wynik testu negatywny brak miesiaczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-11, 21:12   #1
19polinka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1

wynik testu negatywny brak miesiaczki


witam. zrobilam test i wyszedl negatywnie, jednak nadal nie dostalam okresu. ze stresu powtorzylam pare razy test i wychodzilo tak samo. bralam jakis czas temu escapelle wiec to moze byc przczyna. ale sie boje. zrobilam nawet test wykrywajacy ciaze 2-3 dniowa (po 9 dniach od stosunku) bo anoz po drodze wyszlo i tez negatywny. czy to mozliwe ze kilka testow by sie mylilo? wydaje mi sie,ze raczej nie. i ja sie sama niepotrzebnie nakrecam i to wina escapelle
19polinka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 21:23   #2
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: wynik testu negatywny brak miesiaczki

Cytat:
Napisane przez 19polinka85 Pokaż wiadomość
witam. zrobilam test i wyszedl negatywnie, jednak nadal nie dostalam okresu. ze stresu powtorzylam pare razy test i wychodzilo tak samo. bralam jakis czas temu escapelle wiec to moze byc przczyna. ale sie boje. zrobilam nawet test wykrywajacy ciaze 2-3 dniowa (po 9 dniach od stosunku) bo anoz po drodze wyszlo i tez negatywny. czy to mozliwe ze kilka testow by sie mylilo? wydaje mi sie,ze raczej nie. i ja sie sama niepotrzebnie nakrecam i to wina escapelle
Jeżeli brałaś escapelle, to pewnie dlatego, ale jest możliwa ciąża, której nie wykrywa test. Zarówno ja, jak i koleżanka byłyśmy w ciąży, której test nie wykrył, zrobiłyśmy dopiero testy z krwi. Test wykrywa 25 jednostek betaHCG, ja w dzień spodziewanej miesiączki robiłam test z krwi - wyszło mi 60 (ciąża na 100% jest już od 5 jednostek), a test nadal nic nie wykazywał przez kolejnych kilka dni, kiedy beta HCG idzie już w setki z każdym dniem. Mnie zaczął potem pokazywać delikatną drugą kreseczkę (chciałam mieć test, żeby sobie zostawić na pamiątkę), ale taką słabą, że myślałam, że mam urojenia. Koleżance chyba dopiero dobrze ponad tydzień czy 10 dni od daty spodziewanej @. Jeżeli chcesz mieć 100% pewności, zrób test z krwi - o każdej porze dnia i nie musisz być na czczo. Będziesz pewna tego samego dnia po południu
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 08:02   #3
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: wynik testu negatywny brak miesiaczki

Przecież Escapelle to jak bomba atomowa dla organizmu. Bierzesz tak silną tabletkę i nie jesteś świadom jej skutków ubocznych... To tak jakby wypić butelkę z truciznę uprzednio nie spojrzywszy co w niej jest.

Skoro tyle testów pokazało wynik negatywny, a od stosunku minęło 14 dni - w ciąży nie jesteś. Dla pewności warto zrobić test z krwi, jeśli oczekujesz wyniku w ciągu paru dni od stosunku (tego testy Ci żadne nie pokażą)...
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 13:26   #4
margaryna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: wynik testu negatywny brak miesiaczki

Hej,jestem tu nowa i mam straszny dylemat a mianowicie spóznia mi sie okres już 5 dzień i nie wiem co robić! w listopadzie zaczęłam brać castagnus ale miałam straszny wysyp na twarzy.13 listopada dostałam spodziewanej miesiaczki, do 3 grudnia brałam ten castangnus ale nieregularnie, kochałam sie z chłopakiem 1 grudnia i to był ostatni raz do dzisiaj .cykle mam troche dziwne... w okresie letnim 28 a jesiennym 32.Strasznie wariuje! dn.14.12.11r zrobiłam pierwszy test i był negatywny tak jak i 16 oraz 17 grudnia.Zrobiłam je z samego rana i wszystkie 3 były neg! nie wiem co mam robic pomocy!!! czy poczekać aż minie tydzień i pójsć do lekarza,??? Czy 3 testy negatywne to napewno nie ciaza? odp
margaryna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 18:56   #5
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: wynik testu negatywny brak miesiaczki

Iść do laboratorium i zrobić test z krwi. Daje 100% pewności. "Sikane" nie, jak pisałam wyżej na podstawie swoich doświadczeń.
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 18:33   #6
wlodarczyk8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: wynik testu negatywny brak miesiaczki

witam
staramy sie z mężem od maja o dziecko.miesiączki miałam nieregularne.
od października chodzę do endokrynologa -ginekologa otrzymalam lek dostinex na hormon prolaktyny gdyż beż tego niemożna zajść w ciąze który również uregulował mi miesiączkę.
przyjmuję nadal leki a miesiączki brak, już niemam 1 miesiąc a testy ciążowe wychodzą negatywnie robiłam 6 testów różnych firm i wszystkie są negatywne. niewiem co mam myłśleć. ale myśle i czuję że niejestem w ciąży ( no chyba ze urojonej- taki mały żarcik) przez to że miałam miesiączki nieregularne testy wychodzą negatywne mylśle ze znów sie popierniczyło w moim organiźmie.
pozdrawiam
wlodarczyk8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 10:55   #7
gosik2279
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: wynik testu negatywny brak miesiaczki

Witam, ja dolaczam sie do watku urojonych ciaz. Oszalec mozna, okresu nie mam juz 46 dzien a testy sa negatywne. Wszystko boli brzuch, wrazliwe brodawki i krzyz a okresu jak nie ma tak nie ma. Ide dzis do lekarza moze cos na wywolanie?? ah...sama nie wiem czy jest ciaza czy test nie widzi a moze wina hormonow..miala ktoras z was tak?

Pozdrawiam
gosik2279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 13:55   #8
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: wynik testu negatywny brak miesiaczki

Być może cykl bezowulacyjny jakieś wahania w hormonach. A jeśli bardzo boisz się ciąży to współżyjcie tylko podczas okresu niepłodnego, nie ma wtedy możliwości zapłodnienia. Jesli sama nie umiesz sobie wyznaczać faz cyklu lub masz nieregularne miesiączki możesz sobie kupić tester płodności np na ślinę
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 16:09   #9
Doris18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Post Dot.: wynik testu negatywny brak miesiaczki

witam, jestem tu nowa, lecz mam problem..
ostatniio z chlopakiem był 1 raz (styczen). po tym kilka dni poźniej dostalam miesiaczke(2 raz w miesiącu) trwala do 4 lutego od 29 stycznia. i potem nic czekam teraz też nic, mam troche stresu, zaczełam cwiczyć, stosować dietę mniej jeśc itd, natomiast bylo to w prezerwatywie. nie pękla ani nic. robiłam 2 razy test w tamtym tygodniu ale wyniki byly ujemne, mogólby mi ktoś doradzić co moge w tej sytuacji zrobić?objawy jak na miesiączkę są, boli troszkę brzuch, piiersi. z 2 tyg temu robilam kolczyka w pępku tez bylo stresu trochę a potem wcale juz. proszę doradzcie mi coś. nie mam sie kogo poradzić... z góry dziękuję.
mam 18 lat, nie staramy sie o dziecko ani nic w tym stylu

Edytowane przez Doris18
Czas edycji: 2014-03-20 o 16:10
Doris18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 04:47   #10
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: wynik testu negatywny brak miesiaczki

dziewczyny ale wy sobie wmawiacie...!
1- testy z krwi dają 100% pewności więć nie siedzcie tu- tylko pędem na badania.
2- po 1 razie możesz krwawić, mi się to tez zdażyło.. nie umarłam od tego ani nie byłam w ciąży..
3- escapelle biorąc sobie możesz tylko zepsuć sytuacje to są mocne leki.. ja nie rozumiem że lekarz wam je "ot tak dla widzimisię" wypisuje.. ludzie!
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 11:04   #11
karolkalublin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 14
Dot.: wynik testu negatywny brak miesiaczki

Witajcie dziewczyny... piszę do Was bo mam mętlik w głowie
mam regularne miesiączki co 29-30 dni. powinnam mieć ją 25 listopada- dziś mamy 13 grudnia.. i dalej nic. testów zrobiłam po drodze chyba z 5 - i każdy negatywny... objawów zbliżającej się @ brak... zastawiam się o co więc moim jajnikom chodzi ? czy mimo negatywnych testów mogę by Jednak w ciąży?- miała tak któraś z Was ?

nie rozpaczałabym - mamy już 5 letnią córeczkę i w zasadzie rodzeństwo byłoby wskazane... do obłędu wprowadzają mnie tylko te negatywne testy... chyba we środę pognam do lekarza... - jeśli się nic nie pojawi w międzyczasie....
karolkalublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 15:02   #12
ciezka_sytuacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 262
Dot.: wynik testu negatywny brak miesiaczki

Trudno zgadnąć, jakbyś zrobiła testy przed spodziewaną miesiączką to raczej normalne by było jakby wyszły negatywnie, ale w takiej sytuacji to bardzo dziwne. Jakbyś była w ciąży powinny już wykazać, w końcu nie masz już okresu prawie 3 tyg. U mnie testy wykazały ciążę po kilku dniach od spodziewanego okresu. Dla pewności zrób betę hcg i koniecznie do lekarza przy regularnych cyklach takie sytuacje są niepokojące.
ciezka_sytuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-13 16:02:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.