Lakiery O.P.I cz. II - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 09:24   #1471
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Ja też mówie Mappetom nie

guaca - tu jest jakiś, ale nie wiem która wersja http://www.nailetc.com/opi-brights-b59.html
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:23   #1472
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
wow, dzieki Lalesia

mi z tej kolekcji po obejrzeniu tych zdjec niewiele sie podoba... glittery to dla mnie slaba inwestycja, na codzien sie nie nadaja, kiepsko sie zmywaja... tak z ciekawosci jaka jeszcze kolekcje uwazasz za nieudaną?

z tych mapetów to najlepszy warm&fozzie wg mnie. Meep meep meep tez niezly.
ogolnie jesli mam byc szczera, burleska chyba byla lepsza..
Nie podoba mi się również Touring America (ale to już kwestia gustu, nie braku inwencji twórów OPI) oraz Texas (kolory w jednej kolekcji są swoimi duplikatami ogólnie mało ciekawa)
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:59   #1473
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Mi texas tez srednio przypadł do gustu, touring juz bardziej. Ale w ogole to jest dziwne, pewnie tez to zauwazylyscie ze od stycznia do sierpnia oni wypuscili tyle kolekcji a na reszte roku tylko touring?
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:09   #1474
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Mam jeden glitter z burleski, i malowalam tez tymi mini fajne są

hologram tzn?
Tu masz holusie Mam TMI z tej serii i mysle, ze to moj ulubiony Chinek.
http://www.scrangie.com/2009/01/chin...ollection.html

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Ja też mówie Mappetom nie

guaca - tu jest jakiś, ale nie wiem która wersja http://www.nailetc.com/opi-brights-b59.html



Boska jestes!!!! Widze, ze i przesylka tak strasznie nie dobija. A ile czasu uplywa od zamowienia do avizo?
Tak pozatematycznie, pewnie sie skusze na ich peruke, bo po ostatnich dwoch cieciach mam ochote sie schowac w mchach i bagnach, by ludzi nie straszyc
http://www.nailetc.com/stwigglmojsi.html
Ps. Zauwazylam, ze maja vouchery znizkowe 10 proc. Dziala 15au10prz.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-09-27 o 13:43
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 14:00   #1475
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość

Boska jestes!!!! Widze, ze i przesylka tak strasznie nie dobija. A ile czasu uplywa od zamowienia do avizo?
Tak pozatematycznie, pewnie sie skusze na ich peruke, bo po ostatnich dwoch cieciach mam ochote sie schowac w mchach i bagnach, by ludzi nie straszyc
http://www.nailetc.com/stwigglmojsi.html
Ps. Zauwazylam, ze maja vouchery znizkowe 10 proc. Dziala 15au10prz.
Wiesz, ja zazwyczaj zamawiałam z koleżankami, nie wiem dokładnie jak, ale po pierwszych zakupach dostały jakiś kod na 10%, który potem działał na każde zakupy
Raz dostałyśmy paczkę po równym tygodniu - zamówiłam wtedy jakiś zestaw, więc chyba łatwo skompletowali zamówienie Innym razem szła ze 3 tygodnie duża przesyłka Więc tu reguły nie ma...
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 14:20   #1476
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Wiesz, ja zazwyczaj zamawiałam z koleżankami, nie wiem dokładnie jak, ale po pierwszych zakupach dostały jakiś kod na 10%, który potem działał na każde zakupy
Raz dostałyśmy paczkę po równym tygodniu - zamówiłam wtedy jakiś zestaw, więc chyba łatwo skompletowali zamówienie Innym razem szła ze 3 tygodnie duża przesyłka Więc tu reguły nie ma...
W takim razie dosc roznie z tym czasem. Dzieki . Zrobie przesylke na mame i bedzie latac na poczte z piec razy do mojego przyjazdu.
Co do kuponow, szukam ich w sieci, wrzucajac kombinacje nazwy sklepu oraz wymiennie slow: voucher, promo, code, discount itd.
Tu stronka do kodow tego sklepu. jak widac, kod jest aktualny caly czas, nawet przed pierwszym zmowieniem.
http://www.retailmenot.com/view/nailetc.com
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 19:49   #1477
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Tak bdw szukam Opi My private jet (hologramowy, bo sa 2 wersje) i nie ma go w abs. Abs to siostrzana strona VB. Troche taniej wychodzi niz na VB, ale trzeba zaplacic 16 dolcow za przesylke. Od gliterow wole zdecydowanie hologramy, ba, chyba nawet bardziej niz kremy.
Tak naprawdę są cztery wersje MPJ, oryginalne czarne holo jest do dostania teraz praktycznie tylko na ebayu w strasznych cenach.
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 21:43   #1478
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Tak naprawdę są cztery wersje MPJ, oryginalne czarne holo jest do dostania teraz praktycznie tylko na ebayu w strasznych cenach.
Dzieki Nola! ja sdoszlam tylko do dwoch, a i tak cena tego holusia (75 dolcow) polozyla mnie na lopaty. Czy Opi wydalo Jeta w kolorze czekoladowym? Bo cos mi mignelo przed oczami i myslalam, ze to moze jakas podroba.

Co do aktualnego Jet-a, to mi sie bardzo podoba, choc holo byl nie do pobicia. Moze jest szansa, ze Chinka znow wypusci hologramy. Seria OMG byla obledna, jak dla mnie. Zreszta, bardzo szybko zniknela z sieci. Gdzieniegdzie tylko widze jej niedobitki.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 21:48   #1479
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

dobre holo obecnie dostępne ma ozotic i glitter gal. dostepne na ebay, picture polish i llarowe. dobrego czarnego holo do $50 nie ma nikt. ale czerwone i fioletowe z ozotic wymiata.

a mpj mial mase wersji, czekoladową tez.

Edytowane przez zygzak
Czas edycji: 2011-09-27 o 21:51
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 21:51   #1480
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Po jakiego krasnala robią pare wersji jednego lakieru? Nie mogli ich inaczej nazwać?
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 21:52   #1481
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzieki Nola! ja sdoszlam tylko do dwoch, a i tak cena tego holusia (75 dolcow) polozyla mnie na lopaty. Czy Opi wydalo Jeta w kolorze czekoladowym? Bo cos mi mignelo przed oczami i myslalam, ze to moze jakas podroba.

Co do aktualnego Jet-a, to mi sie bardzo podoba, choc holo byl nie do pobicia. Moze jest szansa, ze Chinka znow wypusci hologramy. Seria OMG byla obledna, jak dla mnie. Zreszta, bardzo szybko zniknela z sieci. Gdzieniegdzie tylko widze jej niedobitki.
Tak, jest też wersja brązowa (holo i nie-holo).

Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
dobre holo obecnie dostępne ma ozotic i glitter gal. dostepne na ebay, picture polish i llarowe. dobrego czarnego holo do $50 nie ma nikt. ale czerwone i fioletowe z ozotic wymiata.
Dokładnie tak, Ozotiki wymiatają. Mam też dwa Glitter Gal, ale jeszcze nie testowałam

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Po jakiego krasnala robią pare wersji jednego lakieru? Nie mogli ich inaczej nazwać?
To nie o to chodzi Oni się upierają, że to DOKŁADNIE TEN SAM lakier, mimo zdjęć pokazujących różnice. Kontrola jakości szwankuje...
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 21:54   #1482
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Po jakiego krasnala robią pare wersji jednego lakieru? Nie mogli ich inaczej nazwać?

ale wiele opików tak ma. np not like the movies. mpj to skrajny przyklad. tragedia. producent caly czas twierdzi ze to ta sama wersja, szkoda slów.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

ozotic 513, 518 i 621. najlepsze holo na świecie!
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 21:55   #1483
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
To nie o to chodzi Oni się upierają, że to DOKŁADNIE TEN SAM lakier, mimo zdjęć pokazujących różnice. Kontrola jakości szwankuje...
Aaa... Nie wiedziałam, że mówią że to jeden lakier

Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
ale wiele opików tak ma. no not like the movies. mpj to skrajny przyklad. tragedia. producent caly czas twierdzi ze to ta sama wersja, szkoda slów.
właśnie kojarzę, że więcej jest takich wybryków. Dziwne...
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 21:58   #1484
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

e tam dziwne. opi ma bardzo duzo wpadek. i ostatnie kolekcje takie raczej baardzo średnie, żeby nie powiedzieć rozpaczliwe.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 22:06   #1485
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
e tam dziwne. opi ma bardzo duzo wpadek. i ostatnie kolekcje takie raczej baardzo średnie, żeby nie powiedzieć rozpaczliwe.
Dziwne dla mnie jest to, że sobie tak pozwalają i nic z tego nie robią
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 22:13   #1486
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Co do rozpaczliwosci kolekcji, mysle, ze sporo kolorow sie powtarza i czlowiek nie ma ochoty kupowac dubla. Choc tez ostatnie glitery nie powalaja. Spojrzalam na mapety i, w zasadzie, jednego bym przygarnela. America nie jest zla, ale te blotne i bagienne kolory byly juz we Francji, Essie karmi nimi juz trzeci sezon, jak sie nie myle.

Co do holo, wkurza mnie ta zmiana, bo ja za tym kolorem sie czaje i czaje, a on juz dawno wyofany. Co do zmian, ponoc Tickle my France zmienilo kolor i formule. Nie wiem, czy tu, czy na jakims zagranicznym blogu to wyczytalam. Widzialam nawet porownania.

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
dobre holo obecnie dostępne ma ozotic i glitter gal. dostepne na ebay, picture polish i llarowe. dobrego czarnego holo do $50 nie ma nikt. ale czerwone i fioletowe z ozotic wymiata.

a mpj mial mase wersji, czekoladową tez.
Patrze na holo Ozotoki i ladnie sie prezentuja. Tak, poza tym, przypominaja mi nieco na OPI DS i wlasciwie sporo tu podobienstw. Ds, btw, uwazam za jedna z 'udanszych' serii, ale ja kocham holo i niewypukle dyskretne miniace sie pylki
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 22:23   #1487
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Jednym z najnowszych przykładów porażek OPI jest Congeniality is my Middle Name, glitter opada na dno butelki i nie da się go zmieszać z powrotem. A oni nic sobie z tego nie robią i jeszcze potrafią mimo zdjęć ewidentnie pokazujących różnice/wady twierdzić, że wszystko ok

Ozotiki przede wszystkim są świetnej jakości, warte swojej ceny. Nakładają się rewelacyjnie, nawet na inny kolor i dają cudny efekt. Niestety nie porównam do DS, bo mam tylko Extravagance i malutki dekant Glamour.
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:31   #1488
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

opi ds są fajne, ale te holo juz są nieprodukowane i ciekawe kolory są baardzo drogie. poza tym opi nigdy nie puscilo dobrego czerwonego holo. byl ds ruby (mam go) ale on do pięt nie dorasta holo ozotic.

w tym samym typie są jeszcze holo sally hansen prism, wiele z nich są identyczne jak opi ds. mozna je tanio kupic na allegro.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 12:41   #1489
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

widze cisza zapadła, a u mnie juz na stanie kennebunk port i cuckoo for this color
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 16:54   #1490
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Tu masz holusie Mam TMI z tej serii i mysle, ze to moj ulubiony Chinek.
http://www.scrangie.com/2009/01/chin...ollection.html

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------






Boska jestes!!!! Widze, ze i przesylka tak strasznie nie dobija. A ile czasu uplywa od zamowienia do avizo?
Tak pozatematycznie, pewnie sie skusze na ich peruke, bo po ostatnich dwoch cieciach mam ochote sie schowac w mchach i bagnach, by ludzi nie straszyc
http://www.nailetc.com/stwigglmojsi.html
Ps. Zauwazylam, ze maja vouchery znizkowe 10 proc. Dziala 15au10prz.
też tam zamawiam, przesyłka idzie około 14 dni. jeszcze mi się nie zdarzyła zaginiona paczka ani nic. a już troooochę u nich zamówiłam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 16:59   #1491
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

"trochę" :P chyba pół sklepu hyhy :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 17:31   #1492
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

dziewczyny,...pamiętam,że narzekałyście na sklep vb swego czasu...ja jakoś z nich zawsze byłam zadowolona ale teraz zrobiłam zamówienie i normalnie jestem w szoku...
coś im się porąbało z punktami lojalnościowymi i ok...to się zdarza, ale teraz korespondencja z nimi zaczyna mnie co najmniej irytować. Jeszcze chwila a mnie ochrzanią że im w ogóle zawracam głowę i coś próbuję zamówić. Nie pamiętam o co dokładnie narzekałyście na nich i nei wiem czy w ogóle jest sens się z nimi szarpać. Kasę już im głupia wysłałam i teraz nie wiem czy żądać zwrotu kasy czy czekać na towar...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 17:44   #1493
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny,...pamiętam,że narzekałyście na sklep vb swego czasu...ja jakoś z nich zawsze byłam zadowolona ale teraz zrobiłam zamówienie i normalnie jestem w szoku...
coś im się porąbało z punktami lojalnościowymi i ok...to się zdarza, ale teraz korespondencja z nimi zaczyna mnie co najmniej irytować. Jeszcze chwila a mnie ochrzanią że im w ogóle zawracam głowę i coś próbuję zamówić. Nie pamiętam o co dokładnie narzekałyście na nich i nei wiem czy w ogóle jest sens się z nimi szarpać. Kasę już im głupia wysłałam i teraz nie wiem czy żądać zwrotu kasy czy czekać na towar...

wątpię zeby ci oddali kasę bez walki.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 20:00   #1494
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
wątpię zeby ci oddali kasę bez walki.
Ej no coś Ty!..powaga? Bo już miałam im zamiar napisać,żeby sobie te lakiery ..no wiesz....i mi oddali kasę. A tak to chyba będę czekać...i się denerwować co to mi tam wyślą.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 20:50   #1495
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

a jakie dokladnie problemy z vb???

ja zamawiam stamtad, jakos od kwietnia-maja i uwazam ze ten sklep to najlepsze co mnie moglo spotkac nigdy nie bylo zadnego problemu, a nie sorry raz wyslali mi tickle my france-i zamiast planks a lot, napisalam do nich, pojutrze byl u mnie planks a lot, znaczki i separatory gratis. Zamowienie jest u mnie zawsze na pojutrze od wpłaty. jakie mialyscie problemy?


a i dodam, ze tych zamowien juz bylo troche niektore po 1-2 lakiery, ale wiekszosc wieksza, bo i dla mamy i dla przyaciolki i nie tylko lakiery. I czasami placilam 2tygodnie po zlozeniu zamowienia (2 razy tak wyszlo), a oni zadnych problemow nie robili ;p

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2011-09-29 o 20:54
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 05:45   #1496
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Ja mam też dobre doświadczenia z VB. Tylko 2x zamawiałam jednak... natomiast przy drugim zamówieniu pojawił się jakiś problem z ich strony (że na moje nazwisko wysłali paczkę komuś innemu). Właściciel zadzwonił do mnie i całkiem sensownie się dogadaliśmy - koniec końców mimo,że na moije nazwisko - na mój adres nic nie przyszło jednak - ale może spróbuj przez telefon sprawę załatwić???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 07:05   #1497
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

kaja, mhm...to moje w sumie szóste zamówienie u nich i też byłam zadowolona i zawsze ich broniłam jak ktoś narzekał. Ale widać coś w tym jest...
ja narazie nie wiem czy mam problem czy nie, ale niemiło mi jest i niezależnie od tego jak to się skończy to już raczej ostatnie zakupy w tym sklepie zrobione przeze mnie. Robię mnóstwo zakupów przez net w najrozmaitszych sklepach i nawet jakieś malutkie sklepiki z przysłowiowej koziej wólki zdają się bardziej dbać o klienta.
Na początku było ładnie. Napisałam do nich,że nie mogę zapłacić punktami lojalnościowymi a oni,że pogadają z informatykami itd. Mieli się odezwać we wtorek. W środę do nich napisałam,że mi się spieszy i nie wiem ile mam w końcu zapłacić. W tym czasie szukałam tych lakierów gdzie indziej. Jeden ze sprzedawców allegro dał mi linka do vb,że tam są poszukiwane przeze mnie lakiery to mu napisałam,ze nawet tam chciałam kupić, ale jest problem z płatnością. VB mi napisało mi ,że nie potrafią tego naprawić i dali mi rabat....w wysokości no...zabawnej. Ale dobra..napisałam,że mi się spieszy i trudno. Zapłaciłam ile chcieli a punkty przepadają, nieważne.
I teraz najlepsze...mnie osobiście ścięło z nóg. Pan mi napisał,że sobie NIE ŻYCZY,żebym w mailach do innych osób pisała o MOIM problemie, który miał miejsce z płatnością i oni go próbowali naprawić w 19 mailach ze mną .... normalnie gość policzył ile mu głowę trułam. Ani słowa przepraszam,że to ja musiałam te 19 maili wysmarować, przedłużyło się zamówienie,że dzięki mnie zajęli się SWOIM błędem w programie. NIe..to MÓJ problem i oni mi zrobili łaskę,że się nim zajęli. No i jeszcze mam nakaz o czym i z kim mam pisać maile. Widać Pan z allegro to ich przedstawiciel czy ta sama osoba, nie wiem. Dość,że mój mail do niego dostał się do VB i oni jeszcze uznali,że mogą mi zwrócić uwagę....dla mnie normalnie szok! W innych sklepach jak się zdarzy problem z programem, to klientowi robią przysłowiowego loda za to, że były jakieś problemy. No dla mnie...żenada.
Jeśli Pan z VB zajrzy i tu , od razu tłumaczę ,że zakaz pisania o sytuacji z płatnością dotyczył tylko maili a nie forów i rozmów u cioci na imieninach. Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić i odpowiednio zmoderować wszystkie moje kanały komunikacji.

Łooo matko..ale się nakręciłam Zrozumiałyście coś?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 07:38   #1498
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Tak, ja zrozumiałam
No w sumie Ci się nie dziwię... też miałam raz taką syt. z innym sklepem (taką - czyli nie podobną,ale też że mnie jakoś żle (w moim mniemaniu) potraktowano i się na amen zraziłam).
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 08:12   #1499
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tak, ja zrozumiałam
No w sumie Ci się nie dziwię... też miałam raz taką syt. z innym sklepem (taką - czyli nie podobną,ale też że mnie jakoś żle (w moim mniemaniu) potraktowano i się na amen zraziłam).
hehe..no co można poradzić jedynie strzelić focha na taki sklep
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 12:54   #1500
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
kaja, mhm...to moje w sumie szóste zamówienie u nich i też byłam zadowolona i zawsze ich broniłam jak ktoś narzekał. Ale widać coś w tym jest...

Łooo matko..ale się nakręciłam Zrozumiałyście coś?
Zrozumiałyśmy

Ja nie kupuję na VB za:
1. masakryczne zawyżanie kosztów przesyłki: zapłaciłam ok 16 zł za wysyłkę 2 opików. Dostałam mini kopertkę ze znaczkami za chyba 3,75.

2. Kopertka wysłana InPostem (pomimo, że na stronie wybrałam wysyłkę Pocztą Polską). InPost ma tylko 1 próbę doręczenia, oczywiście do południa. Przesyłkę mogłam odebrać na drugim końcu miasta, od 9 do 17 - musiałabym się zwolnić z pracy

3. Na mojego maila z pytaniem jak niby mam odebrac te lakiery pan z VB odpowiedział, że "musisz poradzić sobie sama" (tak, przeszliśmy "na Ty" ). A kiedy napisałam, że już wiem skąd te negatywne opinie o ich sklepie, odpowiedział, że to w takim razie po co kupowałam u nich, skoro coś takiego słyszałam.

To było moje pierwsze i ostatnie zamówienie z VB. Na ebayu można kupić opiki za 25 - 35 zł z przesyłką, więc ceny VB to żadna łaska.

Edytowane przez Niebieska.Kredka
Czas edycji: 2011-09-30 o 12:56
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 07:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.