Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-28, 15:43   #2221
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość

Jaz, jak nie chcesz sie bawic w te gierki, to anuluj to zamowienie. Nie chce Ci robic klopotu.
poczekaj pomyślimy..
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 15:48   #2222
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Kochane truskaweczki, pomóżcie w kłopocie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 16:06   #2223
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Kochane truskaweczki, pomóżcie w kłopocie
Co stało się?
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 16:26   #2224
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Co stało się?
No bo Jaz zamówiła dla mnie wczoraj paskowańca jak tylko się pojawił, zapłaciła od razu kartą. Ale mimo to od wczoraj miałam status "payment confirmation is pending". A dziś Jaz dostała tę cholerną prośbę o kody czy tam o potwierdzenie, że ona to ona.
Teraz za radą armaiti wysłała im skan swojego rachunku jakiegoś.
A czy komuś w końcu zrealizowali zamówienie pomimo nie podania tych kodów identyfikujących płatnika kartą ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 16:35   #2225
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

zacytowalam zle a nie umiem zmienic osoby cytowanej w napisanym juz poscie :/


wlasnie nie pasuje mi diorshow, tj pasuje pod wzgledem dzialania i wygladu na rzesach (chociaz przy 3 warstwie tworzy juz troche owadzie nozki ;( ) ale wiekszy wiatr, lekko zalzawione oczy - i wygladam jak swiezo upieczona wdowa z dramatu, ten tusz po prostu splywa i to nie delikatnie :/
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 16:37   #2226
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziewczyny ja tak z innej beczki...

wiem, że niektóre z Was są na bieżąco z nowościami na tru. Jeśli któraś z Was by pamiętała, to bardzo bardzo proszę o informację na PW gdyby pojawił się bamabusek lub/i szachownica

z góry dziękuję:-*
A której szachownicy szukasz?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 16:45   #2227
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez armaiti Pokaż wiadomość
Ja udowadniałam.
A było to tak...
rozochocona odnowieniem limitu kredytowego zrobiłam od razu 6 zamówień pod rząd (w piątek). No i bank zaczął podejrzewać jakiś przekręt na karcie i odmówił truskawie wypłaty. Truskawa więc poprosiła mnie o adres i kod CVV2, który po konsultacjach z opiekunem mojego konta wysłałam. Bank ponownie odmówił potwierdzenia płatności, bo adres właściciela kary nie zgadzał się z moim (jestem "autoryzowanym użytkownikiem") i wtedy tru poprosiła mnie o jakikolwiek rachunek wystawiony na moje nazwisko. Zeskanowałam, wysłałam i już po godzinie przepraszali mnie za kłopot i obiecali szybką wysyłkę wszystkich paczek. List dziś wkleiłam na wizaż z prośba o tłumaczenie. Shippment status wciąż nie mam, ale jest już komunikat o "processing". Pozdrawiam.
Czyli wszystko jest na dobrej drodze.

W avatarku to Twoja Córcia może?
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 16:51   #2228
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dotarł dziś do mnie róż Clinique Precious Posy i superbalm Grapefruit Wszystko świeżutkie i nieoclone Obie rzeczy pasują mi idealnie, róż jest w kolorze jakiego szukałam

Nie ma to jak poprawić sobie humor z samego poniedziałku W drodze jeszcze piąteczki Diora. Mam nadzeję,ze jutro dotrą
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 17:15   #2229
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

A mi mimo zapłaty truskawa anulowała zamówienie - może te "piątki" nie były mi pisane...
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 17:34   #2230
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
A mi mimo zapłaty truskawa anulowała zamówienie - może te "piątki" nie były mi pisane...
napewno jeszcze kupisz inne, te nie były ci pisane, pisaNE TOBIE ŁADNIEJSZE....
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 17:40   #2231
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
A mi mimo zapłaty truskawa anulowała zamówienie - może te "piątki" nie były mi pisane...
Moge spytac, ktory zestaw zamawialas i kiedy? Z Gory dziekuje za odpowiedz

Edit. Juz doczytalam. Niedobrze, tez na nie czekam
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 17:44   #2232
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Moge spytac, ktory zestaw zamawialas i kiedy? Z Gory dziekuje za odpowiedz
wczoraj ok 13-14 Earth reflection. Ale płaciłam wieczorkiem więc może ktoś mnie ubiegł i wcześniej zapłacił za moje (?) zamówienie
Na truskawie mają chyba od wczoraj 'bajzel" bo wysyłam im moje ID z paypala a oni non stop proszą o to ID - numer transakcji.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 17:58   #2233
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ja place paypalem. wczoraj w godzinach 14-15 zamówiłam paskowanca diora a dzis już leże przygotowywany do wysyłki na poczcie.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 18:04   #2234
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

achhh a ja wciaz sie zastanawiam nad tymi pryzmami Laury Mercier ale wszyscy zachwalaja wiec chyba je dzis klikne

dajcie mi jeszcze prosze tylko rade dotyczaca tuszu... chce kliknac od razu 3 produkty zeby "zlapac" 5% znizki tusz ma byc dla mamy, wydluzajacy i pogrubiajacy

mysle nad Lancome Definicils Pro High Definition, ma dobre oceny na MUA. czy ktos mial i moze podzielic sie uwagami?
zastanawialam sie tez nad YSL ale podobno ich tusze szybko wysychaja:/
a moze jeszcze cos innego?

prosze doradzcie bo chcialabym jeszcze dzisiaj wieczorkiem zakupic te rzeczy
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 18:07   #2235
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
achhh a ja wciaz sie zastanawiam nad tymi pryzmami Laury Mercier ale wszyscy zachwalaja wiec chyba je dzis klikne

dajcie mi jeszcze prosze tylko rade dotyczaca tuszu... chce kliknac od razu 3 produkty zeby "zlapac" 5% znizki tusz ma byc dla mamy, wydluzajacy i pogrubiajacy

mysle nad Lancome Definicils Pro High Definition, ma dobre oceny na MUA. czy ktos mial i moze podzielic sie uwagami?
zastanawialam sie tez nad YSL ale podobno ich tusze szybko wysychaja:/
a moze jeszcze cos innego?

prosze doradzcie bo chcialabym jeszcze dzisiaj wieczorkiem zakupic te rzeczy
ja mialam miniature definicils z prosta szczoteczka, wspominam pozytywnie, bardzo wydluza, pogrubia takze, nie klei rzes ogolnie rzecz biorac mialam rzesy do nieba, niestety gdy w miare szybko przysechl zaczal sie kruszyc po calodziennym noszeniu go na rzesach, musialam wycierac sie pod oczami - dlatego po 2 miniaturkach nie zdecydowalam sie na pelnowymiarowy, ale po przejsciach z diorshow (rozmazywanie/zmywanie wrecz przy odrobinie wilgoci) zdecyduje sie albo na definicils/hypnose onyx/ysl )
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 18:21   #2236
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziewczyny ja tak z innej beczki...

wiem, że niektóre z Was są na bieżąco z nowościami na tru. Jeśli któraś z Was by pamiętała, to bardzo bardzo proszę o informację na PW gdyby pojawił się bamabusek lub/i szachownica

z góry dziękuję:-*
Podłączam się do prośby - mnie z kolei interesuje bambus
Jeśli któraś z was byłaby tak miła - dziękuję
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 18:24   #2237
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
ja mialam miniature definicils z prosta szczoteczka, wspominam pozytywnie, bardzo wydluza, pogrubia takze, nie klei rzes ogolnie rzecz biorac mialam rzesy do nieba, niestety gdy w miare szybko przysechl zaczal sie kruszyc po calodziennym noszeniu go na rzesach, musialam wycierac sie pod oczami - dlatego po 2 miniaturkach nie zdecydowalam sie na pelnowymiarowy, ale po przejsciach z diorshow (rozmazywanie/zmywanie wrecz przy odrobinie wilgoci) zdecyduje sie albo na definicils/hypnose onyx/ysl )
hmmm ten efekt zachecajacy, mamie sie na pewno spodoba

czy ktos ma jakies inne propozycje?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 18:44   #2238
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Nulko "helenka cętkowana przez wiele osób zachwalana" ( matko swięta - lecę wierszem:P) nie kruszy się - mocno wydłuża, lekko pogrubia....wiele pozytywnych opinii - szczerze polecam
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 18:51   #2239
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

ja bylam zadowolona z tuszu Chanela tego:
http://www.strawberrynet.com/product...53900&goChar=C
dla mnie to byl taki tusz do stosowania na codzień. wg mnie nie pogrubiał ,ale chyba wydłużał. miałam efekt ładnych rnaturalnych czarnych rzęs. Nie obsypywał się, nie mazał się. i nawet tak szybko nie wysechł. tu dziewczynom chyba nie odpowiadał, ja bylam zadowolona.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 18:57   #2240
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

z chanel miałam ten:

http://www.strawberrynet.com/product...27882&goChar=C

po helence mój nr 2
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 19:00   #2241
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

ja z helenki tez jestem bardzo zadowolona, ale to jest inny rodzaj tuszu. helenka moje rzesy pogrubia , wydłuża i wykręca ,a po chanelku bardziej naturalnie. sama musisz ocenić co twojej mamie najbardziej sie spodoba
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 19:25   #2242
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
mila niespodzianka, wciaz czekam na khol po wyslaniu dokumentow przez UC, myslalam ze kazda paczka bedzie pod lupa tak jak to mialo miejsce pod adres domowy a tu zapukal listonosz z korektorem heleny bez przygod z celnym - na dodatek swiezym bo 01.2008

hehe szkoda ze nie ma ofert pracy w perfumeriach tutaj, bo dzieki truskawie jestem calkiem obcykana w temacie

Już odebrałam swojego Magika (już trzecia moja paczuszka i zadna nie została oclona) Po otwarciu korektora załamałam się, bo kolor dość ciemny. Nałożyłam go pod oczy i...teraz gapię się ciągle w lusterko... Cudne rozświetlenie! Wcale nie za ciemny, idealny!! Jestem baardzo zadowolona z tego zakupu
No i dostałam tez kolejny prezent-cień w płynie Stila Gold Dew.
Ale mam pytanie, nie mogę rozszyfrować daty produkcji tego korektora! Kod jest XE021 i wychodzi, 2008 lat ago...Jak się sprawdza daty Heleny Rubinstein??

A ktoś umie rozszyfrować kody Stili??


Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
achhh a ja wciaz sie zastanawiam nad tymi pryzmami Laury Mercier ale wszyscy zachwalaja wiec chyba je dzis klikne

dajcie mi jeszcze prosze tylko rade dotyczaca tuszu... chce kliknac od razu 3 produkty zeby "zlapac" 5% znizki tusz ma byc dla mamy, wydluzajacy i pogrubiajacy

mysle nad Lancome Definicils Pro High Definition, ma dobre oceny na MUA. czy ktos mial i moze podzielic sie uwagami?
zastanawialam sie tez nad YSL ale podobno ich tusze szybko wysychaja:/
a moze jeszcze cos innego?

prosze doradzcie bo chcialabym jeszcze dzisiaj wieczorkiem zakupic te rzeczy
nulka, ja właśnie kliknęłam pryzmy Laury Mercier gold i już nie mogę się ich doczekać bo są naprawdę śliczne, ładniejsze od szachownic!

Tusz definicils jest świetny i robi rzęsy aż do brwi Pięknie podkreśla i rozdziela. Polecam tez bardzo Hypnose Onyx i Virtuose lancome. Mama na pewno będzie zadowolona!

Oprócz Laury kliknęłam też podkład Dior Forever dla siostry. Opatrzność czuwała nade mną, że zmiatała mi sprzed nosa tego sypkiego Clarinsa, bo powędrowałam dziś z moim do siostry i na jej twarzy wyglądał jak mąka Strasznie sie odznaczał i bielił ją, mimo, miałam wrażenie, że jest jaśniejsza niż ja, a ona tylko bardziej różowa
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 19:31   #2243
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Już odebrałam swojego Magika (już trzecia moja paczuszka i zadna nie została oclona) Po otwarciu korektora załamałam się, bo kolor dość ciemny. Nałożyłam go pod oczy i...teraz gapię się ciągle w lusterko... Cudne rozświetlenie! Wcale nie za ciemny, idealny!! Jestem baardzo zadowolona z tego zakupu
No i dostałam tez kolejny prezent-cień w płynie Stila Gold Dew.
Ale mam pytanie, nie mogę rozszyfrować daty produkcji tego korektora! Kod jest XE021 i wychodzi, 2008 lat ago...Jak się sprawdza daty Heleny Rubinstein??

A ktoś umie rozszyfrować kody Stili??




nulka, ja właśnie kliknęłam pryzmy Laury Mercier gold i już nie mogę się ich doczekać bo są naprawdę śliczne, ładniejsze od szachownic!

Tusz definicils jest świetny i robi rzęsy aż do brwi Pięknie podkreśla i rozdziela. Polecam tez bardzo Hypnose Onyx i Virtuose lancome. Mama na pewno będzie zadowolona!

Oprócz Laury kliknęłam też podkład Dior Forever dla siostry. Opatrzność czuwała nade mną, że zmiatała mi sprzed nosa tego sypkiego Clarinsa, bo powędrowałam dziś z moim do siostry i na jej twarzy wyglądał jak mąka Strasznie sie odznaczał i bielił ją, mimo, miałam wrażenie, że jest jaśniejsza niż ja, a ona tylko bardziej różowa
sprawdz w tym drugim datekalkulatorze od jednej z wizazanek mi na tamtym wychodzilo to samo, a na tym drugim styczen 2008 zreszta.. wlasnie sprawdzilam - mam ten sam kod wiec masz date produkcji ta sama
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 19:34   #2244
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
sprawdz w tym drugim datekalkulatorze od jednej z wizazanek mi na tamtym wychodzilo to samo, a na tym drugim styczen 2008 zreszta.. wlasnie sprawdzilam - mam ten sam kod wiec masz date produkcji ta sama

Uffff... Dzięki

I przyszedł tylko jeden Ale może jeszcze się pojawi drugi Właściwie, wcale bym się nie zmartwiła
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 19:37   #2245
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ja mam ten z Borghese http://eu.strawberrynet.com/productD...46840&goChar=B
porównać nie mogę z niczym niestety bo używałam Loreala przezd tem i max faktora próbowałam w probkach shiseido lifting i Diora forewer jest całkiem inny od tych podkładów tak bardzo nawilzający u mnie trzyma się cały dzień ale to zaleta używania bazy chyba a cere zawsze myślałm że mam sucha ale teraz doszłam do wniosku że mieszną woogole się nie świeci o 6 rano zrobilam makijaż i nadal jest taki jaki był nie poprawiałam
no to teraz mam zagwozdkę
czy ten konkretny kolor jest bardzo jasny, czy raczej transparentny i dopasowuje się do odcienia skóry? no i czy ma jakiś sensowny dozownik?
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 20:07   #2246
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Nulko "helenka cętkowana przez wiele osób zachwalana" ( matko swięta - lecę wierszem:P) nie kruszy się - mocno wydłuża, lekko pogrubia....wiele pozytywnych opinii - szczerze polecam
jazmine, Helenke sama posiadam i juz ja uwielbiam, ale tylko na jakiejs bazie (lubie efekt mocnych rzes),no i te cetki jednak gdy mama jej uzyla to wygladalo ok ale zbyt naturalny efekt dla niej bo ona ma rzadsze ode mnie rzeski... takze chcialam cos innego jej sprobowac

Cytat:
nulka, ja właśnie kliknęłam pryzmy Laury Mercier gold i już nie mogę się ich doczekać bo są naprawdę śliczne, ładniejsze od szachownic!


juz mnie nie kus Serenite, zaraz ja klikam bo tak necicie ze nie wiem!!

Cytat:
Tusz definicils jest świetny i robi rzęsy aż do brwi Pięknie podkreśla i rozdziela. Polecam tez bardzo Hypnose Onyx i Virtuose lancome. Mama na pewno będzie zadowolona!


tak, chyba wezme jej ten Defionicils najwyzej przechwyce hihih


OT: Dziewczyny, jak sie robi kilka cytatow w jednym poscie? bo nie umiem proosze o instrukcje na priv
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 20:16   #2247
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
jazmine, Helenke sama posiadam i juz ja uwielbiam, ale tylko na jakiejs bazie (lubie efekt mocnych rzes),no i te cetki jednak gdy mama jej uzyla to wygladalo ok ale zbyt naturalny efekt dla niej bo ona ma rzadsze ode mnie rzeski... takze chcialam cos innego jej sprobowac

Cytat:
nulka, ja właśnie kliknęłam pryzmy Laury Mercier gold i już nie mogę się ich doczekać bo są naprawdę śliczne, ładniejsze od szachownic!

juz mnie nie kus Serenite, zaraz ja klikam bo tak necicie ze nie wiem!!

Cytat:
Tusz definicils jest świetny i robi rzęsy aż do brwi Pięknie podkreśla i rozdziela. Polecam tez bardzo Hypnose Onyx i Virtuose lancome. Mama na pewno będzie zadowolona!


tak, chyba wezme jej ten Defionicils najwyzej przechwyce hihih


OT: Dziewczyny, jak sie robi kilka cytatow w jednym poscie? bo nie umiem proosze o instrukcje na priv

Klikaj, klikaj Jeśli chciałaś szachownicę, nie będziesz żałować


Mariola13, ten Twój Juicy Tubes jak się nazywa? On jest transparentny,czy ma mocniejszy kolor? Ma drobinki?
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 20:22   #2248
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem rozczarowana Idealistem posmarowałąm buźle raz i nie mogłam spac ma strasznie intensywny zapach, nie wiedzialam że ze mnie taki wrażliwiec
virtual, Mariola13 zakupiła to nowe serum idealist pore minimizer wiesz, moim zdaniem idealist to właściwie nie jest serum tylko raczej baza pod makijaż na dzień. Bardzo wygładza cerę optycznie, czyli włazi w te wszystkie zagłębienia, pory skóry tak, że po nałożeniu podkładu cera jest jednolita i gładka. Zresztą na kwc dziewczyny pisały, że nowy idealist,a w sumie odnosi się to też i do starego, tych porów skóry w żaden sposób nie zwęża i nie niweluje, tylko działa optycznie jak zwykła baza pod makijaż. Ale mi się efekt bardzo podobał, tylko, że to na dzień, a nie na noc

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
zacytowalam zle a nie umiem zmienic osoby cytowanej w napisanym juz poscie :/
wlasnie nie pasuje mi diorshow, tj pasuje pod wzgledem dzialania i wygladu na rzesach (chociaz przy 3 warstwie tworzy juz troche owadzie nozki ;( ) ale wiekszy wiatr, lekko zalzawione oczy - i wygladam jak swiezo upieczona wdowa z dramatu, ten tusz po prostu splywa i to nie delikatnie :/
mi też nie pasuje diorshow z tych samych względów, co Tobie

Nulka - pod każdą wypowiedzią masz cytuj, odpowiedz, i taki kwadracik pomiędzy nimi. Kilikasz w ten kwadracik pod każdą wypowiedzią i jak się kończy wątek klikasz odpowiedz i masz wiele cytatów w swojej odpowiedzi.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 20:28   #2249
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość


mi też nie pasuje diorshow z tych samych względów, co Tobie
a masz jakas wiedze na temat hypnose (onyx badz normalny) w porownaniu do diorshow, ewentualnie jaki tusz mozesz polecic do wyraznego wydluzenia/pogrubienia rzes bez osypywania/rozmazywania/tworzenia owadzich nozek ? Najlepiej jakby nie wysychal w miesiac
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 20:32   #2250
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
a masz jakas wiedze na temat hypnose (onyx badz normalny) w porownaniu do diorshow, ewentualnie jaki tusz mozesz polecic do wyraznego wydluzenia/pogrubienia rzes bez osypywania/rozmazywania/tworzenia owadzich nozek ? Najlepiej jakby nie wysychal w miesiac
Według mnie Hypnose jest dużo lepszy od Diorshow (bardziej polecam Hypnose Onyx). Diorshow nie jest zły, ale Hypnose daje bardziej spektakularny efekt. Przynajmniej na moich rzęsach. Myślę, że spodobałby Ci się Fatale (gdybyś się nie zraziła się od razu i miała cierpliwość nauczyć się, jak go używać).
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.