essence - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-11, 17:36   #2881
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: essence

a ja dziś kupiłam "błyszczący balsam do ust" taki malutki balsamik o zapachu"berry sorbet" jest świetny

Rzeczywiście malutki ale wydajny... ma taką lejącą się konsystencję wiec nie wiele potrzeba... i tak słodziutko malinkami i jagódkami pachnie
Polecam
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 17:48   #2882
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
a ja dziś kupiłam "błyszczący balsam do ust" taki malutki balsamik o zapachu"berry sorbet" jest świetny

Rzeczywiście malutki ale wydajny... ma taką lejącą się konsystencję wiec nie wiele potrzeba... i tak słodziutko malinkami i jagódkami pachnie
Polecam
mam ten sam dodatkowo taki sam w sztyfcie też cudny.



jak ja bym chciała zajść do Natury po jakiś mały skarb Essence .. jak ja bym chciała w ogóle chodzić! dobija mnie kontuzja obu nóg i nie dość, że na zwolnieniu to jeszcze nic z tym czasem nie mogę zrobić .. tylko leżeć buu
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 18:19   #2883
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Kupiłam dziś 2 róże - Almost Famous i Best Friends - w nagrode za oparcie się peelingowi do twarzy Daxa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2331.jpg (38,2 KB, 208 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 18:37   #2884
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: essence

Jeszcze nie ogarnęłam czy o tym pisałyście, ale osobiście polecam sztuczne rzęsy Essence! Są boskie. Kupiłam kilka dni temu także cień 01 Into the ocean i kredkę 01 Chill out zone z serii Ibiza Lounge, ale coś nie mogę się przekonać do tych rzeczy Za to set do brwi i rzęsy to moje hity w tym miesiącu

Zobaczcie same:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1206oko.JPG (63,3 KB, 176 załadowań)
__________________
In love...
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 18:40   #2885
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

A ja dzis wyprobowalam kredke Ibiza i musze powiedziec ze jest naprawde najgorsza z Essence jaka mialam. Strasznie slabo maluje (mam turkus), zostawia tylko brokat. Jak maluje kilka wartw to sie roluje :/. Szkoda, ze nie wydalam tych pieniedzy na blyszczyk.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 18:45   #2886
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: essence

Też mam problem z tą kredką (też mam turkus), ale natemperowałam ją i jest jakby lepiej. Generalnie jest miękka i szybko się zużywa. Drugi raz bym jej nie kupiła, ale będę jeszcze próbować coś z niej wycisnąć
__________________
In love...
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 19:05   #2887
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: essence

Wpadlam dzisiaj na szybko do Natury i pokusilam sie o slynny AOH do tego kredki 11 Cool Breeze(piekny turkus) i 09 Rock Star (ciekawy odcien niebieskiego),do kompletu tusz Lash Mania.Maskara calkiem niezle wypadla po pierwszym tescie super szczota,zreszta imituje DiorShow'a w calkiem udany sposob.Rzesy ladnie podkreslone,nie sklejone,idealnie rozczesane i lekko podwiniete.
Jestem bardzo zadowolona.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 19:06   #2888
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: essence

Tak w ogóle, to wymyśliłam nowy sposób użytkowania sztyftu brązującego. Dzisiaj zastosowałam go jako "klej" do rozświetlacza, wczoraj nałożyłam na niego róż. Cała konstrukcja trzyma się od rana do nocy, głupie uczucie lepkości po sztyfcie znika, a w dodatku jego drobinki nie wyglądają już tak tandetnie :P
Ależ ja jestem zdolniacha
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 19:07   #2889
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez MissSunshine Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ogarnęłam czy o tym pisałyście, ale osobiście polecam sztuczne rzęsy Essence! Są boskie. Kupiłam kilka dni temu także cień 01 Into the ocean i kredkę 01 Chill out zone z serii Ibiza Lounge, ale coś nie mogę się przekonać do tych rzeczy Za to set do brwi i rzęsy to moje hity w tym miesiącu

Zobaczcie same:

ŁAŁ jakie rzęęęęęsy cudowne... Muszę wypróbować koniecznie!!!


A w ogóle - odwiedziłam dziś niemiecki Kaufland i mają tam Catrice! ogólnie szafa mniej barwna niż Essence, kolory mają bardziej stonowane i jest trochę droższa od E. ale i tak skuszę się na kolejny podkład mineralny, bo ten co mam jest super ale za ciemny
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 19:15   #2890
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Dziś nareszcie uzupełniłam swoją kolorówkę o róż bf
Chciałam jeszcze kupić pojedynczy cień, ale dostępna kolorystyka nie podobała mi się
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 19:22   #2891
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: essence

Dziewczyny, czy wiecie coś na temat nowej kolekcji tzn. czy zwykle pojawia się w polskich drogeriach tak jak podane jest to na niemieckiej stronie? Dacie znać jak tylko się pojawi? Mam dosyć daleko do Natury, a chcę być na bieżąco, bo potem wszystko jest już wykupione
__________________
In love...
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 20:03   #2892
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez MissSunshine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wiecie coś na temat nowej kolekcji tzn. czy zwykle pojawia się w polskich drogeriach tak jak podane jest to na niemieckiej stronie? Dacie znać jak tylko się pojawi? Mam dosyć daleko do Natury, a chcę być na bieżąco, bo potem wszystko jest już wykupione
W Niemczech jest zwykle mniej więcej równo z terminem, za tydzień powinno być Sweet Temptation oh ah a w Polsce jest poślizg min.2tyg. Jak chcesz być nie bieżąco to albo lataj do Natury, albo czytaj tutaj - codziennie któraś odwiedza te drogerie więc wiemy co w Naturze piszczy ;D
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 20:26   #2893
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez MissSunshine Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ogarnęłam czy o tym pisałyście, ale osobiście polecam sztuczne rzęsy Essence! Są boskie. Kupiłam kilka dni temu także cień 01 Into the ocean i kredkę 01 Chill out zone z serii Ibiza Lounge, ale coś nie mogę się przekonać do tych rzeczy Za to set do brwi i rzęsy to moje hity w tym miesiącu

Zobaczcie same:
Ile te rzesy sie cenia ?? musze je miec a klej osobno kupiłas??

Hossenka cóz za oszczedność i powsciagliwosc tez chce ten roz
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 20:34   #2894
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: essence

Raport z chorzowskiej Natury: IL w komplecie (tzn wszystko mozna dostać, max 1-2 sztuki wykupione), kilka sztuk brązerów (tych we flidzie czy co tam było) z SC

Hexxana też kupiłam dziś tą turkusową kredkę Kredek w Chorzowie niestety wybór dziś niewielki, przecenionych fixatorów do rzęs brak
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 20:39   #2895
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wpadlam dzisiaj na szybko do Natury i pokusilam sie o slynny AOH do tego kredki 11 Cool Breeze(piekny turkus) i 09 Rock Star (ciekawy odcien niebieskiego),do kompletu tusz Lash Mania.Maskara calkiem niezle wypadla po pierwszym tescie super szczota,zreszta imituje DiorShow'a w calkiem udany sposob.Rzesy ladnie podkreslone,nie sklejone,idealnie rozczesane i lekko podwiniete.
Jestem bardzo zadowolona.
Joasia - a ten AOH jak wypadł po testach? Ja też chcę.
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 21:02   #2896
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: essence

MissSunshine fajowe te rzęsy...klej dodają, czy może można kupić osobno? jak się sprawują?

pewnie jutro polecę do Natury po nie tylko obawiam się że sama ich sobie nie założę powiedz mi jak to się używa tzn. jak je zakładasz
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 21:11   #2897
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: essence

Ale kusicie... Ja na razie zakupiłam tylko tą paletkę paseczkową. Oprócz tego używam pudru mineralnego już od długiego czasu.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 23:00   #2898
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez MissSunshine Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ogarnęłam czy o tym pisałyście, ale osobiście polecam sztuczne rzęsy Essence! Są boskie. Kupiłam kilka dni temu także cień 01 Into the ocean i kredkę 01 Chill out zone z serii Ibiza Lounge, ale coś nie mogę się przekonać do tych rzeczy Za to set do brwi i rzęsy to moje hity w tym miesiącu

Zobaczcie same:

O gasz, nie mogę! CUDO!
Dołączam się do pytań o cenę I także chciałabym wiedzieć, jak to się zakłada, cholerstwo. I jeszcze zadam totalnie głupie pytanie - czy sztuczne rzęsy są jednorazowego użytku?
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 07:36   #2899
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: essence

Odpowiadam na pytania na temat rzęs Cena - 9,99 zł! A rzęsy jak z reklamy, nieprawdaż? Naprawdę warto! Dałam recenzję na KWC, poczytajcie. Klej jest dołączony, jest lekkoniebieski, ale jak zastygnie staje się niewidzialny. Jeśli chodzi o zakładanie ich, to polecam filmiki na you tube, tutaj moja ulubiona Aubrey:

http://www.youtube.com/watch?v=UdQS9EvnjEY

Rzęsy założyłam raz do knajpy (męczyłam się ok. pół godziny, kilka razy je nakładałam i zdejmowałam). Rzęsy nałożyłam na wytuszowane rzęsy, starałam się, żeby wyglądały tak jak te sztuczne, czyli delikatna jedna warstwa tuszu, dlatego te moje ładnie się wkomponowały. Później już ich nie tuszowałam, ale jakby nasze się odznaczały to można robić poprawki albo spróbować połączyć zalotką.

Jako że rzęsy miałam tylko założone raz nie wiem czy są wielokrotnego użytku, na pewno dwukrotnego, bo po zdjęciu ich usunęłam resztki kleju i dałam je na swoje miejsce w pudełeczku (które swoją drogą jest urocze), ładnie je ułożyłam i są jak nowe. Na 99% założę je jeszcze nie raz! A jak się zniszczą, to na pewno kupię nowe... Uzależniają

Dziękuję za odpowiedź na temat nowych kolekcji, na pewno będę zaglądać, jak tylko któraś coś zakupi niech koniecznie wklei zdjęcie
__________________
In love...
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 08:35   #2900
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez MissSunshine Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ogarnęłam czy o tym pisałyście, ale osobiście polecam sztuczne rzęsy Essence! Są boskie. Kupiłam kilka dni temu także cień 01 Into the ocean i kredkę 01 Chill out zone z serii Ibiza Lounge, ale coś nie mogę się przekonać do tych rzeczy Za to set do brwi i rzęsy to moje hity w tym miesiącu

Zobaczcie same:
Cytat:
Napisane przez MissSunshine Pokaż wiadomość
Odpowiadam na pytania na temat rzęs Cena - 9,99 zł! A rzęsy jak z reklamy, nieprawdaż? Naprawdę warto! Dałam recenzję na KWC, poczytajcie. Klej jest dołączony, jest lekkoniebieski, ale jak zastygnie staje się niewidzialny. Jeśli chodzi o zakładanie ich, to polecam filmiki na you tube, tutaj moja ulubiona Aubrey:

http://www.youtube.com/watch?v=UdQS9EvnjEY

Rzęsy założyłam raz do knajpy (męczyłam się ok. pół godziny, kilka razy je nakładałam i zdejmowałam). Rzęsy nałożyłam na wytuszowane rzęsy, starałam się, żeby wyglądały tak jak te sztuczne, czyli delikatna jedna warstwa tuszu, dlatego te moje ładnie się wkomponowały. Później już ich nie tuszowałam, ale jakby nasze się odznaczały to można robić poprawki albo spróbować połączyć zalotką.

Jako że rzęsy miałam tylko założone raz nie wiem czy są wielokrotnego użytku, na pewno dwukrotnego, bo po zdjęciu ich usunęłam resztki kleju i dałam je na swoje miejsce w pudełeczku (które swoją drogą jest urocze), ładnie je ułożyłam i są jak nowe. Na 99% założę je jeszcze nie raz! A jak się zniszczą, to na pewno kupię nowe... Uzależniają

Dziękuję za odpowiedź na temat nowych kolekcji, na pewno będę zaglądać, jak tylko któraś coś zakupi niech koniecznie wklei zdjęcie

A jak duża jest tubka kleju? Tzn. wystarczy na więcej niż dwa razy? ;>
Jejku, miałam już nie wydawać pieniędzy, ale trafiłam na ten wątek i mam dłuuugą listę życzeń^^
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:11   #2901
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wpadlam dzisiaj na szybko do Natury i pokusilam sie o slynny AOH do tego kredki 11 Cool Breeze(piekny turkus) i 09 Rock Star (ciekawy odcien niebieskiego),do kompletu tusz Lash Mania.Maskara calkiem niezle wypadla po pierwszym tescie super szczota,zreszta imituje DiorShow'a w calkiem udany sposob.Rzesy ladnie podkreslone,nie sklejone,idealnie rozczesane i lekko podwiniete.
Jestem bardzo zadowolona.
Hexiu jak poużywasz dłużej tego tuszu to zdaj relację


Dziewczyny z Krakowa: czy któraś była może w ostatnim czasie w Naturze w Solvayu? Są tam rozświetlacze AOH? Bo ja jak byłam jakiś czas temu to nie było
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:44   #2902
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: essence

Mogę mieć prośbę do którejś z posiadaczek AOH i różu BF, aby pokazała mi jak oba cudeńka prezentują się na polikach? Jak widać wymiękam powoli
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:51   #2903
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Mogę mieć prośbę do którejś z posiadaczek AOH i różu BF, aby pokazała mi jak oba cudeńka prezentują się na polikach? Jak widać wymiękam powoli
na MM jest dużo makijaży z AOH :
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=10402 090


isa: a może poszukaj nr tel do tej Natury Bo takie jeżdżenie jest bez sensu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:21   #2904
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: essence

Hosenko myślałam o tym, ale sie wstydzie tak dzwonić i wypytywać a poza tym jeśli nie uzupełnili szafy, to sprzedawczynie zapewnie nie będą w stanie stwiedzić kiedy jakaś nowa dostawa może być
A z jeżdżeniem tam nie ma problemu, bo mam dośc blisko Tylko, że istnieje niebezpieczeństwo, że kupię coś innego jeszcze przy okazji a przecież mam odwyk
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 12:02   #2905
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
a ja dziś skusiłam sie na róż nr 04 best friends
bardzo ładny i delikatny kolor
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś 2 róże - Almost Famous i Best Friends - w nagrode za oparcie się peelingowi do twarzy Daxa
Faktycznie,BF to sliczny kolorek Widze,ze na KWC kosmetyki Essence maja coraz lepsze recenzje.Ech,znowu kusicie
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 12:53   #2906
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: essence

Rosiek - kleju spokojnie starczy na kilka razy

Moren - widzę, że też jesteś z Wrocławia, gdzie zwykle polujesz na Essence? Bo ja byłam tylko w Ferio Gaj i niewielki był wybór kosmetyków Essence...
__________________
In love...
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 12:56   #2907
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: essence

ja kupuje we wrocławiu w magnoli park.
Nigdzie indziej nie widziałam.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 12:58   #2908
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: essence

miałam wczoraj w koszyku AOH, ale w końcu go odłożyłam. jakoś tak te drobiny mnie przerażają. chociaż nie raz czytałam o jednolitym połysku jaki ten rozświetlacz daje. no nie wiem, pewnie za jakiś czas jednak mu ulegnę. za to kupiłam duży matowy bronzer SunClub, na razie testowałam na dłoni, zobaczymy jaki efekt będzie na buzi.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 13:03   #2909
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
miałam wczoraj w koszyku AOH, ale w końcu go odłożyłam. jakoś tak te drobiny mnie przerażają. chociaż nie raz czytałam o jednolitym połysku jaki ten rozświetlacz daje. no nie wiem, pewnie za jakiś czas jednak mu ulegnę. za to kupiłam duży matowy bronzer SunClub, na razie testowałam na dłoni, zobaczymy jaki efekt będzie na buzi.
Brokat znika po kilku uzyciach Ja go zdmuchiwałamz pedzla, a nawet jak jakis został, to nie wygladał strasznie na twarzy

Tez mam ten duży brązer i jestem zadowolona z niego - używam go codziennie na całą twarz
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 13:19   #2910
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Kupiłam dziś kajal pencil 09 rock star
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png RTEmagicC_kajal_03.png.png (4,4 KB, 300 załadowań)
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.