bourjois 10 hour sleep effect a cera mieszana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-18, 00:03   #1
eskamoro
Raczkowanie
 
Avatar eskamoro
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47

bourjois 10 hour sleep effect a cera mieszana


Witam!
Mam pytanie odnośnie podkładu bourjois 10 hour sleep effect .Czy nadaje się on dla cery mieszanej,z zaskórnikami i rozszerzonymi porami, czy zatyka on pory? Nie chciałabym również żeby pojawiły się inne niespodzianki. ..moja skóra ma również tendencje do błyszczenia się, czy ten podkład nadaje się dla mnie?
__________________
eskamoro
eskamoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 08:32   #2
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: bourjois 10 hour sleep effect a cera mieszana

Idx do drogerii i popros o probki. Podklad jest bardzo lekki, nie matuje i nie kryje. Kazda skora reaguje inaczej na podklad. Moze Tobie będzie pasowal?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 15:06   #3
Maadziara_
Przyczajenie
 
Avatar Maadziara_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 22
GG do Maadziara_
Dot.: bourjois 10 hour sleep effect a cera mieszana

Mam cerę mieszaną, używam tego podkładu od 3 dni i nie zauważyłam, żeby zatykał pory. Wygląda bardzo naturalnie (mam odcień 74), jest lekki i cera rzeczywiście wygląda na świerzą i wypoczętą, nie błyszczy się nawet po kilku godzinach (ale może to zasługa kremu matującego, który nakładam pod podkład). Jak dla mnie jedynym minusem jest to, że nie kryje drobnych niedoskonałości - konieczne jest użycie korektora. Generalnie jest to raczej krem tonujący, niż podkład, ale szczerze polecam
__________________
" Szczęście to po prostu skurcz serca, którego doznaje się czasami, kiedy człowieka przepełnia taka radość, że wprost trudno ją znieść. Znika równie szybko, jak się pojawia. I nie ma go, dopóki nie nadejdze znowu, by sprawić, że człowiek uzna życie za najwspanialszy dar... "
Maadziara_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 18:43   #4
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: bourjois 10 hour sleep effect a cera mieszana

Też mam cerę mieszaną i do tego jeszcze używam filtra, więc świecę się po tym na kilometr. Dostałam próbkę tego podkłady i chyba go kupię, bo efekt bardzo mi się podobał. Wyrównuje koloryt cery, lekko zbladły pod nim naczynka koło nosa, nie matuje to fakt, ale po popudrowaniu nie świeci się, a efekt trzyma się bardzo długo. Dawno żaden podkład tak mi się nie spodobał.
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 20:41   #5
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: bourjois 10 hour sleep effect a cera mieszana

a mnie zapchał nie pojawiają się nowe zaskórniki ale wyskakują większe niespodzianki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 09:45   #6
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: bourjois 10 hour sleep effect a cera mieszana

Ja używam go trzeci dzień, także do cery mieszanej. Podkład jest fajny lekki, nie kryje i nie matuje. Dla cer bez niespodzianek. Mnie podoba się bardzo. Buzia ma ładny kolor, jest żywa i świeża, ale czoło i nos błyszczą się jak zwykle. Strefę T trzeba przypudrować. Jeśli komuś przeszkadza oczywiście.
Mnie nic nie zatkało. Jestem zadowolona i chyba go kupię.

Mam kolor 74. Wychodzi super naturalny efekt.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 12:55   #7
agacik1891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: bourjois 10 hour sleep effect a cera mieszana

Używam tego podkładu od 3 dni - mam najjaśniejszy odcień, chyba 71.
Mam cere mieszaną z popękanymi naczynkami i wypryskami.
Podkład nie matuje i nie kryje - no ale producent tego nie obiecywał.
Ma lekką konstystencje, ładnie stapia się ze skórą i mnie nie zapycha.
Mimo braku krycia i matowienia efekt na buzi bardzo mi sie podoba - skóra jest rozświetlona, czerwone policzki delikatnie przykryte a sińce pod oczami jakby mniej widoczne. Większych niespodzianek niestety nie kryje - ale od czego jest korektor ? Proponuje udać sie po próbki i wyprobowac podklad na sobie bo każda skóra może reagować inaczej.
Pozdrawiam
Aga
agacik1891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 21:59   #8
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: bourjois 10 hour sleep effect a cera mieszana

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Podkład jest fajny lekki, nie kryje i nie matuje.
Co dla mnie niestety, ale go dyskwalifikuje.

Nie mam cery z dużymi problemami, ostatnio moja mieszana skóra się uspokoiła, nic (odpukać!) nie wyskakuje. Ale podkład nie kryje nawet najdrobniejszych, najdelikatniejszych plamek. Na mojej skórze jest widoczny (mam najjaśniejszy odcień, pasujący do cery), a nie mogę pozbyć się smug.

Oczywiście zgadzam się z dziewczynami, od czego jest korektor - ale podkład, który z moją twarzą nie robi nic, oprócz podkreślania suchych skórek (o których pojęcia nie miałam, ponieważ nawet połączenie podkładu Perfect Wear Avon ze skrobią ich nie uwydatniało) to już za dużo wad.

Trochę się zawiodłam, bo uwielbiam Bourjois, i odcień się pięknie zapowiadał... Mimo wszystko podkład nie dla mnie. Szkoda, no szkoda
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 19:58   #9
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: bourjois 10 hour sleep effect a cera mieszana

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Oczywiście zgadzam się z dziewczynami, od czego jest korektor - ale podkład, który z moją twarzą nie robi nic, oprócz podkreślania suchych skórek (o których pojęcia nie miałam, ponieważ nawet połączenie podkładu Perfect Wear Avon ze skrobią ich nie uwydatniało) to już za dużo wad.
Zgadzam się, odkrycie skórek dzięki podkładowi to prawdziwa trauma Ja o istnieniu moich dowiedziałam się dokładnie w ten sam sposób, tyle że główną rolę grał inny podkład - Rimmel Recover.

Natomiast co do Burżujka, to na szczęście żadnych skórek u mnie nie uwydatnia. I nie zapycha, co z czystym sumieniem mogę stwierdzić po około miesiącu jego używania. A ze względu na naprawdę śliczny kolor 71 jest obecnie moim faworytem.
Fakt, że nie matuje (czego zresztą nikt nie obiecywał) ale na strefę T nakładam dodatkowo skrobię i wtedy jest już świetnie.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 16:43   #10
Monorola
Raczkowanie
 
Avatar Monorola
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 369
Dot.: bourjois 10 hour sleep effect a cera mieszana

ja go mam od dwóch dni i na razie jestem bardzo zadowolona. Jest to w ogóle mój pierwszy podkład w życiu!, mam odcień 71 a że większych problemów (odpukać) z buzia na razie nie mam jest dla mnie wystarczający. Tylko ta cena
__________________
Monorola
Monorola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.