MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marce - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 07:24   #61
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Podobno BMW jeżdzą ludzie którzy chcą być kimś...a Mercedesami Ci którzy już kimś są...mi się bardzo podoba jak np babki jeżdzą BMW a faceci statecznym Mercedesemi- i to nie jest apropo rymowanki
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 19:08   #62
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

W 1970 roku, wspaniala Janis Joplin nagrala krotka piosenke a capella, Mercedes Benz.

Byla to piosenka "Polityczna", w formie protestu przeciwko konsumpcyjnemu stylowi zycia... stala sie jednak czyms wiecej... czysta reklama tej marki.


Posluchajmy Jenis Joplin....


Oh Lord, wont you buy me a Mercedes Benz ?
My friends all drive Porsches, I must make amends.
Worked hard all my lifetime, no help from my friends,
So Lord, wont you buy me a Mercedes Benz ?

Oh Lord, wont you buy me a color TV ?
Dialing for dollars is trying to find me.
I wait for delivery each day until three,
So oh Lord, wont you buy me a color TV ?

Oh Lord, wont you buy me a night on the town ?
I`m counting on you, Lord, please don`t let me down.
Prove that you love me and buy the next round,
Oh Lord, wont you buy me a night on the town ?

Everybody!

Oh Lord, wont you buy me a Mercedes Benz ?
My friends all drive Porsches, I must make amends,
Worked hard all my lifetime, no help from my friends,
So oh Lord, wont you buy me a Mercedes Benz ?



A oto wersja z 1972 roku.... Goose Creek Symphony


__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2009-07-12 o 05:35
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 06:47   #63
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość
Podobno BMW jeżdzą ludzie którzy chcą być kimś...a Mercedesami Ci którzy już kimś są...

Helen, pozwoliłam sobie przetłumaczyć i zacytować tą rymowankę kilku osobom tutaj.... o jakże się zdziwiłam, że nikt nie zaprzeczył, ale jeszcze podawali przykłady i to zarówno posiadacze BMW, jak i innych marek


Osobiście wolę Mercedesy od BMW, no ale X6 wzbudza we mnie bardzo ciepłe uczucia....
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 08:39   #64
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Eva, ja też gdy mówiłam to wielu osobom to większość się zgadzała ja też wolę Mercedesa niż BMW-choć betki mają swój urok i na ulicy zawsze się za nimi obejrzę a X6 jak mowisz to faktycznie malinka Jak dla mnie jest boska? A co sądzisz o powszechnym zdaniu że Mercedesy to auta emeryckie? Czy młodzi ludzie nie wyglądają śmiesznie w E lub S Klasie? Bo ML są raczej uniwersalne do wszytskich grup wiekowych
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 06:51   #65
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość
A co sądzisz o powszechnym zdaniu że Mercedesy to auta emeryckie? Czy młodzi ludzie nie wyglądają śmiesznie w E lub S Klasie? Bo ML są raczej uniwersalne do wszytskich grup wiekowych
Helen, ja odnoszę wrażenie, że Mercedes stał się ogólnie synonimem najwyższego statusu materialnego i społecznego w wielu krajach i jako taki jest osiągalny po przepracowaniu odpowiednio wielu, wielu lat i dopiero "na starość" człowiek sobie może Mercedesa kupić.

Do Mercedesa trzeba chyba "dorosnąć".... jak wiesz, mnie się to auto w ogóle wcześniej nie podobało, jeździłam Toyotą Camry, Nissanem Primerą i Hondą Accord... trafił mi się też i Fiat Marea, ale to "japończyki" były dla mnie autami do jeżdżenia.

Byłam bardzo sceptyczna, gdy zasiadałam pierwszy raz za kierownicę mojego ML.... ale się zakochałam i już nie chciałam z niego wychodzić.... teraz mam tak czasem, że biorę auto i robię sobie "spacer" po mieście, bo jazda nim sprawia mi ogromnie dużo przyjemności.


Widzę dość dużo młodych osób jeżdżących klasami C i E.... widuję dość dużo S klasy najczęściej prowadzonych przez "statecznych" ludzi ale widziałam też młodych w wersjach S63 AMG.

Moim zdaniem klasa C, jest super autem, krótkim takim zwrotnym pasującym młodym ludziom..... klasa E też, ale ma więcej powagi w sobie.

Jeśli komuś się podoba jazda Mercedesem i czuje się w nim dobrze, to co za znaczenie ile ma lat?

Ludzie którzy Mercedesa nie będą mieć nigdy (chyba, że wygrają w Lotto) i marzą o nim, zawsze będą komentować sąsiada/kę w Mercedesie.... inne auta tak w oczy nie kolą

Reasumując, aby jeździć Mercedesem, trzeba się w nim "poczuć", to nie zależy tak do końca od wieku ale od charakteru.... tak mi się właśnie wydaje. Posiadacze aut z gwiazdą są egocentrykami, bo nieśmiały, zakompleksiony człowiek, tego auta nie kupi, nie ma szans.

Sądzę, że psycholodzy mogliby śmiało stworzyć profil "Posiadacza Mercedesa".
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2009-07-07 o 07:12
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 08:49   #66
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Absolutnie zgadzam się z tym co napisałaś powyzej-jak się komuś podoba niech jeździ..ale Ty widzisz tych młodych w Mercedesach bo mieszkasz w specyficznym kraju...no i bogatym ale mniejsza o to...masz ML diesel czy benzyne?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 09:25   #67
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość
...masz ML diesel czy benzyne?
Na benzynę.... nie pytaj proszę tylko ile pali, bo nie mam pojęcia
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 09:27   #68
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Ok nie pytam ;P chociaż dla mnie spalanie jest istotne ...ale u Ciebie to pewnie benzyna tania jak barszcz
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 09:37   #69
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Zdecydowanie litr benzyny tańszy jest od litra wody

Chyba pali coś koło 15l bo klima działa cały czas.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 09:52   #70
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Na polskie warunki to sporo...a tak z innej beczki co robi blondynka w arabskim kraju? jesteś reporterką?podróżniczką?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 10:00   #71
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość
Na polskie warunki to sporo...a tak z innej beczki co robi blondynka w arabskim kraju? jesteś reporterką?podróżniczką?

Oj, Helen, kochana.... dłuuuugo by opowiadać, jak Ci się będzie chciało, to wejdź na wątek w moim podpisie o Emiratach, tam mniej więcej pisze, co i jak.

W skrócie: pracuję
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 10:54   #72
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Przekopałam narazie 3 stronki jesteś projektantem wnętrze super zajęcie...ja kończę taki trochę niepraktyczny kierunek i myślałam wlaśnie żeby pójść do szkoły projektowania wnętrze ...tylko nie wiem jakiej konkretnie...a Ty jak zdobyłas ten zawód?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:48   #73
Le Tigre
Raczkowanie
 
Avatar Le Tigre
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tu i teraz
Wiadomości: 364
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Oj, dawno tu nie zaglądałem, bo mam ostatnio istotniejsze sprawy na głowie, ale:

Cytat:
Napisane przez smarba1m Pokaż wiadomość

rozbawila mnie wypowiedz Le Tigre, stawiającego robienie kupy, siusianie, jedzenie, picie i oddychanie na równi z komentowaniem, slowami "komentowanie niestety leży w mojej naturze. Cóż, taki się urodziłem, a z biologią nie wygrasz...". urodziles sie i pewnie walnales obfity komentarz odbierającemu poród??, albo jakosci oswietlenia sali? Chyba masz odmieny tok ewolucji, skoro TO jest tak silnie w tobie zakorzenione heh
No cóż, komentowanie jest w mojej naturze, podobnie jak np. złośliwość czy oddychanie (no i jakoś tak faworyzowane, bo najpierw przez Ciebie wymienione inne funkcje fizjologiczne). Wynika to jak może wiesz (albo raczej nie wiesz) z TEMPERAMENTU, a z tym nie wygram, choćbym chciał.

Cytat:
Napisane przez smarba1m Pokaż wiadomość
nie chce sie o to "bić na słowa". po prostu mnie to rozbawilo ale nie martw sie

pozdrawiam w szczerej świątecznej atmosferze
Niby czym?


Ps. Faktycznie, kilka ostatnich edycji Le Mans wygrały diesle. Ale Le Mans, choć jest legendą, to jeszcze nie świadczy o tym, że diesle są lepsze. To wyścig długodystansowy i tu liczy się wytrzymałość i małe spalanie (mniej pit stopów).

--- Tu kończę prwatę i offtop i obiecuję więcej nie grzeszyć ---

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Na benzynę.... nie pytaj proszę tylko ile pali, bo nie mam pojęcia .
AAAA! Świat nie jest fair! (Ale kto w sumie obiecywał, że będzie? )

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
W 1970 roku, wspaniala Janis Joplin nagrala krotka piosenke a capella, Mercedes Benz.

Byla to piosenka "Polityczna", w formie protestu przeciwko konsumpcyjnemu stylowi zycia... stala sie jednak czyms wiecej... czysta reklama tej marki.
Janis modliła się o Mercedesa, ale prywatnie to miała fajne Porsche 911 Spyder (nie pamiętam szczegółów, ale to była krótka edycja 911 cabrio z niską przednią szybą upodabniającą 911 do 550 Spyder). Mercedesa zdecydowanie nie potrzebowała, bo jej auto wyróżniało się nawet wśród jej przyjaciół jeżdżących Prosche

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość
Podobno BMW jeżdzą ludzie którzy chcą być kimś...a Mercedesami Ci którzy już kimś są...
Trzeba być naprawdę biednym (nie materialnie oczywiście), żeby traktować auto jako część swojej osobowości. Moim zdaniem to niech każdy jeździ sobie czym tam chce, choćby to był nawet minivan z dieslem pod maską, jeśli dobrze się w nim czuje to jest ok.

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Ludzie którzy Mercedesa nie będą mieć nigdy (chyba, że wygrają w Lotto) i marzą o nim, zawsze będą komentować sąsiada/kę w Mercedesie.... inne auta tak w oczy nie kolą
E, nie w polskim piekiełku U sąsiada zawsze trawa bardziej zielona i "Panie Boże, spraw, żeby mu to auto ukradli!" Nie tylko Mercedesa, choć Mercedes jest odbierany jako wyraźny symbol statusu.

No i kupienie sobie Mercedesa to też nie taka wielka sprawa - jeśli kogoś nie stać na nówkę to zawsze może kupić sobie używanego, np. takiego, który jeździł w Niemczech na taksówce. Co z tego, że kilometrów trochę nakręcił, jeśli nadal wygląda nieźle, a już na pewno wystarczająco, by wkurzyć sąsiada. Ech...

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Posiadacze aut z gwiazdą są egocentrykami, bo nieśmiały, zakompleksiony człowiek, tego auta nie kupi, nie ma szans.
... chyba, że postanowi zmienić coś w swoim życiu i kupi Mercedesa, by część charakteru auta spłynęła na niego?

Zresztą nie wiem, jak to jest naprawdę. Wiem, że kiedyś próbowano badać korelację wybieranego koloru auta a osobowości, ale nic konkretnego nie wybadano.

Widzę, że wątek trochę się rozwinął
__________________
When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realize God doesn’t work that way, so I stole one and prayed for forgiveness. - Emo Philips
Le Tigre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 08:28   #74
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Wink Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez Le Tigre Pokaż wiadomość
Janis modliła się o Mercedesa, ale prywatnie to miała fajne Porsche 911 Spyder (nie pamiętam szczegółów, ale to była krótka edycja 911 cabrio z niską przednią szybą upodabniającą 911 do 550 Spyder). Mercedesa zdecydowanie nie potrzebowała, bo jej auto wyróżniało się nawet wśród jej przyjaciół jeżdżących Prosche

Zresztą nie wiem, jak to jest naprawdę. Wiem, że kiedyś próbowano badać korelację wybieranego koloru auta a osobowości, ale nic konkretnego nie wybadano.
Hej Tygrysie (mogę tak się zwracać do Ciebie Tigre? )

Fajnie, że zaglądnąłeś.... jakoś mało osób tu pisze (w tym miejscu dziękuję wszystkim, którzy jednak to robią), chyba dlatego, że Mercedes to "nie kobiece" auto, a to portal kobiecy wszak jest... no nie wiem. Nie wiem.


Mnie się tam podoba ten Twój TEMPERAMENT nie ma co narzekać, spotykałam "gorsze"

Janis Joplin uwielbiałam od zawsze.... istna wariatka i taką ją kocham, sprawdziłam o tym jej samochodzie i kupiła model z 1965 roku Porsche 356c Cabriolet za $3500 w 1968 roku.

Wiesz, z tymi cechami charakteru a marką samochodu, to tak z "przymróżeniem oka", bo to jak mówić, że BMW jeżdżą tylko "dresiarze".... kompletna nieprawda i pomyłka.... co nie zmienia faktu, że ludzie czasem tak uogólniają zupełnie niesprawiedliwie.

Widziałam wczoraj prześliczną nową Alpinę B6.... słodziak po prostu a kilka dni temu jechałam za Mercedesem McLarenem.... ehhhh.... ten tyłeczek

Wiesz, że GL nadal nie robią w wersji AMG ?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Janis_Joplin 4.jpg (62,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Janis_Joplin 1.jpg (76,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Janis_Joplin 2.jpg (41,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Janis_Joplin 3.jpg (35,8 KB, 5 załadowań)
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 07:24   #75
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Dzisiaj 11 Lipca.... urodziny Giorgio Armaniego... tak mi się właśnie przypomniało pisząc o nim w innym wątku, że ten wspaniały włoski projektant zajął się kiedyś designem Mercedesa....


Model Mercedes-Benz CLK (W209) 500 Cabriolet, wersja limitowana w ilości 100 sztuk, pokazany pierwszy raz podczas Paryskiego Motor Show w 2004 roku, w sprzedaży od 2005 roku.

Model ten jest w klasie Volvo C70 i Lexus SC430.

Samochód czteroosobowy w kolorze jasnego piasku matowy, kolor charakterystyczny dla Armaniego "Magno Sabbia" wspaniale współgra z aranżacją wnętrza, wszelkie wyposażenie wykonane zostało z najlepszych jakościowo materiałów.

Skóra "Cuoio" siedzień łączona z tkaniną high-tech w kolorach brązu i piasku, stylizowana na styl Vintage. Elementy metalowe również w macie. Całość utrzymana w klasycznym stylu odbiegającym daleko od nowobogackiego blichtru.


* AMG dodało swoje 18` calowe felgi
* Silnik V8 - 225kW/306hp
* Cena - ....... w tym przypadku, nie mówi się o cenie, kupno tego samochodu graniczyło z cudem sprzedane wszystkie egzemplarze "na pniu".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Armani gm.jpg (150,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Armani Mercedes-Benz CLK Cabriolet 1.jpg (89,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Armani Mercedes-Benz CLK Cabriolet 1a.jpg (100,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Armani Mercedes-Benz CLK Cabriolet 4.jpg (146,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Armani Mercedes-Benz CLK Cabriolet 6.jpg (136,6 KB, 5 załadowań)
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2009-07-11 o 07:25
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 08:43   #76
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Nie wiem czemu Eva ale CLK jak i SLK kojarzy mi się z kobiecym wozem Giorgio wygląda trochę niemęsko w nim..ale to tylko moje skromne zdanie
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 12:20   #77
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu Eva ale CLK jak i SLK kojarzy mi się z kobiecym wozem Giorgio wygląda trochę niemęsko w nim..ale to tylko moje skromne zdanie
Hej, no.... Giorgio wygląda wspaniale w tym aucie.... ale oczywiście wolę auto niż jego, ale ja to już tak mam..... poza tym, jak dla mnie to i Hummer jest kobiecym wózkiem może byc na różowo, jak już ktoś koniecznie musi mieć ten kolor.


Dla mnie w wersji jak na trzech ostatnich zdjęciach.... na trzecim wersja Hannibal...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hummer pink.jpg (41,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hummer pink Interior.jpg (36,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hummer-H2-Hannibal-001_1.jpg (97,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hummer.jpg (62,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hummer-clubs.jpg (43,1 KB, 2 załadowań)
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 16:53   #78
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Miałam przyjemność jechać H2 komfort całkiem całkiem,dobry na polskie drogi dziurawe bo na tych duzych kołach tak się nie czuję wertepów.Tylko że dość mułowaty rozpędzic go do 100 to jakies 20s . Nie jest dynamiczny napewno.I u nas podobno trzeba miec kat C aby go prowadzic szkoda bo fajne autko a zrobic prawko na ciezarowke to nie lada wyczyn
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 22:23   #79
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

To ja się dołączę. Jeżdżę Mercedesem Vaneo. Jeszcze nim jeżdżę... Podobają mi się Mercedesy,ale ten mój jest okropnie wadliwy i szczerze,nikomu Go nie polecam!
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 16:21   #80
elencia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Ale Smart to też Mercedes prawda?
elencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 16:49   #81
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez elencia Pokaż wiadomość
Ale Smart to też Mercedes prawda?

Smart ( Swatch Mercedes ART ) zapoczątkowany przez Szwajcarską firmę produkującą zegarki - Swatch, jest produkowany przez Daimler (Benz - Chrysler) AG tak jak i Maybach, Mercedes-Benz i Mercedes-AMG i kilka innych marek.

Ale Smart to nie jest tak naprawdę Mercedes.



Honolinka, witaj ojej.... ale paskuda Vaneo Ci się trafiła
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2009-07-20 o 18:32
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:34   #82
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Eva ID witaj No paskuda paskuda,ale wiesz,strasznie się do niej przywiązałam. Nawet ma swoje imię. Wania:p się nazywa;D.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 09:37   #83
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

A czy są tu jakieś posiadaczki SL-a..to auto moich marzeń...może za 10-20 lat bede je miec heh...
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 09:16   #84
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Mercedes G-Class.... ale inny, niezwykły i nietypowy.

Mercedes G55 AMG - został poddany przeobrażeniom przez niemiecką firmę A.R.T.

Tak powstał ART Mercedes AS55K YAAS pierwszy i jedyny egzemplarz z zastrzeżeniem, że nie można drugiego wykonać bez pozwolenia H.H. Księcia Abu Dhabi, Sheikha Sultan bin Rashed Al Nahyan.

Zmiany w samochodzie obejmowały podrasowanie silnika (do 620 KM), użycie najlepszego systemu hamulcowego i ogólny wygląd zewnętrzny i wewnętrzny dodając elementy z włókien węglowych z wplecionymi nitkami złota oraz elementy chromowe.
Świetnie wyposażony do jazdy nocnej po pustyni poprzez dodanie bardzo silnych reflektorów.

YAAS to nazwa jednej z wysp w Abu Dhabi na której wybudowano właśnie tor F1.
Sheikh Sultan pochodzi z rodziny królewskiej Al Nahyan.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg G55 AMG_AS55K YAAS EDITION 01.jpg (49,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg G55 AMG_AS55K YAAS EDITION 02.jpg (59,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg G55 AMG_AS55K YAAS EDITION 08.jpg (62,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg G55 AMG_AS55K YAAS EDITION.jpg (55,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg G55 AMG_AS55K YAAS EDITION 03.jpg (62,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg G55 AMG_AS55K YAAS EDITION 07.jpg (54,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg G55 AMG_AS55K YAAS EDITION 09.jpg (49,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg G55 AMG_AS55K YAAS EDITION 05.jpg (38,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg G55 AMG_AS55K YAAS EDITION 06.jpg (43,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg G55 AMG_AS55K YAAS EDITION 04.jpg (48,9 KB, 2 załadowań)
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 13:34   #85
Karolcia 2
Raczkowanie
 
Avatar Karolcia 2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kalwaria Z.
Wiadomości: 422
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
... i jak go nie KOCHAĆ ?????





Bardzo wzruszył mnie ten film Uwielbiam Mercedesy w większości ich odsłon , uważam je za solidne, piękne no i przedewszystkim wygodne. Chciałabym dołączyć do wątku wielbicieli tej marki i pochwalić się naszym Mesiem . Jest on troszkę inny niż seria ponieważ jesteśmy ludzmi którzy lubią przerabiać samochody ale z gustem
Serdecznie pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg meś.jpg (35,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102.jpg (71,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 125.jpg (76,8 KB, 13 załadowań)
__________________
Nie pójdę do nieba, po co mam się łudzić,

i tak będę mieć w piekle all inclusive
Karolcia 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 13:40   #86
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Karolcia na tych zdjeciach to jest C czy E
klasa?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 14:58   #87
Karolcia 2
Raczkowanie
 
Avatar Karolcia 2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kalwaria Z.
Wiadomości: 422
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

C200T komressor
__________________
Nie pójdę do nieba, po co mam się łudzić,

i tak będę mieć w piekle all inclusive
Karolcia 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 15:45   #88
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Nono malina Ci powiem że maska trochę S-ką mi zalatuje ;P
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 16:46   #89
Karolcia 2
Raczkowanie
 
Avatar Karolcia 2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kalwaria Z.
Wiadomości: 422
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Dzięki Bardzo dbamy o niego, jest to jakby.. nasze dziecko Jeździmy po wielu zlotach tuningowych i muszę się pochwalić mamy już 4 puchary co prawda nie za pierwsze miejsca ale 3 za 2 i jeden za 3 miejsce
__________________
Nie pójdę do nieba, po co mam się łudzić,

i tak będę mieć w piekle all inclusive
Karolcia 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 19:26   #90
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez Karolcia 2 Pokaż wiadomość
Dzięki Bardzo dbamy o niego, jest to jakby.. nasze dziecko Jeździmy po wielu zlotach tuningowych i muszę się pochwalić mamy już 4 puchary co prawda nie za pierwsze miejsca ale 3 za 2 i jeden za 3 miejsce

Gratuluję Karolcia, bardzo ładny tuning samochodu, klasyczny Mercedes w super kolorze.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-22 12:48:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.