fryzura na 100dniówkę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-18, 20:41   #1
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108

fryzura na 100dniówkę :)


wiem, że to powoli staje się nudne, ale mimo wszystko mam nadzieję, że mi pomożecie. chodzi mi o fryzurę na studniówkę. kompletnie nie mam pomysłu co zrobić z moimi włosami:/ kok odpada (mam kompleksy na punkcie moich uszu ), a przecież nie pójdę ze zwykle rozpuszczonymi włosami (chyba nawet nie wypada ) jakieś loczki?? nie wiem, a nie chcę się zdać na fantazję fryzjera, bo jakoś nie mam do nich zaufania załączam moje fotki, z góry dzięki za rady
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 20:44   #2
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108
Re: fryzura na 100dniówkę :)

a może by tak przy okazji jakieś sugestie co do makijażu ale głównie chodzi mi o włoski, nie chcę was przemęczać
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 09:32   #3
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: fryzura na 100dniówkę :)

właśnie zamierzam poprodukować się nad makijażem bo mam tyle pomysłów że nie wiem co wybrać - jesteś niesamowicie fotogeniczna Jeżeli chodzi o włosy to na pierwszym z nich wyglądasz ślicznie w prostych włosach , ja bym jedynie je nakręciła na wałki o dużej średnicy - coś w stylu włosów Monici Belluci , Zety Jones . Nie radziłabym jedynie gęstych loczków Poszukam zdjęć - no ale buźkę masz śliczną przepraszam za ten nieskromny zachwyt
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 09:49   #4
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: fryzura na 100dniówkę :)

gdybyś je łądnie zakręciła to i rozpuszczone byłby eleganckie.. a biorąc pod uwagę, że większość osób uważa, że z rozpuszczonymi nie wypada.. będziesz się wyrózniać..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jenniegarth1.jpg (10,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jenniegarth5.jpg (19,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: gif owalna twarz.gif (22,2 KB, 78 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 11:24   #5
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: fryzura na 100dniówkę :)

zgadzam się z sarenką - na studniówce przeważnie królują koki i różnorakie upięcia a dzięki rozpuszczonym włosom mozna się wyróżnić . Uważam że najładniej Ci będzie w lokach o grubszym skręcie ,w pozornym nieładzie , takie loki nie skrócą drastycznie włosów . I co ważne nie utworzą na głowie efektu tzw.aniołka ( zdjęcie drugie w poście sarenki ) który lubi dodawać lat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (50,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0221.jpg (44,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cj01.jpg (11,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 391.jpg (61,7 KB, 23 załadowań)
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 11:49   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: fryzura na 100dniówkę :)

mauricel napisał(a):
> zgadzam się z sarenką - na studniówce przeważnie królują koki i różnorakie upięcia a dzięki rozpuszczonym włosom mozna się wyróżnić . Uważam że najładniej Ci będzie w lokach o grubszym skręcie ,w pozornym nieładzie , takie loki nie skrócą drastycznie włosów . I co ważne nie utworzą na głowie efektu tzw.aniołka ( zdjęcie drugie w poście sarenki ) który lubi dodawać lat

tak tak! zdecydowanie delikatne fale lub loki na samych końcówkach - te moje zdjęcia to były przykłady na to, że i rozpuszczone włosy mogą być eleganckie, ale jestem jak najbardziej za delikatnym skrętem.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 11:55   #7
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: fryzura na 100dniówkę :)

sliczna dziewczynka

odnosnie włosków- radzę podobnie jak dziewczyny- rozpuscic, zakręcic końcówki, ale mozna tez czesc włosków zebrakac na górze jakąś ładną spinką ( jejku, nie wiem, jak sie nazywa fachowo ta fryzurka .. )chodzi mi, zeby dawała wrazenie nie wystylizowanej głowy, tylko takiego leciutkiego potargania o ile oczywiscie bedzie się komponowała z sukienką

i napewno będziesz sliczną studniówkową dziewczyną

powodzenia

ps. w makijazu postawiłabym na oczyska
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-19, 12:30   #8
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: fryzura na 100dniówkę :)

Jeżeli chciałabyś spięte włoski to moge Ci polecić tzw. niski kok. Włosów nie zaczesuje sie do góry i nie upina wysoko, a tuz nad karkiem - dzięki czemu uszy moga zostać zakryte jednak jest to fryzurka za powazna dla Twojego wieku. Dlatego dołączam się do rad dziewczym i proponuje Ci włosy rospuszczone. Żeby dodać fryzurce nieco wieczorowego czaru możesz je spryskać brokatowym lakierem. Możesz także poskręcać kilka pasemek włosów, a nastepnie przepleśc je przez siebie i fantazyjnie upiać, a resztę włosów zostawić rozpuszconych. Możesz też nawinać całość na gube wałki, a po ich zdjęciu włosy przeczesać palcami - fryzurki przesłane przez Mauricel są super. Możesz stworzyć asymetryczna fryzurkę poprzez spięcie włosów tuz nad uchem . Możesz do tego użyć sztucznej róży (jej płatki zakryją owe uszko na którego punkcie masz kompleksy) lub błyszczącego motyla (widziałam takie w Zielonym Kocie i H&M).


Co do makijażu przesyłam kilka propozycji. Duzo zależy od sukni jaką na ta okazję przygotowałaś: czy będzie to cos delikatnego, zwiewnego i dziewczecego czy raczej sukienka bardzo elegancka - i w jakim kolorze...?
Jeżeli dotyczy Ci epierwsza opcja polecałabym makijaż raczej delikatny ale nie bardzo jasny - tak by było go widać w przyćmionym świetle studniówkowej sali. Oczy podkreslone czarna kreską i muśniete srebrnym cieniem, a usta w kolorze malin lib wisni - najlepiej błyszczące.
Do wersji eleganckiej mozesz mocno podkreslić oczy - tworząc kocie oko poprzez wyciągnięcie cienia poza zewnetrzna krawędź ruchomej powieki. Możesz łaczyc np. bordo, zieleń, srebro, róż granat z głeboką czernią(nie nakładaj jednak ciemnego cienia w wewnętrznych kącikach bo optycznie zbliży to do siebie oczy i przy Twoim ładnym , długim nosku może nadać twarzy 'ptasiego wyglądu'). Powierzchnie pod łukiem brwiowym muśnij iskrzącym jasnym cieniem.
Podreśl także kości policzkowe rózem - to nada twarzy świeżości i sprawi że stanie sie ona bardziej plastyczna.

pozdrawiam i życze udanej zabawy
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiecz.jpg (41,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg penelope.jpg (33,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lumene.jpg (10,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m_suvari.jpg (27,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jlo5.jpg (96,5 KB, 25 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 12:41   #9
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108
Re: fryzura na 100dniówkę :)

dziękuję za propozycje. najbardziej podoba mi się trzecie zdjęcie wstawione przez sarenkę. chyba o to mi chodziło, tylko nie bardzo wiedziałam jak to będzie wyglądało fryzury mauricel są raczej na długie włosy, ja niestety już takich nie mam i chyba mniej eleganckie tylko nie wiem ile się takie loczki utrzymają na moich wprawdzie cienkich i lekko falujących włosach, ale za nic nie dającym nadać sobie pożądanego kształtu
co do makijażu to rzeczywiście raczej będę stawiała na oczy, na pewno ciemny makijaż
a tą moją fotogenicznością to bym się tak nie zachwycała, to normalne, że wstawiłam fotki na których w miarę normalnie wyglądam szkoda że nie widziałyście mojej fotki do dowodu
dzięki i pozdrawiam
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 12:49   #10
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: fryzura na 100dniówkę :)

dobrze, ze Ty mojej foty nie widziałas heheh

swoją drogą, zeby włoski się kupy trzymały i tak bedziesz musiała potraktowac je lakierem..raczej bez tego sie nie obejdzie bo inaczej po 5 minutach bedą przyklapnięte, a skoro sie mają trzymac całą noc..

zna sie panna na lakierach, czy jakies typy Ci podrzucic ? a moze poprpstu odeslę Cie do KW

nie dziekować
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 13:02   #11
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108
Re: fryzura na 100dniówkę :)

panna nie poradzi sobie z tą fryzurą sama i zapewne polepszy stan konta jakiegoś miejscowego sadysty (czytaj fryzjera). nie mam kompletnie pojęcia o układaniu takich loczków na co dzień przejeżdżam po grzywie dwa razy szczotką i na tym się kończy ich układanie
nie dziekuję
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-19, 13:39   #12
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: fryzura na 100dniówkę :)

Ja już sama nie wiem po co wstawiłaś aż CZTERY STARE NIEAKTUALNE zdjęcia ? Nikt na wizażu nie jest wróżką i skąd mamy wiedzieć jakie w tej chwili masz włosy ? Bezsensu kompletnie to było w takim razie a o trzeciej fryzurze zapomnij bo każdy skręt skraca włos i w przypadku krótszych włosów będziesz miała te loki na wysokości brody - ale nikt z nas nie wie jaką masz dokładnie długość włosów i to znowu strata czasu
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 14:40   #13
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108
Re: fryzura na 100dniówkę :)

mauricel napisał(a):
> Ja już sama nie wiem po co wstawiłaś aż CZTERY STARE NIEAKTUALNE zdjęcia ? Nikt na wizażu nie jest wróżką i skąd mamy wiedzieć jakie w tej chwili masz włosy ? Bezsensu kompletnie to było w takim razie a o trzeciej fryzurze zapomnij bo każdy skręt skraca włos i w przypadku krótszych włosów będziesz miała te loki na wysokości brody - ale nikt z nas nie wie jaką masz dokładnie długość włosów i to znowu strata czasu

nie wiem gdzie wyczytałaś, że te fotki są nieaktualne?? nie denerwuj się tak, bo twoje słowa można odczytać jako conajmniej niekulturalne :/ mniej jadu na przyszłość
fotki są jak najbardziej aktualne ( ostatnia była zrobiona w niedzielę!) chodziło mi o to że już nie mam tak długich włosów jak na drugim zdjęciu
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 14:44   #14
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108
Re: fryzura na 100dniówkę :)

tzn na trzecim zdjęciu (nie na drugim), gdzie mam jeszcze włosy prawie do pasa
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 14:57   #15
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: fryzura na 100dniówkę :)

courney7 umiem na szczęście czytać napisałaś w poście cytuję fryzury mauricel są raczej na długie włosy, ja niestety już takich nie mam zanim posądzisz mnie o jad sprawdź co piszesz bo skąd z tej wypowiedzi miałyśmy wiedzieć jaka jest ich długość ? to zdanie wprowadza w błąd TERAZ WIEM a moja wypowiedź jest szczera i normalna i usłyszysz to u każdego fryzjera - sama mam włosy Twojej długości i wiem że na krótszych takie gęste loki jeszcze bardziej skracają włosy i wtedy sięgają brody . I gdzie tu jad ?
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-21, 14:05   #16
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108
Re: fryzura na 100dniówkę :)

mauricel jak przeczytałam twoje zarzuty wykrzyczane WIELKIMI lietrami, poczułam się napadnięta, ale jeśli twierdzisz, że nie miałaś tego na celu to ok, peace
a jeśli chodzi o twoje fryzury, to są one na bardzo długie włosy, na takich jak moje nie będa wyglądały tak efektownie, ale pomysł nie jest zły, pomyślę nad nim
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-21, 14:16   #17
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: fryzura na 100dniówkę :)

nie zarzuty a WYRZUTY a ja uzywam wielkich liter w celu ZAAKCENTOWANIA a nie krzyku a poza tym od początku się tu zachwycam twoją fotogenicznością więc uważam to za małe nieporozumienie już zamknięte , peace

mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-11, 14:37   #18
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108
czas na makijaż:)

pomogłyście mi baaardzo w kwesti włosów, teraz mam problem z makijażem. nastawiałam się na to, że będę miała czarną sukienkę, wtedy nie byłoby problemu. (nie)stety kupiłam sobie suknię brązową-stare złoto i kompletnie nie mam pojęcia jaki makijaż do takich kolorów?? pomocy i z góry dziękuję
przepraszam za jakość fotki, ale to wersja robocza w dodatku domowa. w rzeczywistości sukienka jest nieco jaśniejsza
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 13:14   #19
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Fryzura na bal!!!

Hej!! Niedlugo stódniówka a ja nie wiem jaką zrobić sobie fryzurę. Może ktoś ma jakieś ciekawe pomysły?? Tylko nie koki fuj....
Mam proste włosy do ramion i chciałabym zrobić coś oryginalnego, niekoniecznie grzecznego...proszę o radę!!!!!
istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-26, 23:44   #20
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: Fryzura na bal!!!

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair1.jpg (14,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TA7135.jpg (14,6 KB, 8 załadowań)
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.