Myślę nad przybraniem kilogramów po odchudzaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-09, 11:57   #1
Ygrittee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 11

Myślę nad przybraniem kilogramów po odchudzaniu


A więc tak, 3 lata temu postanowiłam sie odchudzic. Wazylam ponad 90 kg i juz wtedy mialam rozstepy na ciele poniewaz bardzo szybko roslam i tylam. W ciagu 2 lat stracilam 30 kg a tak wlasciwie to w rok albo mniej. Na początku waga schodzila mi powoli a potem bardzo szybko spadla. Teraz mam obwisly brzuch i uda, celulit. Moj chlopak zaproponowal zebym zaczęła wiecej jesc i cwiczyc, ale trochę się boje, ze bede musiala przytyc wiele, aby nie bylo juz nadmiaru skóry. Poza tym praktycznie w ogole nie mam miesni, a cwicze juz od pol roku codziennie po 15 minut. Moze ktos tak mial i mu pomoglo przytycie???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ygrittee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 17:54   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 103
Dot.: Myślę nad przybraniem kilogramów po odchudzaniu

Cytat:
Napisane przez Ygrittee Pokaż wiadomość
A więc tak, 3 lata temu postanowiłam sie odchudzic. Wazylam ponad 90 kg i juz wtedy mialam rozstepy na ciele poniewaz bardzo szybko roslam i tylam. W ciagu 2 lat stracilam 30 kg a tak wlasciwie to w rok albo mniej. Na początku waga schodzila mi powoli a potem bardzo szybko spadla. Teraz mam obwisly brzuch i uda, celulit. Moj chlopak zaproponowal zebym zaczęła wiecej jesc i cwiczyc, ale trochę się boje, ze bede musiala przytyc wiele, aby nie bylo juz nadmiaru skóry. Poza tym praktycznie w ogole nie mam miesni, a cwicze juz od pol roku codziennie po 15 minut. Moze ktos tak mial i mu pomoglo przytycie???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego nie masz mięśni.
I tym sposobem mieć nie będziesz.

Idź na forum SDF, tam czytaj, pytaj, czytaj, pytaj, aż załapiesz jak robić z sensem, albo oni Ci gotowy plan ćwiczeń podsuną.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 12:50   #3
Yarkav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 25
Dot.: Myślę nad przybraniem kilogramów po odchudzaniu

15 minut to za mało. Na początek proponuję 3 treningi siłowe. Jeżeli chodzi o plan, to tak jak wyżej, forum sfd może być pomocne Myślałaś nad basenem?
Yarkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-19 12:50:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.