Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-23, 11:49   #631
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Zastanawiam sie czy mozna do hydrolatow dosypac troche wąkrotki azjatyckiej z mazidel? Jedno i drugie pochodzenia roslinnego wiec chyba sie nie pogryza?
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 12:25   #632
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
agnieska, napisz proszę, jak pachną te oleje z ecospa? Czy po prostu olejem, tak jak mazidłowe, czy niektóre mają jakiś zapach? Ostrzę sobie ząbki na arganowy i z pestek moreli
dam znać
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 15:14   #633
Asieq
Raczkowanie
 
Avatar Asieq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 217
GG do Asieq
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Witam Was serdecznie!
Przed chwilą udało mi się dobrnąć do końca wątku (jakoś w tamtym tygodniu zaczęłam czytać o olejkach) i musze powiedzieć, że temat ogromnie mnie zafascynował. W rezulatacie pobiegłam do Carrefoura w poszukiwaniu oliwki Hippa, ale znalazłam tylko mleczko, które oczywiście zakupiłam.
Zapach z butelki nie spodobał mi się, bo nie lubię takich "dzidziusiowych" perfum. Na szczęście mleczko na twarzy wchłonęło się błyskawicznie i... zmieniło zapach! A ten już mi się podoba

Jako że nawet nie jestem raczkująca w tym temacie (leżę w pieluszkach jeszcze), proszę Was o poradę, co mogę dodać do tego mleczka? Mam cerę mieszaną, naczynkową i podatną na alergie (najgorsze przypadki, co? ).

I już nie mogę doczekać się końca miesiąca, kiedy to dostanę wypłatę i złoże zamówienie w Mazidłach albo Ecospa
__________________

Asieq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 17:00   #634
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Uwaga z mleczkiem Hipp na twarz, może zatykać. Do mleczka raczej już nic nie dodawaj. Poczekaj może na te oleje.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 17:00   #635
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
dam znać
Ja Cię przypilnuję Interesują mnie zwłaszcza wrażenia dot. oleju z pestek moreli, zresztą każde inne chętnie poczytam - do Ecospa planuję wybrać się osobiście, choć pewnie skończy się to koszmarem dla mojego portfela.

P.S. Co do próbki - piszesz że ogromna, a ja cały czas miałam straszne wyrzuty sumienia, że Ci za mało wysłałam i potem planowałam dosłać jeszcze więcej...
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 17:06   #636
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Ja Cię przypilnuję Interesują mnie zwłaszcza wrażenia dot. oleju z pestek moreli, zresztą każde inne chętnie poczytam - do Ecospa planuję wybrać się osobiście, choć pewnie skończy się to koszmarem dla mojego portfela.

P.S. Co do próbki - piszesz że ogromna, a ja cały czas miałam straszne wyrzuty sumienia, że Ci za mało wysłałam i potem planowałam dosłać jeszcze więcej...
narazie walczę z jakimś kosmicznym wysypem już naprawdę nie wiem co mnie może zapychać, a po każej nocy z czyściutkich porów wyrastają czerwone, małe grudki (bez ropy). Czoło - bez żadnych blizn - teraz wygląda jak osypane kaszą ehhh

Spróbowałabyś wysłać
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 17:11   #637
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
narazie walczę z jakimś kosmicznym wysypem już naprawdę nie wiem co mnie może zapychać, a po każej nocy z czyściutkich porów wyrastają czerwone, małe grudki (bez ropy). Czoło - bez żadnych blizn - teraz wygląda jak osypane kaszą ehhh
Heh, to nawet wysypy mamy w podobnym czasie, jak widzę Ja miałam znów nawrót tych małych, wkurzających posterydowych krostek (pocieszające, że za każdym razem trwa to krócej i pojawia się na coraz mniejszej powierzchni - teraz już typowo tylko wokół ust i w bruzdach nosowo-wargowych), a teraz dodatkowo przybyło mi parę małych krosteczek podrażnieniowych. Nice ale posterydowe już od paru dni nie wyłażą, więc i tak jestem szczęśliwa.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 17:47   #638
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Heh, to nawet wysypy mamy w podobnym czasie, jak widzę Ja miałam znów nawrót tych małych, wkurzających posterydowych krostek (pocieszające, że za każdym razem trwa to krócej i pojawia się na coraz mniejszej powierzchni - teraz już typowo tylko wokół ust i w bruzdach nosowo-wargowych), a teraz dodatkowo przybyło mi parę małych krosteczek podrażnieniowych. Nice ale posterydowe już od paru dni nie wyłażą, więc i tak jestem szczęśliwa.



najgorsze jest to, że niczego nie zmieniłam w pielęgnacji, w kwestii jedzenia - takie same śmiecie plus wprowadzone redbulle bo nie wyrabiam, odstawiłam nawet msm i biotynę i co? i figa, koszmar, trwają w jednym miejscu, nie wzrusza ich glinka, kwasy (acne derm, paula, śmierdzący cebulą tonik siostry, peg-40 cy cuś), maseczki... bądź tu mądry
odstawiłam redbulle, zacznę jeść zdrowiej i wrócę do ćwiczeń, ale wcale nie jestem optymistką w tym momencie tabletki anty tak samo łykam, takie same, o tej samej porze... naprawdę nie wiem
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 18:45   #639
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość


najgorsze jest to, że niczego nie zmieniłam w pielęgnacji, w kwestii jedzenia - takie same śmiecie plus wprowadzone redbulle bo nie wyrabiam, odstawiłam nawet msm i biotynę i co? i figa, koszmar, trwają w jednym miejscu, nie wzrusza ich glinka, kwasy (acne derm, paula, śmierdzący cebulą tonik siostry, peg-40 cy cuś), maseczki... bądź tu mądry
odstawiłam redbulle, zacznę jeść zdrowiej i wrócę do ćwiczeń, ale wcale nie jestem optymistką w tym momencie tabletki anty tak samo łykam, takie same, o tej samej porze... naprawdę nie wiem
No właśnie u mnie jest to samo, chociaż ja znam powód - niestety nie zmienia to faktu, że nic z tym nie zrobię, samo musi się unormować. Jedyne, co mogę, to zaleczać to Metronidazolem i... czekać na kolejny nawrót. Ale jak pisałam, każdy kolejny jest coraz słabszy, a i tak jestem szczęśliwa, że się nie złamałam i nie wróciłam do stosowania sterydów, chociaż często miałam takie myśli... brrr. I jeszcze swędzi wtedy cholerstwo jak nie wiem. Na dodatek na podrażnioną tak skórę nie mogę nakładać prawie nic, najwyżej same oleje, ale bez domieszek typu HA lub NMF (piecze wtedy niemiłosiernie), tyle że wtedy z kolei za mało mam nawilżenia - błędne koło.

Aga, a jaką biotynę bierzesz? Mi się MSM już skończył i szczerze to większe rezultaty widziałam po Maxivicie, który miał w sobie m.in. właśnie biotynę, choć w niewielkiej dawce.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 18:50   #640
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Aga, a jaką biotynę bierzesz? Mi się MSM już skończył i szczerze to większe rezultaty widziałam po Maxivicie, który miał w sobie m.in. właśnie biotynę, choć w niewielkiej dawce.
Mam puritanową, z zamówienia na fem fajną promocję mieli - jedno opakowanie+2 gratis kiedy otworzyłam paczkę wyglądało to... nieco przerażająco, jak menu lekomana chyba 6 słoiczków samej biotyny (3x1000mg, 3x5000mg) i 3 wit. b complex
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 18:55   #641
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Mam puritanową, z zamówienia na fem fajną promocję mieli - jedno opakowanie+2 gratis kiedy otworzyłam paczkę wyglądało to... nieco przerażająco, jak menu lekomana chyba 6 słoiczków samej biotyny (3x1000mg, 3x5000mg) i 3 wit. b complex
Kurcze, no też by mi się trochę przydało... co te polskie apteki takie zacofane. Przecież nie będę ssać Zdrovitu.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 19:01   #642
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Kurcze, no też by mi się trochę przydało... co te polskie apteki takie zacofane. Przecież nie będę ssać Zdrovitu.

co się śmiejesz.. ja ssałam, trzy dziennie
chcesz prezent na mikołajki?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 19:05   #643
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
co się śmiejesz.. ja ssałam, trzy dziennie
chcesz prezent na mikołajki?
Eee, coś Ty Najwyżej bym mogła od Ciebie odkupić jakiś mały podręczny zestawik lekomana albo coś Ci w zamian wymyślić... tylko co, jak Ty nic nie chcesz...
Jakby coś, napisz mi PW, bo w żaden sposób nie umiem połączyć dyskusji o biotynie z olejami
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 14:53   #644
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Super wątek! Ja dopiero raczkuję w tych tematach. Mam zamiar przestudiowac dokładnie biochemię, naprawdę kopalnia wiedzy. Na razie kupiłam Diroseal, mam w planach jeszcze Effaclar K, koniecznie filtry( chyba Avene, jeszcze nie wiem jaki), myślę też o hydrolacie różanym i jakimś olejku. Mam nadzieję, że za parę miesięcy będę mogła sie pochwalić piękną cerą. Teraz nie jest źle, ale marzę o idealnej Kurczę, jak czytam wasze wypowiedzi, to myślę, że tak z dwa tygodnie mi zejdzie jak będę wiedziała mniej więcej co i jak Od dzisiaj zaczynam "studiowanie", bedzie to bardzo przyjemna nauka!Ostatnio stwierdziłam, że powinnam była iśc na farmację, uwielbiam przebywac w aptekach( uwielbiach apteczne zapachy-chyba jestem nienormalna ) i kombinowac z różnymi mazidłami, mam tak od podstawówki
Mam nadzieję, że w razie wątpliwości będę mogła liczyć na Waszą pomoc
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 17:11   #645
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Syla, a zobaczysz, co będzie, jak już zaczniesz mieszać i kręcić swoje mazidełka - wsiąkniesz na dobre.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 14:54   #646
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Oleje i hydrolaty.

niedługo wprowadzją hydrolaty do Ecospa, spójrzcie:
http://www.ecospa.pl/hydrolaty-c-28.html
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 14:57   #647
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
niedługo wprowadzją hydrolaty do Ecospa, spójrzcie:
http://www.ecospa.pl/hydrolaty-c-28.html
Wow, i to jakie hydrolaty! Neroli i róża damasceńska... Ciekawe, jakie będą ceny. To ecospa zaczyna fajnie wyglądać, jak się trochę rozwinie
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 15:17   #648
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
niedługo wprowadzją hydrolaty do Ecospa, spójrzcie:
http://www.ecospa.pl/hydrolaty-c-28.html
No normalnie !
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 15:19   #649
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
agnieska, napisz proszę, jak pachną te oleje z ecospa? Czy po prostu olejem, tak jak mazidłowe, czy niektóre mają jakiś zapach? Ostrzę sobie ząbki na arganowy i z pestek moreli
OK, oleje odebrane wczoraj, siostra otworzyła swój arganowy, ja otworzę specjalnie dla was z pestek moreli
Arganowy....

Jeśli mam być rzeczowa: kwaśnawy zapach oleju, w tle minimalnie coś w rodzaju orzechów (choć bardziej byłabym skłonna uznać określenie "masło shea").
Jeśli mam być subiektywna i dosłowna to wybaczcie... sraczka

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Ja Cię przypilnuję Interesują mnie zwłaszcza wrażenia dot. oleju z pestek moreli, zresztą każde inne chętnie poczytam - do Ecospa planuję wybrać się osobiście, choć pewnie skończy się to koszmarem dla mojego portfela.
Zapach olejku z pestek moreli kojarzy mi się z marcepanem taka sama "wyższa", migdałowa? nuta a trochę kosmetykami bezzapachowymi - zapach braku zapachu trudno mi opisać
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-26, 15:35   #650
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
OK, oleje odebrane wczoraj, siostra otworzyła swój arganowy, ja otworzę specjalnie dla was z pestek moreli
Arganowy....

Jeśli mam być rzeczowa: kwaśnawy zapach oleju, w tle minimalnie coś w rodzaju orzechów (choć bardziej byłabym skłonna uznać określenie "masło shea").
Jeśli mam być subiektywna i dosłowna to wybaczcie... sraczka

Przepraszam, ale inaczej nie potrafię tego skomentować.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Zapach olejku z pestek moreli kojarzy mi się z marcepanem taka sama "wyższa", migdałowa? nuta a trochę kosmetykami bezzapachowymi - zapach braku zapachu trudno mi opisać
No, to brzmi zachęcająco Myślisz, że byłby dobry do zmywania tuszu? Wiem, że teoretycznie każda oliwka i olej powinny być ok, ale w praktyce różnie to bywa...
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 15:40   #651
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość

Przepraszam, ale inaczej nie potrafię tego skomentować.
śmiej się Żmijko, śmiej - olejki eteryczne są w tym przypadku niezbędne

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
No, to brzmi zachęcająco Myślisz, że byłby dobry do zmywania tuszu? Wiem, że teoretycznie każda oliwka i olej powinny być ok, ale w praktyce różnie to bywa...
Nie mam pojęcia... nigdy nie próbowałam - do tej pory moimi ulubionymi zmywaczami były te z Sephory, ale wypróbuję wieczorem (podebrałam siostrze tusz i pomalowałam nim jedno oko )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 16:45   #652
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
niedługo wprowadzją hydrolaty do Ecospa, spójrzcie:
http://www.ecospa.pl/hydrolaty-c-28.html
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość

Jeśli mam być rzeczowa: kwaśnawy zapach oleju, w tle minimalnie coś w rodzaju orzechów (choć bardziej byłabym skłonna uznać określenie "masło shea").
Jeśli mam być subiektywna i dosłowna to wybaczcie... sraczka
Aga detektywie tylko ciekawe jakie beda mieli ceny

do kupna oleju arganowego skutecznie mnie zniechecilas, co oczywisce wyjdzie na zdrowie mojemu portfelowi
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 16:48   #653
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga detektywie tylko ciekawe jakie beda mieli ceny

do kupna oleju arganowego skutecznie mnie zniechecilas, co oczywisce wyjdzie na zdrowie mojemu portfelowi
dziś musieli zamieścić, wczoraj tego nie mieli

Niewątpliwym plusem oleju arganowego jest to, że... jego zapach znika po pewnym czasie zostawiając gładką łapę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 18:30   #654
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Ilość możliwości mnie przytłacza. Osiołkowi w żłoby dano...

Agniesko, czy mogłabyć za jakiś czas opisać efekty stosowania oleju arganowego, może osiołkowi coś się rozjaśni
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 18:42   #655
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Ilość możliwości mnie przytłacza. Osiołkowi w żłoby dano...

Agniesko, czy mogłabyć za jakiś czas opisać efekty stosowania oleju arganowego, może osiołkowi coś się rozjaśni
Jasne, jak tylko opanuję bezpodstawny wysyp
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 18:55   #656
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Oleje i hydrolaty.

ja zakupiłam w mazidłowie olej z nasion czarnej porzeczki - podobny w swych "atutach" do arganowego. barwa- zielonkawa, ale nie farbuje skóry. no i ten zapach podobny nieco do tranu. z w/w powodu nie umiem tego utrzymać na twarzy, ale sam olej budzi jakieś takie zaufanie i na pewno zużyję na korpus po wysmarowaniu łap na noc były nad ranem bardzo gładkie.
na buzię nakładam bez obaw maceraty z brzozy (pachnie cudooownie!) i kasztanowca, zastanawiam się czy spodziewać się wymiernych efektów typu: uspokojenie naczynek, śmierć/wyciszenie trądziku? no i patrzę czy mnie nie wysypuje, ale na razie nie. zaskoczenie- tłuste partie mojej twarzy najładniej wchłaniają te maceraty! tak ładnie że aż do matu. zaś na policzkach się świeci
mintle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 18:58   #657
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Oleje i hydrolaty.

hej dziewczątka, dawno nie pisałam, ale chyba znów wrócę do tego nałogu

Olej arganowy podobno jest super przeciw starzeniu. W Twoim Stylu napisali o nim artykuł, wychwalając go pod niebiosa. Co prawda jest to gazeta, która czasem pisze kosmetyczne-głupoty, ale na pewno jest w tym ziarno prawdy. Albo nawet dwa Dlatego zmartwiłaś mnie, Agniesko, wiadomością o smrodzie... Miałam na ten olej chrapkę...

A co do tych hydrolatów, to należy Ci się lanie. Miałam oszczędzać, a przez Ciebie wybiorę się jutro/pojutrze do siedziby ecospa w Warszawie, wszystko wybadam i pewnie coś kupię...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 19:02   #658
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A co do tych hydrolatów, to należy Ci się lanie. Miałam oszczędzać, a przez Ciebie wybiorę się jutro/pojutrze do siedziby ecospa w Warszawie, wszystko wybadam i pewnie coś kupię...
wszyscy mnie dziś za tą wiadomość biją...
mnie zaciekawił ten z kadzidłowca... ale nie kuszą, bo nie lubię używać toników
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 19:10   #659
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Oleje i hydrolaty.

a mnie argonowy uczula
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 19:17   #660
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Mam puritanową, z zamówienia na fem fajną promocję mieli - jedno opakowanie+2 gratis kiedy otworzyłam paczkę wyglądało to... nieco przerażająco, jak menu lekomana chyba 6 słoiczków samej biotyny (3x1000mg, 3x5000mg) i 3 wit. b complex
No ja zamowilam podobnie
Biotynkę 1000 mcg, Complete B i Gingo Biloba na pamięć Łącznie z tymi promocyjnymi wyszło 9 opakowań
Biorę codziennie 1 tabletkę 1000 Biotyny i 1 tabletkę Complete B odkad przyszla paczuszka, ale niestety poki co jeszcze nie zauwazylam efektow o jakie mi chodzilo. Włosy jak wypadały tak wypadaja MSM to już dawno odstawilam, po kilku miesiącach łykania, też zero efektów.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.