Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-28, 20:33   #1381
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Margo, gdzie byłaś na diodowym?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:36   #1382
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Margo, gdzie byłaś na diodowym?
Lubo,w Rybniku na rynku jest gabinet
Cytat:
Napisane przez alx7 Pokaż wiadomość
Jak tak piszesz, to znaczy że nawet nie zobaczyłaś. Lightsheer DUET jest laserem diodowym, to to samo światło. Po co wydawać kasę i cierpieć, jak za tę samą cenę masz skuteczny zabieg i mniej bolesny.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

IPL nie działa na włosy, za to jest dobry na przebarwienia, naczynka.
być może masz rację,jednak nie znalazłam w necie miejscowości obok mojego zamieszkania.
jakbys gdzieś znalazła to chętnie pójdę tam,gdzie mniej boli,a zabieg jest skuteczny
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:43   #1383
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
Lubo,w Rybniku na rynku jest gabinet
być może masz rację,jednak nie znalazłam w necie miejscowości obok mojego zamieszkania.
jakbys gdzieś znalazła to chętnie pójdę tam,gdzie mniej boli,a zabieg jest skuteczny
Wielkie dzięki! Ja szukam czegos w pobliżu Jastrzębia czyli Rybnik też.
W tamtym roku dostałam od mojej kosmetyczki nr. tel. do dr. Kunickiej która zajmuje sie depilacją laserową ale to było przed samym moim wyjazdem z Polski i juz do niej nie zadzwoniłam. Nie wiem na czym pracuje i gdzie przyjmuje.
Słyszałas coś o niej? A może to ta sama do której chodzisz?
Jakby co, to cały czas mam ten numer tel, jakbys chciała
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:35   #1384
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki! Ja szukam czegos w pobliżu Jastrzębia czyli Rybnik też.
W tamtym roku dostałam od mojej kosmetyczki nr. tel. do dr. Kunickiej która zajmuje sie depilacją laserową ale to było przed samym moim wyjazdem z Polski i juz do niej nie zadzwoniłam. Nie wiem na czym pracuje i gdzie przyjmuje.
Słyszałas coś o niej? A może to ta sama do której chodzisz?
Jakby co, to cały czas mam ten numer tel, jakbys chciała
ja byłam TU ,
CHĘTNIE TEZ POPYTAM U KONKURENCJI.


Depilacji owłosienia dokonuję laserem diodowym LIGHT SHEER, amerykańskiej firmy COHERENT - w testach porównawczych laser ten charakteryzuje się najwyższym bezpieczeństwem i komfortem dla klienta,
a także jest najbardziej skutecznym urządzeniem na rynku co skutkuje stosunkowo małą liczbą zabiegów do osiągnięcia zadowalającego efektu.

W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa rączka lasera LightSheer™ została zaopatrzona w niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia końcówką ChillTip™, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

w tym czasie co ja byłam ich laser się zepsuł i był w naprawie.pracowały na pożyczonym,więc już wiem,dlaczego mnie tak bolało.nie mieli tego co w reklamie

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-03-29 o 19:40
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:43   #1385
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Podesłalam Ci numer telefonu
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:32   #1386
munks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Talking Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

kochane a słyszałyście lub próbowałyście może nowego produktu Remington remington ipl5000? zobaczyłam takie coś na allegro i się zastanawiam czy nie byłoby to lepsze niż tradycyjna "laserówka"... działa na podobnej zasadzie, jednakże można sobie w domku używać bez skrępowania... jednak zanim kupie wolałabym zasięgnąć opini kogoś kto używał bo trochę to kosztuje, ale i tak najtańsze jeśli chodzi o efekt... za wszelkie info będę wdzięczna

Edytowane przez munks
Czas edycji: 2010-03-29 o 20:35
munks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 08:56   #1387
mmart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez munks Pokaż wiadomość
kochane a słyszałyście lub próbowałyście może nowego produktu Remington remington ipl5000? zobaczyłam takie coś na allegro i się zastanawiam czy nie byłoby to lepsze niż tradycyjna "laserówka"... działa na podobnej zasadzie, jednakże można sobie w domku używać bez skrępowania... jednak zanim kupie wolałabym zasięgnąć opini kogoś kto używał bo trochę to kosztuje, ale i tak najtańsze jeśli chodzi o efekt... za wszelkie info będę wdzięczna
Jak dla mnie juz samo "ipl" w nazwie mówi za siebie. Odradzałabym! W domu uzywac? Jeszcze krzywde mozna sobie zrobic.. Jak robic to tylko laser diodowy i miec to z glowy a nie bawic sie w rozne najrozniejsze rozwiazania = tracic czas i kase przy braku zadowalajacych efektow.
mmart jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 11:15   #1388
Chris_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, jestem wlasnie na etapie wyboru takiego urzadzonka dla zony.

Skad opinia ze system IPL jest do bani, skoro uzywaja go dzis w salonach kosmetycznych, co prawda w profesjonalniejszych ale rowniez i drozszych urzadzeniach ... ?

Laser jest o wiele wolniejszy od IPLa i powoduje nierzadko podraznienia skory...

Prosilbym o jakas konstruktywna krytyke, bo tekst "Juz samo IPL mowi za siebie" to dla mnie zaden argument, chyba ze kolezanka wie cos czego ja nie wiem, to z checia uslysze, bo moze jest jakas wada tego systemu - wtedy rozwaze moj planowany zakup ponownie.

Remington robi rozne wynalazki i z tego co widzialem sa one chwalone na forum... Widzialem tego Remingtona w akcji u... znajomego, ktry jest dosc mocno obrosniety, podkradl swojej dziewczynie i poki co 3 tydzien chodiz bez wlosow na plecach .. Pytanie tylko jak dlugo ten stan sie utrzyma..
Chris_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:40   #1389
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Chris_81 Pokaż wiadomość
Witam, jestem wlasnie na etapie wyboru takiego urzadzonka dla zony.

Skad opinia ze system IPL jest do bani, skoro uzywaja go dzis w salonach kosmetycznych, co prawda w profesjonalniejszych ale rowniez i drozszych urzadzeniach ... ?

Laser jest o wiele wolniejszy od IPLa i powoduje nierzadko podraznienia skory...

Prosilbym o jakas konstruktywna krytyke, bo tekst "Juz samo IPL mowi za siebie" to dla mnie zaden argument, chyba ze kolezanka wie cos czego ja nie wiem, to z checia uslysze, bo moze jest jakas wada tego systemu - wtedy rozwaze moj planowany zakup ponownie.

Remington robi rozne wynalazki i z tego co widzialem sa one chwalone na forum... Widzialem tego Remingtona w akcji u... znajomego, ktry jest dosc mocno obrosniety, podkradl swojej dziewczynie i poki co 3 tydzien chodiz bez wlosow na plecach .. Pytanie tylko jak dlugo ten stan sie utrzyma..
METODA JEST DO BANI ,a wiem to z własnego doświadczenia.
wydałam ta dwa zabiegi kupe kasy,a nie ma żadnego efektu.
aby rozwiać wszelkie watpliwości stosowałam się do wszystkich zaleceń,nie brałam leków,nie opalałam się,nie balsamowałam ciała zabiegi były w 5 tyg. odstępach,a ostatni zabieg miałam w styczniu.
robiłam łydki i bikini.
tak więc,uważam,że mam prawo się wypowiedzieć na ten temat skoro prawie wszystkie włosy odrosły.pisząc prawie (łydki 90 %,bikini-100%) zaznaczam,bo pierwszy zabieg na łydki robiłam diodowym i widziałam,jak zachowują się włosy po nim.potem robiłam IPL-em na łydki i bikini.
dlaczego zmieniłam metodę ?
ponieważ diodowy był bolesnym zabiegiem,ponieważ IPL był w mojej miejscowości zamieszkania,ponieważ był tańszy.
to tyle.

na koniec dodam,że miałam ustawienia na 35 (ich skali) to największa moc naświetlania.
szkoda,że reklamowany laser na allegro nie ma podanej mocy naświatlania

EDIT-ten stan utrzyma się do miesiąca po czym włosy znów odrosną takie same.laserem można poparzyć skórę,tak więc uważam,że te silne lasery są sprzedawane tylko do salonów dla wyspecjalizowanych pracowników,a te słabiutkie mogą używać laicy.

dla porównania.
żel silnie wybielający stosowany jest tylko w gabinecie stomatologicznym,ale efekt jest natychmiastowy i dlugotrwały .
dla laików sprzedają w necie i jest dużo słabszy i mniej skuteczny (stosowałam oba),a dla mniej rozgarniętych jest PASTA WYBIELAJĄCA.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-03-30 o 13:02
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:22   #1390
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Chris_81 Pokaż wiadomość
Widzialem tego Remingtona w akcji u... znajomego, ktry jest dosc mocno obrosniety, podkradl swojej dziewczynie i poki co 3 tydzien chodiz bez wlosow na plecach
sam sobie wydepilował plecy...?


ja gdy szukałam specjalisty aby zrobić depilację laserową parę lat temu czytałam w sieci normalnie, ze IPL jest w kontekście depilacji laserowej dużo słabszy (efektywność) niż laser diodowy - laserem przewidywano np na bikini ok 4 zabiegów, a IPL ok 8 - to chyba różnica...
teraz się specjalnie nie orientuję jakie są specyfikacje, bo na szczęście zdecydowałam się wtedy na laser diodowy i mam problem z głowy ale raczej zasadniczy sposób działania IPL i lasera diodowego się nie zmieniły...

a dlaczego salony używają IPL twierdząc, że robią depilację laserową (choć ipl laserem nie jest)..? pewnie z powodu ceny urządzeń czy czegoś równie prozaicznego
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:35   #1391
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
sam sobie wydepilował plecy...?


ja gdy szukałam specjalisty aby zrobić depilację laserową parę lat temu czytałam w sieci normalnie, ze IPL jest w kontekście depilacji laserowej dużo słabszy (efektywność) niż laser diodowy - laserem przewidywano np na bikini ok 4 zabiegów, a IPL ok 8 - to chyba różnica...
teraz się specjalnie nie orientuję jakie są specyfikacje, bo na szczęście zdecydowałam się wtedy na laser diodowy i mam problem z głowy ale raczej zasadniczy sposób działania IPL i lasera diodowego się nie zmieniły...

a dlaczego salony używają IPL twierdząc, że robią depilację laserową (choć ipl laserem nie jest)..? pewnie z powodu ceny urządzeń czy czegoś równie prozaicznego
pani w gabinecie z laserem IPL powiedziała,ze potrzeba najmniej 14 zabiegów,aby uzyskac efekt zniszczenia 80 % włosków

LAVANDA-powiedz mi ile zabiegów miałaś diodowym i jakiego procentu włosków się pozbyłaś.już sama nie wiem,i boję się,że znów wyrzucę kasę w bloto.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-03-30 o 15:37
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 15:50   #1392
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
pani w gabinecie z laserem IPL powiedziała,ze potrzeba najmniej 14 zabiegów,aby uzyskac efekt zniszczenia 80 % włosków

LAVANDA-powiedz mi ile zabiegów miałaś diodowym i jakiego procentu włosków się pozbyłaś.już sama nie wiem,i boję się,że znów wyrzucę kasę w bloto.
14 zabiegów.....????
o matko..

więc co tu porównywać... heh


na bikini miałam 4 zabiegi (bikini głębokie i biała linia), pachy 5, nogi i pośladki 3 (zamiarem było przerzedzenie włosków, natura dała mi włosków jak u sarenki i niestety, w podobnym kolorze.. złotawo-szare głównie, wszystkie czarne wypadły po tych 3 zabiegach, ale one były naprawdę twarde i grube... tak więc sporo mi ich zostało, ale wiedziałam że tak będzie i wynika to niestety z ich koloru..)
bikini to rewelacja, przez te chyba 3 lata co jestem po to może mi z 15 nowych włosków wyrosło
pachy też ok, też parę nowych włosków się pojawiło, ale to pojedyncze sztuki
myślałam żeby wybrać się w tym roku na jakis przypominający zabieg, ale chyba jeszcze nie ma konieczności, może za rok się wybiorę

ah. procentowo to ja się pozbyłam na bikini, pachach to praktycznie wszystkiego (zostały mi dosłownie pojedyncze sztuki), nogi mniej, ale jak pisałam wyżej, wynika to z mojej natury niestety.

ogólnie dla mnie to była rewelacyjna decyzja! miałam straszne problemy z wrastającymi włoskami na nogach i bikini, i to było głównym powodem podjęcia się tej depilacji laserowej
i pełne zadowolenie
__________________

Edytowane przez Lavanda
Czas edycji: 2010-03-30 o 15:52
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:57   #1393
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
14 zabiegów.....????
o matko..

więc co tu porównywać... heh


na bikini miałam 4 zabiegi (bikini głębokie i biała linia), pachy 5, nogi i pośladki 3 (zamiarem było przerzedzenie włosków, natura dała mi włosków jak u sarenki i niestety, w podobnym kolorze.. złotawo-szare głównie, wszystkie czarne wypadły po tych 3 zabiegach, ale one były naprawdę twarde i grube... tak więc sporo mi ich zostało, ale wiedziałam że tak będzie i wynika to niestety z ich koloru..)
bikini to rewelacja, przez te chyba 3 lata co jestem po to może mi z 15 nowych włosków wyrosło
pachy też ok, też parę nowych włosków się pojawiło, ale to pojedyncze sztuki
myślałam żeby wybrać się w tym roku na jakis przypominający zabieg, ale chyba jeszcze nie ma konieczności, może za rok się wybiorę

ah. procentowo to ja się pozbyłam na bikini, pachach to praktycznie wszystkiego (zostały mi dosłownie pojedyncze sztuki), nogi mniej, ale jak pisałam wyżej, wynika to z mojej natury niestety.

ogólnie dla mnie to była rewelacyjna decyzja! miałam straszne problemy z wrastającymi włoskami na nogach i bikini, i to było głównym powodem podjęcia się tej depilacji laserowej
i pełne zadowolenie
- o matko!!!rewelacja
moje włoski są czartne,więc myślę,że będzie dobrze.

hmm-chyba inne wydatki przełoże na potem ,a znów wybiorę sie na zabieg.

powiedz mi jeszcze,czy miałaś nakładany żel znieczulający ?
zaczynam myśleć ,czym się znieczulić
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:16   #1394
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

znieczulałam bikini emlą, bo tylko to wtedy mieli w ofercie znieczuleniowej nie wiem jak jest teraz
reszty nie znieczulałam, do przeżycia
najbardziej nieprzyjemne były dla mnie tyły ud i łydek, zaciskałam zęby przy tych partiach ale warto, naprawdę warto..
__________________

Edytowane przez Lavanda
Czas edycji: 2010-03-30 o 16:19
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:23   #1395
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
- o matko!!!rewelacja
moje włoski są czartne,więc myślę,że będzie dobrze.

hmm-chyba inne wydatki przełoże na potem ,a znów wybiorę sie na zabieg.

powiedz mi jeszcze,czy miałaś nakładany żel znieczulający ?
zaczynam myśleć ,czym się znieczulić
a potem mi wszytsko dokładnie opowiesz!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:48   #1396
mmart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Chris_81 Pokaż wiadomość
Witam, jestem wlasnie na etapie wyboru takiego urzadzonka dla zony.

Skad opinia ze system IPL jest do bani, skoro uzywaja go dzis w salonach kosmetycznych, co prawda w profesjonalniejszych ale rowniez i drozszych urzadzeniach ... ?

Prosilbym o jakas konstruktywna krytyke, bo tekst "Juz samo IPL mowi za siebie" to dla mnie zaden argument, chyba ze kolezanka wie cos czego ja nie wiem, to z checia uslysze, bo moze jest jakas wada tego systemu - wtedy rozwaze moj planowany zakup ponownie.

Remington robi rozne wynalazki i z tego co widzialem sa one chwalone na forum... Widzialem tego Remingtona w akcji u... znajomego, ktry jest dosc mocno obrosniety, podkradl swojej dziewczynie i poki co 3 tydzien chodiz bez wlosow na plecach .. Pytanie tylko jak dlugo ten stan sie utrzyma..
Pisze tak, ponieważ wiem z własnego doswiadczenia ze efekty utrzymują sie krótko. W wątkach wczesniejszych jest opisane jego działanie (głownie naczynka i in.)
W zeszłym roku konczylam ipl'em pachy - wszystko zgodnie z instrukcjami, łacznie 5 zabiegów. Na poczatku efekt idealny. Niestety obecnie nic mi z niego nie pozostalo, wlosy zaczęły rosnąć normalnie po kilku miesiacach. A dodam ze nie jestem jakoś bujnie owłosiona, nie mam hormonalnych problemów. Jak dla mnie IPL to strata pieniążków, efeklt chwilowy a nie jak przy laserze diodowym - na dluzsza mete.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

a dlaczego salony używają IPL twierdząc, że robią depilację laserową (choć ipl laserem nie jest)..? pewnie z powodu ceny urządzeń czy czegoś równie prozaicznego [/QUOTE]

Pewnie tak, ja swoja sesje mialam w Day Spa Escape w Warszawie. Salon na odpowiednim poziomie, "laser" ekhmm ipl nowy, a czemu sie szczyca ze to laserowe usuwanie? Nie wiem, dopiero niedawno pewna Pani majaca ogromne doswiadczenie w medycynie estetycznej oświeciła mnie ze IPL to namiastka lasera i w ogole sie nie oplaca z nim rozpoczynac wspolpracy. Wiec szczerze radze - nie wyrzucajcie kasy w bloto=IPL'a. Chyba ze to lubicie
mmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:57   #1397
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Wystarczy poczytać opinie o IPL i o Light Sheer żeby wyrobić sobie zdanie na ów temat, można równiez próbować na samym sobie.. ale czy warto?
Salony używają IPL - tak samo jak stosująoczyszczanie twarzy poprzez wyciskanie
IPL jest tańszy jeśli ktoś ma życzenie to salon to wykonuje

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

i jeśli jakiś salon robiać IPL mówi że robi laser hmm to ja dziekuje za taki salon
to jest jak z benzyną - na jednej stacji zatankujesz dobrą benzyne - a na innej taki syf że daleko nie pojedziesz. PROSTE
a nazywa się benzyna i tu i tu
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:05   #1398
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja jeszcze dopowiem,że efekt po IPL-u jest taki,jak po zgoleniu włosów.
przez okrez miesiąca nie rosną,jakby się zatrzymały przy skórze,ale widać czarne kropki.nie jest to ładny efekt,wręcz szpecący.osobiście wolałabym wydepilowac nogi woskiem,niż palić je IPL-em.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 15:12   #1399
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hey wszystkim!

Jestem tu nowa, ale również mogę napisac, iz z tego co mi wiadomo, a informacja od osoby pracujacej w dermatologii iz faktycznie IPL nie jest taki skuteczny

aaale pytanie z innej beczki, ewentualnie prosiłabym o skierowanie mnie (link) w inne miejsce, wstukalam frazy w nasza wizazowa wyszukiwarke i tu mnie poslało

a więc ---->

chodzi o to iz moj TŻ chcialby pozbyc sie wlosow na placach, karku,
i teraz co mu polecic?
jesli IPL nie jest w sumie skuteczny, a z tego co zauwazylam szybko odrastaja
poprosil mnie, abym zasiegnela informacji, on sie kompletnie na tym nie zna, a ja jestem kobieta i latwiej mi bedzie potem mu przekazac

moze ktos jest z trójmiasta i nawet moglby polecic jakis konkretny gabinet?
__________________
23.12.2014
23.04.2016

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2010-04-05 o 15:14
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 15:22   #1400
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
Hey wszystkim!

Jestem tu nowa, ale również mogę napisac, iz z tego co mi wiadomo, a informacja od osoby pracujacej w dermatologii iz faktycznie IPL nie jest taki skuteczny

aaale pytanie z innej beczki, ewentualnie prosiłabym o skierowanie mnie (link) w inne miejsce, wstukalam frazy w nasza wizazowa wyszukiwarke i tu mnie poslało

a więc ---->

chodzi o to iz moj TŻ chcialby pozbyc sie wlosow na placach, karku,
i teraz co mu polecic?
jesli IPL nie jest w sumie skuteczny, a z tego co zauwazylam szybko odrastaja
poprosil mnie, abym zasiegnela informacji, on sie kompletnie na tym nie zna, a ja jestem kobieta i latwiej mi bedzie potem mu przekazac

moze ktos jest z trójmiasta i nawet moglby polecic jakis konkretny gabinet?
wpisałam laserowe usuwanie włosów gdańsk i wyskoczyłao mi:
CENTRUM TERAPII LASEROWEJ
80-219 GDAŃSK,
al. Zwycięstwa 31/32
TEL. 0-58-3412051; 3412055
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 15:27   #1401
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
wpisałam laserowe usuwanie włosów gdańsk i wyskoczyłao mi:
CENTRUM TERAPII LASEROWEJ
80-219 GDAŃSK,
al. Zwycięstwa 31/32
TEL. 0-58-3412051; 3412055
o dzieki!

przed chwila rowniez zaczelam sie tak bawic i poslalo mnie do

http://www.laserowadepilacja.pl/

w Sopocie
/rowniez Warszawa i Płock- moze ktos zna?//, gdzie maja ten laser diodowy, a dodatkowo konsultacje za darmo i ciekawe promocje
ale i tak najweazniejsze aby bylo skuteczne

rozumiem ze laser diodowy lepszy od LPR?
__________________
23.12.2014
23.04.2016

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2010-04-05 o 15:29
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 15:29   #1402
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
o dzieki!

przed chwila rowniez zaczelam sie tak bawic i poslalo mnie do

http://www.laserowadepilacja.pl/

Sopot, gdzie maja ten laser diodowy, a dodatkowo konsultacje za darmo i ciekawe promocje
ale i tak najweazniejsze aby bylo skuteczne

rozumiem ze laser diodowy lepszy od LPR?
IPL?
TAK,TAK,TAK
szkoda kasy na IPL (mówię o sobie)

ceny macie podobne.
u nas w jednym salonie kasują 500 zł,ale znalazłam inny za 450 zł za łydki

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-04-05 o 15:30
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 16:09   #1403
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
IPL?
TAK,TAK,TAK
szkoda kasy na IPL (mówię o sobie)

ceny macie podobne.
u nas w jednym salonie kasują 500 zł,ale znalazłam inny za 450 zł za łydki
dobrze wiedziec, tak wiec teraz szukam info z laserem diodowym, mam tez w Gdynia

http://www.cosmedique.pl/
ale widze iz ceny nieznacznie wyzsze niz w Sopocie
__________________
23.12.2014
23.04.2016

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2010-04-05 o 16:11
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 08:40   #1404
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie!

Ja jestem w trakcie depilacji laserowej w Dermisie w Gdańsku. Mają laser Light Sheer. Jestem po 3 zabiegach na pachy i mam zamiar jeszcze umówić się na ostatni zabieg i myślę, że już więcej nie będzie potrzeba.
Robię też łydki - właśnie dzisiaj idę na 3 zabieg i mam nadzieję, że ostatni.

Po wakacjach (jak będę miała kasę) to zrobię sobie bikini i uda.
Polecam p. Dorotę, która tam wykonuje zabiegi jest bardzo dokładna.
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 08:53   #1405
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Ja jestem w trakcie depilacji laserowej w Dermisie w Gdańsku. Mają laser Light Sheer. Jestem po 3 zabiegach na pachy i mam zamiar jeszcze umówić się na ostatni zabieg i myślę, że już więcej nie będzie potrzeba.
Robię też łydki - właśnie dzisiaj idę na 3 zabieg i mam nadzieję, że ostatni.

Po wakacjach (jak będę miała kasę) to zrobię sobie bikini i uda.
Polecam p. Dorotę, która tam wykonuje zabiegi jest bardzo dokładna.
Ooo witaj!!!

a wlasnie szukam kogos z 3city, co moglb polecic,podpowiedziec
dla mezczyzn mojego szukam,
w Sopocie w Krzywym domku znalazlam ten diodow i w Gdyni
a widze iz piszesz o Dermisie w Gdańsku /zabawne ze u mnie w miescie mamcia pracuje wlasnie w Dermisie /
mozesz cos wiecej napisac? jakis adres? maja w necie cos? chodzi mi np. o cennik, i najnwazniejsze jak wrazenia???
__________________
23.12.2014
23.04.2016

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2010-04-06 o 08:54
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 09:06   #1406
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam nadzieję, że nie będę posądzona o reklamę
Mają własną stronę internetową,( jak wpiszesz w google dermis + gdańsk ) nie mają na niej cennika niestety. Ja dzwoniłam. A Tobie o depilację jakiej części ciała chodzi, może będę wiedzieć.
Przed każdym zabiegiem jest konsultacja z lekarzem, po kolejnych zabiegach pyta, czy się coś działo i jeśli można to zwiększa moc. Zawsze zapewnia jak by pojawiło się coś niepokojącego to, że mam dzwonić.
Przed zabiegiem dostałam receptę na Emlę.
Ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Miałam dylemat zanim do nich trafiłam, gdzie pójść, ale myślę, że dobrze tafiłam.
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 11:02   #1407
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

O kurde, to ja wyzej zrobilam reklame 2miejscom (ale nie znam)

chodzi o mezczyzne sadze, iz kark i plecy nie sa mega poteznie owlosione, ale jednak jak to u faceta
konsultacja platna? odrazu mozna sie zapisac? jakis problem z czekaniem, czy nie?
Fajnie, ze dbaja i pytaja- bardzo wazne

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Hmmm w ogole widze, ze maja ciekawe opinie dzięki poczytam
__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 15:05   #1408
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Kto robił łydki? Mam kilka pytań
Jak długo bolały was łydki po pierwszym zabiegu?
Jak szybko wypadały włosy?
I jaki był efekt po pierwszym zabiegu.

Muszę powiedzieć, że bikini (linia majtek) to pikuś w porównaniu z łydkami, na łydkach palce zjadłam - ale sobie pomyślałam, że muszę dać rade okropnie bolało

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

dodam jeszcze, że miałam bez znieczulenia, a wlosy mam ciemne.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 17:27   #1409
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
Kto robił łydki? Mam kilka pytań
Jak długo bolały was łydki po pierwszym zabiegu?
Jak szybko wypadały włosy?
I jaki był efekt po pierwszym zabiegu.

Muszę powiedzieć, że bikini (linia majtek) to pikuś w porównaniu z łydkami, na łydkach palce zjadłam - ale sobie pomyślałam, że muszę dać rade okropnie bolało

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

dodam jeszcze, że miałam bez znieczulenia, a wlosy mam ciemne.
dla mnie też łydki były bardzo nieprzyjemne - w kolejności od najgorszego to po tyłach ud są na drugim miejscu

obolałość ogólna po zabiegach mijała u mnie dość szybko, włoski wypadały w ciągu dwóch tygodni - po pierwszym zabiegu efekt był najlepszy bo najwięcej włosków wypadło potem już ich było mniej, to i mniej wypadało
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 17:51   #1410
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
dla mnie też łydki były bardzo nieprzyjemne - w kolejności od najgorszego to po tyłach ud są na drugim miejscu

obolałość ogólna po zabiegach mijała u mnie dość szybko, włoski wypadały w ciągu dwóch tygodni - po pierwszym zabiegu efekt był najlepszy bo najwięcej włosków wypadło potem już ich było mniej, to i mniej wypadało

ja robiłam wieczorem i do końca dnia miała obrzęknięte łydki.bolało obcieranie spodni.na drugi dzien juz tak nie bolało,jednak krostki(nie wiem,czy to popalone włosy,czy zaschnięta krew) trzymały sie dość długo.na początku włoski były dziwne.rosły j pod kątem 90 stopni od skóry.drażniły przy noszeniu spodni,ale po 2 tyg zaczęły wypadać.
zabieg był bardzo bolesny i nie wyobrazam sobie bikini..tylnie łydki tak bolały,że noga sama skakała,jakby ktos ją prądem masakrował.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.