Kosmetyki Eyes Lips Face ELF - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-29, 20:51   #1
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669

Kosmetyki Eyes Lips Face ELF


W tym wątku rozmawiamy konkretnie o kosmetykach, dzielimy się wrażeniami oraz zadajemy pytania na ich temat. Temat zamówień poruszamy w osobnym wątku

Strona firmy:
www.eyeslipsface.co.uk

Wątek ze swatchami kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16584058

Wątek gdzie składamy wspólne zamówienia:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=512891

Pozdrawiam
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 21:14   #2
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Ansheen - dziękuję

to jako pierwsza powiem Wam, że jak na razie największe wrażenie zrobiła na mnie baza pod cienie - ta ze standardowej kolekcji za 1,5 funta. Mam okropnie tłuste i opadające powieki i po jakiś dwóch godzinach makijaż po prostu znikał (a raczej rolowała się okropnie :/ ). Teraz juz nie mam tego problemu. Nawet najtańsze cienie (sensique itp) trzymają mi się w niezmienionym stanie calutki dzień - nawet po treningu czy saunie (infrared)!
Najgorzej jak na razie wypada Transformer Eyeshadow - zupełnie nie wiem jak tego używać - u mnie nie daje praktycznie żadnego efektu
ps. mam nadzieję, że wątek się przyjmie
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com

Edytowane przez anwen
Czas edycji: 2011-03-29 o 21:16
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:06   #3
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez anwen;26045478
Najgorzej jak na razie wypada Transformer Eyeshadow - zupełnie nie wiem jak tego używać - u mnie nie daje praktycznie żadnego efektu :(
[COLOR=Silver
ps. mam nadzieję, że wątek się przyjmie [/COLOR]
No co Ty? Eye Transformer jest boski!! Świetnie zmienia odcienie kolorów innych cieni, a najbardziej mi się podoba położony na kredkę lub żelowy eyeliner Uwielbiam

Co jeszcze lubię? Nie będę tu innowacyjna pewnie, duo róż i bronzer bardzo mi pasuje. HD jest fajny, róże ze studio są świetne, Booster też bardzo fajny. Mineralna baza pod cienie moim zdaniem jest identyczna a nawet odrobinę lepsza niż UD. Oczywiście kremowe eyelinery są świetne, ale raczej nie te matowe. Najbardziej zawiodłam się na korektorze z rozświetlaczem - kicha jakich mało.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:06   #4
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

no dobry pomysl, ale mi sie wydaje, ze tamten watek jest na tyle rozkrecony, ze zanim dziewczyny sie przestawia to troche minie i lepiej bylo zalozyc ten watek jako watek jedynie do zamowien- wpisac to w tytul- a tamten im zostawic normalnie jako taki plotkowy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:23   #5
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Co jeszcze lubię? Nie będę tu innowacyjna pewnie, duo róż i bronzer bardzo mi pasuje. HD jest fajny, róże ze studio są świetne, Booster też bardzo fajny. Mineralna baza pod cienie moim zdaniem jest identyczna a nawet odrobinę lepsza niż UD. Oczywiście kremowe eyelinery są świetne, ale raczej nie te matowe. Najbardziej zawiodłam się na korektorze z rozświetlaczem - kicha jakich mało.
o tak, zgadzam się też się nacięłam.... mi również niezbyt odpowiada all over color stick (Ivory- za ciemny i słabe krycie jak na korektor) oraz tinted moisturaizer (również Ivory - praktycznie nie kryje)... bublem okazał się też pędzel ścięty do różu z linii podstawowej oraz poczwórne cienie... generalnie niezbyt jestem zadowolona z kosmetyków makijażowych po 1,5 Ł, te za 3,5 Ł i wiecej mają moim zdaniem lepszą jakość
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no dobry pomysl, ale mi sie wydaje, ze tamten watek jest na tyle rozkrecony, ze zanim dziewczyny sie przestawia to troche minie i lepiej bylo zalozyc ten watek jako watek jedynie do zamowien- wpisac to w tytul- a tamten im zostawic normalnie jako taki plotkowy
No też w sumie niezły pomysł... albo zeby jakiś pracowity mod poprzesuwał posty typowo recenzyjne do tego wątku choć kupa roboty by z tym była...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:31   #6
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
o tak, zgadzam się też się nacięłam.... mi również niezbyt odpowiada all over color stick (Ivory- za ciemny i słabe krycie jak na korektor) oraz tinted moisturaizer (również Ivory - praktycznie nie kryje)... bublem okazał się też pędzel ścięty do różu z linii podstawowej oraz poczwórne cienie... generalnie niezbyt jestem zadowolona z kosmetyków makijażowych po 1,5 Ł, te za 3,5 Ł i wiecej mają moim zdaniem lepszą jakość


No też w sumie niezły pomysł... albo zeby jakiś pracowity mod poprzesuwał posty typowo recenzyjne do tego wątku choć kupa roboty by z tym była...
Hehe, a mi tinted bardzo pasuje Ale w odcieniu Beige.
Jeszcze fajne są cienie pojedyncze z Studio i oczywiście CP Hmmm, czuję, że pominęłam coś oczywistego...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:44   #7
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Hehe, a mi tinted bardzo pasuje Ale w odcieniu Beige.
Jeszcze fajne są cienie pojedyncze z Studio i oczywiście CP Hmmm, czuję, że pominęłam coś oczywistego...
hmm może cienie i pomadki mineralne? no i lakiery też fajne

a tinted w zasadzie może nie tyle że mi jakoś bardzo nie pasuje, a po prostu leży nieużywany i się kurzy
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 22:45   #8
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Ja ostatnio kupiłam takie szablony do brwi klik
W sumie byłam nastawiona sceptycznie (zamówiłam tylko dlatego, że brakowało mi 1,5F) ale okazały się całkiem pomocne. Swoje brwi mam jasne i czasochłonne było ich "poranne poprawianie". Teraz przykładam szablonik, macham pędzelkiem raz dwa i po zabawie
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:55   #9
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Ja ogólnie bardzo lubię elfa Trudno mi tak wymienić moje największe hity, ale lubię szminkę mineralną, HD, pędzelki studio, małe różyki po 1.5F, kredka za 1.5 też nie jest najgorsza. Lubię też mineralny podkład, choć z mineralnym podkładem to nie ma wiele wspólnego Dla mnie to po prostu dobrze kryjący puder, który nie zapycha i wygląda dość dobrze na buzi - szkoda tylko, że nie mają jakiegoś jaśniejszego koloru... Największy bubel to chyba cienie czwórki, które jakością nie porażają. Ogólnie cienie bo mam paletkę i tez jest średnia.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 23:17   #10
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
hmm może cienie i pomadki mineralne? no i lakiery też fajne

a tinted w zasadzie może nie tyle że mi jakoś bardzo nie pasuje, a po prostu leży nieużywany i się kurzy
Mój narazie czeka na bardziej letnią pogodę
A co do pomadek mineralnych to mam tylko 1 - Raisin i faktycznie jest bardzo fajna. Cieni nie mam, miałam okazję tylko 1 macać :P A z lakierów mam jeden brokatowy - gratisowy z okresu gwiazdkowego :P I matta, którego jeszcze nie wypróbowałam, więc nie wiem

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Ja ogólnie bardzo lubię elfa Trudno mi tak wymienić moje największe hity, ale lubię szminkę mineralną, HD, pędzelki studio, małe różyki po 1.5F, kredka za 1.5 też nie jest najgorsza. Lubię też mineralny podkład, choć z mineralnym podkładem to nie ma wiele wspólnego Dla mnie to po prostu dobrze kryjący puder, który nie zapycha i wygląda dość dobrze na buzi - szkoda tylko, że nie mają jakiegoś jaśniejszego koloru... Największy bubel to chyba cienie czwórki, które jakością nie porażają. Ogólnie cienie bo mam paletkę i tez jest średnia.
Spróbuj cienie ze Studio, nie mam porównania do tych tańszych, ale mi one bardzo pasują

Ah wiem! Eyebrow Filler&Lifter to też mój hicior
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 06:08   #11
Amino_kwas
Raczkowanie
 
Avatar Amino_kwas
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 180
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

ja kocham produkty z Elf-a a moim ostatnim odkryciem jest pędzel studio stipple brush r e w e l a c y j ny
Amino_kwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 07:27   #12
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Dziewczyny a używałyście może cieni z serii custom? Właśnie kompletuję swoją paletę magnetyczną z Inglota i kusi mnie, żeby dołożyć tam trochę elfa
Na HD właśnie czekam, mam nadzieję, że już w przyszłym tyg będę miała się okazję przekonać czy jest lepszy od CP który póki co uwielbiam Bardzo mi pasuje też bronzer ze Studio w kolorze Golden! bo ten z dua niestety w moim przypadku kompletny niewypał - za to róż z dua używam codziennie.
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 08:44   #13
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Mój narazie czeka na bardziej letnią pogodę
A co do pomadek mineralnych to mam tylko 1 - Raisin i faktycznie jest bardzo fajna. Cieni nie mam, miałam okazję tylko 1 macać :P A z lakierów mam jeden brokatowy - gratisowy z okresu gwiazdkowego :P I matta, którego jeszcze nie wypróbowałam, więc nie wiem
Ja mam 2 cieni mineralne i na prawdę są fajne raczej na nich się nie skończy zwłaszcza że te nowe mają szałowe kolory
Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Ja ogólnie bardzo lubię elfa Trudno mi tak wymienić moje największe hity, ale lubię szminkę mineralną, HD, pędzelki studio, małe różyki po 1.5F, kredka za 1.5 też nie jest najgorsza. Lubię też mineralny podkład, choć z mineralnym podkładem to nie ma wiele wspólnego Dla mnie to po prostu dobrze kryjący puder, który nie zapycha i wygląda dość dobrze na buzi - szkoda tylko, że nie mają jakiegoś jaśniejszego koloru... Największy bubel to chyba cienie czwórki, które jakością nie porażają. Ogólnie cienie bo mam paletkę i tez jest średnia.
A mi one nie podeszły tzn. mam jeden i słabo się stapia z cerą - wyglądam jakbym miała wypieki od gorączki
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 13:26   #14
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Ja też lubię kosmetyki ELFa.Mam prawie wszystkie pędzelki z serii studio i parę z białą rączka -bardzo je lubię,oczywiście te studio fajniejsze kabuki moja miłość od pierwszego dotyku.

Najmniej mi spodobał się All Over Color Stick http://www.eyeslipsface.co.uk/product~prodID~26.htm mam dwa odcienie-biały i różowy(lilac cośtam) i jeśli efekt który dają jest nawet ok, to zapach jest obrzydliwy-jakiś cytrynowo-zepsuty - przypomina zapach przeterminowanej szminki jest dość intensywny i go czuję przez dłuższy czas,bleee.... Nie wiem,może ja trafiłam na jakiś stary produkt...

A u was ,dziewczyny, te sztyfty jaki mają zapach?

A bronzery z serii studio bardzo mi pasują, (mam wszystkie 3) miałam też beauty encyclopedię http://www.eyeslipsface.co.uk/product~prodID~184.htm w kolorze Everyday Eyes ale poszła do siostry-jakoś nie mogłam się przekonać do tych cieni. No i oczywiście uwielbiam Complexion Perfection .
Miałam jeszcze puder HD-bardzo fajny jest i pewnie sobie jeszcze kupię,ale jakoś bardzo szybko się skończył- to minus, teraz go dzielnie zastępuje Sunscreen UVA/UVB Protection http://www.eyeslipsface.com/studio/f...uvb_protection niby ma filtr,ale ja jakoś w to nie wierzę,jak to sprawdzić?

I oczywiście żelowe linerki- też moja miłość
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 13:49   #15
Amino_kwas
Raczkowanie
 
Avatar Amino_kwas
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 180
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Miałam jeszcze puder HD-bardzo fajny jest i pewnie sobie jeszcze kupię,ale jakoś bardzo szybko się skończył- to minus, teraz go dzielnie zastępuje Sunscreen UVA/UVB Protection http://www.eyeslipsface.com/studio/f...uvb_protection niby ma filtr,ale ja jakoś w to nie wierzę,jak to sprawdzić?

I oczywiście żelowe linerki- też moja miłość
na UK chyba go nie ma
Amino_kwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 14:08   #16
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez Amino_kwas Pokaż wiadomość
na UK chyba go nie ma
No nie ma go niestety a chciałabym na lato...

A z tego co wiem to ktos pisał ze zgłosił go w watku o filtrach i ponoć ochrona jest ok
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 15:10   #17
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No nie ma go niestety a chciałabym na lato...

A z tego co wiem to ktos pisał ze zgłosił go w watku o filtrach i ponoć ochrona jest ok

O,dobrze wiedzieć,ma spf45 to chyba sporo jak na puder już gdzieś leci do mnie mój 1 BBcream mam nadzieję że taka ochrona (bbcream+ ten puder) mi wystarczy na lato
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 18:48   #18
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Ja jestem mega zadowolona z CP. Świetnie nadaje mi się do zmatowienia i poprawek w ciągu dnia, daje fajny pudrowy akcent i nie zapycha. Jedyny minus to słaba wydajność - praktycznie zostało mi 1/3 opakowania, a niedawno do mnie doszedł ( 2tygodnie? )

No i oczywiście kremowe eyelinery - mam kolor Copper i Purple, Copper jest troche bardziej zbity , a Purple naprawde bardzo kremowy, za jednym pociągnięciem pędzelka robi świetną kreskę. Oczywiście dodane pędzeli bardzo mi odpowiadają.

Mam też Lip Primer & Plumper.. hmmm ? Dziwny bardzo. Jedna końcówka jest jak korektor- nakładając na usta wygląda okropnie, druga- Plumper - bezbarwna, o intensywnym zapachu cynamonowym, po nałożeniu czuć lekkie pieczenie ale to dosłownie pare sekund. Czy coś robi? Hmmm , nie wiem , może troszkę uwydatnia albo to tylko moje "wmówienie sobie"

Shimmering Facial Whip- Lilac Petal - używam do rozświetlenia powiek. Fajny zapach, poza tym takie coś zwykłego, gadżecik - raczej dla mnie zbędny.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram

Edytowane przez iv3
Czas edycji: 2011-03-30 o 18:52
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 19:15   #19
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Wrzuciłam kilka recenzji na bloga, będzie więcej Jakby ktoś chciał sobie zobaczyć zdjęcia i więcej poczytać.

Mineralna Baza

Eyebrow Filler&Lifter

Trochę o eyelinerach kremowych między innymi

Zdjęcia poglądowe
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 20:01   #20
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Właśnie wczoraj zastanawiałam się czy zamówić przy kolejnych -20% ten Eye Transformer , i właśnie Twoje zdjęcia mnie przekonały i zamówię
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:34   #21
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Przypomniało mi się jeszcze bardzo polecam Therapeutic Conditioning Lip Balm http://www.eyeslipsface.co.uk/product~prodID~24.htm.

Pierwszy raz dostałam go "przypadkiem",może jako gratis nie wiem ,ale nie zamawiałam go na amerykańskiej stronie,w każdym razie nie przyszło mi do głowy zamawiać zwykłej pomadki.Ale ona okazała się cudowna -super działa na wszystkie suchości i skórki,nawilża ,natłuszcza ,dla mnie idealna.
Przy następnym zamówieniu zamówiłam już specjalnie większą ilość(4 ) na dodatek była promocja -50% więc za 1 płaciłam 0,5$ kupiłam Strawberry Crème i Blackberry Crème obie są pyszne
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:36   #22
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się jeszcze bardzo polecam Therapeutic Conditioning Lip Balm http://www.eyeslipsface.co.uk/product~prodID~24.htm.

Pierwszy raz dostałam go "przypadkiem",może jako gratis nie wiem ,ale nie zamawiałam go na amerykańskiej stronie,w każdym razie nie przyszło mi do głowy zamawiać zwykłej pomadki.Ale ona okazała się cudowna -super działa na wszystkie suchości i skórki,nawilża ,natłuszcza ,dla mnie idealna.
Przy następnym zamówieniu zamówiłam już specjalnie większą ilość(4 ) na dodatek była promocja -50% więc za 1 płaciłam 0,5$ kupiłam Strawberry Crème i Blackberry Crème obie są pyszne
myslalam nad nia kiedys one daja jakis kolor? bo ta strawberry mi sie podoba i blackberry
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:38   #23
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No nie ma go niestety a chciałabym na lato...

A z tego co wiem to ktos pisał ze zgłosił go w watku o filtrach i ponoć ochrona jest ok
Ja pisałam . Wrzuciłam go do analizy i jest Ok.

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja też lubię kosmetyki ELFa.Mam prawie wszystkie pędzelki z serii studio i parę z białą rączka -bardzo je lubię,oczywiście te studio fajniejsze kabuki moja miłość od pierwszego dotyku.

Najmniej mi spodobał się All Over Color Stick http://www.eyeslipsface.co.uk/product~prodID~26.htm mam dwa odcienie-biały i różowy(lilac cośtam) i jeśli efekt który dają jest nawet ok, to zapach jest obrzydliwy-jakiś cytrynowo-zepsuty - przypomina zapach przeterminowanej szminki jest dość intensywny i go czuję przez dłuższy czas,bleee.... Nie wiem,może ja trafiłam na jakiś stary produkt...

A u was ,dziewczyny, te sztyfty jaki mają zapach?

A bronzery z serii studio bardzo mi pasują, (mam wszystkie 3) miałam też beauty encyclopedię http://www.eyeslipsface.co.uk/product~prodID~184.htm w kolorze Everyday Eyes ale poszła do siostry-jakoś nie mogłam się przekonać do tych cieni. No i oczywiście uwielbiam Complexion Perfection .
Miałam jeszcze puder HD-bardzo fajny jest i pewnie sobie jeszcze kupię,ale jakoś bardzo szybko się skończył- to minus, teraz go dzielnie zastępuje Sunscreen UVA/UVB Protection http://www.eyeslipsface.com/studio/f...uvb_protection niby ma filtr,ale ja jakoś w to nie wierzę,jak to sprawdzić?

I oczywiście żelowe linerki- też moja miłość
Sunscreen ma ochronę p/słoneczną ale trzeba się w ciągu dnia dopudrowywać lub nałożyć go na filtr i podobno byłby idealny na podkład mineralny.
Czy ciebie też lekko przyciemnia ? Ja mam wrażenie że mnie tak, gdyby miał troszkę więcej pigmentu to mogłabym używać go zamiast podkładu.

Edytowane przez Nanusia76
Czas edycji: 2011-03-30 o 20:41
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:54   #24
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
myslalam nad nia kiedys one daja jakis kolor? bo ta strawberry mi sie podoba i blackberry
Koloru nie dają,na ustach zachowują się jak zwykłe pomadki bezbarwne-lekki satynowy połysk,lekkie rozświetlenie i super pielęgnacja.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:56   #25
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Koloru nie dają,na ustach zachowują się jak zwykłe pomadki bezbarwne-lekki satynowy połysk,lekkie rozświetlenie i super pielęgnacja.
troszke szkoda, ale moze to i lepiej z tych dwoch, ktore wymienilam, ktora bys bardziej polecila- jak chodzi o zapach?? ja lubie takie cuda zapachowe a narazie klikne jedna bo ja mam problem z ustami i takimi nawilzaczami
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 21:10   #26
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Ja pisałam . Wrzuciłam go do analizy i jest Ok.



Sunscreen ma ochronę p/słoneczną ale trzeba się w ciągu dnia dopudrowywać lub nałożyć go na filtr i podobno byłby idealny na podkład mineralny.
Czy ciebie też lekko przyciemnia ? Ja mam wrażenie że mnie tak, gdyby miał troszkę więcej pigmentu to mogłabym używać go zamiast podkładu.
U mnie bez dopudrowania się nie obchodzi niema na świecie takiego pudru,co by zapewnił mi mat na cały dzień.

Też mnie trochę przyciemnia,ale nie robi smug i placków więc niema problemu,a na lato (jak skóra złapie trochę słońca) będzie super.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
troszke szkoda, ale moze to i lepiej z tych dwoch, ktore wymienilam, ktora bys bardziej polecila- jak chodzi o zapach?? ja lubie takie cuda zapachowe a narazie klikne jedna bo ja mam problem z ustami i takimi nawilzaczami
Te zapachy są akurat bardzo do siebie podobne,więc który byś nie wybrała będzie OK,ale wąchałam też ten cytrusowy, koleżanka zamówiła (cytryna /pomarańcza???-nie pamiętam) i nie spodobał się mi-jakiś taki sztuczny był.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 21:11   #27
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

dobrze, ze napisalas bo ja bym sie na niego jeszcze skusila bo uwielbiam pomarancze! i bylby zonk!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 21:15   #28
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
U mnie bez dopudrowania się nie obchodzi niema na świecie takiego pudru,co by zapewnił mi mat na cały dzień.


Też mnie trochę przyciemnia,ale nie robi smug i placków więc niema problemu,a na lato (jak skóra złapie trochę słońca) będzie super.
Pod tym względem jest ok, mógłby tylko trochę mniej podkreślać suche skórki .
Jeżeli chodzi o dopudrowywanie to chodziło mi o to że puder może się scierać i trzeba go dokładać (tak jak zwykłe filtry) aby mieć pewność że jest ochrona p/słoneczna.
Ja też mam problem z "blaskiem" skóry, nawet Milk of Magnesia wymięka.

Edytowane przez Nanusia76
Czas edycji: 2011-03-30 o 21:17
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 18:25   #29
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

Ja też lubię te pomadki, mam waniliową i naprawdę ładnie pachnie wanilią Tylko trochę bieli usta.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 18:32   #30
candyyygirl
Przyczajenie
 
Avatar candyyygirl
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Grecja-Ateny
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki Eyes Lips Face ELF

kosmetyki z elf są świetnie i tanie!!
właśnie dzisiaj mi przyszło drugie zamówienie...
pigmentacja kosmetyków jest świetna i za tak niską cene naprawde hit...
nie miałam okazji używać cieni z tej firmy ale słyszałam że kompletnie są do dupy (zwykła kolekcja) moim faworytem jest podkłam z seri studio nie dość że ma witaminy w sobie to jeszcze pachnie kremem nivea i ma świetną kremową konsystencje... jedynie na szminkach i błyszczykach się zawiodłam na stronie są całkiem inne kolory niż w realu np szminka sensitive normalna seria tam jest pieknie jasna a w realu ciemna...tak samo ta clasy... az sie boje jak w realu beda wygladac te ciemne kolory :P aaa i maja piekny zapach bo np szminki z mineral smierdza :/
__________________

W życiu trzeba być twardym jak przeterminowane żelki

Edytowane przez candyyygirl
Czas edycji: 2011-03-31 o 18:34
candyyygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-09 15:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.