Differin raz jeszcze - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-29, 20:09   #91
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

jeśłi wystąpi wysyp nie przerywaj leczenia, tylko stosuj rzadziej np co 3 dni, przejdzie za kilka dni, max kilkanascie, to wiele dziewczyn przechodzi - naprawde. nie łam się - bedziesz mieć ładną cere
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 21:16   #92
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Differin raz jeszcze

Na opakowaniu pisze ze efekty widoczne sa po jakis 4 tyg stosowania a ja stosuje juz od 14 lipca a jakos ich nie widze;/
Czy to normalne? Jak to u was bylo z ta poprawa? bo ja wciaz mam mnustwo krost i przez to szorstka skure;/i mi ropniaki wychodza!
czy to tak ma bcy ze mimo iz stosuje lek to i tak cos mi wyskakuje?
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 21:54   #93
malutka88
Raczkowanie
 
Avatar malutka88
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 131
Dot.: Differin raz jeszcze

Ja stosowałam Differin
w żelu. Dermatolog powiedziała mi, że leczenie differinem będzie trwało 3 lata...Zaczęłam smarować buźkę i mam bardzo przykre wspomnienia z tym związane. Po tygodniu używania moja twarz była cała czerwona i miałam całą masę nowych pryszczy. Wszyscy pytali mnie się czy przypadkiem nie zasnęłam w solarium, bo moja twarz była niesamowicie czerwona. Wytrzymałam tylko miesiąc i oczywiscie odstawiłam ten specyfik. 28 września idę do dermatologa i zobaczymy co tym razem dostanę...
malutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 16:58   #94
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Na opakowaniu pisze ze efekty widoczne sa po jakis 4 tyg stosowania a ja stosuje juz od 14 lipca a jakos ich nie widze;/
Czy to normalne? Jak to u was bylo z ta poprawa? bo ja wciaz mam mnustwo krost i przez to szorstka skure;/i mi ropniaki wychodza!
czy to tak ma bcy ze mimo iz stosuje lek to i tak cos mi wyskakuje?


juz pisałam wiele razy że retinoidy powoduja dojrzewanie zmian w skórze, to ze 4 tygonie to jest granica umowna, i u CIbeie jak widzisz nie sprawdziło się to. inne widzą efekty po tych 4 tyg , jedne po 2 tyg , inne po 3 miesiacach, wysyp jest normalny
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 17:17   #95
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Differin raz jeszcze

Dzis bylam u dermatologa bo mialam przyjsc na koniec sierpnia i zmienila mi Differin że na inne leki: Zineryt i Metronidazol Jelfa żel naprzemiennie wieczorem , bo stwierdzila ze juz nie musze brac differinu.
Co o tym sadzicie?
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 21:55   #96
M4rt4_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: OŚ
Wiadomości: 8
Dot.: Differin raz jeszcze

odstawiam na pare dni chyba diiffein... przy nosie tak mi podrażnił skóre piecze i swędzi, już wytrzymać nie moge... Tak sobie jeszcze pomyslałam, że chyba zrobie tak.... jak znowu zaczne go stosować, to nie od razu na wszystkie "zapryszczone" miejsca tylko stopniowo....najpierw wylecze czoło, potem brode, potem koło nosa... przynajmniej nie będę miała tych wielkich pryszczy jednocześnie w tylu mniejscach... mam nadzieje, że to dobry pomysł...
M4rt4_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 16:08   #97
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

Dzis bylam u dermatologa bo mialam przyjsc na koniec sierpnia i zmienila mi Differin że na inne leki: Zineryt i Metronidazol Jelfa żel naprzemiennie wieczorem , bo stwierdzila ze juz nie musze brac differinu.
Co o tym sadzicie?
skoro tak zaleciła dermatolog to zastosooj sie do jej zalecen. metronidazol to antybiotyk.zineryt tez dibry na trądzik
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-03, 16:16   #98
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
odstawiam na pare dni chyba diiffein... przy nosie tak mi podrażnił skóre piecze i swędzi, już wytrzymać nie moge... Tak sobie jeszcze pomyslałam, że chyba zrobie tak.... jak znowu zaczne go stosować, to nie od razu na wszystkie "zapryszczone" miejsca tylko stopniowo....najpierw wylecze czoło, potem brode, potem koło nosa... przynajmniej nie będę miała tych wielkich pryszczy jednocześnie w tylu mniejscach... mam nadzieje, że to dobry pomysł...
nie bardzo , podczas gdy wyleczysz czoło i przejdziesz na nos, pryszcze mogą dalej Ci wyskakiwac na czole
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 21:43   #99
M4rt4_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: OŚ
Wiadomości: 8
Question Dot.: Differin raz jeszcze

Tak, ale jak wylecze np. czoło to nadal będę je smarobać diiferinem no a zresztą zobacze...jutro szkoła i poprostu chciałabym się jakoś z normalną twarzą pokazać, a jak odstawiłam differin to przynajmniej jakoś wygądam,,, pozdrawiam
M4rt4_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 15:41   #100
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

Zapomnialam Ci napisac ze dermatolog zmienia ci adapalen-differin na izotretinoline-zineryt.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 10:10   #101
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Differin raz jeszcze

używałąm differinu przez 2 miesiące na dzień codziennie. Żadnej poprawy stany cery (nie mam jakićhś wielkich ropniaków tylko te paskudne grudy białe ) delikatne wysuszenie a znów godzine po nałożeniu tona sebum na twarzy dziwny ten lek, wracam teraz do brevoxylu na noc, dla mnie to najlepszy na razie lek (nie stosowałam antybiotyków prócz metronidazolu który też nie zadziałał) przynajmniej mam czyste pory i zero zaskórników
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 15:39   #102
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

Rzyrafka jednym pomaga innym nie , z reszta tak z prawie wszystkim jest niestety
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 09:49   #103
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Rzyrafka jednym pomaga innym nie , z reszta tak z prawie wszystkim jest niestety
No wiem
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 09:31   #104
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 11:46   #105
dziewczynaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 72
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Zapomnialam Ci napisac ze dermatolog zmienia ci adapalen-differin na izotretinoline-zineryt.

To dobrze czy zle?
dziewczynaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 14:03   #106
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

to nie jest zle. isotretinoina to też retinoid , tak jak adapalen. z tym ze isotretinoina nie posiada już takich właściwości przeciwzapalnych jak adapalen, ale też jest preparatem ukierunkowanym przede wszyatkim na trądzik (ale nie tylko, jak to retinoidy)
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 18:06   #107
asia b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 93
Dot.: Differin raz jeszcze

witam
mam pytanie. z tego wzgledu,ze mojego dermatologa by uzyskac jakies informacje trzeba ciagnac za jezyk (nie podwazajac jego kompetencji),chcialabym sie dowiedziec jak wygladaja dwie sprawy. mianowicie:
1. zalecono mi kuracje kwasami,ze wzgledu na wiele blizn potradzikowych itp. Lekarz mowil,ze bedzie ich okolo 8. obawiam sie jednak,ze 8 moze nie byc wystarczajaco ( gdyz blizn jest duzo i glebokie) i dlatego chcialam sie poinformowac czy mozliwe jest wieksza seria zabiegow i wogole jaka jest max ich ilosc?
2. jestem w trakcie kuracji differinem + jeszcze jedna masc z erythromycyna. oczywiscie zrezygnowalam z solarium i moja bladosc zaczyna mnie denerwowac teraz pytanie: czy moge uzywac teraz od czasu do czasu samoopalacza? czy mozliwa jest jakas interakcja z differinem?

za odpowiedzi serdecznie dziekuje.
asia b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 13:15   #108
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

ilość zabiegów kwasami jest dostosowana do tego jak Twoja skóra włascnie wygląda. dobrsze byłoby gdybyś uzywała w domu srodka minimalizujacego blizny np glyco a , a d, retinoidówi , ale masz differin- adapalen czyli to retinoid takze , więc powinien pomóc w walce z blizenkami. inne zabiegi oprocz kwasów np mikrodermabrazja...


interreakcji miedzy składnikami byc teoretycznie nie powinno, ale zależy co samoopalacz w sobie ma. mozesz rano samoopalacz a na noc oczywiscie retinoidy. z tym ,że przebarwienia mogą byc , po zastosowaniu differinu znowu na noc. musisz sprawdzić
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 11:35   #109
matahari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 21
Dot.: Differin raz jeszcze

wlasnie przejrzalam to forum i chcialam sie zapytac, czy differin wplywa negatywnie na pajaczki, z tego co zaopserwowalam to dziewczyny sa bardziej zadowolone z zelu, czy moge go uzywac na zaskorniaki, rozszerzone pory?????
matahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-24, 12:55   #110
Agatka91
Raczkowanie
 
Avatar Agatka91
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: Differin raz jeszcze

Ja babrałam się z differinem 2,5 miesiaca. Nie było widac efektów. Gdy poszłam do drmatologa na wizyte kontrolną moja lekarka powitała mnie słowami "Boże dziecko co się z Tobą stało" (jakież podnoszące na duchu )i nie zapisała mi ponownie tego swiństwa.
Teraz mam antybiotyk w tabletkach : Supracylin Tabs (użwyał ktoś? ) i maść metronidazol . Oprócz tego na własną ręke pije bratka i łykam witamine A(ale nie wiem czy to akyrat pomoże :P)
Agatka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 15:44   #111
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
czy moge go uzywac na zaskorniaki, rozszerzone pory?????
zaskórniki tak , możesz
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 15:47   #112
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
wlasnie przejrzalam to forum i chcialam sie zapytac, czy differin wplywa negatywnie na pajaczki
nie powinien, adapalen w differinie to retinoid, który nie powinien zrobić nic pajączkom, moze się nawet przyczynic do ich mniejszej widocznosci poprzez pogrubienie "troszke wewnnątrz" skóry w dirosealu jest też retinoid- retinaldehyd, a formalnie est to preparat na naczynka
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 15:49   #113
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Oprócz tego na własną ręke pije bratka i łykam witamine A(ale nie wiem czy to akyrat pomoże :P)
możesz dodatkowo łykać jeszcze c, c, b2
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 16:04   #114
matahari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 21
Dot.: Differin raz jeszcze

dziekuje za
matahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 16:06   #115
matahari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 21
Dot.: Differin raz jeszcze

dziekuje za odpowiedz, chcialam sie jeszcze dowiedziec,czy krem i zel differin dzialaja tak samo, bo wszyscy sie wypowiadaja na temet zelu,a co z kremem ma slabsz dzialanie, czy nie daja efektow?????
matahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 16:13   #116
Agatka91
Raczkowanie
 
Avatar Agatka91
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: Differin raz jeszcze

Dziekuje Emilio
Zastanawiałam się nad zakupem Capivitu A+E Hydro Control bo jakoś muszę tą skórę nawilżać a pakować na nią kolejny krem czy coś to już by było chyba troche za duzo...
Agatka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 16:42   #117
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
ekuje za odpowiedz, chcialam sie jeszcze dowiedziec,czy krem i zel differin dzialaja tak samo, bo wszyscy sie wypowiadaja na temet zelu,a co z kremem ma slabsz dzialanie, czy nie daja efektow?????

juz pisałam o tym w tym wątku , żel ma skuteczniejsze działanie, krem działa łagodniej
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 16:44   #118
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

Cytat:
Dziekuje Emilio
Zastanawiałam się nad zakupem Capivitu A+E Hydro Control bo jakoś muszę tą skórę nawilżać a pakować na nią kolejny krem czy coś to już by było chyba troche za duzo...
jeśłi czujesz ze diferin nie wystarcza mozesz na niego położyć jakiś lekki , prosty nawilżacz, było huż o tym w tym wątku, zamiast nawilzacza mozesz capivit, ale efekty nei beda widoczne od razu, no i nie nawilząmy na siłę , jesli nei ma potrzeby nawilzac dajmy spokoj
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 11:22   #119
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Differin raz jeszcze

witajcie kochane
mam takie pytanie: prawie od 3 tygodni stosuje Diacneal na nac, powoli widać rezultaty ( odpukać )
ostatnio byłam u dermatologa, żeby odstawić tetralysal i przepisał mi differin na noc
czy moge te dwa środki stosowac naprzemiennie??? oczywiście filtry stosuje ( dermatolog nawet o tym nie wspomniał )
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 17:50   #120
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin raz jeszcze

naprzemiennie możesz , ale nie nakładaj ich na siebie bo podraznienie moze wystąpic nawet znaczne, 1 nocy np diffetin , a za 2 noce diacneal- pamietaj przy tym ze kwasy AHA nie są dobre dla naczynek , wiec jesli masz je stosuj na artie bez rozszerzonych naczynek
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.