Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-22, 16:23   #1951
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
za jasny
może mam takie wrażenie przez to "suche" wykończenie, ale u mnie naprawdę wygląda na za jasny.
spróbuje zrobić porównanie z minerałami Pixie z poziomu 0, bo tez i się to wydaje podejrzane
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 08:05   #1952
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A właśnie dziś miałam iść po ten kompakt Lumene dobrze, że mnie przestrzegłaś, bo kupiłabym kolejny nieudane podkład (ostatnio co kupie, to jest złe) tylko czym ja się teraz będę malować? chyba wypróbuje ten Golden Rose o którym quench wspominała...
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 08:15   #1953
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja się znowu wybieram po niego do tej upatrzonej małej drogerii... zobaczymy. a jak nie uda mi się kupić teraz, to kapituluję i kupuję w Krakowie, i tak jade w piątek do TŻ. tam Lumene na pęczki.

i dobrze że biały! dobrze! ja już się niczym nie moge malowac, nawet HM51 kupa... a zwykły Lumene zapycha.
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 10:14   #1954
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
ja się znowu wybieram po niego do tej upatrzonej małej drogerii... zobaczymy. a jak nie uda mi się kupić teraz, to kapituluję i kupuję w Krakowie, i tak jade w piątek do TŻ. tam Lumene na pęczki.

i dobrze że biały! dobrze! ja już się niczym nie moge malowac, nawet HM51 kupa... a zwykły Lumene zapycha.
byłam w zeszłym tygodniu w tej drogerii przy Mogilskiej i nie było najjaśniejszego odcienia Lumene:/ teraz zadzwonię żeby nie jechać tam specjalnie.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 21:09   #1955
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
ja się znowu wybieram po niego do tej upatrzonej małej drogerii... zobaczymy. a jak nie uda mi się kupić teraz, to kapituluję i kupuję w Krakowie, i tak jade w piątek do TŻ. tam Lumene na pęczki.

i dobrze że biały! dobrze! ja już się niczym nie moge malowac, nawet HM51 kupa... a zwykły Lumene zapycha.
Ja też tak myślę. Zawsze to jakieś urozmaicenie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 07:49   #1956
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
byłam w zeszłym tygodniu w tej drogerii przy Mogilskiej i nie było najjaśniejszego odcienia Lumene:/ teraz zadzwonię żeby nie jechać tam specjalnie.
A w jakim dniu byłaś? Bo ja tam byłam we czwartek 2 tygodnie temu, to powiedzieli, że pod koniec następnego powinien być, dlatego sie wybierałam na początku tego. Ale sama nie wiem czy po niego jechać, bo mam dość dużo skórek do podkreślenia, a on to ponoć robi... powiedz fiasco - trwałe to przynajmniej? ewentualnie jakby sie nie sprawdził na cała twarz, to może mógłby słożyć pod oczy, jako korektor...
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 14:57   #1957
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

a ja przychodzę z pytaniem używała może któraś z Was jakiegoś podkładu w kompakcie kobo ? perfect cover czy jakoś tak.. bo obejrzałam jakiś czas temu filmik z nim i dziewczyna mówiła, że na całą twarz się nie nadaje, ale podobno kryje lepiej niż dermacol oO zaciekawiło mnie, czy to prawda...
co do puderku z rimmela, nałożyłam go dzisiaj na podkład i 1 odczucia-nie zauważyłam, żeby bielił i krył, ale nie nakładałam go dużo ( na dermacol jako korektor i podkład) w sobotę/niedzielę będę próbować większą ilość na 'gołą' twarz
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 15:21   #1958
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25934542]a ja przychodzę z pytaniem używała może któraś z Was jakiegoś podkładu w kompakcie kobo ? perfect cover czy jakoś tak.. bo obejrzałam jakiś czas temu filmik z nim i dziewczyna mówiła, że na całą twarz się nie nadaje, ale podobno kryje lepiej niż dermacol oO zaciekawiło mnie, czy to prawda...
co do puderku z rimmela, nałożyłam go dzisiaj na podkład i 1 odczucia-nie zauważyłam, żeby bielił i krył, ale nie nakładałam go dużo ( na dermacol jako korektor i podkład) w sobotę/niedzielę będę próbować większą ilość na 'gołą' twarz [/QUOTE]

O,to będę czekać na recenzję
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:10   #1959
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

http://www.kciuk.pl/Czy-na-pewno-opa...e-urody-a46926
Myślicie że to photoshop? Wygląda tak strasznie, że nie chce mi się wierzyć, że to dzieło wyłącznie solarium

Chochliku, kobo mnie jakoś nie przekonuje. Pudry prasowane nie są jakieś bardzo jasne - Twój Rimmel jest jaśniejszy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:29   #1960
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
http://www.kciuk.pl/Czy-na-pewno-opa...e-urody-a46926
Myślicie że to photoshop? Wygląda tak strasznie, że nie chce mi się wierzyć, że to dzieło wyłącznie solarium

Chochliku, kobo mnie jakoś nie przekonuje. Pudry prasowane nie są jakieś bardzo jasne - Twój Rimmel jest jaśniejszy
Kurcze,a miała taką ładną,zdrową skórkę na pierwszym zdjęciu.
To już jest raczej tanoreksja..
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 20:12   #1961
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
http://www.kciuk.pl/Czy-na-pewno-opa...e-urody-a46926
Myślicie że to photoshop? Wygląda tak strasznie, że nie chce mi się wierzyć, że to dzieło wyłącznie solarium

Chochliku, kobo mnie jakoś nie przekonuje. Pudry prasowane nie są jakieś bardzo jasne - Twój Rimmel jest jaśniejszy
Ja wierzę bo znam kilka takich przypadków (od początku do końca identycznie jak na tych zdjęciach).
Solarium naprawdę działa AŻ TAK.
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 01:12   #1962
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

http://quiksilver.eu/en-eu/women/vid...957204dmlkZW8= kolejny odcinek z cyklu 'przestrogi'...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:55   #1963
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dawno mnie nie było, ale tak się tylko wtrącę Jak podkreślić jasną cerę? Przyciemnić włosy, farbnęłam się na ciemny, chłodny brąz i modlę się, zeby już się sprał, bo wyglądam jak trup )
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:56   #1964
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
powiedz fiasco - trwałe to przynajmniej? ewentualnie jakby sie nie sprawdził na cała twarz, to może mógłby służyć pod oczy, jako korektor...
nie wiem, bo od razu zmyłam za każdym z trzech razów, kiedy próbowałam go nakładać. nie mogłam znieść tego widoku, jakoś wolę żyć w błogiej nieświadomości i nie wiedzieć o tych wszystkich suchych skórkach na moim czole, których w przypadku minerałów nie widać aczkolwiek chyba jako korektor pod oczy by sie nie sprawdził, sprawia wrażenie wysuszajacego, jak to podkład matujący
Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
http://quiksilver.eu/en-eu/women/vid...957204dmlkZW8= kolejny odcinek z cyklu 'przestrogi'...
ona wygląda starzej, niż moja 40-letnia mama
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-03-25 o 13:58
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:15   #1965
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, ale tak się tylko wtrącę Jak podkreślić jasną cerę? Przyciemnić włosy, farbnęłam się na ciemny, chłodny brąz i modlę się, zeby już się sprał, bo wyglądam jak trup )
Może zamiast brązu (chłodny, w sumie nie lada wyczyn; u mnie wszystkie farby wychodzą jako ciepłe) lepszy okazałby się jakiś mroźny kasztan (ładnie wygląda nawet u osób z chłodną karnacją, które jak ognia powinny unikać ciepłych, miodowych barw, bo te jeszcze bardziej wyciągają różowość cery) albo coś z rudości... Te kolory bardzo ładnie podkreślają bladą buzię.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:22   #1966
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, ale tak się tylko wtrącę Jak podkreślić jasną cerę? Przyciemnić włosy, farbnęłam się na ciemny, chłodny brąz i modlę się, zeby już się sprał, bo wyglądam jak trup )
próbowałam kiedyś szamponetką, nie chciałam, żeby wyszedł czarny/za ciemny, więc wziełam 'ciemny blond' i wyszedł... rudy i to taki nieładny, bez wyrazu w ogóle
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:47   #1967
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
http://www.kciuk.pl/Czy-na-pewno-opa...e-urody-a46926
Myślicie że to photoshop? Wygląda tak strasznie, że nie chce mi się wierzyć, że to dzieło wyłącznie solarium
Turbo chicken.

Właśnie dlatemu ludzie pożądają ciemnej skóry. Przypomina ona przypieczone mięso i wydaje się być apetyczna. Do tego chrupiąca skórka...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_3794.jpg (73,9 KB, 28 załadowań)
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:52   #1968
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja mam ciemny brąz castinga obecnie, a tak to raczej uzywam garniera color shine mrozny braz i mi zdecydowanie lepiej w ciemniejszych kolorach, im ciemniejszy tym lepszy
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 15:08   #1969
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Turbo chicken.

Właśnie dlatemu ludzie pożądają ciemnej skóry. Przypomina ona przypieczone mięso i wydaje się być apetyczna. Do tego chrupiąca skórka...
Chrupiąca skórka mnie rozwaliła
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 15:16   #1970
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

w moim ukochanym southparku było 'nie ufam niczemu, co krwawi pięć dni i nie umiera'... to możnaby sparafrazować do 'nie ufam niczemu, co się podsmaża do chrupkości i nie umiera' xD
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 15:22   #1971
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
http://quiksilver.eu/en-eu/women/vid...957204dmlkZW8= kolejny odcinek z cyklu 'przestrogi'...
To jej naturalny kolor włosów? Brwi ma też jasne, ale pod koniec filmu widać na jej głowie jakby odrost
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 15:27   #1972
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

to odrost może mieć ufarbowany... to jest taki... hmm... styl..?
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:32   #1973
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja bym tego stylem nie nazwała, no ale

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-03-25 o 18:02
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 17:07   #1974
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny tak Was podczytuję czasami i miałam już nie raz ochotę o coś zapytać. Sama posiadam jasną cerę,nie taką bardzo jaśniutką,ale bardziej w kierunku jasnej niż śniadej czy ciemneji. W związku z tym mam pytanko: jeśli już to było to przepraszam,musiałam przeoczyć. Jakie pomadki wyglądają najlepiej przy jasnej cerze,ciemnych włosach i oczach? Jakie wy lubicie? Podajcie nazwy. Sama szukam już długo czegoś w odpowiednim kolorze,ale nie mogę znaleźć. Jak mi się coś spodoba to albo wygląda wulgarnie,albo smutno albo usta mi giną na tle cery. Doradźcie
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 23:43   #1975
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny,a który to jest ten nowy podkład Lirene ? Możecie dać linka do KWC?
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.


Edytowane przez sideritis
Czas edycji: 2011-03-25 o 23:43 Powód: literówka
sideritis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 23:59   #1976
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a który to jest ten nowy podkład Lirene ? Możecie dać linka do KWC?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40463,natural-look-2w1-fluid-baza.html
To jest chyba najnowszy lirene
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 00:16   #1977
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Champs, a jakie masz usta? Duże, małe, szerokie, wąskie, pełne? Bo mi się wydaje, że to jest jedno z dwóch najważniejszych kryteriów doboru pomadki. Drugi, to tonacja.

Ja ze wszystkich mazideł kolorujących do ust jakie miałam najlepiej wspominam błyszczyk Vipery (sic!) Maxi Lips, w kolorze 216 http://img186.imageshack.us/i/maxili...bgmininw9.jpg/ czyli... takie miedziany (wspominałam coś o tonacji? chciałam brzmieć mądrze w praktyce podobają mi się miedzie i złoto na mnie... ale, ja niedawno odkryłam, że chłodna jestem i w chłodnych włosach wyglądam tak... spranie) róż?

W praktyce był bardziej różowy, ale może dlatego, że to jednak błyszczyk i kolor ust przebijał... a obecnie marzy mi się na przekór trendowi (mi się zawsze przekory z trendami marzą, za to... ciekawa sprawa, o co zakład, że w następnym sezonie będą modne złote pomadki? Moja intuicja w tej materii się sprawdza w 75 % przypadków) coś z gatunku MAC'a Flustered/ Fresh- Brew/ Out- Minxed... W tej kolejności, bo to zdaje się kolejność intensywności i nieprzejrzystości.

Najbardziej Flustered, bo taka bardziej kryjąca... a na codzień używam Armaniego- Sheer Lipstick Grapefruit. Polecam piękną recenzję http://www.facegoop.com/2010/03/08/a...pstick-review/

W ogóle dla chłodnej z aspiracjami do ciepłej () jasnej karnacji na codzień najlepiej pasują mi odcienie grejpfruta, arbuza lub malinowe... ale jeśli jesteś ciepła i masz pełne usta, to czerwona szminka jak jesteś chłodna to też, może quench zarzuci jakimiś konkretnymi markami i odcieniami. ale raczej chyba nie codziennie, chyba, że celujesz w określony, specyficzny styl: lata '50, pin- up, itp.

...raz widziałam jedną dziewczynę w czerwonej szmince i czapce patrolówce na przystanku na krakowskim i mnie mało zawiść nie zjadła na miejscu. Bynajmniej o czapkę. Mam niestety za drobne usta do zdecydowanych kolorów...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2011-03-26 o 00:30
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 07:04   #1978
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

wracam po przerwie, spokojnie nie przeszłam na ciemną stronę mocy humor nie dopisuje i nawet forumowanie wydaje mi się wyczynem, ale nie ma co się tłumaczyć.
od jakiegoś czasu używam toniku flos leku white & beauty i chyba musi coś dawać bo w sklepowym świetle zauważyłam, że moje brwi zrobiły się rude także zaprzestałam przecierania z rozpędu również ich.
muszę się rozejrzeć za kremem z filtrem, żeby tylko nie zapychał może mieć nawet niska ochronę, chociaż 20. Nigdy żadnego nie używałam ale teraz nie potrzebuję takiej maski podkładowej więc dużo jest wystawione na słońce. Przeraża mnie myśl o tych poszukiwaniach zwłaszcza, że już dybię na minerały na all, a very me ciągle kusi. Nie wiem jak u was ale to co się dzieje za oknem...
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:05   #1979
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
wracam po przerwie, spokojnie nie przeszłam na ciemną stronę mocy humor nie dopisuje i nawet forumowanie wydaje mi się wyczynem, ale nie ma co się tłumaczyć.
od jakiegoś czasu używam toniku flos leku white & beauty i chyba musi coś dawać bo w sklepowym świetle zauważyłam, że moje brwi zrobiły się rude także zaprzestałam przecierania z rozpędu również ich.
muszę się rozejrzeć za kremem z filtrem, żeby tylko nie zapychał może mieć nawet niska ochronę, chociaż 20. Nigdy żadnego nie używałam ale teraz nie potrzebuję takiej maski podkładowej więc dużo jest wystawione na słońce. Przeraża mnie myśl o tych poszukiwaniach zwłaszcza, że już dybię na minerały na all, a very me ciągle kusi. Nie wiem jak u was ale to co się dzieje za oknem...
Za oknem leży śnieg

Z flos leku miałam krem rozjaśniający. Myślałam że ruszy mi przebarwienia posłoneczne na policzkach, ale nie zrobił z nimi nic. W sumie nawet nie odświeżył kolorytu skóry, tak więc krem można sobie darować. Na tonik czaiłam się przez jakiś czas, ale nie mogłam go już nigdzie dostać; w Super Pharm zastałam tylko kremy Jak go spotkam, to kupię by przetestować
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:09   #1980
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

miałam zdać relację a propo kremu z kwasem glikolowym 12% - u mnie szału nie ma, ale to pewnie dlatego, że przedtem uzywałam Bandi z 5%aha za to jak byłam w górach na Słowacji to kupiłam sobie krem "maryna" za całe 1 euro - coś jak nasze bambino - i juz, odpukac, wyleczyłam tradzik

a jeśli chodzi o wybielenie skóry - chodzę do szkoły kosmetycznej i tam korzystamy z dość drogich kosmetyków,a jako że zabiegi wykonujemy na sobie w ramach ćwiczen to zauważyłam znaczne wybielenie skory po wszelkiego typu zabiegach z brusherem, oczywiscie mocniejszych peelingach enzymatycznych i maskach algowych - to ostatnie polecam, bielenda ma bodajże taka maskę Platinum, wybielająca i usuwającą przebarwienia

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2011-03-26 o 10:14
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.