Prawa moderatora - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-13, 19:59   #31
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Też tak robię .


Ale uważam,że jeśli moderator nie ma jurysdykcji na danym wątku/forum-nie powinen na nim wpadać w moderatorski ton,żeby nie zmylać użytkowników.
dokladnie.To zdaje sie jest zawarte w regulaminie moderatorów??tzn chodzi o udzielanie upomnien i pkt
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:00   #32
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Też tak robię .


Ale uważam,że jeśli moderator nie ma jurysdykcji na danym wątku/forum-nie powinen na nim wpadać w moderatorski ton,żeby nie zmylać użytkowników.
Gdybym napisała: "Freso, nie wyrażaj się tak, bo łamiesz regulamin", to chyba też by był moderatorski ton
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:00   #33
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Albo beda się wszyscy wypowiadać: "ooo, nasi moderatorzy to sa super" albo wcale, bo zwyczajnie nikt nie ma ochoty sie narazić.
Święta prawda Lubo-tylko że można napisać w wątku "Sylwio, nie zgadzam się z Tobą i Twoimi poglądami", ale i można też napisać:
"Ciekawe czy Złos lub Aga czytają ten wątek i wysnuli wnioski co do moderatorek, czy wiedzą kogo mają? Ja bardzo uważnie czytam i zwracam uwagę kto co napisał.Uważam za bardzo dla mnie obraźliwy ten wątek, bo właśnie wiekiem pasuję do tych opluwanych staruch,chociaż nigdy nie spotkałam się z chamstwem co do mojej osoby w pojazdach, a raczej odwrotnie(może dla mnie są specjalne trasy?).O ile pamiętam nie tak dawno dziewczyna dostała bana, za przechwałki i ubliżanie w innym wątku - a był mniej obrażliwy niż ten .No cóż pewnie szefostwo nie czyta tego, bo nie reaguje, a część maderatorek, która powinna świecić tu przykładem, sama należy do zbuntowanych i ...Nawet nie czują się winne,za swoje zachowanie i jeszcze myślą, że są super kulturalne.Lexi jesteś tak kulturalną i miłą dziewczyną, chyba musi ci być wstyd za część twoich koleżanek moderatorek- współczuję.Są tak zacietrzewione,że nie potrafią nawet zrozumieć co się im napisało.Złosiu, czytasz to?Muszę przyznać ,że jestem na kilku forach, ale nigdzie nie czułam się opluwana , bo jestem stara.Tu też są wątki super miłe, ale ten?"
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:08   #34
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Święta prawda Lubo-tylko że można napisać w wątku "Sylwio, nie zgadzam się z Tobą i Twoimi poglądami", ale i można też napisać:
"Ciekawe czy Złos lub Aga czytają ten wątek i wysnuli wnioski co do moderatorek, czy wiedzą kogo mają? Ja bardzo uważnie czytam i zwracam uwagę kto co napisał.Uważam za bardzo dla mnie obraźliwy ten wątek, bo właśnie wiekiem pasuję do tych opluwanych staruch,chociaż nigdy nie spotkałam się z chamstwem co do mojej osoby w pojazdach, a raczej odwrotnie(może dla mnie są specjalne trasy?).O ile pamiętam nie tak dawno dziewczyna dostała bana, za przechwałki i ubliżanie w innym wątku - a był mniej obrażliwy niż ten .No cóż pewnie szefostwo nie czyta tego, bo nie reaguje, a część maderatorek, która powinna świecić tu przykładem, sama należy do zbuntowanych i ...Nawet nie czują się winne,za swoje zachowanie i jeszcze myślą, że są super kulturalne.Lexi jesteś tak kulturalną i miłą dziewczyną, chyba musi ci być wstyd za część twoich koleżanek moderatorek- współczuję.Są tak zacietrzewione,że nie potrafią nawet zrozumieć co się im napisało.Złosiu, czytasz to?Muszę przyznać ,że jestem na kilku forach, ale nigdzie nie czułam się opluwana , bo jestem stara.Tu też są wątki super miłe, ale ten?"
Moim (skromnym ) zdaniem tę wypowiedź Robótki moglibyśmy już zostawić w spokoju... W jakimś stopniu przyczyniła się ona do powstania tego wątku, ale jednak nie jest to wątek o tej wypowiedzi tylko o pewnym problemie.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:10   #35
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Prawa moderatora

Starucha-też się odniosę do tego określenia ,jakby nie było ,bardzo zaostrzyło sytuację ale
...za przeproszeniem ,gdy opowiadamy dowcip oczywiście w ''Usmiechnij się'' ''...i starucha podeszła do Jasia i Małgosi...''
to raczej oczywiste ,ze nikt o zdrowych zmysłach zamętu robić nie będzie ,ale użyte w wątku ''starsze panie ....'' no wybaczcie ale reakcja raczej powinna nastapić ze strony moderatora,
to tak jakby na analogicznym wątku ''zachowania młodych....''
ktoś użył '' ... a wtedy ta gówniara....'' to pewnie tez nie jedna osoba czuła się obrażona,nawet jakby ja to personalnie nie tyczyło
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:12   #36
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
dokladnie.To zdaje sie jest zawarte w regulaminie moderatorów??tzn chodzi o udzielanie upomnien i pkt


3. Każdy moderator zajmuje się swoim forum i nie pisze moderatorskich postów / upomnień na "nieswoim" forum, najwyżej wysyła PW do odpowiedniego moderatora, jeśli zauważy nieprawidłowości.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:18   #37
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość


3. Każdy moderator zajmuje się swoim forum i nie pisze moderatorskich postów / upomnień na "nieswoim" forum, najwyżej wysyła PW do odpowiedniego moderatora, jeśli zauważy nieprawidłowości.
To prawda, ale każdy Mod jest widoczny jako MOD na wszystkich forach - więc odbior może byc taki, że Mod upomina słownie (nawet jesli wg siebie wyrazi tylko swoje zdanie).

Zalożę się że malo osób zna waszą "jurysdykcję" a druga częśc w małym procencie zada sobie trud zeby ją sprawdzic
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 20:23   #38
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez palomino

Zalożę się że malo osób zna waszą "jurysdykcję" a druga częśc w małym procencie zada sobie trud zeby ją sprawdzic
tak jakbyś o mnie mówiła!!
nie mam bla-de-go pojęcia kto gdzie jest szeryfem
ale prawda jest taka...
że bałam się o tym napomknąć bo pewnie to było moim obowiązkiem się
się z tym zapoznać

201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:29   #39
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Prawa moderatora

Ale jesli ktos przesiaduje na plotkowym juz od jakiegos czasu to sie orientuje kto jest tam modem i kto najczesciej wlepia punkciki.??
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:33   #40
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez palomino Pokaż wiadomość
To prawda, ale każdy Mod jest widoczny jako MOD na wszystkich forach - więc odbior może byc taki, że Mod upomina słownie (nawet jesli wg siebie wyrazi tylko swoje zdanie).

Zalożę się że malo osób zna waszą "jurysdykcję" a druga częśc w małym procencie zada sobie trud zeby ją sprawdzic
Ale to już jest problem użytkownika, że nie zapoznał się z regulaminem
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:33   #41
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Alez mój duch jest nad wyraz spokojny. Aż za spokojny. I właśnie udaje się wraz z moim ciaem na jakiś film mrożący krew w żyłach. Coby się rozruszać

A tak nawiasem mówiąc, nie wiem na co liczyła Aga zakładająć ten watek.
Ja sie ze trzy razy zastanowiłam, zanim cos tu napisałam
Bo kto chce się narazić modom? Nikt. Ja tez nie chce. Chociaz w moim wypadku, już przepadło.

Albo beda się wszyscy wypowiadać: "ooo, nasi moderatorzy to sa super" albo wcale, bo zwyczajnie nikt nie ma ochoty sie narazić.
Luba ja też się trzy razy zastanowiłam zanim go założyłam. Jesteśmy dorośli i chyba warto porozmawiać.
Chyba nikt nie oczekuje poklasku, ani nie mówimy o "narażaniu się".
Chodzi o pewne zasady panujące na forum i o skomplikowaną rolę moderatorów. Pewnie to by było prostsze, gdyby kolor moda pojawiał się tylko na ich moderowanym forum, ale tak się nie da Nie ma takiej możliwości od strony technicznej.

Może po wymianie opinii na temat praw i obowiązków moderatorów obraz będzie pełniejszy i obie strony pójdą na jakieś kompromisy.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 20:40   #42
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Ale jesli ktos przesiaduje na plotkowym juz od jakiegos czasu to sie orientuje kto jest tam modem i kto najczesciej wlepia punkciki.??
no aż tak nie przesiaduję jak niektórzy
oczywiście część modów kojarzę/ własnie przez soczystą zieleń/ ale widzisz kto gdzie punkcki wlepia tego już nie przuważyłam
i stąd moja niewiedza / i oczywiście z lenistwa i niezdyscyplinowania /
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:42   #43
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Ale to już jest problem użytkownika, że nie zapoznał się z regulaminem
A od kiedy szarzy Uzytkownicy są poinformowani że powinni się także zapoznac z regulaminem dla modów? bo właśnie w nim jest ten zapis.

To jakieś nowum
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:44   #44
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
że bałam się o tym napomknąć bo pewnie to było moim obowiązkiem się
się z tym zapoznać
niom - pod groźbą rozstrzelania
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:45   #45
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Ale jesli ktos przesiaduje na plotkowym juz od jakiegos czasu to sie orientuje kto jest tam modem i kto najczesciej wlepia punkciki.??
(Przerwa na reklamy )


A jesli nie? Ze się posłuze przykładem robótki: nie przesiaduje, nie wie i dla niej mod to mod. Jej wina, że nie wie, że nie zna regulaminu i dodatkowo jeszcze regulaminu modów i nie wie, ze mod jest modem tylko u siebie...

Dodatkowo posłużę się swoim przykładem: przesiaduję ale tak dokładnie i do końca nie wiem kto jest gdzie modem. Dla mnie także mod to mod. Moja wina...

Zamiast ogladać film ide kuć na pamięć gdzie kto moduje. Albo sciągę sobie napiszę i na monitorze powieszę...

Ale tak na poważnie, to ja jednak bym postulowała o trochę rozwagi przy upominaniu. Mimo wszystko mod to dla większości mod, nawet na "cudzym" poletku... I podkreslam, nie mówie tu o wypowiedziach, ale o upomnieniach. Lepiej sie powstrzymać, albo upoważnionemu do tego modowi zwrócić na to uwagę, niż upominać osobiście.
I znów powtórzę: moim zdaniem. Jako zwykłego, szarego użytkownika.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:48   #46
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 574
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Zamiast ogladać film ide kuć na pamięć gdzie kto moduje. Albo sciągę sobie napiszę i na monitorze powieszę...
.
Lubo - sciage, sciage mamy

tara ta tam ta tam

http://www.wizaz.pl/forum/showgroups.php
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:53   #47
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez palomino Pokaż wiadomość
A od kiedy szarzy Uzytkownicy są poinformowani że powinni się także zapoznac z regulaminem dla modów? bo właśnie w nim jest ten zapis.

To jakieś nowum
Regulamin Forum
4. Pamiętaj, że Moderator to też Użytkownik, który na Wizaż.pl wchodzi dla przyjemności i z chęci niesienia pomocy innym. (...)
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:57   #48
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Lubo - sciage, sciage mamy

tara ta tam ta tam

http://www.wizaz.pl/forum/showgroups.php
ooo dzięki awio, wielkie dzieki...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 20:57   #49
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Lubo - sciage, sciage mamy

tara ta tam ta tam

http://www.wizaz.pl/forum/showgroups.php
My mamy az 4 administratorow:
Akka
BaBunia
Baku
zlosliwiec
??
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 20:58   #50
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Prawa moderatora

Luba, ja tam nie sądzę, żebyś się narażała
Poklasku też nie oczekuję i myślę, że żadna z nas.

I przyznaję, że staram się pilnować tego, co piszę i jak piszę, szczególnie, jeśli w jakikolwiek sposób zwracam komuś uwagę. Bo tak - nick mam zielony, podpis "Moderator" też mam i to na to użytkownik najpierw spojrzy. A nie na to, czy figuruję w spisie moderatorów, który widnieje na dole każdego forum ().

Wydaje mi się, że osoby które na forum są już trochę bez kłopotu rozróżnią, kiedy zwracam im uwagę jako moderator, a kiedy piszę jako użytkownik. Ale nie zakładam, że każda osoba na forum tego rozróżnienia dokona. Raczej "wystraszy się" zielonego nicka, biorąc moje słowa bardziej "do siebie". (Łajka, czy to ze mną jakiś zatarg na forum miałaś? )
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:00   #51
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
My mamy az 4 administratorow:
Akka
BaBunia
Baku
zlosliwiec
??
Ano mamy

Teraz wszyscy obecni zaczną się spisem moderatorów interesować
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:05   #52
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Regulamin Forum
4. Pamiętaj, że Moderator to też Użytkownik, który na Wizaż.pl wchodzi dla przyjemności i z chęci niesienia pomocy innym. (...)
No i?
to wcale nie znaczy tyle samo co "tylko moderator danego forum jest w mocy skutecznie udzielic ci upomnienia" (lub cos podobnego bardziej ludzkim językiem)
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:15   #53
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Prawa moderatora

Sylwia- wyjasnij mi proszę - skąd ta potrzeba cytowania słów Robótki - wszyscy czytali je kilkakrotnie... moim zdaniem jest to złośliwe.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:17   #54
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Moim (skromnym ) zdaniem tę wypowiedź Robótki moglibyśmy już zostawić w spokoju... W jakimś stopniu przyczyniła się ona do powstania tego wątku, ale jednak nie jest to wątek o tej wypowiedzi tylko o pewnym problemie.
Podpisuje sie obiema rękami. Przesadzilaś sylwia.gda.Pomyśl o Robótce a nie tylko o sobie.
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:20   #55
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
=starsza pani;3450088.Pomyśl o Robótce a nie tylko o sobie.
Ależ myślę o robótce. To myślenie sprawiło, że nie przespałam dwóch nocy.

A zacytowałam robótkę innej wizażance, bo zaistniała potrzeba.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:23   #56
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Prawa moderatora

Zgadzam się z tym, że moderator to normalny uzytkownik forum, majacy prawo do wlasnej, czasem kontrowersyjnej opinii.

Najwzniejszy jest (jak dla mnie) obiektywizm, który powinien cechowac osobe moderatora, jako osoby pilnujacej porzadku na forum oraz majacej pewna wladze przez dawanie ostrzezen, banow itp.

Moderator może miec rozne poglady, zdanie na dany temat. Powinien jednak reagowac na chamskie wypowiedzi, łamanie regulaminu przez uzytkownikow, niezaleznie od tego "po ktorej stronie barykady stoi".

Wątek, który spowodowal dyskusje na ten temat wzbudzil wiele emocji, na pewno niektorym osobom bylo przykro. Badzmy jednak szczerzy czesto tak sie zdarza, że wypowiedzi zamieszczane na forum rania czyjes uczucia.

Nie byl to pierwszy, ani tym bardziej ostatni watek, w ktorym strony dyskusji daly sie ponies emocjom i skonczylo sie to tak, a nie inaczej.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2007-01-13 o 21:33 Powód: literówka
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:25   #57
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, że moderator to normalny uzytkownik forum, majacy prawo do wlasnej, czasem kontrowersyjnej opinii.

Najwzniejszy jest (jak dla mnie) obiektywizm, który powinnien cechowac osobe moderatora jako osoby pilnujacej porzadku na forum oraz majaca pewna wladz przez dawanie ostrzezen, banow itp.

Moderator może miec rozne poglady, zdanie na dany temat. Powinien jednak reagowac na chamskie wypowiedzi, łamanie regulaminu przez uzytkownikow, niezaleznie od tego "po ktorej stronie barykady stoi".
Podpisuję się obiema rękoma (rękami?)
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:32   #58
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, że moderator to normalny uzytkownik forum, majacy prawo do wlasnej, czasem kontrowersyjnej opinii.

Najwzniejszy jest (jak dla mnie) obiektywizm, który powinien cechowac osobe moderatora jako osoby pilnujacej porzadku na forum oraz majaca pewna wladz przez dawanie ostrzezen, banow itp.

Moderator może miec rozne poglady, zdanie na dany temat. Powinien jednak reagowac na chamskie wypowiedzi, łamanie regulaminu przez uzytkownikow, niezaleznie od tego "po ktorej stronie barykady stoi".

Wątek, który spowodowal dyskusje na ten temat wzbudzil wiele emocji, na pewno niektorym osobom bylo przykro. Badzmy jednak szczerzy czesto tak sie zdarza, że wypowiedzi zamieszczane na forum rania czyjes uczucia.

Nie byl to pierwszy, ani tym bardziej ostatni watek, w ktorym strony dyskusji daly sie ponies emocjach i skonczylo sie to tak, a nie inaczej.
Otóż to... obiektywizm. OBIEKTYWIZM
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:34   #59
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Prawa moderatora

Nie zgadzam się z tym, że zaistniała taka potrzeba - jeśli jest potrzeba - można samemu przeczytać dany wątek, czy też dotrzeć do odpowiedniej wypowiedzi.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:37   #60
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Prawa moderatora

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z tym, że zaistniała taka potrzeba - jeśli jest potrzeba - można samemu przeczytać dany wątek, czy też dotrzeć do odpowiedniej wypowiedzi.
O tym, czy zaistniała potrzeba, czy nie, decyduje osoba która cytuje. Ależ mi się się ładnie rymuje
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.