Nudy na chorobowym ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-04, 08:54   #1
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile

Nudy na chorobowym ;)


Siedzę w domu i nudzę się więc przez najbliższe dni będzie zalew MM Musicie zacisnąć zęby i przetrwać to

Pierwszy makijaż jest przerysowany, bardzo słodki i przesadzony-coś a la tokijska nastolatka.

Sucre D'orge
TWARZ- dermacol 213, sypki APC nr 2, róż Pupy i sypki i.d., kulki Vollare i APC

OCZY- biały cień Cantare, róż i fiolet z paletki Vision, seledyn pod łukiem brwiowym z TRIO Pierre Rene, czarny eyeliner, biała kredka, czarny tusz

USTA- szminka Dreamy Avonu, błyszczyk nr 14 Pierre Arthes
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-09-11 o 10:30
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 08:54   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Grâce

Taki ciepły, kobiecy makijaż. Przepraszam za kiepską jakoś zdjęć ale światło było niezbyt dobre

TWARZ-Dermacol 213 pod oczy, ziemia egipska, sypki APC nr 2, kuleczki Vollare

OCZY-biały cień Cantare, brąz 43 IB, jasny bez 15 IB, ciemnobrązowa kredka Pierre Arthes, biała kredka, czarny tusz

USTA- szminka L'oreal Invincible Kiss proof nr 205 plus cielisty błyszczyk Sensique

Dołączam kilka zdjęć z moją Niunią
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-09-11 o 10:34
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 08:54   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Brąz, śliwka i fiolet

...czyli mój ulubiony zestaw kolorystyczny tej jesieni.

TWARZ- dermacol 213, sypki APC nr 2, róż Vipera w kolorze przybrudzonej brzoskwini, kulki nr 14 APC

OCZY-biały cień CANTARE, ciemny brąz z TRIO Pierre Rene nr 25, pudrowy róż i fiolet z paletki VISION, bordo CARPE DIEM Honey nr 82, ciemnobrązowa kredka Pierre Arthes, czarny tusz

USTA- szminka COCOA Avonu, cielista bazarkowa zmieszana ze zgaszonym naturalnym różem (też bazarkowym)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-09-11 o 10:37
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 08:54   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Szmaragd z fioletem

TWARZ- Dermacol 212 pod oczy i jako korektor (okolice nosa i ust oraz kilka niedoskonałości), sypki APC nr 1 plus skrobia, róż Pupy, różowe kulki Vollare

OCZY-biały CANTARE, turkus prasowany IB, fiolety z paletki Vision, jasny beż 15 IB, ciemny brąz 43 IB, bordowa kredka, czarny tusz

USTA-bazarkowa szminka w kolorze zgaszonego rózu i błyszczyk nr 14 Pierre Arthes

miłego oglądania
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-09-11 o 10:41
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 09:24   #5
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Aga, z zapartym tchem ogladałam jak post za postem pojawiały sie kolejne propozycje. Absulutnie mi się wszystkie podobają, nawet tokijska nastolatka w Twoim wydaniu ma swój urok i wdzięk
Od razu mówię,że mam zamiar kopiować wszystkie
Rewelacja
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 09:26   #6
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Swietnie, powalasz na kolana tymi makijazami
Sucre Dorge - spodobaly mi sie bardzo piegi Twoje natrualne czy namalowane??? Bo na innych makijazach nie moge sie ich dopatrzec, chyba ze sprytnie je ukrylas
Grace-bardzo ladny, slicznie wygladasz i rzeczywiscie bardzo kobiecy, powialo mi tu romantyka
Braz, sliwka i fiolet-urzeklo mnie polozenie kolorkow, bardzo mi sie podoba, oczka swietnie wygladaja jak i ty cala
Szmaragd i fiolet- Rewelacyjne polaczenie kolorkow, calosciowo wszystko do siebie pasuje, tak jak w poprzednich makijazach, naprawde jestem pod wrazeniem, jak ty to robisz???

Zycze szybkiego powrotu do zdrowia
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 09:27   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Aga, z zapartym tchem ogladałam jak post za postem pojawiały sie kolejne propozycje. Absulutnie mi się wszystkie podobają, nawet tokijska nastolatka w Twoim wydaniu ma swój urok i wdzięk
Od razu mówię,że mam zamiar kopiować wszystkie
Rewelacja
dziękuję Maju za miły komentarz.
Zamieściłabym więcej ale kilka propozycji które chciałam Wam pokazac niestety przepadło Przemek spalił dysk twardy i wszystko zniknęło
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 09:35   #8
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Aguś znowu sie rozszalała
Mi najbardziej podoba sie Grâce...przecudnie w nim wyglądasz aż spróbuje sie dzisiaj tak urządzić
Sucre D'orge jest taki dziewczęcy, słodko w nim wyglądasz
Brąz, śliwka i fiolet jest kolejny po Grâce bardzo mi się podobasz w takich kolorkach...niesamowicie podkreślają twoja urodę i charakterek
Szmaragd z fioletem bardzo pomysłowy to połączenie kolorów świetnie pasuje do Twojej tęczówki...

Krótko mówiąc jak zwykle jestem pod wrażeniem i biorę sie za zgapianie Grâce zdrowiej szybciutko Aguś
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 09:38   #9
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Aga, z zapartym tchem ogladałam jak post za postem pojawiały sie kolejne propozycje. Absulutnie mi się wszystkie podobają, nawet tokijska nastolatka w Twoim wydaniu ma swój urok i wdzięk
Od razu mówię,że mam zamiar kopiować wszystkie
Rewelacja
racja milo oglądac Agus znów duzo Twoich makijaży
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 09:42   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Swietnie, powalasz na kolana tymi makijazami
Sucre Dorge - spodobaly mi sie bardzo piegi Twoje natrualne czy namalowane??? Bo na innych makijazach nie moge sie ich dopatrzec, chyba ze sprytnie je ukrylas
Grace-bardzo ladny, slicznie wygladasz i rzeczywiscie bardzo kobiecy, powialo mi tu romantyka
Braz, sliwka i fiolet-urzeklo mnie polozenie kolorkow, bardzo mi sie podoba, oczka swietnie wygladaja jak i ty cala
Szmaragd i fiolet- Rewelacyjne polaczenie kolorkow, calosciowo wszystko do siebie pasuje, tak jak w poprzednich makijazach, naprawde jestem pod wrazeniem, jak ty to robisz???

Zycze szybkiego powrotu do zdrowia
dziękuję Ewesko.
Piegi naturalne, dwa dni z rzędu gdy świeciło słońce zapomniałam o aplikacji filtra celowo ich nie pokryłam Dermacolem jak w innych propozycjach bo pasują do makijażu.

Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
Aguś znowu sie rozszalała
Mi najbardziej podoba sie Grâce...przecudnie w nim wyglądasz aż spróbuje sie dzisiaj tak urządzić
Sucre D'orge jest taki dziewczęcy, słodko w nim wyglądasz
Brąz, śliwka i fiolet jest kolejny po Grâce bardzo mi się podobasz w takich kolorkach...niesamowicie podkreślają twoja urodę i charakterek
Szmaragd z fioletem bardzo pomysłowy to połączenie kolorów świetnie pasuje do Twojej tęczówki...

Krótko mówiąc jak zwykle jestem pod wrażeniem i biorę sie za zgapianie Grâce zdrowiej szybciutko Aguś
Sylwio zgapiaj i wklejaj rezultaty
Dziękuję za wyczerpujący komentarz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 09:52   #11
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Aguś bardzo brakowało mi Twoich dzieł na MM. Ciesze się, ze wróciłaś
Najbardziej przypadł mi do gusty makijaż nr 2 pewnie dlatego, że sama ostatnio tak się maluje, tzn. na wielkie wyjscia , bo do pracy nie mam za bardzo czasu i nakładam na siebie niezbędne minimum .
Co do pozostałych to nr 1 świetny, chyba tak się zmaluję w piątek (jade na duża impreze techniczną ), nr 2 dla mnie klasa i kobiecość , nr 3 tajemniczy i zmysłowy, chyba przeprosze się z fioletami , nr 4 bardzo pomysłowy, ciekawe połaczenie kolorów, dośc odważne, ja sama pomalowałabym się tak tylko na impreze, ale bardzo mi się podoba.
Czekam z niecierpliwościa na więcej
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 09:59   #12
miss Sonita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 84
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Duzo wiecej powiedziec sie nie da !Twoje makijaze jak zwykle rewelacyjne!Jestes piekna kobieta zmienasz sie raz tokijska nastolatka innym razem tajemnicza kobieta.Jestes nieslychanie kreatywnaa osoba no i przepiekna kobieta!A zdjecia z pieskiem rozczulily mnie maksymalnie.Buziaki !!!
miss Sonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 10:00   #13
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Patrząc na całą twarz to najbardziej pięknie jest na ostatnim - miód, cud i orzeszki, a także przedostatnim.
A patrząc na zbliżenia to też
No i ze zbliżeń grace jest taki blady, choć na całej twarzy jest pięknie. No i ta czerwona kredka w środku już przestała mnie się podobać, chyba jej za dużo
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 10:02   #14
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Oczywiście jestem pod wielkim wielkim wrażeniem
I marzę o tym, aby mieć czas i wypróbować kilka Twoich propozycji
SUPER
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 10:12   #15
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Pierwszy- dziewczęcy i odświezający, ale jakoś nie szczególnie mi do ciebie pasuje.
Zakochałam się szczególnie w drugim- rewelacyjnie wyglądasz, świetny makijaż.
Trzeci- widać że to twoje kolory, rewelacyjnie podkreślają cerę i tęczówkę
A czwarty mi się nie podoba- ciekawa jest tak kreska wewnątrz powieki, ale daje niefajny efekt z tymi kolorami- i jak dla mnie to można je było bardziej rozetrzeć na granicy połączenia.I usta tak ciepłe też mi tu nie pasują.

Wrzucaj dalej, ja sobie chęrtnie popodglądam. I zdrowiej
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 10:15   #16
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Najbardziej podobasz mi się w makijażach typu brąz, śliwka i fiolet...
Dlatego obstawia trójeczke. Tylko jakieś plamki pod okiem wyszły żółtawe -co widze, na fotkach całej buzki Poza tym jak zawsze perfekcyjne cieniowanie i dobór kolorów. I dziwie się, ze w ostatnim dałaś do wnętrza oka te kredkę, a na fotkach buzki nie ma efektu królika. Podobasz mi sie także w dwójeczce - jedynka jest słodka, ale ma tez swój urok .
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 10:15   #17
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Aga
Twoje makijaże są cudne Najbardziej podoba mi się ostatni i pierwszy Ale te dwa też dorównują do tych makijaży Gratulacje talentu
I pozdrów psinkę
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 10:44   #18
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
racja milo oglądac Agus znów duzo Twoich makijaży
dziekuję

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Aguś bardzo brakowało mi Twoich dzieł na MM. Ciesze się, ze wróciłaś
Najbardziej przypadł mi do gusty makijaż nr 2 pewnie dlatego, że sama ostatnio tak się maluje, tzn. na wielkie wyjscia , bo do pracy nie mam za bardzo czasu i nakładam na siebie niezbędne minimum .
Co do pozostałych to nr 1 świetny, chyba tak się zmaluję w piątek (jade na duża impreze techniczną ), nr 2 dla mnie klasa i kobiecość , nr 3 tajemniczy i zmysłowy, chyba przeprosze się z fioletami , nr 4 bardzo pomysłowy, ciekawe połaczenie kolorów, dośc odważne, ja sama pomalowałabym się tak tylko na impreze, ale bardzo mi się podoba.
Czekam z niecierpliwościa na więcej
dziękuję na pewno będzie więcej

Cytat:
Napisane przez miss Sonita Pokaż wiadomość
Duzo wiecej powiedziec sie nie da !Twoje makijaze jak zwykle rewelacyjne!Jestes piekna kobieta zmienasz sie raz tokijska nastolatka innym razem tajemnicza kobieta.Jestes nieslychanie kreatywnaa osoba no i przepiekna kobieta!A zdjecia z pieskiem rozczulily mnie maksymalnie.Buziaki !!!


Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Patrząc na całą twarz to najbardziej pięknie jest na ostatnim - miód, cud i orzeszki, a także przedostatnim.
A patrząc na zbliżenia to też
No i ze zbliżeń grace jest taki blady, choć na całej twarzy jest pięknie. No i ta czerwona kredka w środku już przestała mnie się podobać, chyba jej za dużo
to nie czerwień tylko takie bordo, ciemny róż.
W Grâce miałam problemy z wyłapaniem dobrego światła- wspomniałam już o tym. Dlatego twarz jest kolorystycznie ok ale mało wyraźna zaś zbliżenia oczu ostre ale prześwietlone.
Dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 10:55   #19
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Oczywiście jestem pod wielkim wielkim wrażeniem
I marzę o tym, aby mieć czas i wypróbować kilka Twoich propozycji
SUPER


Cytat:
Napisane przez karo-la Pokaż wiadomość
Pierwszy- dziewczęcy i odświezający, ale jakoś nie szczególnie mi do ciebie pasuje.
Zakochałam się szczególnie w drugim- rewelacyjnie wyglądasz, świetny makijaż.
Trzeci- widać że to twoje kolory, rewelacyjnie podkreślają cerę i tęczówkę
A czwarty mi się nie podoba- ciekawa jest tak kreska wewnątrz powieki, ale daje niefajny efekt z tymi kolorami- i jak dla mnie to można je było bardziej rozetrzeć na granicy połączenia.I usta tak ciepłe też mi tu nie pasują.

Wrzucaj dalej, ja sobie chęrtnie popodglądam. I zdrowiej
usta nie są ciepłe, to chłodny zgaszony róż nie jest lodowaty ale na pewno nie jest ciepły.
A granica cieni w ostatnim celowo została minimalnie roztarta by je połączyc ale nie mieszac-wówczas efekt jest naprawdę nieciekawy.
Dziękuję za miłe słowa i życzenia powrotu do zdrowia, mam nadzieję że coś poskutkują

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Najbardziej podobasz mi się w makijażach typu brąz, śliwka i fiolet...
Dlatego obstawia trójeczke. Tylko jakieś plamki pod okiem wyszły żółtawe -co widze, na fotkach całej buzki Poza tym jak zawsze perfekcyjne cieniowanie i dobór kolorów. I dziwie się, ze w ostatnim dałaś do wnętrza oka te kredkę, a na fotkach buzki nie ma efektu królika. Podobasz mi sie także w dwójeczce - jedynka jest słodka, ale ma tez swój urok .
Rybko, wiem o tych plamach ale nie chcę przerabiac zdjęc w shopie dla lepszego efektu. Nie wiem czy to wina moich ścian które odbijają ciepłe i żółte światło (robiąc zdjęcia w kuchni tak nie mam ale tam z kolei jest zbyt ciemno). Mój aparat to wychwytuje i zdjęcia wychodzą właśnie takie a nie inne. W rzeczywistosci nie miewam takich plam Niestety musicie się do nich przyzwyczaic gdyż ostatnio nie ma dobrego światła codziennego no chyba że przemaluję ściany na jakiś jasny i chłodny odcień
Dziękuję za komentarz
Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Aga
Twoje makijaże są cudne Najbardziej podoba mi się ostatni i pierwszy Ale te dwa też dorównują do tych makijaży Gratulacje talentu
I pozdrów psinkę
pozdrowiłam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 11:03   #20
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

Rybko, wiem o tych plamach ale nie chcę przerabiac zdjęc w shopie dla lepszego efektu. Nie wiem czy to wina moich ścian które odbijają ciepłe i żółte światło (robiąc zdjęcia w kuchni tak nie mam ale tam z kolei jest zbyt ciemno). Mój aparat to wychwytuje i zdjęcia wychodzą właśnie takie a nie inne. W rzeczywistosci nie miewam takich plam Niestety musicie się do nich przyzwyczaic gdyż ostatnio nie ma dobrego światła codziennego no chyba że przemaluję ściany na jakiś jasny i chłodny odcień
Dziękuję za komentarz
pozdrowiłam
Rozumiem - jesteś rozgrzeszona. Ja też wole plamki niż przerobione fotki w shopie. Buzka
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 11:04   #21
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Siedzę w domu i nudzę się więc przez najbliższe dni będzie zalew MM Musicie zacisnąć zęby i przetrwać to
Jakoś to zniesiemy...
Dzisiaj pożyczam od Ciebie szmaragd z fioletem
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 11:06   #22
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Moimi największymi faworytami są 2 makijaże : Grace-czyli kobiecość w czystej postaci i Brąz ,śliwka i Fiolet - w tych kolorkach bardzo ładnie wyglądasz pozostałe makijaże ,czyli Sucre Dorge - słodki , dziewczęcy make-up oraz Szmaragd i fiolet - bardzo pomysłowy makijaż są bardzo odważne oraz efektowne
Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 11:07   #23
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Ja również sie ciesze z Twojego powrotu i zakochałam sie w Grace chyba na swoje urodzinki powitam wszystkich w takim królewskim wydaniua oprócz tego jeszcze fiolety mnie sie strasznie podobaja i twoj ostatni szmaragd z fioletem też jest piekny pozdr.
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 11:19   #24
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Rozumiem - jesteś rozgrzeszona. Ja też wole plamki niż przerobione fotki w shopie. Buzka
dziękuję. Kombinuję nawet z kartonami białymi ale nie zawsze pomagają

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość
Jakoś to zniesiemy...
Dzisiaj pożyczam od Ciebie szmaragd z fioletem
chciałabym Cię w nim zobaczyc

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Moimi największymi faworytami są 2 makijaże : Grace-czyli kobiecość w czystej postaci i Brąz ,śliwka i Fiolet - w tych kolorkach bardzo ładnie wyglądasz pozostałe makijaże ,czyli Sucre Dorge - słodki , dziewczęcy make-up oraz Szmaragd i fiolet - bardzo pomysłowy makijaż są bardzo odważne oraz efektowne


Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
Ja również sie ciesze z Twojego powrotu i zakochałam sie w Grace chyba na swoje urodzinki powitam wszystkich w takim królewskim wydaniua oprócz tego jeszcze fiolety mnie sie strasznie podobaja i twoj ostatni szmaragd z fioletem też jest piekny pozdr.


Dziękuję Wam serdecznie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 11:24   #25
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Jak dla Mnie to bombaNajbardziej podobają Mi sie te trzy ostatnie.Cudownie
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 11:25   #26
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Siedzę w domu i nudzę się więc przez najbliższe dni będzie zalew MM Musicie zacisnąć zęby i przetrwać to
to chyba miało zabrzmieć jak groźba ale ja to traktuję jak obietnicę

Aga,czy Ty wiesz ile radości nam sprawiasz kiedy coś tu umieszczasz?
oczywiście wszystkie perfekcyjnejedynie nr 1 traktuję, jako wariację ale wykonanie oczywiście super,i cała stylizacja a pozostałe 3 tę brązy i śliwki w Twoim wydaniu, mamusiu a czwóreczka jak dla mnie jest przecudowna po prostu !

i buziaki dla Leny,też jest piękna
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 11:39   #27
black&white
Zadomowienie
 
Avatar black&white
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 647
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

wszystkie cudowne
wyłamię się z tłumu i powiem, że choć wszystkie cudne to pierwszy jest...
najbardziej ciekawy, choć jak wczesniej napisałaś - przerysowany...

oryginalny, inny.
i idealnie dobrana do make-up'u fryzurka

a wiesz, Agabil, że na tych właśnie zdjęciach z tak zwaną "tokijską nastolatką" przypominasz mi Bjork :|
black&white jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 12:01   #28
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

wszystkie Twoje propozycje sa swietne najbardziej urzekla mnie oczywiscie (tak jak inne Wizazanki) przepiekna i zmyslowa "Grâce", ale zaraz potem podoba mi sie "Szmaragd z fioletem" jest taki niecodzienny, wyjatkowy, a Ty wprost slicznie w nim wygladasz w wydaniu "Sucre D'orge" wygladasz jak najprawdziwsza nastolatka i te urocze piegi natomiast "Brąz, śliwka i fiolet" to bardzo kobiecy makijaz i taki typowo Twoj tak wiec zdrowiej i zalewaj nas kolejnymi makijazami!!!
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 12:48   #29
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

Zawsze, kiedy oglądam"pakiet" Twoich makijaży, wiem, że każdy kolejny powali mnie jeszcze bardziej. Moi faworyci to 2. i 3. - wyglądasz rewelacyjnie, co ja tam będę prawić o technice
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 12:49   #30
Anarchia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 676
Dot.: Nudy na chorobowym ;)

no właśnie, musimy to przeżyć, Aga litości
ja nie mogę spadać cztery razy pod rząd z krzesła!
Anarchia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.