Atrederm - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-26, 08:22   #4831
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Atrederm

Dziewczyny,

Jakich podkładów używacie przy Atre? Na co dzień maluje się wyłącznie minerałami, ale proszki będą podkreślały każdą suchą skórkę. Rok temu też używałam Atre, ale za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć jaki miałam wtedy podkład... A prawdę mówiąc nie jestem na bieżąco z podkładami
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 11:09   #4832
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Atrederm

Ja używam Dermacolu bo tylko on w miarę kryje a pod niego grubą warstwę filtra Ziaji tonującego - też minimalnie kryje. Od paru dni stosuję do zmatowienia mąkę ziemniaczaną i póki co jestem zadowolona. Zwykle udaje mi się rano jakoś się ogarnąć ale łuszczenie pojawia się zwykle w połowie dnia. Liczę na to, że jak pomęczę się jakiś czas z retinoidami, kryjący makijaż nie będzie niezbędny
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 13:53   #4833
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: Atrederm

Ja no codzien tez uzywam mineralkow, a jak sie luszcze a musze wyjsc z domu to maluje sie Revlonem Colorstay. delikatnie go wklepuje, wtedy jak dobrze wczesniej nawilze skore nie widac nieestetycznych skorek
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 18:04   #4834
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm

dziewczyny ile należy mniej więcej poczekać od ostatniej aplikacji atredermu , żeby zacząs stosować jakieś inne preparaty/ kremy itp ? zwłaszcza zalezy mi na stosowaniu toniku z cytryny na przebarwienia i zaskóniki . Ile odczekać ?
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 21:59   #4835
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Jakich podkładów używacie przy Atre? Na co dzień maluje się wyłącznie minerałami, ale proszki będą podkreślały każdą suchą skórkę. Rok temu też używałam Atre, ale za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć jaki miałam wtedy podkład... A prawdę mówiąc nie jestem na bieżąco z podkładami
ja się maluję minerałami i jakos daje radę chociaż troszke ta skórki widac, ale filtr je troszke przyklepuje

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
dziewczyny ile należy mniej więcej poczekać od ostatniej aplikacji atredermu , żeby zacząs stosować jakieś inne preparaty/ kremy itp ? zwłaszcza zalezy mi na stosowaniu toniku z cytryny na przebarwienia i zaskóniki . Ile odczekać ?
hmm ja bym conajmniej miesiąc jednek odczekała dla pewnosci
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 06:37   #4836
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Czy warto teraz zaczynać kurację atredermem czy lepiej poczekać na jesień? Używam wysokich filtrow,raczej nie przebywam dużo na słońcu, praca biurowa.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 07:22   #4837
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
Czy warto teraz zaczynać kurację atredermem czy lepiej poczekać na jesień? Używam wysokich filtrow,raczej nie przebywam dużo na słońcu, praca biurowa.
Ja używam zawsze maksymalnie do czerwca, plus oczywiście filtrowanie. Tak robiłam w tamtym roku i w tym też będę
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 08:58   #4838
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Atrederm

Ja nie zamierzam przerywać kuracji. Co najwyżej na tydzień - podczas wakacji na zwrotniku. Będę unikać słońca jak zawsze ale tam większe promieniowanie jest.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 10:27   #4839
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: Atrederm

Ja raczej tez nie zamierzam przerywac, na poczatku myslalam stosowac maks do maja, ale mam zamiar w wakacje raz na jakis czas sie smarowac (conajmniej raz na tydzien) bo widze rewelacyjne efekty.. Bede wtedy siedziala w domu, a filtry i tak stosuje, wiec.. mam nadzieje, ze bedzie okej
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 11:56   #4840
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Czytam i czytam i mam wątpliwości. Najpierw myślałam żeby miesiąc poużywać do maja,zobaczyć jak się sprawuje i wrócić na jesień, ale czytam sobie wątek i dużo osób pisze o wysypie, obawiam się akurat,że pojawi się wysyp,wtedy warto stosować dalej a będę musiała przerwać,tez wątpliwości wzięły się z tego ze ktoś tu w wątku kilka stron wcześniej napisał ze zaczyna kurację chyba w lutym,a ktoś odpowiedział ze jak to,żeby w lecie stosować.

Druga opcja jest taka,że kupuje teraz,bo teraz mam receptę,nie otwieram i czekam na jesień

Dzisiaj idę odebrać i nie wiem jak zrobić

Jakbym stosowała np do czerwca od teraz to warto zacząć ? Opalać się nie będę, raczej tyle co droga z i do pracy,zakupy czy spacer, takie codzienne aktywności oczywiście filtr 50 plus i okulary przeciwsłoneczne

Dziewczyny doradźcie jakbyście zrobiły
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:12   #4841
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
Czytam i czytam i mam wątpliwości. Najpierw myślałam żeby miesiąc poużywać do maja,zobaczyć jak się sprawuje i wrócić na jesień, ale czytam sobie wątek i dużo osób pisze o wysypie, obawiam się akurat,że pojawi się wysyp,wtedy warto stosować dalej a będę musiała przerwać,tez wątpliwości wzięły się z tego ze ktoś tu w wątku kilka stron wcześniej napisał ze zaczyna kurację chyba w lutym,a ktoś odpowiedział ze jak to,żeby w lecie stosować.

Druga opcja jest taka,że kupuje teraz,bo teraz mam receptę,nie otwieram i czekam na jesień

Dzisiaj idę odebrać i nie wiem jak zrobić

Jakbym stosowała np do czerwca od teraz to warto zacząć ? Opalać się nie będę, raczej tyle co droga z i do pracy,zakupy czy spacer, takie codzienne aktywności oczywiście filtr 50 plus i okulary przeciwsłoneczne

Dziewczyny doradźcie jakbyście zrobiły

Wysyp nie jest regułą - ja np. nie miałam Ja stosowałam i będę stosowałam w tym roku do czerwca, ale to z czystego lenistwa... Przy Atre jest naprawdę dużo zabawy i w wakacje nie będzie chciało mi się tak cackać Wolę wtedy coś delikatniejszego, niż tego cichego killera :P
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 18:43   #4842
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Dopiero teraz atrederm przestał mnie podrażaniać .. ehhh. . chciałabym, aby słońce zniknęło, cieszę się kiedy są deszczowe dni bo nie lubię nakładać filtrów, czuję jakby moja skóra nie oddychała plus zapycha mnie trochę
Chciałabym nie przerywać kuracji ale myślę że dłużej niż do końca kwietnia nie dam rady, bo póżniej jeszcze miesiąc regeneracji i mam zamiar przestać panicznie unikać słońca (nie, nie chodzi mi o opalanie ale o normalne funkcjonowanie w słoneczne dni)
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 22:47   #4843
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Zdecydowałam się na używanie atredermu teraz i pierwsze użycie za mną, mam nadzieję,że wysypu nie będzie,przy kwasach miałam to szczęście,że nie było

Mam kilka wątpliwości,na ulotce napisane jest ze musi być odstęp po myciu twarzy ale nic na nią nie nakładać, czyli na taką sucha,ściągnięta skórę nakładać?

I po jakim czasie po nałożeniu atredermu mogę nałożyć coś nawilżającego ?
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 23:39   #4844
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Wysyp nie jest regułą - ja np. nie miałam Ja stosowałam i będę stosowałam w tym roku do czerwca, ale to z czystego lenistwa... Przy Atre jest naprawdę dużo zabawy i w wakacje nie będzie chciało mi się tak cackać Wolę wtedy coś delikatniejszego, niż tego cichego killera :P
A co będziesz używać latem?
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 21:51   #4845
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na używanie atredermu teraz i pierwsze użycie za mną, mam nadzieję,że wysypu nie będzie,przy kwasach miałam to szczęście,że nie było

Mam kilka wątpliwości,na ulotce napisane jest ze musi być odstęp po myciu twarzy ale nic na nią nie nakładać, czyli na taką sucha,ściągnięta skórę nakładać?

I po jakim czasie po nałożeniu atredermu mogę nałożyć coś nawilżającego ?
ja nakładałam bez odstępu czasowego
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 17:32   #4846
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Atrederm

Zielone_korale, ja nakładałam Atre dopiero po 30 minutach od mycia twarzy, a coś nawilżającego dopiero na kolejny dzień po zmyciu specyfiku

Co do wysypu to ja sama nie miałam nigdy, jedyne co, to skóra staje się bardzo wrażliwa, więc na każde delikatne drapnięcie od razu reagowała zaczerwienieniem i raną.

W tej chwili smaruje sobie plecy i ramiona, bo coś zaczęły się psuć, w zeszłym roku bardzo ładnie mi pomogło na te partie ciała.
Twarz niestety muszę sobie odpuścić, bo nie mogę sobie pozwolić na łuszczenie :/
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 08:44   #4847
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Atrederm

Mnie dermatolog zaleciła nakładanie nawilżacza 15 minut po Atredermie.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 18:29   #4848
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm

Czy Atre można z czymś łączyć? Np. z kwasem migdałowym? Oczywiście delikatnie i niezbyt często Efekt po Atre mnie nie zadowala, ale nie chciałabym z niego całkiem jeszcze rezygnować. Myślę nad stosowaniem go raz w tyg i dołożenie czegoś... Skórę mam raczej z tych niezniszczalnych Ktoś próbował?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 19:29   #4849
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Czy Atre można z czymś łączyć? Np. z kwasem migdałowym? Oczywiście delikatnie i niezbyt często Efekt po Atre mnie nie zadowala, ale nie chciałabym z niego całkiem jeszcze rezygnować. Myślę nad stosowaniem go raz w tyg i dołożenie czegoś... Skórę mam raczej z tych niezniszczalnych Ktoś próbował?
Masz na myśli jakiś konkretny produkt z kw. migdałowym? Jeżeli stężenie jest niewielkie, to możesz - tym bardziej stosując Atre raz w tygodniu. Ja w tamtym roku miksowałam, ale z delikatnymi preparatami i nie było problemów
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 19:59   #4850
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Masz na myśli jakiś konkretny produkt z kw. migdałowym? Jeżeli stężenie jest niewielkie, to możesz - tym bardziej stosując Atre raz w tygodniu. Ja w tamtym roku miksowałam, ale z delikatnymi preparatami i nie było problemów
Dokładnie chciałam spróbować to : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ezo-serum.html
Ma dosyć dobre opinie.... Moje zaskórniki otwarte są dalej na swoim miejscu (no, może minimalnie ich mniej) i chyba Atre sobie już z nimi nie poradzi... Bo minęły 3 miesiące a mi dalej pryszcze wyskakują, no i przebarwienia mi po pryszczach długo zostają... Największy plus Atre to likwidacja zaskórników zamkniętych i spłycenie zmarszczek mimicznych Sama już nie wiem, może powinnam pogodzić się z tym, że moja cera nigdy nie będzie już ok.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 20:44   #4851
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Dokładnie chciałam spróbować to : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ezo-serum.html
Ma dosyć dobre opinie.... Moje zaskórniki otwarte są dalej na swoim miejscu (no, może minimalnie ich mniej) i chyba Atre sobie już z nimi nie poradzi... Bo minęły 3 miesiące a mi dalej pryszcze wyskakują, no i przebarwienia mi po pryszczach długo zostają... Największy plus Atre to likwidacja zaskórników zamkniętych i spłycenie zmarszczek mimicznych Sama już nie wiem, może powinnam pogodzić się z tym, że moja cera nigdy nie będzie już ok.
Po 3 miesiącach się poddajesz? Przebarwienia zostają, bo cera jest uwrażliwiona, wszystko po jakimś czasie przyblednie po odstawieniu Atre. Ja po roku niezbyt regularnego (1 w tygodniu, czasami jak miałam wolne to częściej) mogę ostrożnie stwierdzić, że pozbyłam się praktycznie wszystkich zaskórników Chociaż są takie, których nic nigdy nie ruszyło i już pewnie nie ruszy...
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 21:14   #4852
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Po 3 miesiącach się poddajesz? Przebarwienia zostają, bo cera jest uwrażliwiona, wszystko po jakimś czasie przyblednie po odstawieniu Atre. Ja po roku niezbyt regularnego (1 w tygodniu, czasami jak miałam wolne to częściej) mogę ostrożnie stwierdzić, że pozbyłam się praktycznie wszystkich zaskórników Chociaż są takie, których nic nigdy nie ruszyło i już pewnie nie ruszy...
Mam zamiar stosować Atre dalej... Widzę pozytywne efekty, ale po prostu byłam ciekawa, czy mogę stosować coś razem z Atre....

Gratuluję efektów!
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 09:53   #4853
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Mam zamiar stosować Atre dalej... Widzę pozytywne efekty, ale po prostu byłam ciekawa, czy mogę stosować coś razem z Atre....

Gratuluję efektów!
A jak często stosowałaś Atre w ciągu tych 3 miesięcy?

Bielenda jest bardzo delikatna - wyrównuje skórę, ale na jakieś poważniejsze zmiany (duże zaskórniki, wypryski, przebarwienia) jest po prostu za słaba. Nie oszukujmy się, to dobry produkty, ale drogeryjny - więc efektu WOW raczej nie będzie

Ogólnie jestem zdziwiona, że nie do końca jesteś zadowolona z Atre. Dlatego ponawiam pytanie jak często stosowałaś? Solo? Z kremem? Ja w tamtym roku po dwóch miesiącach miałam idealną buzię. Co prawda po pewnym czasie problemy wróciły (mimo pielęgnacji), ale na pewno jest dużo lepiej niż kiedyś
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:37   #4854
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
A jak często stosowałaś Atre w ciągu tych 3 miesięcy?

Bielenda jest bardzo delikatna - wyrównuje skórę, ale na jakieś poważniejsze zmiany (duże zaskórniki, wypryski, przebarwienia) jest po prostu za słaba. Nie oszukujmy się, to dobry produkty, ale drogeryjny - więc efektu WOW raczej nie będzie

Ogólnie jestem zdziwiona, że nie do końca jesteś zadowolona z Atre. Dlatego ponawiam pytanie jak często stosowałaś? Solo? Z kremem? Ja w tamtym roku po dwóch miesiącach miałam idealną buzię. Co prawda po pewnym czasie problemy wróciły (mimo pielęgnacji), ale na pewno jest dużo lepiej niż kiedyś
Na początku stosowałam raz na tydzień, aktualnie 2 czasem 3 razy- w zależności od kondycji skóry. Po nałożeniu Atre już nic więcej nie stosuję. Rano krem nawilżający- Cetaphil DA, Fizioderm lub Cold Cream. Twarz myję Fizjodermem lub Cetaphilem...
U mnie Atre podziałał głównie na zmarszczki mimiczne- pod oczami i przy ustach (mam 30 lat) no i przestały wychodzić mi wielkie gule w okolicach brody. Pryszcze pojawiają się nadal no i zaskórniki trwają na swoim miejscu...
Co robię źle? Może stosować Atre częściej?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:59   #4855
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Atrederm

Ja popełniłam błąd, na początku kuracji namiętnie używałam Cetaphilu, który robił masakrę na mojej twarzy...Olśniło mnie dopiero po pół roku, że coś jednak jest nie tak. Poobserwuj swoją skórę, bo Atre już jakoś powinien zadziałać na wypryski. Z własnego doświadczenia wiem, że nie można ślepo wierzyć we wszystko co piszą na temat kuracji Atredermem, że konieczny jest tłusty, łagodzący krem. Jedynym kremem nawilżającym, którego teraz używam jest lrp Hydreane legere, więc baardzo daleko mu do tłuściocha, na dzień czasami Aknicare no i filtry. Twarz mi nie odpadła, bordowa też nie chodzę W trakcie złuszczania nie nakładam żadnego kremu, pozwalam skórze spokojnie zejść. I mimo że się naczytałam, że w trakcie kuracji i tak nic nie "zapcha", to wyraźnie widziałam, że nawet podrażniona skóra reaguje na treściwe kremy gulami i zaskórnikami...
Może za dużo próbujesz skórze dać, a ona nie potrzebuje aż tyle nawilżenia, natłuszczenia. Polecam bloga kosmostolog (komentarze pod postami też są dosyć ważne )
__________________
wymiana

Edytowane przez mikasa5
Czas edycji: 2015-04-02 o 14:00
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 14:05   #4856
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm

Cetaphil na pewno mnie nie zapycha i całkowicie mi odpowiada, natomiast mam podejrzenia co do Cold Cream i stosuję go raczej sporadycznie, głowie wtedy, jak skóra woła o coś tak treściwego...
Na dzień jeszcze filtr jest Vichy 50 emulsja matująca....

A Wy jak często stosujecie Atre?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 20:11   #4857
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: Atrederm

Ja stosuję zazwyczaj 2, 3 noce pod rząd, jeśli mam możlwość siedzieć w domu przez dłuższy czas to właśnie 3 razy. Skóra szybko sie regeneruje i jest przepiekna. doslownie, nie mialam takiej twarzy od mniej wiecej 7-8 lat.. Stosuje Atre dopiero dwa miesiace, wiec nie moge doczekac sie efektow po powiedzmy pol roku. Mam nadzieje, ze efekt sie utrzyma..
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 20:31   #4858
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Dokładnie chciałam spróbować to : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ezo-serum.html
Ma dosyć dobre opinie.... Moje zaskórniki otwarte są dalej na swoim miejscu (no, może minimalnie ich mniej) i chyba Atre sobie już z nimi nie poradzi... Bo minęły 3 miesiące a mi dalej pryszcze wyskakują, no i przebarwienia mi po pryszczach długo zostają... Największy plus Atre to likwidacja zaskórników zamkniętych i spłycenie zmarszczek mimicznych Sama już nie wiem, może powinnam pogodzić się z tym, że moja cera nigdy nie będzie już ok.

widzę, że mamy bardzo podobne problemy.
Wyskoczy mi jakiś pryszcz, nawet mimo atre a po nim przebarwienie, które muszę chować pod podkładem.
Mam wrażenie, że to walka z wiatrakami
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 21:26   #4859
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
widzę, że mamy bardzo podobne problemy.
Wyskoczy mi jakiś pryszcz, nawet mimo atre a po nim przebarwienie, które muszę chować pod podkładem.
Mam wrażenie, że to walka z wiatrakami
Dobrze, że nie jestem z tym sama
Ogarnia Cię już czasem zwątpienie?
Jak długo już stosujesz Atre?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 08:49   #4860
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie jestem z tym sama
Ogarnia Cię już czasem zwątpienie?
Jak długo już stosujesz Atre?

To mój drugi rok, ale na lato robię przerwę.
Trzymam się myśli, że może faktycznie skóra podrażniona i później dojdzie do siebie? ...
Poza tym mam wrażenie, że na pewno nie jest gorzej niż było, więc nie mam nic do stracenia. Planuję przez najbliższy miesiąć używać częściej atre a w w połowie maja kończę kurację i myślę, że wtedy stanie się wszystko jasne i wtedy zobaczę czy za rok nadal atre czy będę probować czegoś innego.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.