wrażliwej lub przesuszonej. Na pewno do niego wrócę, ale najwcześniej w listopadzie/grudniu .
Ja chyba sie wybielę Tylko Missha 23 mi pozostala a tak chcialam cos nowego innisfree podobno ma jakieś ciemniejsze ale próbek to nie widziałam
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 17:53   #1844
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Az tak źle z tymi składami
Zależy co kto lubi, jest i dobrze i źle Mnie często coś zapycha, więc mało z produktów mi pasuje, ale bardzo lubię LJH Vita-Propolis Ampoule, olejek Goodal, który był chyba dwa razy już, Re:cipe Slowganic Cleanser.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 17:59   #1845
lori05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ja mam tłustą cerę i mnie zielony Dollish paskudnie zapchał. On ma olej roślinny w składzie. Fe.

Natomiast Orange jest w porządku.
Bardzo dziękuję .
Trochę naczytałam się pozytywnych opinii o Dollish, jaki to świetny, lekki, co on robi z twarzą i w ogóle już chciałam zamawiać. Ale jak olej roślinny to nie będzie miło.
W takim razie zdecyduję się na Orange .
lori05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 18:06   #1846
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Ja próbowałam zielonego BB od Skin79 i moje wrażenia są pozytywne, ale zdecydowanie jest to krem BB na zimę!
A to dlatego, że jest bardzo, bardzo jasny (pisze to osoba z porcelanową cerą ) . Poza tym przyjemna konsystencja, dobrze nawilża, pachnie świeżo -nieco jak ogórek albo aloes, myślę że byłby dobry dla cery wrażliwej lub przesuszonej. Na pewno do niego wrócę, ale najwcześniej w listopadzie/grudniu .
O kurcze, serio? To ja chyba skuszę się na niego, nawet latem staram się nie opalać wiec byłby jak znalazł

Wysłane z mojego S4
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 19:19   #1847
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Ja próbowałam zielonego BB od Skin79 i moje wrażenia są pozytywne, ale zdecydowanie jest to krem BB na zimę!
A to dlatego, że jest bardzo, bardzo jasny (pisze to osoba z porcelanową cerą ) . Poza tym przyjemna konsystencja, dobrze nawilża, pachnie świeżo -nieco jak ogórek albo aloes, myślę że byłby dobry dla cery wrażliwej lub przesuszonej. Na pewno do niego wrócę, ale najwcześniej w listopadzie/grudniu .
Dzięki ^^

Jak jasny? Jaśniejszy, niż Missha 13? Bo ona dla mnie ciut ciemnawa jest...

Skoro jednak taki ekstremalny, to zacznę od kupienia próbek.
Ebayu, nadchodzę!
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 20:49   #1848
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

To jest najjaśniejszy bebik z jakim miałam do czynienia, także polecam najpierw próbki . Nie miałam do czynienia z Missha #13, ale jeśli chodzi o Missha #23 to jest jaśniejszy nawet o 2-3 tony.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 22:19   #1849
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Polecam zacząć od próbek, mnie zielony skin strasznie zapchał a szkoda bo kolor idealny dla mnie
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 05:48   #1850
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Zależy co kto lubi, jest i dobrze i źle Mnie często coś zapycha, więc mało z produktów mi pasuje, ale bardzo lubię LJH Vita-Propolis Ampoule, olejek Goodal, który był chyba dwa razy już, Re:cipe Slowganic Cleanser.
To prawda olejek jest rewelacyjny i mega wydajny. Spróbowałam go na końcówki ale jakos u mnie sie nie sprawdził za to do twarzy
Szkoda ze 15 nie widziałam na e-bayu bo 100 ml to zdecydowanie za dużo
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 08:28   #1851
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Pierwsze pudełko kupiłam w grudniu, potem jeszcze kilka, 90% kosmetyków z tych pudełek zupełnie mi nie pasuje i leżą gdzieś w szufladach, bo to skład mi nie pasuje, bo coś podrażnia lub zapycha, bo czegoś nie używam. Od czasu do czasu warto się skusić, bo trafiają się fajne kosmetyki, ale jeżeli zwraca się uwagę na składy kosmetyków, to można być zawiedzionym.
ja nie ogarniam tego jarania się boxami, może dlatego że nie lubię niespodzianek Mam problematyczną cerę, lubię sama dobierać sobie kosmetyki które faktycznie potrzebuję i wizja tego że nie wiem co dostanę a jak patrzę na zawartość to jakieś błyszczyki, miniaturki do włosów lub ciała, nie podoba mi się to co dają w tych pudełkach. Ze dwa mini produkty mi wpadły w oko spośród chyba 8 pudełek prezentowanych gdzieś na blogu

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Dzięki ^^

Jak jasny? Jaśniejszy, niż Missha 13? Bo ona dla mnie ciut ciemnawa jest...

Skoro jednak taki ekstremalny, to zacznę od kupienia próbek.
Ebayu, nadchodzę!
nie wiem czy taki ekstremalny, lepiej właśnie próbki wziąć, quench(strefa próżniaka blog) pisała że błyskawicznie oksyduje i u niej wygląda jak ślimakowy. Ja jestem blada za ciemny jest dla mnie Tony Moly cc, Su:m37 cc, a ślimak ze Skina o którym piszą że niby ektremalnie jasny i wręcz biały jest dla mnie za ciemny o jakieś 3 tony Mam też Tony Moly luminous goddess aura bb cream, skusiły mnie zdjęcia na których wyglądał jaśniutko na azjatyckich twarzach, wręcz był biały w porównaniu do szyi i pisały że porcelanowy. I co? Za ciemny Nie ma jasnych bb i cc
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 08:45   #1852
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ja nie ogarniam tego jarania się boxami, może dlatego że nie lubię niespodzianek Mam problematyczną cerę, lubię sama dobierać sobie kosmetyki które faktycznie potrzebuję i wizja tego że nie wiem co dostanę a jak patrzę na zawartość to jakieś błyszczyki, miniaturki do włosów lub ciała, nie podoba mi się to co dają w tych pudełkach. Ze dwa mini produkty mi wpadły w oko spośród chyba 8 pudełek prezentowanych gdzieś na blogu
Mam podobne podejście, jakoś te pudełka kompletnie mnie nie jarają. Ten nasz polski szał ominęłam szerokim łukiem, nawet mnie nie kusiło, by któreś subskrybować, czy nawet dokonać jednorazowego zakupu. Choć edycja na dzień mamy nie pamiętam już, którego [shine..?] była całkiem ciekawa, ale to dlatego, że dawali produkty organique, a ja lubię naturalki
Tym samym też azjatyckie także puściłam 'mimo uszu'
Zdecydowanie wolę zainwestować w jeden porządny, sprawdzony kosmetyk
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 10:02   #1853
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ja nie ogarniam tego jarania się boxami, może dlatego że nie lubię niespodzianek Mam problematyczną cerę, lubię sama dobierać sobie kosmetyki które faktycznie potrzebuję i wizja tego że nie wiem co dostanę a jak patrzę na zawartość to jakieś błyszczyki, miniaturki do włosów lub ciała, nie podoba mi się to co dają w tych pudełkach. Ze dwa mini produkty mi wpadły w oko spośród chyba 8 pudełek prezentowanych gdzieś na blogu

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

No dokładnie to samo mogę napisać Na początku myślałam sobie, o matko, też chcęęęę! Ale jak potem zaczęłam przeglądać zawartość kolejnych pudełek na blogach, stwierdziłam, że dla mnie byłaby to kompletna strata kasy, praktycznie nic mi się nie podobało.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 10:22   #1854
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Mam podobne podejście, jakoś te pudełka kompletnie mnie nie jarają. Ten nasz polski szał ominęłam szerokim łukiem, nawet mnie nie kusiło, by któreś subskrybować, czy nawet dokonać jednorazowego zakupu. Choć edycja na dzień mamy nie pamiętam już, którego [shine..?] była całkiem ciekawa, ale to dlatego, że dawali produkty organique, a ja lubię naturalki
Tym samym też azjatyckie także puściłam 'mimo uszu'
Zdecydowanie wolę zainwestować w jeden porządny, sprawdzony kosmetyk
to chyba ogólnoświatowy szał jest.
ja nieraz kupuję koreańskie kosmetyki w ciemno i jestem zwykle zadowolona. Zobaczymy, co przyniesie mi pudełko ^^

Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 14:06   #1855
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mnie te boxy też nie kuszą . Połowa produktów mnie nie zachwyca, a z drugą nie wiedziałabym co zrobić, bo raczej wolę zużyć jeden krem do końca niż stosować kilka naraz. Strata kasy i tyle. No ale co kto tam woli.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 17:32   #1856
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja jak dostawałam próbki produktów przy okazji zakupów to byłam zachwycona azjatyckimi kosmetykami, wszystko mi pasowało :p Myślałam, że wszystko jest dużo lepsze i można właściwie brać w ciemno. Jednak później przychodziły coraz to gorsze rzeczy. Gdybym miała płacić za coś (no bo niewiadomo co) co niekoniecznie by mi pasowało i później się walało po kątach to bez sensu (a już o polskich boxach to w ogóle nie ma mowy )
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 18:08   #1857
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

No dokładnie . Wbrew pozorom sporo z tych kosmetyków nie jest wcale taka wspaniała. Na początku też byłam wszystkim zachwycona, a potem jednak okazywało się, że wiele z tego nie nadaje się do mojej cery.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 18:22   #1858
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Ja jak dostawałam próbki produktów przy okazji zakupów to byłam zachwycona azjatyckimi kosmetykami, wszystko mi pasowało :p Myślałam, że wszystko jest dużo lepsze i można właściwie brać w ciemno. Jednak później przychodziły coraz to gorsze rzeczy. Gdybym miała płacić za coś (no bo niewiadomo co) co niekoniecznie by mi pasowało i później się walało po kątach to bez sensu (a już o polskich boxach to w ogóle nie ma mowy )
Dlatego ja kupuję jak mam punkty meme
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 19:33   #1859
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Ktory sprzedawca ma w swojej ofercie BB Dr G? Chcialam kupic najpierw jakies probki,zeby sprawdzic czy bedzie mi pasowal ,ale nie moge cos znalezc... Chodzi mi glownie o ebay.uk
up up
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 20:32   #1860
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
up up
newcre8tive
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.