Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 11:57   #601
akko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cześć wszystkim ^^

Przepraszam, że ja tak ni z gruszki, ni z pietruszki (xD), ale po prostu jak zobaczyłam ten temat, to musiałam się tu zarejestrować ^^ Długo się opierałam przed jakimikolwiek forami, ale jestem zachwycona, że jest tyle osób, które nie uważają, że tylko skóra w kolorze brązowym (lub, o zgrozo, pomarańczowym) jest ładna

Ale może na razie nie powiem nic więcej, bo jestem raczej nie na bieżąco... A chyba raczej tego nie nadrobię za szybko
akko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:13   #602
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Weźmiesz mnie na herbatkę co?
Okej! Kiedy?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:30   #603
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
POPIERAM
Tez cale dotchczasowe zycie byla mpewna ze jestem jesienia wiec kolory jesieni i dodatkia i ciagle slyszalam ze taka blada i chora wygladam , tlumaczylam sobie ze to wina tego ze blada jestem , mialam jedna turkusowa bluzke ktora kochalam choc nie byla wtedy w moich barwach hihih
Okazalo sie ze jestem wiosnai iwecie jak zalozylam do brazow jesieni apaszke w kolorze wiosny to wszysc mi mowili ze ladnie wygladam ze taka jasny buzke mam o ladnym odcieniu hahah tak wiec zmieniam zawartosc dodatkow i czesciowo szafy

A wogole to WITAM
Dawno mnie nie bylo ale mialam troszke problemow z sankiem biegalam po lekarzach szpitalach . Bedziemial usowany trzeci migdal i udrazniane uszka bo nie slyszy dobrze i ciagle michorowal a przyczyna jest wlasnie pan migladalek
Teraz do lipca bede czesto potem mamy urlop

Musze kapelusz kupic a w HM taki fajny byl tylko jak flak na twarzy hihi oczy mi zakrywal
a robiłaś taką profesjonalną analizę ?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:44   #604
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Dzisiaj kolejny odcinek pt. "Valie kupiła sobie lakier". Prezentujemy lakier Golden Rose w kolorze cielistym (chyba ). Według mnie lakier świetnie wygląda przy bladych łapkach, jest delikatny w sam raz do szkoły lub pracy.

Mam rozjaśniane włosy prawie platyna, do tego bladzioch i zawsze mi się wydaję, że jeśli nie pomaluję przynajmniej rzęs, że mdło wyglądam. Mimo to kocham Tildę
bardzo fajny odcień ja niestety mam problemy z lakierami, bo przez kendo wszystkie odpryskują mi po 2 dniach(z tym atramentowym rimmelem było tak samo) mam zamiar zamówić sobie podkład Bonder Orly - może to coś pomoże
Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
No cóż... Tilda od jakiegoś czasu stanowi dla mnie wielki wzorzec, także w kwestiach "urodowo-modowych". Przede wszystkim dlatego, że sama jestem blada i rudowłosa (choć to raczej odcień złoty niż rdzawy), o bardzo jasnej oprawie oczu (moich brwi praktycznie nie widać). Nie bez znaczenia pozostaje też kwestia wzrostu, bo mierzę nieco ponad 180 cm.
też lubię Tildę choć bardziej niż elfa przypomina mi jakiegoś aliena (w pozytywnym sensie)
i ja też nie wiem czemu jasna oprawa oczu zawsze musi być przyciemniana. mnie moja znajoma fryzjerka już kilka razy próbowała przekonać do zrobienia henny na brwi (moje naturalne są złote). czy jasne brwi to coś złego?! rzęs też nie maluję czarnym tuszem tylko brązowym bo czarny jest dla mnie za mocny i w ogóle to mi nie pasuje. ostatnio nawet czytałam, że jaśniejsze brwi odmładzają twarz a na jakichś pokazach mody modelki miały wręcz rozjaśnione brwi
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:58   #605
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
czy jasne brwi to coś złego?! rzęs też nie maluję czarnym tuszem tylko brązowym bo czarny jest dla mnie za mocny i w ogóle to mi nie pasuje. ostatnio nawet czytałam, że jaśniejsze brwi odmładzają twarz a na jakichś pokazach mody modelki miały wręcz rozjaśnione brwi
Ja uważam, że jasne brwi, faktycznie - tak jak mówisz, odmładzają i absolutnie nie ma w nich niczego złego Sama raczej używam granatowego/śliwkowego/szarego lub brązowego tuszu. Przy jasnej oprawie oczu, czerń daje za mocny efekt, przytłacza oko.


Kupiłam ostatnio sobie sypańca z My Secret - jest świetny! Nie spodziewałam się jasnego, fajnego pudru w tym przedziale cenowym. Jestem szczerze zaskoczona - pozytywnie!
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:32   #606
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
No cóż... Tilda od jakiegoś czasu stanowi dla mnie wielki wzorzec, także w kwestiach "urodowo-modowych". Przede wszystkim dlatego, że sama jestem blada i rudowłosa (choć to raczej odcień złoty niż rdzawy), o bardzo jasnej oprawie oczu (moich brwi praktycznie nie widać). Nie bez znaczenia pozostaje też kwestia wzrostu, bo mierzę nieco ponad 180 cm.
Też jestem blada i ruda , ale mam zaledwie 168cm Przez ostatnie 4 lata farbuje włosy i obecnie mam bardzo ciemny brąz, także wygladałabym głupio z jasna, niepomalowaną oprawą oczu. Ostatnio mam pomysł rozjaśnienia włosow do jasnego brązu z moim rudymi refleksami, które zawsze przebijają, także na pewno będę się delikatniej malować
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:58   #607
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Okej! Kiedy?
a kiedy Ci pasuje

i tak w ogóle - ile jest tu Wrocławianek??
Robimy blady zlot?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 15:06   #608
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
a robiłaś taką profesjonalną analizę ?
Tak taka z hustami
Dostalam na dzien dziecka od mamy hihi wizazystke makijazystke i fryzjera

Cytat:
Napisane przez akko Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim ^^

Przepraszam, że ja tak ni z gruszki, ni z pietruszki (xD), ale po prostu jak zobaczyłam ten temat, to musiałam się tu zarejestrować ^^ Długo się opierałam przed jakimikolwiek forami, ale jestem zachwycona, że jest tyle osób, które nie uważają, że tylko skóra w kolorze brązowym (lub, o zgrozo, pomarańczowym) jest ładna

Ale może na razie nie powiem nic więcej, bo jestem raczej nie na bieżąco... A chyba raczej tego nie nadrobię za szybko
Witam witamy i czekamy na kolejne posty
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 15:14   #609
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a kiedy Ci pasuje

i tak w ogóle - ile jest tu Wrocławianek??
Robimy blady zlot?
Ja kiedyś doliczyłam się 4
Ale ile się ujawni to już 2 sprawa... no dalej wstydziochy!


A tak z innej beczki to ostatnio widziałam prognozy i od 27.06 ma być nawrót gorączek ... wiecie co to oznacza, nie?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 15:49   #610
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki to ostatnio widziałam prognozy i od 27.06 ma być nawrót gorączek ... wiecie co to oznacza, nie?
a ja 28 jadę do Grecji tak czy siak rąk i karku pewnie nie uchronię przed lekką opalenizną hyhy.
dla mnie problemem jest to, że nie mam kostiumu i nie wiem, gdzie kupić, bo nigdzie żadne bikini na mnie nie pasuje, nic nie pasuje idę jutro do triumpha, może znajdę jakąś błękitną górę, a od brata pożyczę hawajskie szorty
(mam niby brązowy kostium, ale on nie podkreśla ładnie jasnej cery)
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 15:51   #611
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Śnieżki czym maskujecie since pod oczami ?
Kupilam ostatnio korektor w tubce inglota, najjasniejzy -ale i najbardziej zoltawy - kurcze, troche slabo kryje, na wieksze niewyspanie, balowanie do rana itp nie wystarczy (mimo, ze ponoc nalezy go stosowac na podklad)

Mialam tez z basic taniutki korektor - super, ale kolorystyczna lipka, jak z nim przesadzilam przypadkoto to sie bardzo odcinał kolorystycznie.

Maybelline mineralny korektor - mam za jasny kolor, dla mnie 0 efektu,mimo ze baardzo chwalony;/ Mi wysuszal skore,podkresla zmarszczki.....ale dobrze sie sprawdzal na polikach i nosie.

Dermacol 208 - pod oczny hardkor ,ale w sytuacjach awaryjno-imprezpwych u mnie sie dobrze sprawdza, zmieszany z kremem po oczy miodzi...ale nie na codzien.

WKlejam fotki inglota najjasniejszego LW1 i Maybelline Pure mineral kolor 02 Natural, jakby ktos byl ciekawy.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 15:53   #612
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
J
A tak z innej beczki to ostatnio widziałam prognozy i od 27.06 ma być nawrót gorączek ... wiecie co to oznacza, nie?
JA tez o tym slyszalam i kurcze kapelusza nadal szukam
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 16:11   #613
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Nieeeeeee musiałam się wyżyć
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 16:34   #614
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Nieeeeeee musiałam się wyżyć
a ja jestem tak blada, że jeszcze nigdy nie opaliłam się w mieście także kocham upały!!!!
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 16:45   #615
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja też, ale mam poparzenia ...wysypke...
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 16:52   #616
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Ja też, ale mam poparzenia ...wysypke...
oo biedna.. zdarzyło mi się to na plaży siedziałam w koszulce kolegi, ale i tak miejsca wystające całe w kropkach.. przykro, bo lubię się smażyć na słońcu, oczywiście nafiltrowana
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:18   #617
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Tak taka z hustami
Dostalam na dzien dziecka od mamy hihi wizazystke makijazystke i fryzjera
wow super prezent

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Śnieżki czym maskujecie since pod oczami ?
.
ja ostatnio z essence korektorem w pędzlu ale też jest żółcioch, wiem, że catrice ma fajne korektory - całą paletę ( ale one są do kupienia tylko w co poniektórych naturach)
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:36   #618
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
oo biedna.. zdarzyło mi się to na plaży siedziałam w koszulce kolegi, ale i tak miejsca wystające całe w kropkach.. przykro, bo lubię się smażyć na słońcu, oczywiście nafiltrowana
ja też,ale zbyt długie przebywanie na słońcu kończy się różowymi plamami, wysypką...szczerze? tylko czekam na jesień...
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:49   #619
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ja kiedyś doliczyłam się 4
Ale ile się ujawni to już 2 sprawa... no dalej wstydziochy!


A tak z innej beczki to ostatnio widziałam prognozy i od 27.06 ma być nawrót gorączek ... wiecie co to oznacza, nie?
O nie, smalec na twarzy Nienawidzę filtrów, a nie nakładałam przepisowej ilości bo nie było tak strasznie

Witam w nowej części, bo nie pisałam, ale podglądam. Widzę, że nawracacie się na minerały - brawo
Ishi, spróbuj korektora Pixie, naprawdę jest wart wydanych pieniędzy Tylko trzeba uważać, żeby nie zacząć płakać ze śmiechu, bo może to wywołać płacz ze śmiechu Twoich znajomych
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 18:22   #620
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość

Witam w nowej części, bo nie pisałam, ale podglądam. Widzę, że nawracacie się na minerały - brawo
Ishi, spróbuj korektora Pixie, naprawdę jest wart wydanych pieniędzy Tylko trzeba uważać, żeby nie zacząć płakać ze śmiechu, bo może to wywołać płacz ze śmiechu Twoich znajomych
juz od dluzszego czasu chodza za mna mineraly, a odkad pojawilo sie pixie to jzu wogole.....ale nie moge sie zebrac do zamowienia, ogladalam swatche ale za chiny nie moglam pod siebie dobrac koloru ;/
A ja niestety (albo stety) czesto placze ze smiechu.....
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 18:36   #621
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Śnieżki czym maskujecie since pod oczami ?
Kupilam ostatnio korektor w tubce inglota, najjasniejzy -ale i najbardziej zoltawy - kurcze, troche slabo kryje, na wieksze niewyspanie, balowanie do rana itp nie wystarczy (mimo, ze ponoc nalezy go stosowac na podklad)
Też kupiłam ten korektor i pokładałam w nim ogromne nadzieje. Niestety tak jak piszesz słabiutko kryje i jest taki jakiś wodnisty. Chcę zamówić korektor Pixie tylko mam dylemat czy żółty czy beżowy, bo niestety na 2 mnie nie stać
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 18:38   #622
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
juz od dluzszego czasu chodza za mna mineraly, a odkad pojawilo sie pixie to jzu wogole.....ale nie moge sie zebrac do zamowienia, ogladalam swatche ale za chiny nie moglam pod siebie dobrac koloru ;/
A ja niestety (albo stety) czesto placze ze smiechu.....


Wyślij swoje zdjęcie do p. Sylwii, na pewno pomoże
No właśnie ja też I dlatego często rezygnuję z korektora i chodzę jak panda
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:15   #623
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
JA tez o tym slyszalam i kurcze kapelusza nadal szukam
a ja sobie dziś kupiłam kapelusz właśnie w H&M i mi sie podoba nie było wprawdzie już takiego białego w którym sie zakochałam i zakup odłożyłam na później ale kupiłam taki słomkowy z czarną obwódką z dużym rondem (ale jest raczej plażowy niż na co dzień, musze jeszcze upolować jakiś drugi z miejszym rondem, żeby nie budzić za dużego zainteresowania na ulicy ). Widziałam jeszcze drugi słomkowy, troche ciemniejszy i przeplatany jakąś złotą nitką. Są też takie słomkowe z czarną obwódką jak ja mam, ale z mniejszym rondem - moja koleżanka taki ma i wygląda super, świetnie wygląda np z taką luźniejszą koszulą i szortami albo z białą lnianą sukienką. Widziałam też w sieci Klimex jakies kapelusze, ale też takie typowo plażowe (i tańsze! od 19,90 do 29,90).
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:25   #624
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dermacol 208 - pod oczny hardkor ,ale w sytuacjach awaryjno-imprezpwych u mnie sie dobrze sprawdza, zmieszany z kremem po oczy miodzi...ale nie na codzien.
uwielbiam go jako korektor właśnie, choć przez długi czas używałam go jako podkładu
tak czy siak, właśnie na takie awaryjne sytuacje, gdy nie mam czasu się malować, nakładam go pod oczy czy na niespodzianki, a na większe partie twarzy - czerwony nos i policzki - mam w słoiczku zmieszany z filtrem - i właściwie świetny podkład się z tego robi

a w ogóle to chwalony był taki w sztyfcie od Golden Rose chyba, mają nawet biały w ofercie i to całkiem fajny musze przyznać, macałam go ostatnio
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 07:27   #625
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ja uważam, że jasne brwi, faktycznie - tak jak mówisz, odmładzają i absolutnie nie ma w nich niczego złego Sama raczej używam granatowego/śliwkowego/szarego lub brązowego tuszu. Przy jasnej oprawie oczu, czerń daje za mocny efekt, przytłacza oko.

dokładnie
Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Też jestem blada i ruda , ale mam zaledwie 168cm Przez ostatnie 4 lata farbuje włosy i obecnie mam bardzo ciemny brąz, także wygladałabym głupio z jasna, niepomalowaną oprawą oczu. Ostatnio mam pomysł rozjaśnienia włosow do jasnego brązu z moim rudymi refleksami, które zawsze przebijają, także na pewno będę się delikatniej malować
zaledwie? ja mam 164, co nadrabiam wysokimi obcasami (ale ostatnio jakoś chodzę w płaskich, sportowych butach bo obcasy jakoś niezbyt pasują do miecza)
też poszukuję kapelusza z dużym rondem. mam od siostry taki biały półcienny i naprawdę ooogromny a przydałby mi się jeszcze granatowy. tak w ogóle od kendo poprzestawiały mi się kolory, bo stwierdziłam, że wszystkie prawie ubrania które kupiłam na wyprzedażach, są granatowe albo niebieskie...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:16   #626
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
zaledwie? ja mam 164, co nadrabiam wysokimi obcasami (ale ostatnio jakoś chodzę w płaskich, sportowych butach bo obcasy jakoś niezbyt pasują do miecza)
Tzn ja jestem w miarę zadowolona z mojego wzrostu tyle, ze jak koleżanka pisze, że ma ponad 180cm, to czuję się malutka
Ja kocham trampki i jedyne buty na obcasie to mam chyba ze studniówki muszę wreszcie jakies kupić chociazby do teatru, tyle ladnych ostatnio widziałam, że cieżko będzie się zdecydować
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 13:21   #627
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Też ostatnio rozglądam się za kapeluszami Nawet śliczne ażurowe parasoleczki oglądałam. Szkoda, że to taka egzotyka na naszych ulicach.

Co do korektorów - ja używam dermacolu, ewentualnie korektora w pędzelku z Lovely. Kryje delikatnie, ładnie rozświetla, ma jasny kolorek.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 14:04   #628
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Napisałam do pani Sylwii w sprawie odcienia podkładu Pixie, wysłałam jej swoje zdjęcia i doradziła mi tak: Calista stopień "1", Ailive, Aubrey, Pari oraz Trixie wszystkie stopień "0". I mimo, że pomogła mi wyeliminować resztę odcieni, to dalej nie wiem który zamówić Wpadło mi trochę kasy i zamawiam podkład z EDM i z Pixie też bym chciała. Patrząc na moje zdjęcia (stronę albo dwie wcześniej) który odcień z Pixie byście mi doradziły? Bo z EDM mila17 doradziła mi odcień Fair z tonacji Cool. A z Pixie? Pomóżcie Kochane
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 15:18   #629
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witajcie Kochane Bladolice
Tęskniłyście?

Wróciłam O ile w Zakopanem cały czas lało i mnie nie miało co opalić, to w Warszawie, na koncercie (Metallicy ) odrobinę mnie na policzkach chwyciło. Na szczęscie dwa peelingi sobie poradziły z moją 'opalenizną'

Słyszę, że nasze zacne wrocławianki planują Blady Zlot... Może i my, krakowianki coś zorganizujemy?

Zamist schudnąć podczas 'forsownych wycieczek', chyba przytyłam znów... Ale restauracyjne jedzonko było taaak dobre, że szkoda mi było zostawiać cokolwiek na talerzu... No cóż, powrót do diety, od dziś!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 16:03   #630
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Napisałam do pani Sylwii w sprawie odcienia podkładu Pixie, wysłałam jej swoje zdjęcia i doradziła mi tak: Calista stopień "1", Ailive, Aubrey, Pari oraz Trixie wszystkie stopień "0". I mimo, że pomogła mi wyeliminować resztę odcieni, to dalej nie wiem który zamówić Wpadło mi trochę kasy i zamawiam podkład z EDM i z Pixie też bym chciała. Patrząc na moje zdjęcia (stronę albo dwie wcześniej) który odcień z Pixie byście mi doradziły? Bo z EDM mila17 doradziła mi odcień Fair z tonacji Cool. A z Pixie? Pomóżcie Kochane
To może zamów na razie próbki kilku odcieni, ja tak zrobiłam i czekam na nie z niecierpiliwością

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane Bladolice
Tęskniłyście?

Wróciłam O ile w Zakopanem cały czas lało i mnie nie miało co opalić, to w Warszawie, na koncercie (Metallicy ) odrobinę mnie na policzkach chwyciło. Na szczęscie dwa peelingi sobie poradziły z moją 'opalenizną'

Słyszę, że nasze zacne wrocławianki planują Blady Zlot... Może i my, krakowianki coś zorganizujemy?

Zamist schudnąć podczas 'forsownych wycieczek', chyba przytyłam znów... Ale restauracyjne jedzonko było taaak dobre, że szkoda mi było zostawiać cokolwiek na talerzu... No cóż, powrót do diety, od dziś!
Ja jestem jak najbardziej za zlotem, ale prosze: po 28 czerwca! Hmm z krakowianek jest jeszcze klariss, black bubu, loss_lauri pomieszkuje troche w krakowie z tego co kojarzę (ah, te twoje zdjęcia na plantach! ), no i ktoś pewnie jeszcze

Edytowane przez Krolowa_Margot
Czas edycji: 2010-06-22 o 16:08
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.