typ urody "zima" a blond włosy - co myślicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-26, 23:38   #1
edynka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 731

typ urody "zima" a blond włosy - co myślicie?


Witajcie, mam bardzo jasną karnację z różowawym odcieniem. Mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz, pod światło złotawy; oczy niebieskie. Zdaje się, że jestem pomieszanym typem kolorystycznym z przewaga zimy. Ostatnio zastanawiam się, czy mogłabym zrobic z siebie blondynke... Pasemka i balejaz nie wchodza w gre, bo raz mialam jasne pasemka na swoich wlosach (o naiwnosci i glupoto ludzka!!!!!) i wygladalam.... jak czarownica, no. Brakowalo tylko zakrzywionego w haczyk nosa i wielkiej brodawki
No i sie tak zastanawiam... czy zima wygladalaby dobrze w jakims odcieniu blondu? Mam na mysli CIEMNY blond, nie platynowy, nie taki po samym rozjasniaczu No i na tym blondzie ew. jakis balejazyk dopiero... Co o tym myslicie? Mam krecone wlosy z ktorymi NAPRAWDE niewiele mozna zrobic, o obcieciu innym niz zawsze moge zapomniec... a tak bardzo, bardzo, bardzo chcialabym w nich cos zmienic... Nie interesuje mnie przefarbowanie na inny kolor, to zaznaczam od razu - chce, by zmiana byla radykalna. Jak sie odwaze, wkleje swoje zdjecie, choc wolalabym tego nie robic.
Jesli probowalyscie a macie podobny typ urody, albo macie jakies sugestnie... bedzie mi bardzo milo je poczytac.
Pozdrawiam!
edynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 10:19   #2
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: typ urody "zima" a blond włosy - co myślicie?

a moze ciemny blond .. pszeniczny czy jakto sie tam nazywa
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 10:03   #3
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: typ urody "zima" a blond włosy - co myślicie?

.........
jeśli faktycznie jesteś Zimą...to tylko zimny-platynowy blond będzie pasował do Twojego typu urody.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 16:55   #4
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: typ urody "zima" a blond włosy - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez edynka Pokaż wiadomość
mam bardzo jasn]ą karnację z różowawym odcieniem. (...) oczy niebieskie.
Myślę ,że w jasnym blondzie możesz wyglądać jak typowa Niemka (czyli ogólnie mówiąc niekorzystnie). Z różowawym odcieniem cery i niebieskimi oczami pięknie współgrają zimne, ciemne brązy. Odradzałabym Ci taki eksperyment.
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 17:28   #5
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: typ urody "zima" a blond włosy - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez dr_ka Pokaż wiadomość
Myślę ,że w jasnym blondzie możesz wyglądać jak typowa Niemka (czyli ogólnie mówiąc niekorzystnie). Z różowawym odcieniem cery i niebieskimi oczami pięknie współgrają zimne, ciemne brązy. Odradzałabym Ci taki eksperyment.
......
dokładnie.... poza tym to prawdziwe fryzjerskie wyzwanie otrzymać z ciemnych włosów-nieżółty z zielonkawym podbiciem,a chłodny odcien jasnego blondu,no i utrzymanie takiego koloru i dobrej kondycji włosa to było by wyzwanie dla Ciebie,
też odradzam taką metamorfozę.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 17:39   #6
Alusia1987
Raczkowanie
 
Avatar Alusia1987
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 413
GG do Alusia1987
Dot.: typ urody "zima" a blond włosy - co myślicie?

Hmm... ja mam bardzo jasną karnacje (w okresie zimy wręcz trupio bladą ) i jasno błękitne oczęta,naturalne włosy mam jasno brązowe, może ciemny blond, szczerze mówiąc to już nie pamiętam :P kolory wlosów już przerabiałam chyba wszystkie od kruczej czerni do platynowego blondu, nie wyłączając krwistej czerwieni, fioletu i odblaskowego różu I powiem tak w ciemnych wyglądam fatalnie, blado jak śmierć w całych jasnych jak świnka piggi :P Obecnie stanęłam na 3 kolorach, spód w odcieniu ciepłej czekolady, góra balejaż ze złotego blondu i platyny jestem bardzo zadowolona i póki co tego się trzymam
Alusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 18:54   #7
No_Doubt1
Zadomowienie
 
Avatar No_Doubt1
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 764
GG do No_Doubt1
Dot.: typ urody "zima" a blond włosy - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.........
jeśli faktycznie jesteś Zimą...to tylko zimny-platynowy blond będzie pasował do Twojego typu urody.
zgadzam sie w 100%
No_Doubt1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 12:18   #8
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: typ urody "zima" a blond włosy - co myślicie?

A myślałaś o śliwce albo bakłażanie? Bo co do blondu to polecam to co sama zrobiłam - przymierzyłam parę blon peruk i od razu mi przeszły głupie pomysły (dodam że jestem typową zimą).
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 22:11   #9
emi1987hot
Przyczajenie
 
Avatar emi1987hot
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: typ urody "zima" a blond włosy - co myślicie?

Ja jestem zimą i robiłam sobie dekoloryzację z włosów farbowanych na czarno. Te włosy, które były na czarno farbowane są poprostu martwe, wyglądają jak mysi ogon, nie mówiąc o tym , że mają odcień słonecznego blondu, jest ich jeszcze jakieś 15cm, idąc w górę, te co nie były farbowane na czarno są platynowe. Ja zawsze marzyłam o blondzie i jak tylko włosy odrosną mi do pożądanej długości (regularnie podcinam) to będę przeszczęśliwa. Jest to jednak duża ingerencja w strukturę włosa i kolejne robienie odrostów jest bardzo ryzykowne (nieumiejętny fryzjer jak najedzie Ci na już rozjaśniany włos, to ten włos poprostu odpadnie). Jak chcesz to próbuj, ale musisz znaleźć sobie naprawdę dobrego specjalistę. A ja jak wyglądam? Hmm wydaje mi się, że bardzo dobrze, naturalnie, może nawet bardziej kobieco. Daję fotki z metamorfozy. I proszę o komentarze przy okazji, a być może wyglądam okropnie, tylko nie zdaję sobie z tego sprawy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3290013.jpg (22,1 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3290012a.jpg (37,2 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 66b4b6e4e0.jpg (26,6 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3c8b851e42.jpg (46,3 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9180196.jpg (108,0 KB, 165 załadowań)
emi1987hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 20:10   #10
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: typ urody "zima" a blond włosy - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez emi1987hot Pokaż wiadomość
Ja jestem zimą i robiłam sobie dekoloryzację z włosów farbowanych na czarno. Te włosy, które były na czarno farbowane są poprostu martwe, wyglądają jak mysi ogon, nie mówiąc o tym , że mają odcień słonecznego blondu, jest ich jeszcze jakieś 15cm, idąc w górę, te co nie były farbowane na czarno są platynowe. Ja zawsze marzyłam o blondzie i jak tylko włosy odrosną mi do pożądanej długości (regularnie podcinam) to będę przeszczęśliwa. Jest to jednak duża ingerencja w strukturę włosa i kolejne robienie odrostów jest bardzo ryzykowne (nieumiejętny fryzjer jak najedzie Ci na już rozjaśniany włos, to ten włos poprostu odpadnie). Jak chcesz to próbuj, ale musisz znaleźć sobie naprawdę dobrego specjalistę. A ja jak wyglądam? Hmm wydaje mi się, że bardzo dobrze, naturalnie, może nawet bardziej kobieco. Daję fotki z metamorfozy. I proszę o komentarze przy okazji, a być może wyglądam okropnie, tylko nie zdaję sobie z tego sprawy.

powiem Ci, że wyglądasz ładnie, zdjecia sa troche kiepskiej jakości ale wygladasz naprawde całkiem fajnie choc jesli mam byc szczera..to mam wrażenie,że te ciemne włosy bardzo pasowały do Twoich oczu, nie jesteś typem słowianki, i te ciemne włosy dodały Ci uroku aczkolwiek no nie powiem, teraz troszczkę młodziej
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 10:00   #11
emi1987hot
Przyczajenie
 
Avatar emi1987hot
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: typ urody "zima" a blond włosy - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
powiem Ci, że wyglądasz ładnie, zdjecia sa troche kiepskiej jakości ale wygladasz naprawde całkiem fajnie choc jesli mam byc szczera..to mam wrażenie,że te ciemne włosy bardzo pasowały do Twoich oczu, nie jesteś typem słowianki, i te ciemne włosy dodały Ci uroku aczkolwiek no nie powiem, teraz troszczkę młodziej
Dzięki tigii, też wydaje mi się że wyglądam dużo młodziej, ale powiem Ci że te włosy tylko na zdjęciu tak wyglądają. Mam ich szczerze mówiąc dość, platyna robiona na czarnych włosach żółknie, może nie bardzo, ale jednak, włosy są zniszczone i co miesiąc trzeba odrosty robić. Na końcówki nie mogę patrzeć, bo są suche i sztywne! Poprostu są martwe. Szlag mnie z tym już trafia, chyba wrócę do swojego koloru. A pozatym za rok lub dwa wesele i w blondach na pewno nie pójdę do ołtarza muszę zapuścić żeby ładnie wyglądały a nie takie strzępy będą wisieć
emi1987hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 10:21   #12
bezik81
Przyczajenie
 
Avatar bezik81
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: typ urody "zima" a blond włosy - co myślicie?

Ladnie i w blondzie i w czerni choc odnosze wrazenie,ze w blondzie-paradoksalnie-wygladasz starzej;Po prostu ciemny gra z typem urody a blond go wytraca.
Ale to tylko moja opinia i nie chce nic sugerowac.
Pozdrawiam.
bezik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.