Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-04, 13:46   #1861
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

up
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 21:35   #1862
Monix74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Kosmetyki!

Witam! Mam pytanie- czy przy skorze z teleangiektazja, czyli popekanymi naczynkami mozna stosowac FLAVO-C Forte serum. Chodzi o to , czy nie powoduje podraznieni nie spowoduje jeszcze wiekszego zaczerwienienia?
Monix74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 08:34   #1863
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Kosmetyki!

Cytat:
Napisane przez Monix74 Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie- czy przy skorze z teleangiektazja, czyli popekanymi naczynkami mozna stosowac FLAVO-C Forte serum. Chodzi o to , czy nie powoduje podraznieni nie spowoduje jeszcze wiekszego zaczerwienienia?
Teoretycznie witamina C jest wskazana przy cerach naczyniowych, ale nie wiem czy serum Forte nie będzie za mocne jak na początek przygody z witaminą c. CHyba zaczęłabym od najmniejszego stężenia (8%)
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 13:27   #1864
Monix74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki!

WIELKIE DZIEKI! Moze faktycznie zaczne od czegos slabszego( mozliwe, ze mnie nie uczuki)
Monix74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 11:01   #1865
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Cera naczynkowa a ochrona przeciwsłoneczna

Czesc. Mam pytanie. Jak zapobiegać? Co robic zeby naczynka nie powstawaly? Walcze z cellilitem i rozstępami dlatego planuje masowanie skory codziennie rekawica sizalowa. Co robic zeby przez to mi nie pekaly naczynka na nogach?? Narazie nie mam tego problemu. Jakich masci uzywac? Czy wystrarczy tylko zarzywanie rutinoscorbinu? Czy sa odpowiednie masci i balsamy? Mam raczej srednia - mala sklonnosc do pekania naczynek
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 15:53   #1866
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Cera naczynkowa a ochrona przeciwsłoneczna

Ok, poprawka przeszukałam dokładnie wątek i znalazlam informacje na temat balsamu do ciala Flos Leku do cery naczynkowej. Ok kupie go, ale pytanie czy on wystarczy? Czy zrezygnowac z masazy rekawica sizalowa? chociaz bez tego nie ma co walki z cellulitem zaczynac:/ czy moze sa inne produkty: masci, balsamy apteczne ktore dobrze zapobiegnal powstawaniu naczynek?
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 12:57   #1867
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez małagorzata Pokaż wiadomość
Ok, poprawka przeszukałam dokładnie wątek i znalazlam informacje na temat balsamu do ciala Flos Leku do cery naczynkowej. Ok kupie go, ale pytanie czy on wystarczy? Czy zrezygnowac z masazy rekawica sizalowa? chociaz bez tego nie ma co walki z cellulitem zaczynac:/ czy moze sa inne produkty: masci, balsamy apteczne ktore dobrze zapobiegnal powstawaniu naczynek?

hej dziewczyny,

nie wiem czy uzywalyscie Lierac krem na naczynka lub rumien ale jest poprostu rewelacyjny! cera mniej reaguje na zmiany temperatur i wogole wyglada o niebo lepiej. Uzywalam juz chyba wszystkich kremow na nczynka(avene,la roche,flos le,rubialine) ale ten zdecydowanie wyprzedza wszystkie razem wziete!

jedyna wada - ok 110 zl...
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 14:14   #1868
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

A jak to jest właściwie z tym nawilżaniem? Na forum biochemii urody przeczytałam, że wcale nie jest wskazane codzienne, automatyczne sięganie po krem nawilżający, a należy go stosować wyłącznie wtedy, gdy skóra naprwadę jest przesuszona. Trochę się zdziwiłam, ale postanowiłam wypróbować tę metodę na sobie. Wieczorem po umyciu twarzy zelem używam tylko toniku Urody i ku mojemu zdziewieniu wcale nie jest rano sucha, a w niektórych partiach wręcz tłustawa. Załączam link do biochemii:
http://www.biochemiaurody.fora.pl/an...asada,372.html
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 18:04   #1869
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Za 2 tygodnie wybieram się na laserowe zamykanie naczynek na nosie i policzkach . Wczoraj byłam na konsultacji przed zabiegiem i P. dermatolog (bardzo doświadczona w tej dziedzinie) powiedziała mi, że jest sceptycznie nastawiona do kosmetyków na naczynka. Jej zdaniem do takiej cery należy stosować krem ochronny, dobrze nawilżający z ochroną przeciwsłoneczną . Biochemiczki - czy znacie jakiś krem (oprócz filtrów), który spełniałby w/w warunki?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 20:30   #1870
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

NO niestety,jesli maja byc porzadne filtry to tylko krem z filtrami ktory tez nawilzy i ochroni
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 06:19   #1871
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
NO niestety,jesli maja byc porzadne filtry to tylko krem z filtrami ktory tez nawilzy i ochroni
Tak myślałam .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 16:38   #1872
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Jak już wcześniej pisałam w przyszłym tygodniu wybieram się na laserowe zamykanie naczynek. W związku z powyższym muszę dokonać niezbędnych zakupów . Po zabiegu skóra będzie podrażniona, więc muszę ją jakoś ukoić. Mam w planach zakup żelu micelarnego do mycia twarzy (kończę 1 opak.), kremu Rubialine i zastanawiam się nad kremem Cicaplast LRP - w chwili obecnej posiadam Cicalfate Avene, ale jak dla mnie są to dwa różne kremy, ponieważ:
1) konstytencja tych dwóch kremów jest zupełnie inna,
2) nawilża tylko LRP, Avene troszkę wysusza.

Drogie Biochemiczki, co polecacie na podrażnioną skórę po zabiegach laserowych?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 07:40   #1873
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

poczytaj o tym kremie:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2680
pod nim jest jeszcze jeden z tej serii
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 13:28   #1874
Bunia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 43
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Nie wiem, czy to odpowiedni watek.
Moj TZ ma bardzo wrazliwa cere (podejrzewam, ze duzo weazliwsza niz ja ).
Ostatnio sie mu strasznie policzki przesuszyly, bo sa baaardzo silne wiatry, wiec wczoraj mu zaaplikowalam na te policzki Avene, Hydrance Optimale Legere, czyli to: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4208. Po mniej wiecej 3 minutach wystapila bardzo silna reakcja alergiczny, dostal rumienia, wiec zmyl emulsje z twarzy.
Co moglo go uczulic?

Co dziwniejsze uzywa gelu do golenia Avene i balsamu po goleniu tez Avene. Te produkty bardzo sobie chwali, bo jego cera jest duzo lepsza niz po Cleanique'u, ktorego uzywal wczesniej.

Czy mozecie podpowiedziec jakis krem, ktory go nie uczulil? Myslalam, ze ten Aveny jest naprawde OK pod katem uczulen....
Bunia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:08   #1875
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
poczytaj o tym kremie:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2680
pod nim jest jeszcze jeden z tej serii
IlonaP - dziękuję . Właśnie takiego kremu szukałam. Nie wiem jak ja wczoraj przeszukiwałam KWC . Zdecydowałam się kupić krem A-Derma Epitheliale A.H. -> http://www.apteka-centrum.pl/epitheliale-ah-p-2636.html

__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 21:49   #1876
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Bunia77 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to odpowiedni watek.
Moj TZ ma bardzo wrazliwa cere (podejrzewam, ze duzo weazliwsza niz ja ).
Ostatnio sie mu strasznie policzki przesuszyly, bo sa baaardzo silne wiatry, wiec wczoraj mu zaaplikowalam na te policzki Avene, Hydrance Optimale Legere, czyli to: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4208. Po mniej wiecej 3 minutach wystapila bardzo silna reakcja alergiczny, dostal rumienia, wiec zmyl emulsje z twarzy.
Co moglo go uczulic?

Co dziwniejsze uzywa gelu do golenia Avene i balsamu po goleniu tez Avene. Te produkty bardzo sobie chwali, bo jego cera jest duzo lepsza niz po Cleanique'u, ktorego uzywal wczesniej.

Czy mozecie podpowiedziec jakis krem, ktory go nie uczulil? Myslalam, ze ten Aveny jest naprawde OK pod katem uczulen....
mnie jak coś podrażni, to stosuję Nanobasę-odżywke do suchej skóy, nakłądam na noc, rano budze się z uspokojoną buźką

tyle że mega tłusta jest, ale to moja deska ratunku

p.s. moja skóa tez nei przepada za kremami Avene... na dzień stosuję Lipolan krem na wiatr i mrozy idealny, bo się nie świeci po nim twarz ale dobrze chroni, może spróbowac twój chłopak, krem nei ejst drogi, dostępny w aptekach... a tak to kremy Erisa te w różówych opakowaniach półtłuste nie są złe
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 07:13   #1877
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
IlonaP - dziękuję . Właśnie takiego kremu szukałam. Nie wiem jak ja wczoraj przeszukiwałam KWC . Zdecydowałam się kupić krem A-Derma Epitheliale A.H. -> http://www.apteka-centrum.pl/epitheliale-ah-p-2636.html
Cieszę się, że mogłam pomóc. Zdaj koniecznie relację.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 12:03   #1878
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Cieszę się, że mogłam pomóc. Zdaj koniecznie relację.
Oczywiście, że zdam relacje .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 13:02   #1879
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Mam młodą i wrażliwą cerę. Przeważnie jest ona tłusta w okolicach czoła i nosa, reszta jest w normie. Często mam uczulenie na kosmetyki. Czy możecie mi coś poradzic?
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 11:06   #1880
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Właśnie się przeraziłam, ponieważ przeczytałam artykuł -> http://www.wizaz.pl/images/med-estet...ynka/index.php, w którym jest napisane, że przy cerze naczynkowej nie powinno się stosować kosmetyków z mocznikiem , a ja przez długi okres czasu smaruję się Xerialem 5 . Biochemiczki, czy wiecie coś na ten temat?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 11:31   #1881
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Czy sa jakies przeciwskazania aby przy cerze naczynkowej stosowac Brevoxyl ? prosze o odp
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 13:54   #1882
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Mam pytanie czy posiadając cerę naczynkową (nie jest jakoś specjalnie wrażliwa, raczej sucha) mogę stosować na dzień krem brązujący Dove? Pod krem zawsze używam zelu-maseczki Flos-leku. Czy mogę tak robić?Wydaje mi się, że tak, ale na wszelki wypadek wolę zapytać, bo ostatnio mam obsesję na punkcie swojej cery Zależy mi na przyciemnieniu cery, a solarium jak wiadomo u mnie odpada.
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 11:33   #1883
nehema
Raczkowanie
 
Avatar nehema
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 43
GG do nehema
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Mechaniczny zawiera trace drobinki ktore scieraja naskorek(np peeling st ives)
Enzymatyczny nie ma drobinek tylko enzymy ktore rozpuszczaja naskorek
(np kanebo silk peeling powder)

A gdzie przyporządkować peeling SVR XERIAL GOMMANT??
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16321
z opisu wynika że jest on mechaniczny ( i chyba raczej do ciała?)
a z opisów użytkowniczek wynika że z powodzeniem stosują go do twarzy ? a jak to się ma do wrażliwych naczynkowych cer ???
nehema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 16:32   #1884
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Question Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Mam pytanie odnośnie kremów z kwasami.Które z nich można stosować przy naczynkowej cerze?Czy można je stosować na noc naprzemiennie np.z Dirosealem?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 16:43   #1885
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez nehema Pokaż wiadomość
A gdzie przyporządkować peeling SVR XERIAL GOMMANT??
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16321
z opisu wynika że jest on mechaniczny ( i chyba raczej do ciała?)
a z opisów użytkowniczek wynika że z powodzeniem stosują go do twarzy ? a jak to się ma do wrażliwych naczynkowych cer ???
Zdecydowanie jest mechaniczny, na dodatek wcale nie taki najdelikatniejszy. Dobrze złuszcza, ale mnie jednak lekko podrażniał, więc radzę zaopatrzyć się w próbkę.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 08:26   #1886
Minia**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 28
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

A ja mam już dość kremików które "na pewno mi pomogą" tylko musze być cierpliwa. Jestem cierpliwa od kilkunastu lat, odkąd pojawiła sie wrażliwość mojej skóry i rumień. Antirouge nic nie dał, diroseal tylko zaostrzł rumień, LRP zapychal i wysuszał, Synchrorose zachowywał sie jak zwykły krem nawilżający, nic poza tym. W sumie moja skóra wygląda najlepiej po użyciu kremu z lipidami np re-lipid daxa. rano jest jasna, bezpodrażnień i widocznych naczynek.
Czytałam ostatnio o metodzie usuwania rumienia metodą IPL, niby laser ale bzinwazyjny. Czy ktoś już miał taki zabieg?? Jak z jego skutecznością?
Minia** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 09:36   #1887
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Po ostatniej wizycie u dermatologa wróciłam z kilkoma próbkami nowego kremu iwostin - capillin i jestem bardzo mile zaskoczona. O ile poprzedni jak dla mnie był porażką, to ten o dużo treściwszej konsystencji, lekko zielonym kolorku jest naprawdę świetny. Policzki mam lekko suche i faktycznie nawilża i powoduje wizualne zmniejszenie zaczerwienienia Coś czuje, że niedługo pokusze się o pełnowartościowy produkt

Dostałam też próbeczki kremiku firmy emolium. Pierwszy raz się spotkałam z tą firmą. Produkuje kosmetyki dla skóry suchej i atopowej. Ktoś już miał jakieś produkty tej firmy

Iwonko ja stosuje duac i acne derm i przy cerze wybitnie naczynkowej mi nie szkodzą

Minia też marzy mi się zabieg laserowy, ale boje się wyrzucenia pieniędzy w błoto
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:53   #1888
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Minia te kremy,których używałaś szału nie robią jesli chodzi o naczynka.

Jak dla mnie KWC naczynkowym jest zel z farmony z wit K,jest naprawde swietny i o niebo lepszy niz te kremy które wymieniłaś
Polecam przejrzeć KWC,mozna znależć prawdziwe perełki za niewiele zł.

A co do IPL,wybieram się na niego jesienią(teraz juz nie warto,bo trzeba unikac słonca a one juz pojawia sie w coraz wiekszych ilosciach)
Faktycznie jest to droga impreza i trzeba ją powtarzać ale mam nadzieje,ze skuteczna
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 12:56   #1889
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Minia** Pokaż wiadomość
Czytałam ostatnio o metodzie usuwania rumienia metodą IPL, niby laser ale bzinwazyjny. Czy ktoś już miał taki zabieg?? Jak z jego skutecznością?
W czwartek byłam na IPL-u PhotoDerm. Po kilkunastu minutach po zabiegu twarz spuchła i na obu policzkach miałam fioletowo-bordowe siniaki. Na drugi dzień oprócz policzków napuchły mi również okolice pod oczami. Obrzęk twarzy był najbardziej nasilony trzeciego dnia po zabiegu - spuchły mi powieki i zwęziły szpary powiekowe (rano ledwo widziałam na oczy ). Dzisiaj jest czwarty dzień po zabiegu i jest już dużo lepiej - rano opuchlizna była minimalna, siniaki są o wiele bledsze. O efektach będzie można mówić po 2-3 tygodniach od zabiegu. Idąc na zabieg wiedziałam, że będzie on bolesny ale nie do tego stopnia . Wiedziałam, że muszę wytrzymać, ale miałam chwile, że chciałam zrezygnować z tego zabiegu.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 15:21   #1890
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Suri koniecznie daj znać za 2 tygodnie jak efekty

Pielęgnujesz teraz skóre w jakis szczególny sposób??
A zamierzasz powtórzyć zabieg??
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.