Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 21:06   #1081
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez anitajas Pokaż wiadomość
Melduję, że zaliczyłam warsztaty MAC-owe. Jak dla mnie stanowczo za KRÓTKO! i jest mi mało,mało i jeszcze raz mało.
Rzeczywiście Pani blondynka z Wrocka miała niesamowity makijaż, aż glupio bo wlepiałam w nią swe ślepia tak mi się podobała jej uroda i zastanawiałam się czym się tak pięknie "upaćkała".
Generalnie, gdy dowiedziałam się że będziemy poznawać sztukę smoky eyes jakoś mnie to nie zachwyciło, ale generalnie na sam koniec widzac się w zaproponowanym makijażu byłam bardzo zadowolona.

Jestem blondynką o niebieskich oczach i u mnie zastosowano takie kolorki:
1. vanilla
2. Smut
3. Naked Lunch
4. Shale
5. kredka: smolder (koniecznie musze ja mieć! - aż wstyd, że jeszcze jej nie mam)

6.pomadka: Cremesheen

Na koniec od Pani, która nam udzielała instuktażu uslyszałam, że zazdrości mi tęczówki! Oczywiście się zszokowałam, bo nigdy nie uważałam, że moja tęczówka może zachwycać

ps. fotki to tu się wrzuca, czy w innym miejscu?
Fotki dokładnie opisane na swatchowym, ale takie po prostu cieszące oko możesz dodać i tu .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:06   #1082
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dawaj tu!
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 01:11   #1083
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Po prostu odkąd trafiłam na MAC-a, to uwielbiam brać pędzle w łapki i tworzyć, tworzyć, tworzyć ...
Jeszcze raz dziękuję
Do rożświetlenia łuku w makijażu niebieskim użyłam pigmentu Frozen White, a do Samoa Silk użyłam pudru Silver Dusk - mojego wielkiego odkrycia, którę zawdzięczam Kamilowi
Prawdę powiedziawszy, coraz cześciej tym pudrem rozświetlam łuk brwiowy - on jest taki zimny migoczący własnie
Rozumiem tą pasje, bo odkąd mam MAC - owe cienie to malowanie stało się prawdziwą wielką przygodą - tyle możliwości! A Ty każdego dnia pokazujesz się w nowym, przepięknym wcieleniu - stwórz coś brzydkiego, bo mi niedługo komplementów zacznie brakować

Czyli normalnym cieniem takiego efektu się nie uzyska - a czy mogłabyś doradzić, jakim ewentualnie coś przybliżonego?

Anitajas - warsztatów zazdroszczę, a na upublicznienie ich efektów czekam!
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 07:22   #1084
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Rozumiem tą pasje, bo odkąd mam MAC - owe cienie to malowanie stało się prawdziwą wielką przygodą - tyle możliwości! A Ty każdego dnia pokazujesz się w nowym, przepięknym wcieleniu - stwórz coś brzydkiego, bo mi niedługo komplementów zacznie brakować

Czyli normalnym cieniem takiego efektu się nie uzyska - a czy mogłabyś doradzić, jakim ewentualnie coś przybliżonego?
A wieesz, no dzisiaj zmalowałm brzydki - wg mnie jak wrzuce to się przekonasz, o ile wrzucę

A co do łuku brwiowego, myślę, ze się da cieniem zbliżony efekt osiągnać -jeśli użyjesz jakiegoś jasnego lustrzaka moze, ale dobre sa tez Shroom, Phloof! Nylon, choc moze efekt juz nie taki, jak przy pudrze, czy pigmentach. Ale spróbuj również rozświetlacza użyć, np Chez Chez Lame, Soft&Gentle, albo pasiaka Bobikowego - efekt będzie jak u mnie na zdjęciach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 07:34   #1085
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jejciu, ostatnio mi doby brakuje ale obiecałam, że podzielę się wrażeniami z wczorajszego MACowego spotkania, więc jestem

najpierw dziewczyna pokazała nam makijaż jaki robili na ostatnim Fashion Week'u (zrobiłam zdjęcie pani modelce, więc jakby ktoś był zainteresowany, mogę wrzucić ) i opowiadała o specyfice pracy MUA na pokazach mody (że np bywa, że trzeba umalować modelkę w 4 minuty).. na co zwrócić szczególną uwagę, a co nie jest ważne przy tym rodzaju makijażu.. potem pokazywała nam konkretne partie makijażu, m.in. konturowanie, malowanie kreski fluidlinem, korektę ust oraz brwi.. opowiadała o produktach MACa oraz PRO, które są szczególnie godne uwagi.. polecała pędzle i kolory podkładów, korektorów do kufra..

nie wiem co Wam mogę napisać, bo na takim czymś, to trzeba po prostu być..


pamiętam też o prośbie winyla o wrzucenie zdjęcia z moimi MACowymi pędzlakami, ale od kilku dni czasu mam za mało na wszystko.. poza tym codziennie kogoś maluję i albo mam brudne pędzle, albo mokre po praniu obiecuję jednak, że wrzucę na dniach
zazdroszczę szkolenia. zdradzała jakieś tricki, sztuczki, nowinki o których nie wiedziałaś?? ostatnio urwało mi wiadomość, którą Ci wysłałam, ale nie miałam czasu, by skrobnąć dokończenie, ale zaraz Ci dopiszę, bo chcę sie jeszcze przy okazji poradzić co do różu
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 07:55   #1086
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Corii makijaże piękne . Wszystkie
No i za każdym razem jak na swatchowym widzę Candy Yum Yum, to żałuję, że jej nie kupiłam. A we Wro już nic nie ma z QC - absolutnie wszystko z tej kolekcji zostało sprzedane. Ponoć coś takiego nie zdarza im się często.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:25   #1087
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii makijaże piękne . Wszystkie
No i za każdym razem jak na swatchowym widzę Candy Yum Yum, to żałuję, że jej nie kupiłam. A we Wro już nic nie ma z QC - absolutnie wszystko z tej kolekcji zostało sprzedane. Ponoć coś takiego nie zdarza im się często.
Olu, dziekuję ślicznie
Ja Candy cudem od Kamila kupiłam inaczej tez już nigdzie nie było
Ale może gdzieś się natkniesz jeszcze na nią. Czasami tak bywa.
Ale ze wszystko z kolekcji sprzedali, to az mi sie wierzyc nei chce
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 08:38   #1088
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, dziekuję ślicznie
Ja Candy cudem od Kamila kupiłam inaczej tez już nigdzie nie było
Ale może gdzieś się natkniesz jeszcze na nią. Czasami tak bywa.
Ale ze wszystko z kolekcji sprzedali, to az mi sie wierzyc nei chce
Właśnie sprawdziłam na ebay'u - Candy ma tam ceny kosmiczne. Trudno, obejdę się smakiem, sama jestem sobie winna . Może jeszcze się powtórzy w innej kolekcji.
A dziewczyny z Wro same były zdziwione, że QC miała takie powodzenie, że poszło z niej wszystko.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:11   #1089
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Who dziękuję
Dziewczyny tak tutaj zachwały ten duet dwóch cieni, ze nie wytrzymałam i musiałam spróbowac i sama się powoli przekonuje do Paradisco do tego stopnia, że musze go spróbowac pozestawiac z innymi kolorkami
Jeszcze raz powiem to, co powiedziałam kiedyś: macowe cienie sa wyjątkowe! KAŻDY jeden dlatego nie żaluję sobie na nie
I patentu na nie kupowanie nie szukaj, bo go nie znajdziesz
Corii musiałam to napisać - jaka Ty jesteś sliczna

A w temacie, upolowałam ostatnio cień Memorabilia - piękny fiolet, super do ciemnozielonych oczu

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2011-05-23 o 09:17 Powód: literówka w nicku
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:21   #1090
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Corii musiałam to napisać - jaka Ty jesteś sliczna

A w temacie, upolowałam ostatnio cień Memorabilia - piękny fiolet, super do ciemnozielonych oczu
Sosinku, dziękuję

I gratuluje tego fioleciku, a jednoczesnie zazdraszczam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 10:38   #1091
anitajas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 67
GG do anitajas
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, mam jakiegoś pecha bo coś nie mogę fotek wrzucić wrrr... popróbuję wieczorkiem i na pewno coś wrzucę (nie lubię rzucać słów na wiatr)
anitajas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 11:20   #1092
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
zazdroszczę szkolenia. zdradzała jakieś tricki, sztuczki, nowinki o których nie wiedziałaś?? ostatnio urwało mi wiadomość, którą Ci wysłałam, ale nie miałam czasu, by skrobnąć dokończenie, ale zaraz Ci dopiszę, bo chcę sie jeszcze przy okazji poradzić co do różu
w sumie większość już wiedziałam

za chwilkę odpiszę
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 17:55   #1093
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Przyznać się, która mi dzisiaj w Krakowie Hue wykupiła? :P
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 18:05   #1094
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Przyznać się, która mi dzisiaj w Krakowie Hue wykupiła? :P

ale za kilka dni wylatuje już na wakacje, to już przez 4 miesiące nic nikomu nie wykupię
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 18:45   #1095
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

ale za kilka dni wylatuje już na wakacje, to już przez 4 miesiące nic nikomu nie wykupię
Ooo Ty, a ja się do niej ze 3 miesiące przymierzałam! hahahaha
Wybaczę,jak wrzucisz piękne swatche! :P
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 18:48   #1096
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Absolutnie zakochalam sie w lakierze do paznokci Soiree z Cham Pale ( Pol roku po wejsciu kolekcji, trzeba miec ten zapłon ) We Wro mieli go jeszcze + Paint Poty z tej samej kolekcji gdyby ktoś był zainteresowany
Kolor, nakładanie, schniecie, no bajka po prostu
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 19:05   #1097
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Absolutnie zakochalam sie w lakierze do paznokci Soiree z Cham Pale ( Pol roku po wejsciu kolekcji, trzeba miec ten zapłon ) We Wro mieli go jeszcze + Paint Poty z tej samej kolekcji gdyby ktoś był zainteresowany
Kolor, nakładanie, schniecie, no bajka po prostu
Lepiej późno ...niż wcale
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 20:31   #1098
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
stwórz coś brzydkiego, bo mi niedługo komplementów zacznie brakować
No i wstawilam tego dzisiejszego "knota"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 20:33   #1099
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Przyznać się, która mi dzisiaj w Krakowie Hue wykupiła? :P
o prosze;p ja bylam wtedy w MACu jak pewna blondynka pytała o Hue (to Ty?) :P jaki ten świat mały!
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 20:47   #1100
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
o prosze;p ja bylam wtedy w MACu jak pewna blondynka pytała o Hue (to Ty?) :P jaki ten świat mały!
Oj, chyba nie, bo jak ja byłam to było pusto.
Ale Pani mówiła, że dzisiaj ciągle ktoś pytał, a jak na złość już nie mają, bo się ostatnia sprzedała .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:14   #1101
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniesska Pokaż wiadomość
Najlepiej to jakby z USA wysyłano bez problemu do Polski - wtedy byłoby tanio, bo te ceny w Polsce mnie odstraszają. Z drugiej strony widzę, że wiele osób sprzedaje oryginały na allegro i te kosmetyki czekają często kilka miesięcy aż ktoś je kupi... Może to sprawa ceny, a może po prostu w Polsce jeszcze nie ma wbrew pozorom aż takiej liczby chętnych na te kosmetyki. Dlatego pytam Was, bo sama nie wiem czy jest sens w ogóle coś takiego organizować.
Cena i liczba chętnych też na to wpływa niestety - to ze nasz wątek doczekał się tylko części wcale nie świadczy o jakiejś wielkiej popularności marki; ale jakaś tam grupa fanów jest Na większą sprzedaż jednak chyba nie ma co się nastawiać. No i jest duża nieufność, bo podróbki MACa to jest jednak zmora kilka z nas się nawet nacięło
Taniej to można jednak kupić tylko kosmetyki już używane, więc chyba jednak nie łudziłybyśmy się, że to będzie jakaś wyjątkowa okazja

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ma, o ile będziesz mieć w ofercie rzeczy w PL niedostępne, np. ze sklepu Pro albo z kolekcji, które do nas nie weszły (Mickey Contractor czy Fashion Flower, to tak dla przykładu dwie ostatnio pominięte). Sama chętnie u Ciebie wtedy kupię, wolę w sumie sprowadzać rzeczy z szybką wysyłką po PL, niż czekać tygodniami na paczkę z ebay'a.
o tak, z tym się zgadzam - z kolekcjami niedostępnymi w Pl byłoby warto próbować ja bym kupowała.

I pewnie kupowałabym też wszystkie inne jakby wysyłka od Ciebie z All była ... za granicę (niedługo nie będę mieć dostępu do MACa )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 01:07   #1102
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i wstawilam tego dzisiejszego "knota"
No, jeśli to jest brzydki makijaż (knot w istocie, nawet szczytowy), to ja w ogóle powinnam przestać się malować, bo moje najlepsze twemu do pięt nie dorastają. Fajnie Ci te pomarańczo - fiolety podkreśliły tęczówkę.

Dziękuję za podanie propozycji rozświetlaczy - jutro (a raczej już dziś) idę do MAC - a na makijaż, więc może będzie okazja przetestować.

Macie może pomysł, jak podbić Vex - na mojej powiece jakoś blado wychodzi i w żaden sposób nie potrafię wydobyć z niego tej zielono - różowej opalizacji. Na ręce pięknie, na na powiece - róż prawie że zwykły. Wiem - żadne MAC - owe cienie zwykłe nie są, ale spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu...
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 07:20   #1103
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Może na jakiejść bazie kolorowej? Na białej lub czarnej?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 07:22   #1104
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
No, jeśli to jest brzydki makijaż (knot w istocie, nawet szczytowy), to ja w ogóle powinnam przestać się malować, bo moje najlepsze twemu do pięt nie dorastają. Fajnie Ci te pomarańczo - fiolety podkreśliły tęczówkę.

Dziękuję za podanie propozycji rozświetlaczy - jutro (a raczej już dziś) idę do MAC - a na makijaż, więc może będzie okazja przetestować.

Macie może pomysł, jak podbić Vex - na mojej powiece jakoś blado wychodzi i w żaden sposób nie potrafię wydobyć z niego tej zielono - różowej opalizacji. Na ręce pięknie, na na powiece - róż prawie że zwykły. Wiem - żadne MAC - owe cienie zwykłe nie są, ale spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu...
Knot, bo jak dla mnie najmniej udany - i o ile fiolet z pomarańcza widac, to w zagłebieniu 3 kolorek - najciemniejszy tak sobie się zblendował skubany, poza tym o południu kolorki sie nie wiedziec czemu zlały i mało estetycznie juz wygladał

Daj znac, co tam wymacałas z rożswietlaczy, jak wrócisz

A co do Vexa, Dziewczyny juz pary razy pisały iles tam stron wstecz z czym łacza Vexa, zdaje się ze pisały m.in. o Deep Truth. Ja osobiście łaczyłąm z fioletami i szarosciami typu Scene, Copperplate, Parfait Amour, Shale. A jakbyś tak spróbowała nałożyć Vex na jakis ciemniejszy cień? A nuż wyszłaby fajna opalizacja? Mace mają to do siebie, ze lubią zaskakiwac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-05-24 o 07:24
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 09:39   #1105
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Macie może pomysł, jak podbić Vex - na mojej powiece jakoś blado wychodzi i w żaden sposób nie potrafię wydobyć z niego tej zielono - różowej opalizacji. Na ręce pięknie, na na powiece - róż prawie że zwykły. Wiem - żadne MAC - owe cienie zwykłe nie są, ale spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu...
a nakładasz na bazę jakąś pod cienie? Bo bazy często wybijają kolorki. Podobnie jak np paint poty
Jeśli o same cienie chodzi - może spróbuj, jak ja to mówię, "zaimpregnować" powiekę jakimś matem w odcieniu skóry - mi to czasem pomaga bo wyrównuje kolorystycznie powiekę i cienie mają łatwiejsze zadanie żeby się wybić
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 13:16   #1106
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a nakładasz na bazę jakąś pod cienie? Bo bazy często wybijają kolorki. Podobnie jak np paint poty
Potwierdzam słowa Kasi
Testowałam kiedyś ten sam cień na różnych bazach, na Paint Pocie i na Paincie (kurczę, jakoś dziwnie to brzmi odmieniane po polsku ) i za każdym razem cień inaczej wyglądał.
Np. jasny cień użyty na Paint Pot w kolorze Painterly wyszedł o wiele ciemniejszy niż nałożony na Paint'a w odcieniu Bare Canvas.
Tak więc droga Vanth musisz trochę potestować, a na pewno znajdziesz jakiś dobry sposób na Vex'a. Poza tym takie testowanie i mazianie to sama przyjemność, jak tylko mam trochę czasu to cała jestem usmarowana
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 18:13   #1107
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny to jest oryginalne czy podróba? chciałam sobie kopić na wypróbowaniehttp://allegro.pl/mac-pigmenty-glitt...621447511.html
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 18:20   #1108
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to jest oryginalne czy podróba? chciałam sobie kopić na wypróbowaniehttp://allegro.pl/mac-pigmenty-glitt...621447511.html
za 1,69 cudów nie ma... niestety podróby i to paskudne... płaskie kolory, bez nazw, tandeta.
polecanych sprzedawców masz w 1wszym poście, jeden z nich przynajmniej nadal się wystawia...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 19:14   #1109
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
za 1,69 cudów nie ma... niestety podróby i to paskudne... płaskie kolory, bez nazw, tandeta.
Oj tam, oj tam .
Trzeba docenić inwencję w opisach kolorów - np. "złoty pomarańcz opalizujący na złoto" albo "niebiesko-szary" obok "szarego wpadającego w niebieski" .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 19:19   #1110
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to jest oryginalne czy podróba? chciałam sobie kopić na wypróbowaniehttp://allegro.pl/mac-pigmenty-glitt...621447511.html
ORDYNARNA PODRÓBA

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Macie może pomysł, jak podbić Vex - na mojej powiece jakoś blado wychodzi i w żaden sposób nie potrafię wydobyć z niego tej zielono - różowej opalizacji. Na ręce pięknie, na na powiece - róż prawie że zwykły. Wiem - żadne MAC - owe cienie zwykłe nie są, ale spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu...
Ja też na początku nie byłam zachwycona Vex, bo w moim odczuciu sam w sobie na powiece szału nie robi
Odkryłam za to, że nałożony na inny cień pięknie podbija jego kolor i głębię

Tak jak pisały wcześniej dziewczyny, spróbuj go nałożyć na jakąś bazę z zabarwieniem (lub inny cień), a zobaczysz, że Vex to naprawdę cacko

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam .
Trzeba docenić inwencję w opisach kolorów - np. "złoty pomarańcz opalizujący na złoto" albo "niebiesko-szary" obok "szarego wpadającego w niebieski" .
A to fakt, szacun dla sprzedawcy za tak karkołomne opisy
(i za odwagę of kors, żeby takie sh..y wystawiać )
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.