Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 06:08   #4891
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Pytanie do wszystkich blondynek!

Cytat:
Napisane przez zustin87 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, chciałabym zapytać czy któraś z Was miała już może do czynienia z farbą z nowej serii Palette COOL BLONDS, kolor C9 (srebrzysty blond). Ja 2 tyg temu zafarbowałam farbą z tej serii (nr C12) i kolor wyszedł całkiem ciekawy, ale chciałabym spróbowac ten c9. Jeżeli któraś z Was ma jakieś doświadczenia związane z tą farbą, serdeczne dzięki za informacje, pozdrawiam

C9 daje naprawde ciekawy kolor. Gdzies na wczesniejszych stronach znajdziesz zdjecia wlosow po tej farbie. Kolor wychodzi identyczny jak na zdjeciu z opakowania, ale odrostow nie chwyci do konca(beda ciemniejsze niz reszta). Rozjasnia tylko o 2 tony, wiec lepiej wczesniej rozjasnic jakas inna farba blond.
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 09:48   #4892
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Pytanie do wszystkich blondynek!

hej tak sobie przejzałam wątek dawno mnie tutaj nie było,i juz sama niewiem jaka farbą bede farbowała coraz bardziej myśle o wizycie u fryzjera.Po krótce opisze dlaczego,siostrze mojej farbowałam włosy ponad półtora roku farbą kolor czarny najpierw z pallet a potem garniera nie brąz tylko typowo czarny no i zamarzyło jej sie zrobienie pasemek blond....fryzjerka zrobiła jej dekoloryzacje,nic nie ściagneła koloru,jeszcze raz po 2 tyg no i ruszyło troszke rudawe ale zrobiła odrazu pasemka blond farbą tak niby miała mówić ta pani,ok miała troszke jasnych troszke rudawych potem kolejna wizyta no i znowu pasemka tez tą farba i było ich coraz więcej ale mąz jej stwierdził ze ma zrobić sobie całe blond.....no i wybrała sie do niej przedwczoraj....niewiem jaki rozjaśniacz kładła ale położyła jej na całośc czyli na te już jasne i te rude włosy po troszku też miała jeszcze tych czarnych....wiadomo wyszły żółte po zmyciu dała jakąś farbe siostra sie nie zna zbytnio na farbach coś mówiła ze platyna czy popielata ale nie wazne Dziewczyny jak dla mnie bomba poprostu włosy śliczne miękkie,błyszczące no i ten kolorek zniewalający cudny jak dla mnie.Ona osobiście jeszcze sie nie przyzwyczaiła ale już po mału.....Pytanko skoro ja już mam tak jasne to pewnie bez tego rozjaśniacza nałożyłaby mi taką farbe i miałabym taki kolorek ale jest naprawde boski.....pozdrawiam

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-04-16 o 10:10 Powód: dodać zdjęcie
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:03   #4893
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Pytanie do wszystkich blondynek!

dziewczyny siedzę z Delią na głowie. Aż boję się rezultatu... Farba śmierdzi ale mniej niz palette. Szczypie mnie, konsystencja na pedzelek jak dla mnie kiepska. Super by było miec do niej aplikator bo wtedy by się sprawdziła. Ale z głowy nie spływa. Siedze tyle co piszą czyli 35min na odrostach i połowie rudawych a potem na resztę kładę.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:29   #4894
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pytanie do wszystkich blondynek!

Kachula82 niecierpliwie czekam na rezultat, a ja troszkę się obawiam że teraz mam za jasne, ale chyba kwestia paru dni i się przyzwyczaję, kondycja całkiem dobra zwłaszcza po podcięciu włosków.
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:37   #4895
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pytanie do wszystkich blondynek!

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
dziewczyny siedzę z Delią na głowie. Aż boję się rezultatu... Farba śmierdzi ale mniej niz palette. Szczypie mnie, konsystencja na pedzelek jak dla mnie kiepska. Super by było miec do niej aplikator bo wtedy by się sprawdziła. Ale z głowy nie spływa. Siedze tyle co piszą czyli 35min na odrostach i połowie rudawych a potem na resztę kładę.
Jesteś następnym naszym królikiem doświadczalnym hehe.Ale życzę super efektów i trzymam.Pozdrawia m
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:59   #4896
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Pytanie do wszystkich blondynek!

Farba to chyba porażka... Włosów wyszło mi tyle że zaniemówiłam. Odżywka z farby narazie ok. Ale włosy takie ciężkie się wydają. Kolor? Jaki kolor... Na razie nic nie widze może ciut jasniej ale jakby tak samo wyglądam tyle, że bez swoich naturalnych odrostów.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 12:54   #4897
amavi
Raczkowanie
 
Avatar amavi
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 209
Dot.: Pytanie do wszystkich blondynek!

drogie Wizażanki

mój naturalny kolor to ciemny blond. od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem rozjaśnienia włosków i oto przez przypadek natrafiłam na zdjęcie Sashy, kolor jest idealny
jak myślicie, którą farbą dałoby się uzyskać taki efekt?
a może lepiej nie eksperymentować tylko udać się do fryzjerki?
__________________

Pokaż, że jesteś silniejsza od problemów.


Edytowane przez amavi
Czas edycji: 2010-04-16 o 12:58
amavi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 13:06   #4898
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kachula, ja znalazłam w necie coś takiego- babka farbuje tym księżycowym blondem z delii. naturalnie jest szatynką i tak jej to wychodzi:zdjecie nr jeden

Amavi. Mam niemal identyczny kolor jak podany przez Ciebie, zobacz sobie. Farbowane Garnier color naturals 8 zmieszany poł na pół z garnier nutrisse 91. Kolor naturalny tez mam ciemny blond.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-04-16 o 13:10
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 13:42   #4899
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

blond bunny please help me
Nie wiem już po prostu czym się pozbyć tych rudych włosów Farbowałam już Palette z serii Cool Blonds, i chyba z 3 razy Garnierem Color Naturals 111 i tylko zaraz po farbowaniu wydaje się, że są ok a im więcej czasu mija ten okropny rudy wraca Obcięłam już tyle włosów przez te farbowania, że miałam już ochotę wrócić do ciemnego koloru Poradź coś proszę Te jasne pasemka są robione kiedyś u fryzjera rozjaśniaczem. Aaa i dla przypomnienia miałam w grudniu robioną dekoloryzację. Schodziłam z czarnego Wklejam fotki z dzisiaj. Jak widać to w środku pokazuje tą rudą masakrę
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...

Edytowane przez DolceGabbana
Czas edycji: 2010-04-16 o 13:44
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 13:53   #4900
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dolce Gabbana, ja robiłam dekoloryzację w połowie września a wiec zaledwie 2 miesiące przed Tobą. Rudego pozbyłam się. Dwa posty wyzej jest moja fotka. Odcienie pomarańczowe neutralizuje fiolet, a wiec farby opalizujące. nakładanie popielu pogłebia efekt rudości a włosy nabierają poczatkowo zamaskowanej szarej barwy. Jesli nie chcesz uzyc opalizującej, to powinnas nakłądac neutralne, ja tak robiłam, rudy sie wtedy ładnie wypłukuje z kazdym myciem. Farby popielate neutralizują natomiast żółte włosy.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-04-16 o 13:55
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:27   #4901
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny powiedzcie mi proszę czy ta odżywka jest Waszym zdaniem dobra?? bardzo mi zależy na waszej opinii;**
czekam wchodziłam już na wątek o tych składach i ocenach, ale wy już znacie moje włosy i możecie mi bardziej doradzić. bardzo proszę;*
http://www.allegro.pl/item998262970_...uchych_1l.html
a tutak skład:

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Steartrimonium Chloride, Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Triticum vulgare, Simmondsia chinensis, Panthenol, Lecithin, Hydrolyzed Silk, Amodimethicone, Dimethicone, Cetrimonium Chloride, Alcohol dent., Trideceth-12, Isopropyl Alcohol, Lactic Acid, Methylparaben, Propylparaben, Parfum.
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 15:25   #4902
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
skoro piszecie o odżywce to ja się też wtrącę bo chce zakupić niepozorny dość kosmetyk. Widziałam go kiedyś bodajże w Auchan ale nie ręczę. Kosztuje ok 5 czy tam 6zł i poleca ją dużo osób na KWC. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8...arbowanych.htm
Zresztą kiedyś używałam jakieś taniej odżywki Ziaji czy tam innej i powiem że sprawdziła się lepiej niz nie jedna droższa i reklamowana masowo w tv. Ciekawi mnie ta Gloria bo 5zł to nie wydatek a kto wie...

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

zapomniałam dodać, że zazwyczaj szybko znika z półki ta odżywka. Już kilka razy na nią polowałam i ciągle mi wykupywali.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

zapomniałam dodać, że zazwyczaj szybko znika z półki ta odżywka. Już kilka razy na nią polowałam i ciągle mi wykupywali.
Czytałam o tej Glorii, bardzo jest chwalona. Newet wydaje mi się, że w którymś wątku bardzo dużo dziewczyny piszą na jej temat... Sama się nad nią zastanawiałam ale jakoś nie mogę się zmoblizować na polowanie po sklepach

EwCiA000 a czemu akurat chcesz profesjonalną? Wydaje mi się, że przy tego typu kosmetykach też sporo płaci się za samą markę i że jest to produkt fryzjerski... A jedwab nakładasz i nic nie jest lepiej, chociażby wizualnie?

Edytowane przez agusiajnw
Czas edycji: 2010-04-16 o 15:26
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 16:35   #4903
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

agusiajnw:
poniewaz po każdej wizycie u frzjera jak mi fryzjerka nakłada odżywkę jak mi myje włosy, mam je takie miękkie i błyszczące...
a po sklepowych i tych co używam już nie...ale niestety nie znam się na tych składach i nie wiem co powinna zawierać odżywka, jaki składnik, żeby była odpowiednia dla moich włosów...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 16:54   #4904
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ewcia ja kupiłam właśnie tą Glorię Malwy i kosztowała mnie 5,98zł w Auchan. Ja też kiedys myślałam że fryzjerka to ma super odzywkę bo ślicznie pachniała a i włosy miałam jak po żadnej innej. Nie zapominaj, że fryzjer naprawdę dobrze umyje Ci włosy (lepiej niż człowiek sobie). Mnie szorowała naprawdę dokładnie dwa razy i potem odżywka. No i kiedyś się przypatrzyłam jak przelewały jakąś zwykłą sklepową firmy krzak do białego dozownika. Droga to napewno nie była i żadna profesjonalna.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 16:57   #4905
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Po długim samodzielnym farbowaniu na blond postanowiłam wybrać się do fryzjera. Niby mam kolor ok, ale jednak brakuje tego czegoś. Już znalazłam fotki, które mam zamiar pokazać fryzjerce, żeby wiedzieał o co mi chodzi. Wybieram się za 2 tygodnie.
A to blond, który chciałabym mieć po wizycie u fryzjera
Załącznik 3035846 Załącznik 3035847
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 17:03   #4906
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
agusiajnw:
poniewaz po każdej wizycie u frzjera jak mi fryzjerka nakłada odżywkę jak mi myje włosy, mam je takie miękkie i błyszczące...
a po sklepowych i tych co używam już nie...ale niestety nie znam się na tych składach i nie wiem co powinna zawierać odżywka, jaki składnik, żeby była odpowiednia dla moich włosów...
Tu jest maska którą używają również w salonach.Sama ja posiadam i jest naprawdę exsta.A i tez ma 1l.pojemności i kosztuje grosze.wybierz się do jakiejś hurtowni fryzjerskiej i już po sprawie.P.S.Za nią zapłaciłam 20 zl.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-do-wlosow.htm
---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ewcia ja kupiłam właśnie tą Glorię Malwy i kosztowała mnie 5,98zł w Auchan. Ja też kiedys myślałam że fryzjerka to ma super odzywkę bo ślicznie pachniała a i włosy miałam jak po żadnej innej. Nie zapominaj, że fryzjer naprawdę dobrze umyje Ci włosy (lepiej niż człowiek sobie). Mnie szorowała naprawdę dokładnie dwa razy i potem odżywka. No i kiedyś się przypatrzyłam jak przelewały jakąś zwykłą sklepową firmy krzak do białego dozownika. Droga to napewno nie była i żadna profesjonalna.
I jak tam o farbowaniu? Moze jakieś fotki????
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 17:54   #4907
kratkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Cool za ciemne jak rozjaśnić

pomalowałam włosy perłowym blondem z loreal i masakra
strasznie ciemne mi wyszły( a wcześniej miałam jasne)
czym można było by je rozjaśnić?
szamponetką ? jeśli tak to jaką ?
kratkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 18:30   #4908
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Dolce Gabbana, ja robiłam dekoloryzację w połowie września a wiec zaledwie 2 miesiące przed Tobą. Rudego pozbyłam się. Dwa posty wyzej jest moja fotka. Odcienie pomarańczowe neutralizuje fiolet, a wiec farby opalizujące. nakładanie popielu pogłebia efekt rudości a włosy nabierają poczatkowo zamaskowanej szarej barwy. Jesli nie chcesz uzyc opalizującej, to powinnas nakłądac neutralne, ja tak robiłam, rudy sie wtedy ładnie wypłukuje z kazdym myciem. Farby popielate neutralizują natomiast żółte włosy.
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź To cenna rada. Pewnie w kółko bym tak kupowała te popielate i dalej niszczyła włosy A słuchaj możesz mi doradzić jakąś konkretną farbkę? I czy ona rozjaśni bardzo ciemne odrosty?
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 18:32   #4909
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chocolate77 śliczne masz te włoski, zawsze się nimi zachwycam, nie dość że długie blond to w dodatku zdrowe i ten kolor, śliczny. Zdradź proszę czym pielęgnujesz włoski? mi po palette 218 zrobiło sie straszne siano z końcówek są tak szorstkie jakbym zbyt mocnym lakierem je obficie spryskała...masakra, już mam odrost i czeka mnie znowu farbowanie ale boje się je ruszyć bo mi (o zgrozo) wypadną
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 19:26   #4910
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A ja już kolejny raz po farbowaniu stockholmem i kolejny raz zadowolona Oczywiście na tym mam jeszcze kilka pasemek natural&easy 522

Kachula ja też ciekawa efektu jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6046.jpg (47,4 KB, 137 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:35
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 19:47   #4911
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: za ciemne jak rozjaśnić

szamponetka nie rozjaśnia włosów o ile się nie mylę, ja bym to zrobiła normalnie rozjaśniaczem
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 20:09   #4912
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A ja już kolejny raz po farbowaniu stockholmem i kolejny raz zadowolona Oczywiście na tym mam jeszcze kilka pasemek natural&easy 522

Kachula ja też ciekawa efektu jestem
No super.Tak naturalnie nie za ciemno nie za jasno.Naprawdę naturalnie no i to mi się podoba.Nie rzuca się w oczy i nie razi po oczach.Czego nie mogę powiedzieć o swoich,ale już nie długo.Pozdrawiam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 20:42   #4913
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No super.Tak naturalnie nie za ciemno nie za jasno.Naprawdę naturalnie no i to mi się podoba.Nie rzuca się w oczy i nie razi po oczach.Czego nie mogę powiedzieć o swoich,ale już nie długo.Pozdrawiam
Dziękuję Wiesz w rzeczywistości są jaśniejsze trochę ale i tak naturalnie wyglądają z czego się niezmiernie cieszę
Ja z niecierpliwością czekam na Twoje efekty no i na nową fryzurkę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 20:42   #4914
bianka12345
Raczkowanie
 
Avatar bianka12345
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 83
Dot.: za ciemne jak rozjaśnić

oj nie rób tego rozjasniaczem bo zrobia Ci sie gumki. Wejdź w wątek "najlepsze farby blond" i poszukaj o informacji o mieszance szamponu, odżywki i rozjasniacza. poszperaj troche a napewno coś znajdziesz.
__________________
Zapuszczam wloski
bianka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 20:52   #4915
Rozen
Przyczajenie
 
Avatar Rozen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam dziewczyny! otóż regularnie śledzę ten wątek i przyglądam się waszym metamorfozom szukając odpowiedniej farby dla siebie. Właśnie się przełamałam i napisałam ponieważ potrzebuję rady . Mam kręcone włosy jasno brązowe albo bardzo bardzo ciemny blond (naturalnie) i farbuje się od paru miesięcy na blond niestety jest on żółtawy a ja bardzo chciała bym mieć chłodny delikatny odcień. używałam wcześniej wellatonu 12/1 ale on bardzo szybko żółkł i źle łapał odrost znowu garnier 111 szybko się wypłukiwał . szukam farby która ładnie złapie odrost przynajmniej w jakimś stopniu na chłodny odcień .

pierwsze dwa zdjęcia przedstawią taki kolorek jaki bym bardzo chciała a trzecie zdjęcie bardzo ale naprawdę bardzo wręcz identycznie przypomina odcień moich włosów teraz .
Rozen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:27   #4916
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny a co ja mam Wam pokazywać Włosy na zdjęciach to wyglądają na ciemniejsze a są jasne. No rudo blond jasne. Nie takie chce. Źle się czuję w takich i wolałabym bardzo jaśniutkie ale nic mi nie wychodzi. Chyba mi rozjaśniacz lub wizyta u fryzjera zostaje. Albo rozjaśniacz u fryzjera Niby może być ten blond na dworze i w słońcu bo niby jasna jestem ale w domu to widzę rudą babę i nie chce mi się nawet w te lustro patrzeć. Zresztą same zobaczcie. Dwie pierwsze foty przed i reszta pod różnym kontem już po. Nic specjalnego. Chce jednak bardzo jaśniutkie włosy chyba w nich najlepiej mi było (te po rozjaśniaczu u fryza). Został mi jeszcze Prosalon 1000/2. Muszę tylko wodę słabszą kupić chyba 6%. 9% spaliło mi kłaczki i skórę głowy. Może tym razem wodę kupię innej firmy już. Jak to nie da rady to się poddaję. Normalnie ręce opadają.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:40   #4917
zustin87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Pytanie do wszystkich blondynek!

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej tak sobie przejzałam wątek dawno mnie tutaj nie było,i juz sama niewiem jaka farbą bede farbowała coraz bardziej myśle o wizycie u fryzjera.Po krótce opisze dlaczego,siostrze mojej farbowałam włosy ponad półtora roku farbą kolor czarny najpierw z pallet a potem garniera nie brąz tylko typowo czarny no i zamarzyło jej sie zrobienie pasemek blond....fryzjerka zrobiła jej dekoloryzacje,nic nie ściagneła koloru,jeszcze raz po 2 tyg no i ruszyło troszke rudawe ale zrobiła odrazu pasemka blond farbą tak niby miała mówić ta pani,ok miała troszke jasnych troszke rudawych potem kolejna wizyta no i znowu pasemka tez tą farba i było ich coraz więcej ale mąz jej stwierdził ze ma zrobić sobie całe blond.....no i wybrała sie do niej przedwczoraj....niewiem jaki rozjaśniacz kładła ale położyła jej na całośc czyli na te już jasne i te rude włosy po troszku też miała jeszcze tych czarnych....wiadomo wyszły żółte po zmyciu dała jakąś farbe siostra sie nie zna zbytnio na farbach coś mówiła ze platyna czy popielata ale nie wazne Dziewczyny jak dla mnie bomba poprostu włosy śliczne miękkie,błyszczące no i ten kolorek zniewalający cudny jak dla mnie.Ona osobiście jeszcze sie nie przyzwyczaiła ale już po mału.....Pytanko skoro ja już mam tak jasne to pewnie bez tego rozjaśniacza nałożyłaby mi taką farbe i miałabym taki kolorek ale jest naprawde boski.....pozdrawiam
myśle, że jak masz jasne włosy to odrzuć wersję z rozjaśniaczem, bo pełno jest negatywnych opinii (również z naszego forum) jeśli jest pod farba rozjaśniacz, bo b. często te żółtko wychodzi i ciężko je zniwelować. Ja mam c12 palette cool blonds (a pod spodem resztę Wellaton Rozjaśniony jasny blond), płuczę FLOR ILLUM srebro i efekt jest b. fajny. Jeśli chcesz, pośle fotkę
zustin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:51   #4918
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co ja mam Wam pokazywać Włosy na zdjęciach to wyglądają na ciemniejsze a są jasne. No rudo blond jasne. Nie takie chce. Źle się czuję w takich i wolałabym bardzo jaśniutkie ale nic mi nie wychodzi. Chyba mi rozjaśniacz lub wizyta u fryzjera zostaje. Albo rozjaśniacz u fryzjera Niby może być ten blond na dworze i w słońcu bo niby jasna jestem ale w domu to widzę rudą babę i nie chce mi się nawet w te lustro patrzeć. Zresztą same zobaczcie. Dwie pierwsze foty przed i reszta pod różnym kontem już po. Nic specjalnego. Chce jednak bardzo jaśniutkie włosy chyba w nich najlepiej mi było (te po rozjaśniaczu u fryza). Został mi jeszcze Prosalon 1000/2. Muszę tylko wodę słabszą kupić chyba 6%. 9% spaliło mi kłaczki i skórę głowy. Może tym razem wodę kupię innej firmy już. Jak to nie da rady to się poddaję. Normalnie ręce opadają.
Faktycznie na każdym zdjęciu inaczej to wygląda..Ale jeżeli w rzeczywistości jest jak na ostatniej fotce to bardzo ładnie I tak sobie myślę, skoro chcesz takie jaśniutkie włosy to może byś spróbowała tego co ja i Adzi - natural&easy 522? Na tak jasnych włosach on wychodzi naprawdę bardzo bardzo jasno (zresztą masz chociażby fotki Adzi jako przykład) i co najważniejsze kolor długo się utrzymuje. A od czasu do czasu dla podrasowania efektu płukanka czy szampon joanny i włosy prawie że białe
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:01   #4919
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Faktycznie na każdym zdjęciu inaczej to wygląda..Ale jeżeli w rzeczywistości jest jak na ostatniej fotce to bardzo ładnie I tak sobie myślę, skoro chcesz takie jaśniutkie włosy to może byś spróbowała tego co ja i Adzi - natural&easy 522? Na tak jasnych włosach on wychodzi naprawdę bardzo bardzo jasno (zresztą masz chociażby fotki Adzi jako przykład) i co najważniejsze kolor długo się utrzymuje. A od czasu do czasu dla podrasowania efektu płukanka czy szampon joanny i włosy prawie że białe
No ja już sama nie wiem bo mam 3/4 jeszcze pozostałości po rozjaśnianiu u fryzjerki i o te włosy najbardziej się boję. Jak ta farba robi takie jasne to co z właśnie z tymi rozjaśnianymi?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 23:18   #4920
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No ja już sama nie wiem bo mam 3/4 jeszcze pozostałości po rozjaśnianiu u fryzjerki i o te włosy najbardziej się boję. Jak ta farba robi takie jasne to co z właśnie z tymi rozjaśnianymi?
to nie nakladaj na tamte wlosy, tylko na te odrosty, gdzies sa e niby rudo zolte. a jesli zrobisz sobie odcieniem popielatym czy jakims platynowym to na te reszte na 5-10 minut nalozyc. tak zwykle na tych farbach jest napisane, ze na tych rozjasnianych tylko na chwilke nalozyc, zeby zlapal ten popielaty kolorek. a uwazam, ze masz ladne włosy, te z rozjasniacza fryzjerskiego fajniutkie wyszly ja wlasnie umylam sobie glowe tym fioletowym szamponem z joanny i ladny odcien zlapaly
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.